IV runda - 16. października 2013 [szczegóły] |
Komentarze (35) |
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
16 października 2013
16.10 - 20:30 |
Portowiec Gdańsk |
0 - 5 |
Wda Lipusz |
16 października 2013
16.10 - 15:30 |
Orzeł Subkowy |
0 - 2 |
Potok Pszczółki |
16 października 2013
16.10 - 15:30 |
KP Starogard Gdański |
7 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
16 października 2013
16.10 - 18:30 |
Olimpia Osowa |
4 - 2 |
Amator Kiełpino |
16 października 2013
16.10 - 20:15 |
Unia Tczew |
0 - 9 |
Orlęta Reda |
16 października 2013
16.10 - 16:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
3 - 4 |
MKS Władysławowo |
16 października 2013
16.10 - 15:00 |
Perła Czyczkowy |
5 - 3 |
Norda Karwia |
16 października 2013
16.10 - 15:30 |
Centrum II Pelplin |
5 - 1 |
KS Chwaszczyno |
15 października 2013
15.10 - 16:00 |
Szarża Krojanty |
1 - 5 |
GKS Przodkowo |
16 października 2013
16.10 - 15:00 |
Jaguar Gdańsk |
0 - 2 |
GKS Kolbudy |
9 października 2013
9.10 - 20:45 |
Piaski Wąglikowice |
4 - 1 |
Sokół Ełganowo |
16 października 2013
16.10 - 15:30 |
Wikęd Luzino |
4 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
16 października 2013
16.10 - 15:30 |
Gedania Gdańsk |
4 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
16 października 2013
16.10 - 15:30 |
Borowiak Czersk |
- |
wolny los |
|
III runda - 25. września 2013 [szczegóły] |
Komentarze (32) |
Norda Karwia |
4 - 0 |
Start Mrzezino |
25 września 2013
25.09 - 16:30 |
Centrum Pelplin |
0 - 9 |
Potok Pszczółki |
25 września 2013
25.09 - 17:00 |
KP Gdynia |
1 - 5 |
Gedania Gdańsk |
25 września 2013
25.09 - 20:30 |
KS Mściszewice |
3 - 4 |
Wda Lipusz |
25 września 2013
25.09 - 16:00 |
Relaks Mechowo |
2 - 8 |
Centrum II Pelplin |
25 września 2013
25.09 - 16:30 |
Perła Czyczkowy |
2 - 0 |
Osiczanka Osice |
25 września 2013
25.09 - 16:00 |
Marynarka Wojenna RP |
1 - 3 |
Sokół Ełganowo |
24 września 2013
24.09 - 20:30 |
Piaski Wąglikowice |
5 - 0 |
Sporting Leźno |
25 września 2013
25.09 - 16:30 |
Olimpia Osowa |
3 - 2 |
Radunia Stężyca |
25 września 2013
25.09 - 20:30 |
Kamionka Sopot |
1 - 4 |
Orzeł Subkowy |
25 września 2013
25.09 - 17:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
25 września 2013
25.09 - 16:00 |
Portowiec Gdańsk |
3 - 2 |
GKS Sierakowice |
25 września 2013
25.09 - 16:45 |
EX Siedlce Gdańsk |
4 - 1 |
Sokół Zblewo |
25 września 2013
25.09 - 16:30 |
Szarża Krojanty |
4 - 3 |
GKS Kowale |
25 września 2013
25.09 - 16:00 |
Sztorm Mosty |
0 - 3 |
KP Starogard Gdański |
25 września 2013
25.09 - 17:00 |
Barka Łebno |
2 - 7 |
MKS Władysławowo |
25 września 2013
25.09 - 17:00 |
Huragan Smolno |
2 - 5 |
Borowiak Czersk |
25 września 2013
25.09 - 16:30 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
25 września 2013
25.09 - 16:45 |
Stolem Gniewino |
3 - 7 |
Chojniczanka II Chojnice |
25 września 2013
25.09 - 18:00 |
po dogrywce |
Unia Tczew |
7 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 października 2013
2.10 - 16:00 |
II runda - 11. września 2013 [szczegóły] |
Komentarze (35) |
Zryw Sławoszyno |
3 - 5 |
Portowiec Gdańsk |
11 września 2013
11.09 - 17:00 |
Marynarka Wojenna RP |
2 - 0 |
GTS Rokitnica |
10 września 2013
10.09 - 20:30 |
Sztorm II Mosty |
1 - 0 |
Dragon Bojano |
11 września 2013
11.09 - 17:00 |
Osiczanka Osice |
4 - 1 |
Brda Rytel |
11 września 2013
11.09 - 17:00 |
KS Mściszewice |
4 - 1 |
Celtic Reda |
11 września 2013
11.09 - 17:00 |
Norda Karwia |
3 - 0 |
Gwiazda Karsin |
11 września 2013
11.09 - 17:00 |
drużyna gości nie stawiła się na mecz |
AP Gdynia Dąbrowa |
2 - 1 |
Sztorm Mosty |
11 września 2013
11.09 - 17:00 |
Kamionka Sopot |
5 - 1 |
KS Skorzewo |
11 września 2013
11.09 - 17:30 |
Relaks Mechowo |
3 - 0 |
Styna Godziszewo |
11 września 2013
11.09 - 17:00 |
Piaski Wąglikowice |
5 - 3 |
KS Sulmin |
11 września 2013
11.09 - 17:00 |
Perła Czyczkowy |
5 - 0 |
Orzeł Straszyn |
11 września 2013
11.09 - 17:30 |
GKS III Kolbudy |
4 - 9 |
EX Siedlce Gdańsk |
11 września 2013
11.09 - 16:30 |
Barka Łebno |
3 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
11 września 2013
11.09 - 17:00 |
drużyna gości nie stawiła się na mecz |
Szpak Skórcz |
1 - 7 |
KP Gdynia |
11 września 2013
11.09 - 17:00 |
Huragan Smolno |
3 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
11 września 2013
11.09 - 17:00 |
Centrum II Pelplin |
3 - 2 |
GTS Rusocin |
11 września 2013
11.09 - 17:30 |
Unia Tczew |
7 - 1 |
Joker Karlikowo Krokowa |
18 września 2013
18.09 - 17:00 |