DZISIEJSZE SPARINGI
POPRZEDNIE WYNIKI 4. marca 2009 (środa): Zatoka Puck SSA 3-1 Polonia Gdańsk (9) Orlęta Reda 3-1 Sokół Bożepole Wielkie
3. marca 2009 (wtorek): Orkan Rumia 2-1 Gryf Wejherowo (3) Arka Gdynia 2-0 Cartusia Kartuzy (6) Olimpia Sztum 6-0 Powiśle Stary Targ (3)
1. marca 2009 (niedziela): Orlęta Reda 3-1 Atlas Goręczyno (6)
28. lutego 2009 (sobota): Bałtyk Gdynia 1-2 Olimpia Grudziądz (11) Zatoka Puck SSA 3-1 Murkam Przodkowo (15) Kaszubia Kościerzyna 1-1 Bytovia Bytów (1) Gryf 95 Słupsk 12-1 BKS Bydgoszcz (4) Cartusia Kartuzy 1-0 Concordia Elbl?g (3) Olimpia Sztum 1-3 Unia Tczew (4) Rodło Kwidzyn 1-4 Huragan Mor?g (6) Gwardia Koszalin 1-4 Gryf 95 Słupsk (3)
25. lutego 2009 (środa): Bałtyk Gdynia 0-3 Polonia Gdańsk (14) Wierzyca Pelplin 6-3 Orkan Rumia (6) Kaszubia Kościerzyna 2-1 Olimpia Elbląg (3)
21. lutego 2009 (sobota): Chojniczanka Chojnice 4-5 Bytovia Bytów (8) Cartusia Kartuzy 1-1 Zatoka Puck SSA (11) Bałtyk Gdynia 4-1 Olimpia Elbląg (4) Orkan Rumia 2-0 Orzeł Trąbki Wielkie (2) Pomezania Malbork 2-0 Olimpia Sztum Kaszubia Kościerzyna 0-2 Olimpia Grudziądz (2) Gryf 95 Słupsk 0-3 Ilanka Rzepin (1) Rodło Kwidzyn 0-1 Concordia Elbl?g (3)
18. lutego 2009 (środa): Bałtyk Gdynia 5-0 Wierzyca Pelplin (31) Flota Świnoujście 3-1 Gryf 95 Słupsk (2) Zatoka Puck SSA 2-2 Start Mrzezino (5) Pomorze Potęgowo 1-3 Darzbór Szczecinek
15. lutego 2009 (niedziela): Gryf 95 Słupsk 3-2 Legia Chełmża (5) Orlęta Reda 0-2 Orkan Rumia Bytovia Bytów - Radunia Stężyca
14. lutego 2009 (sobota): Murkam Przodkowo 5-1 Olimpia Sztum (12) Kaszubia Kościerzyna 5-1 Radunia Stężyca (4) Polonia Gdańsk 1-2 Bytovia Bytów (8) Bałtyk Gdynia 1-1 Jeziorak Iława (3) Zatoka Puck SSA 1-0 Huragan Mor?g (8) Orkan Rumia 0-3 Cartusia Kartuzy (2) Rodło Kwidzyn 1-1 GKS Wikielec
11. lutego 2009 (środa): Bałtyk Gdynia 0-1 Murkam Przodkowo (62) Cartusia Kartuzy 3-2 GTS Kolbudy (11) Pomorze Potęgowo 2-6 Gryf 95 Słupsk (3)
10. lutego 2009 (wtorek): Bytovia Bytów 1-1 Gryf Wejherowo (4)
8. lutego 2009 (niedziela): Arka Gdynia (ME) 10-1 Orlęta Reda (9) Stolem Gniewino 1-4 Bytovia Bytów (1)
7. lutego 2009 (sobota): Bałtyk Gdynia 3-2 Gryf Wejherowo (5) Cartusia Kartuzy 4-0 KP Sopot (2) Bytovia Bytów 11-3 Polonez Bobrowniki (5) Orkan Rumia 6-2 Powiśle Dzierzgoń (2) Zatoka Puck SSA 0-2 Concordia Elbl?g (11) Bałtyk Koszalin 1-1 Gryf 95 Słupsk (2) Rodło Kwidzyn 5-0 Stal Grudzi?dz (3)
6. lutego 2009 (piątek): Lechia Gdańsk 1-0 Bałtyk Gdynia (5)
4. lutego 2009 (środa): Orlęta Reda 1-4 Murkam Przodkowo (5) Bałtyk Gdynia 4-1 Zatoka Braniewo (5) Arka Gdynia (ME) 2-0 Kaszubia Kościerzyna (2)
3. lutego 2009 (wtorek): Orkan Rumia 0-2 Olimpia Grudziądz (3)
31. stycznia 2009 (sobota): Zatoka Puck SSA 3-2 Gryf Wejherowo (14) Bałtyk Gdynia 5-0 Concordia Elbl?g (6) Cartusia Kartuzy 4-4 Wierzyca Pelplin (2) Orkan Rumia 0-4 Murkam Przodkowo (4) Gwardia Koszalin 2-3 Gryf 95 Słupsk (3) Orkan Rumia 0-0 Pogoń Lębork (3) Pomezania Malbork 1-0 Olimpia Sztum (1) Orlęta Reda 2-1 OKS Janowo
30. stycznia 2009 (piątek): Rodło Kwidzyn 0-2 Olimpia Elbląg
28. stycznia 2009 (środa): Bałtyk Gdynia 4-2 Orzeł Trąbki Wielkie (12) Start Mrzezino 4-1 Orlęta Reda (6) Kaszubia Kościerzyna 1-1 Polonia Warszawa (ME) (5)
24. stycznia 2009 (sobota): Zatoka Puck SSA 1-1 Wierzyca Pelplin (43) Murkam Przodkowo 1-4 Kaszubia Kościerzyna (20) Cartusia Kartuzy 2-1 GTS Kolbudy (9) Orkan Rumia 2-4 Polonia Warszawa (ME) (3) Błękitni Stare Pole 3-6 Olimpia Sztum (2) Rodło Kwidzyn 6-0 Relax Ryjewo (2)
22. stycznia 2009 (czwartek): Lechia Gda?sk (ME) 4-2 Orkan Rumia (4)
21. stycznia 2009 (środa): Bałtyk Gdynia 1-3 Polonia Warszawa (ME) (13) Orlęta Reda - Start Mrzezino (4)
18. stycznia 2009 (niedziela): Orkan Rumia - Orkan II Rumia (2)
17. stycznia 2009 (sobota): Start Mrzezino 1-3 Orkan Rumia (4) Zatoka Puck SSA 1-2 Orlęta Reda (9) Wierzyca Pelplin 4-6 Olimpia Sztum (5)
10. stycznia 2009 (sobota): Zatoka Puck SSA 3-0 Start Mrzezino (27)
2. sierpnia 2008 (sobota): Bytovia Bytów 3-3 Chojniczanka Chojnice (5) Gryf 95 Słupsk 4-1 Murkam Przodkowo (6) Gryf Wejherowo 0-3 Cartusia Kartuzy (5) Pogoń Lębork 1-2 Orkan Rumia (1) Sokół Mareza 0-1 Rodło Kwidzyn (8) Wisła Tczew 1-5 Kaszubia Kościerzyna (1) Zatoka Puck SSA 3-2 Arka Gdynia (ME) (1)
1. sierpnia 2008 (piątek): Zatoka Braniewo 2-1 Olimpia Sztum (3)
30. lipca 2008 (środa): Radunia Stężyca 1-4 Bytovia Bytów (11) Gryf Wejherowo 1-3 Bałtyk Gdynia (3) KP Sopot 2-6 Cartusia Kartuzy (2) Lechia Gda?sk (ME) 3-1 Olimpia Sztum
29. lipca 2008 (wtorek): Gryf 95 Słupsk 5-0 Darzbór Szczecinek
26. lipca 2008 (sobota): Polonia Gdańsk 0-0 Bałtyk Gdynia (5) Concordia Elbl?g 0-1 Cartusia Kartuzy (1) Olimpia Grudziądz 2-1 Kaszubia Kościerzyna (3)
25. lipca 2008 (piątek): Arka Gdynia 3-1 Orkan Rumia (3) Bytovia Bytów 4-1 Mistral Miros?awiec
24. lipca 2008 (czwartek): Bytovia Bytów 2-1 Pogo? Barlinek
23. lipca 2008 (środa): Bałtyk Gdynia 3-2 Chojniczanka Chojnice (8) Cartusia Kartuzy 1-0 Murkam Przodkowo (3) Gryf Wejherowo 0-4 Zatoka Puck SSA (4) Kotwica Kołobrzeg 7-2 Gryf 95 Słupsk (4) Bytovia Bytów 1-4 Piast Choszczno (3) Olimpia Elbląg 0-0 Rodło Kwidzyn
19. lipca 2008 (sobota): Zatoka Puck SSA 0-3 Arka Gdynia (ME) (8) Powiśle Dzierzgoń 1-5 Bałtyk Gdynia (6) Orzeł Trąbki Wielkie 1-2 Cartusia Kartuzy (2) Orkan Rumia 3-1 Lechia Gda?sk (ME) (1) Gryf 95 Słupsk 2-1 Brda Przechlewo Gryf 95 Słupsk 6-0 Granit Koczała Olimpia Sztum 5-0 Pow?le Stary Targ
18. lipca 2008 (piątek): Kaszubia Kościerzyna 1-2 Lechia Gdańsk (8)
16. lipca 2008 (środa): Pogoń Lębork 1-7 Bałtyk Gdynia (1) Olimpia Kisielice 2-4 Olimpia Sztum (2) Orkan Rumia 4-2 Start Mrzezino Bytovia Bytów 0-0 Zatoka Puck SSA (3) Cartusia Kartuzy 1-5 Wierzyca Pelplin Rodło Kwidzyn 3-6 Concordia Elbl?g (1)
15. lipca 2008 (wtorek): Cartusia Kartuzy 4-1 KP Sopot (2)
13. lipca 2008 (niedziela): Jantar Ustka 1-5 Gryf 95 Słupsk (6) Zatoka Puck SSA 0-1 Lech Rypin (2)
12. lipca 2008 (sobota): Kaszubia Kościerzyna 1-6 Chojniczanka Chojnice (13) Pomezania Malbork 0-6 Bałtyk Gdynia (2) Powiśle Dzierzgoń 5-4 Orkan Rumia Gryf 95 Słupsk 1-1 Nielba Wągrowiec (1) Gryf Wejherowo 2-0 Bytovia Bytów Cartusia Kartuzy 1-2 Lech Rypin Rodło Kwidzyn 0-1 Jeziorak Iława (1)
9. lipca 2008 (środa): Bałtyk Gdynia 4-1 Start Mrzezino (8) Pomezania Malbork 1-1 Zatoka Puck SSA (4) Radunia Stężyca 0-0 Kaszubia Kościerzyna (1) Gryf 95 Słupsk 6-0 Polonez Bobrowniki (1)
5. lipca 2008 (sobota): Lechia Gdańsk 0-0 Bałtyk Gdynia (7) Gryf 95 Słupsk 5-1 Pomorze Potęgowo (1)
|