V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2020/2021 - Klasyfikacja strzelców




Strzelcy wg drużyn

21 - Patryk Duda (Borowiak Czersk)

20 - Mateusz Gruszewski (Żuławy Nowy Dwór Gdański)

18 - Bartłomiej Trzoska (Wietcisa Skarszewy)

15 - Maciej Pluta (Olimpia Sztum)

13 - Robert Felski (Pomezania Malbork)

12 - Bartosz Stencel (Radunia II Stężyca), Rafał Warnke (Tęcza Brusy)

11 - Piotr Drzewicki (Victoria Kaliska), Patryk Kiełczyński (Żuławy Nowy Dwór Gdański)

10 - Rafał Prądziński (Radunia II Stężyca), Dawid Torłop (Pomezania Malbork)

8 - Kryspin Karnat (Wietcisa Skarszewy), Krzysztof Michalczyk (Spójnia Sadlinki), Krzysztof Warpas (Spójnia Sadlinki)

7 - Mateusz Dubiela (Meteor Pinczyn), Paweł Kamiński (Wisła Tczew), Wojciech Pliszka (Olimpia Sztum), bugra Sanli Mustafa (Beniaminek 03 Starogard Gdański)

6 - Alik Grigoryan (Pogoń Prabuty), Radosław Martyka (Relax Ryjewo), Jakub Meca (Meteor Pinczyn), Seweryn Mientki (Tęcza Brusy), Mateusz Niemyjski (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Błażej Piepiórka (Wisła Tczew), Łukasz Pietroń (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Sebastian Szablewski (Czarni Przemysław)

5 - Patrick Barwinski (Pogoń Prabuty), Mateusz Brojek (Pogoń Prabuty), Krzysztof Cichosz (Radunia II Stężyca), Kamil Dryjas (Pomezania Malbork), Dawid Kania (Orzeł Subkowy), Krzysztof Klein (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Karol Kowalczyk (Orzeł Subkowy), Grzegorz Siwiec (Relax Ryjewo), Wojciech Szoska (Orzeł Subkowy), bosa Tudela Daniel (Beniaminek 03 Starogard Gdański)

4 - Jakub Bartczak (Wietcisa Skarszewy), Karol Ćwikliński (Wisła Tczew), Dominik Domagała (Żuławy Nowy Dwór Gdański), orlando Escobar Marlon (Pomezania Malbork), Daniel Jankowski (Wietcisa Skarszewy), Sławomir Mallek (Czarni Przemysław), Karol Michalak (Tęcza Brusy), Dominik Mierzwa (Meteor Pinczyn), Robert Pruszak (Borowiak Czersk), Mateusz Sroka (Pomezania Malbork), Mateusz Stanek (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Dawid Tramowski (Orzeł Subkowy), Wojciech Zimny (Olimpia Sztum), Mateusz Żakowski (Borowiak Czersk)

3 - Damian Begier (Victoria Kaliska), Damian Gębiś (Radunia II Stężyca), Jędrzej Głowiński (Radunia II Stężyca), Bartosz Guba (Relax Ryjewo), Patryk Iwański (Relax Ryjewo), Marek Kaszubowski (Borowiak Czersk), Dawid Kiełczyński (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Marcin Kopecki (Olimpia Sztum), Jakub Majer (Radunia II Stężyca), Przemysław Malej (Czarni Przemysław), Dawid Neścior (Wietcisa Skarszewy), rodriguez Nuez Juan (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Adrian Pionk (Wisła Tczew), Jacek Pozorski (Victoria Kaliska), Kamil Rakowski (Tęcza Brusy), Dawid Smoliński (Orzeł Subkowy), Mateusz Szopiński (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Artur Szwoch (Borowiak Czersk), Dawid Tatara (Pogoń Prabuty), Piotr Wardowski (Mady Ostaszewo), Arkadiusz Wołyńczuk (Victoria Kaliska), Sebastian Wożniak (Pogoń Prabuty), Krystian Żołnierewicz (Wietcisa Skarszewy)

2 - Michał Alaburda (Pomezania Malbork), Paweł Bobrzyński (Wisła Tczew), Mariusz Borowiecki (Mady Ostaszewo), Piotr Dejniak (Wietcisa Skarszewy), Franciszek Denisewicz (Spójnia Sadlinki), Maciej Golicki (Mady Ostaszewo), Mateusz Grędzicki (Pomezania Malbork), Kamil Grześkowiak (Spójnia Sadlinki), Gabriel Hirsz (Radunia II Stężyca), Michał Kalinowski (Orzeł Subkowy), Michał Kamiński (Victoria Kaliska), Michał Kominko (Relax Ryjewo), Michał Kopecki (Olimpia Sztum), Karol Kortas (Borowiak Czersk), Tomasz Krefft (Tęcza Brusy), Marcin Kruglicki (Czarni Przemysław), Szymon Kupniewski (Spójnia Sadlinki), Mateusz Latkiewicz (Pomezania Malbork), Kamil Maśliński (Victoria Kaliska), Marcin Michalski (Relax Ryjewo), Dariusz Nowaczyk (Borowiak Czersk), Mateusz Oleś (Mady Ostaszewo), Jakub Olszynka (Wietcisa Skarszewy), Maciej Pawłuszek (Wisła Tczew), Jakub Przybysz (Pogoń Prabuty), Łukasz Skalski (Orzeł Subkowy), Bartosz Sowiński (Pogoń Prabuty), Paweł Szczesny (Tęcza Brusy), Adrian Tamowicz (Orzeł Subkowy), Marcin Ulewski (Relax Ryjewo), Dawid Ziegert (Radunia II Stężyca)

1 - cruz Alecci Juan (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Nikodem Andrysiak (Meteor Pinczyn), Gustaw Andrzejewski (Orzeł Subkowy), Bartosz Apostołowicz (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Kacper Aronowski (Orzeł Subkowy), Sebastian Bara (Mady Ostaszewo), Patryk Barłożewski (Meteor Pinczyn), Rafał Biedrzycki (Victoria Kaliska), Maciej Błędzki (Victoria Kaliska), Jakub Bojanowski (Wietcisa Skarszewy), Artur Chrzonowski (Borowiak Czersk), Adrian Chudy (Wisła Tczew), Maciej Cisek (Czarni Przemysław), Adrian Dąbrowski (Pogoń Prabuty), Paweł Depta (Wietcisa Skarszewy), Mateusz Dolny (Tęcza Brusy), Chrystian Domaschke (Radunia II Stężyca), Paweł Domke (Orzeł Subkowy), Mateusz Drążek (Borowiak Czersk), Nikolas Dudziński (Relax Ryjewo), Kacper Dyl (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Jakub Floriański (Olimpia Sztum), Rafał Galeniewski (Pomezania Malbork), Sylwester Gońda (Orzeł Subkowy), Oskar Guźliński (Wisła Tczew), Patryk Heksel (Meteor Pinczyn), Szymon Jagodziński (Mady Ostaszewo), Michał Jurczyk (Pomezania Malbork), furkan Karakus Huseyin (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Łukasz Kaszubowski (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Krzysztof Kołodziej (Orzeł Subkowy), Dawid Kołodziejczyk (Wisła Tczew), Piotr Koniarski (Relax Ryjewo), Marek Kowalski (Pogoń Prabuty), Kewin Krigel (Wietcisa Skarszewy), Dominik Kulwikowski (Radunia II Stężyca), Kacper Kwaśnicki (Spójnia Sadlinki), Łukasz Leper (Borowiak Czersk), Daniel Lorkowski (Wisła Tczew), Łukasz Madej (Spójnia Sadlinki), Michał Marendowski (Pomezania Malbork), Patryk Marszałkowski (Olimpia Sztum), Mariusz Mierzwa (Czarni Przemysław), Sebastian Mosz (Radunia II Stężyca), Mariusz Nawalaniec (Pogoń Prabuty), Władysław Nawrocki (Meteor Pinczyn), Michał Neihs (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Konrad Nędza (Pomezania Malbork), Kamil Nowaczyk (Wisła Tczew), bago Nunes de (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Tomasz Owsianik (Pomezania Malbork), Tomasz Popielarz (Czarni Przemysław), Szymon Raduński (Wisła Tczew), Łukasz Rataj (Mady Ostaszewo), Kamil Roll (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Jakub Rybicki (Mady Ostaszewo), Tomasz Skalski (Orzeł Subkowy), Bartosz Skowronowski (Victoria Kaliska), Grzegorz Skórczewski (Victoria Kaliska), Gracjan Smarż (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Dawid Stalke (Wietcisa Skarszewy), Marcin Stefanik (Spójnia Sadlinki), Mateusz Suchecki (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Robert Sulewski (Radunia II Stężyca), Mateusz Suma (Czarni Przemysław), Damian Szumacher (Victoria Kaliska), Maciej Szyszkowski (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Mateusz Tusk (Wietcisa Skarszewy), Paweł Urbanowicz (Pogoń Prabuty), Karol Wasziński (Beniaminek 03 Starogard Gdański), Piotr Wilk (Pomezania Malbork), Mateusz Wilma (Spójnia Sadlinki), Mikołaj Winiarski (Meteor Pinczyn), Mariusz Wons (Borowiak Czersk), Marcin Woźniak (Meteor Pinczyn), Patryk Wójcik (Mady Ostaszewo), Tomasz Wójcik (Czarni Przemysław), Rafał Wszołek (Wisła Tczew), Przemysław Zacharski (Czarni Przemysław), Adam Zakrzewski (Orzeł Subkowy), Arkadiusz Zakrzewski (Tęcza Brusy), Tymon Zieliński (Wisła Tczew), Sławomir Ziemak (Pomezania Malbork)