Baner

V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Borowiak Czersk 16 43 14 1 1 43 - 15
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 36 11 3 2 58 - 13
3. Radunia II Stężyca 16 31 9 4 3 44 - 20 1 1 0 1 0 2 - 2
4. Pomezania Malbork 16 31 9 4 3 49 - 25 1 1 0 1 0 2 - 2
5. Orzeł Subkowy 16 30 9 3 4 37 - 24 1 3 1 0 0 6 - 1
6. Wietcisa Skarszewy 16 30 9 3 4 50 - 32 1 0 0 0 1 1 - 6
7. Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 29 8 5 3 31 - 23
8. Olimpia Sztum 16 23 6 5 5 34 - 26
9. Tęcza Brusy 16 19 5 4 7 32 - 43 1 3 1 0 0 3 - 1
10. Meteor Pinczyn 16 19 5 4 7 24 - 29 1 0 0 0 1 1 - 3
11. Wisła Tczew 16 18 5 3 8 33 - 36
12. Spójnia Sadlinki 16 16 4 4 8 26 - 33
13. Victoria Kaliska 16 14 4 2 10 30 - 51 1 3 1 0 0 6 - 4
14. Pogoń Prabuty 16 14 4 2 10 30 - 46 1 0 0 0 1 4 - 6
15. Relax Ryjewo 16 13 4 1 11 25 - 57
16. Czarni Przemysław 16 10 3 1 12 22 - 69
17. Mady Ostaszewo 16 6 1 3 12 14 - 40
Ostatni komentarz dodał Putin2021 20.12.2020, 13:48:45

 Baner


>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<

Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020


Orzeł Subkowy 6 - 1 Wietcisa Skarszewy 8 sierpnia 2020 - 17:00
Szoska Wojciech
Kalinowski Michał
Kalinowski Michał
Domke Paweł
Andrzejewski Gustaw
Tamowicz Adrian
Trzoska Bartłomiej
Czarni Przemysław 1 - 4 Victoria Kaliska 9 sierpnia 2020 - 16:00
Szumacher Damian (s)
Drzewicki Piotr
Drzewicki Piotr
Drzewicki Piotr
Begier Damian
Meteor Pinczyn 2 - 2 Pomezania Malbork 8 sierpnia 2020 - 15:00
Meca Jakub
Dubiela Mateusz
Felski Robert
Escobar orlando Marlon
Tęcza Brusy 2 - 4 Spójnia Sadlinki 8 sierpnia 2020 - 17:00
Warnke Rafał
Zakrzewski Arkadiusz
Denisewicz Franciszek
Denisewicz Franciszek
Warpas Krzysztof
Michalczyk Krzysztof
Wisła Tczew 5 - 2 Radunia II Stężyca 8 sierpnia 2020 - 16:00
Kamiński Paweł
Kamiński Paweł
Bobrzyński Paweł
Ćwikliński Karol
Pawłuszek Maciej
Cichosz Krzysztof
Prądziński Rafał
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 0 Mady Ostaszewo 7 sierpnia 2020 - 18:00
Pietroń Łukasz
Pietroń Łukasz
Gruszewski Mateusz
Kiełczyński Dawid
Pietroń Łukasz
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Pogoń Prabuty 8 sierpnia 2020 - 17:30
Roll Kamil
Sanli bugra Mustafa
Grigoryan Alik
Borowiak Czersk 2 - 1 Olimpia Sztum 9 sierpnia 2020 - 17:00
Żakowski Mateusz
Duda Patryk
Pluta Maciej
Pauza: Relax Ryjewo,

Komentarze:



 MściwaSzynszyla   07.08.2020, 18:45:39
LKS 4:0 MADY po pierwszej połowie.
 ad-niem   07.08.2020, 18:47:21
Po pierwszej połowie Żuławy - Mady 4-0...
 ad-niem   07.08.2020, 19:50:22
Żuławy - Mady 5-0, koniec meczu.
 Malbork2012   08.08.2020, 15:34:18
Pomezania 1:0 30 min
 Malbork2012   08.08.2020, 15:52:45
2;0 przerwa
 Malbork2012   08.08.2020, 16:09:19
2;1 48 min
 Malbork2012   08.08.2020, 16:16:48
2:2
 CalcioA   08.08.2020, 18:06:59
Wisła Tczew - Radunia II Stężyca 5:2 (1:2) :D :D
R E K L A M A
20_PLN_NDB_728x90
 osstry3   08.08.2020, 18:15:47
Subkowy- Skarszewy 4:1 60 min
 osstry3   08.08.2020, 18:45:09
Orzeł - Wietcisa 6:1 89 min
 osstry3   08.08.2020, 18:55:09
Orzeł Subkowy - Wietcisa Skarszewy 6:1 koniec
 DEPECHE43   08.08.2020, 19:47:09
Żuławy na początku rundy w gazie jest dobra paka i pomysł na grę
 WislaForever   08.08.2020, 21:13:10
Tylko Wisła. Czekamy na Malbork
 stanwagner   08.08.2020, 21:54:00
Malbork 2012 albo kolega popełnił błąd i sobie jaja robi albo admin się pomylił :idea:
Żuławy :love: :love:
 Malbork2012   08.08.2020, 22:06:04
Byłem na meczu i było 2;2
Początek 2 połowy dla meteora dzięki ich nie skuteczności było tylko 2:2
2 połowa w wykonaniu Pomezani tragedia choć w pierwszej też słabo ale to co mieli to ukuli

Przede wszystkim Obrona do poprawy i wyprowadzenie piłki z 30 metra też do poprawy z taką grą awansu nie będzie nie ma co się oszukiwać
2:2 to dla Pomezani wygrany remis
Pompka walczyć trenować i będziemy panować
 ad-niem   09.08.2020, 17:47:15
Czarni - Victoria 1-4 (1-0).
 Boro62   09.08.2020, 19:17:56
Borowiak-Olimpia Sztum 2:1
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła