MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Borowiak Czersk | 24 | 55 | 17 | 4 | 3 | 58 - 27 | ||||||
2. | Żuławy Nowy Dwór Gdański | 24 | 52 | 16 | 4 | 4 | 77 - 23 | ||||||
3. | Beniaminek 03 Starogard Gdański | 24 | 48 | 14 | 6 | 4 | 49 - 31 | ||||||
4. | Wietcisa Skarszewy | 23 | 45 | 13 | 6 | 4 | 67 - 41 | ||||||
5. | Pomezania Malbork | 24 | 44 | 13 | 5 | 6 | 65 - 35 | ||||||
6. | Radunia II Stężyca | 24 | 38 | 11 | 5 | 8 | 56 - 38 | ||||||
7. | Olimpia Sztum | 24 | 32 | 9 | 5 | 10 | 47 - 47 | ||||||
8. | Orzeł Subkowy | 24 | 31 | 9 | 4 | 11 | 43 - 44 | ||||||
9. | Tęcza Brusy | 25 | 38 | 11 | 5 | 9 | 48 - 57 | ||||||
10. | Wisła Tczew | 25 | 36 | 10 | 6 | 9 | 52 - 47 | ||||||
11. | Victoria Kaliska | 25 | 31 | 9 | 4 | 12 | 50 - 68 | ||||||
12. | Meteor Pinczyn | 25 | 30 | 8 | 6 | 11 | 41 - 39 | ||||||
13. | Spójnia Sadlinki | 25 | 26 | 6 | 8 | 11 | 40 - 47 | ||||||
14. | Pogoń Prabuty | 25 | 23 | 7 | 2 | 16 | 48 - 64 | ||||||
15. | Mady Ostaszewo | 25 | 22 | 6 | 4 | 15 | 36 - 53 | ||||||
16. | Relax Ryjewo | 25 | 17 | 5 | 2 | 18 | 38 - 91 | ||||||
17. | Czarni Przemysław | 25 | 16 | 4 | 4 | 17 | 34 - 97 |
Olimpia Sztum | 3 - 2 | Borowiak Czersk | 5 czerwca 2021 - 15:00 |
Orzeł Subkowy | 0 - 3 | Beniaminek 03 Starogard Gdański | 5 czerwca 2021 - 15:00 |
Pomezania Malbork | 1 - 2 | Wietcisa Skarszewy | 5 czerwca 2021 - 17:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański | 4 - 0 | Radunia II Stężyca | 5 czerwca 2021 - 16:00 |
Tęcza Brusy | 4 - 2 | Relax Ryjewo | 5 czerwca 2021 - 17:00 |
Victoria Kaliska | 3 - 2 | Czarni Przemysław | 5 czerwca 2021 - 15:00 |
Spójnia Sadlinki | 1 - 0 | Pogoń Prabuty | 5 czerwca 2021 - 11:00 |
Meteor Pinczyn | 1 - 2 | Mady Ostaszewo | 5 czerwca 2021 - 15:00 |
Pauza: Wisła Tczew, |
ad-niem | 30.05.2021, 16:22:33 |
Tabele rundy finałowej :
# grupa A # 1. Beniaminek ... 5 ... 4-1-0 ... 13-6 ... 13 pkt. 2. Wietcisa ........ 5 ... 3-2-0 ... 14-7 ... 11 pkt. 3. Borowiak ....... 5 ... 3-1-1 ... 11-7 ... 10 pkt. 4. Pomezania .... 5 ... 3-0-2 ..... 9-5 ..... 9 pkt. 5. Żuławy ........... 5 ... 2-1-2 ... 10-10 ... 7 pkt. 6. Radunia II ...... 5 ... 1-1-3 ..... 6-11 .... 4 pkt. 7. Olimpia .......... 5 ... 1-0-4 ..... 7-16 .... 3 pkt. 8. Orzeł .............. 5 ... 0-0-5 ..... 3-11 .... 0 pkt. # grupa B # 1. Mady ...... 5 ... 3-1-1 ... 14-5 ... 10 pkt. 2. Victoria ... 5 ... 3-1-1 ... 12-9 ... 10 pkt. 3. Tęcza ...... 4 ... 3-0-1 ..... 5-5 ..... 9 pkt. 4. Wisła ....... 5 ... 2-2-1 ... 10-7 ..... 8 pkt. 5. Meteor .... 5 ... 2-1-2 .....12-4 .... 7 pkt. 6. Spójnia .... 4 ... 1-2-1 ...... 9-6 .... 5 pkt. 7. Czarni ...... 4 ... 1-1-2 ..... 5-16 ... 4 pkt. 8. Pogoń ...... 5 ... 1-0-4 ..... 10-8 ... 3 pkt. 9. Relax ........ 4 ... 0-0-4 ...... 3-20 .. 0 pkt. | |
Kamkuchar | 05.06.2021, 15:49:23 |
Jak tam Orzeł z Beniaminkiem? | |
PyrtasST | 05.06.2021, 16:16:30 |
W Sztumie puki co 3:1 | |
ad-niem | 05.06.2021, 16:21:38 |
W N. Dworze od 19 min. 1-0 ... | |
Kamkuchar | 05.06.2021, 16:30:03 |
Żuławy 2:0 | |
ad-niem | 05.06.2021, 16:31:04 |
... 28 min. i Żuławy 2-0 Radunia II. | |
ad-niem | 05.06.2021, 16:47:35 |
Po pierwszej połowie Żuławy - Radunia II 2-0. | |
PyrtasST | 05.06.2021, 16:55:31 |
3:2 koniec | |
R E K L A M A | |
ad-niem | 05.06.2021, 17:31:25 |
... 73 min., 3-0 w N. Dworze. | |
Ostaszewiak | 05.06.2021, 17:32:23 |
Meteor -MADY 1-2...Koniec. | |
KrystianCzersk | 05.06.2021, 17:34:06 |
Olimpia - Borowiak 3:2 | |
ad-niem | 05.06.2021, 17:41:46 |
... 86 min i 4-0 ... | |
ad-niem | 05.06.2021, 17:46:23 |
Żuławy - Radunia II 4-0, koniec. | |