IV runda - 12. października 2011 [szczegóły] |
Komentarze (14) |
Gryf II Wejherowo |
2 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
19 października 2011
19.10 - 15:00 |
Stolem Gniewino |
3 - 0 |
Czarni Czarne |
12 października 2011
12.10 - 15:30 |
goście nie przyjechali |
GKS Sierakowice |
2 - 3 |
Murkam Przodkowo |
12 października 2011
12.10 - 15:30 |
Cartusia II Kartuzy |
0 - 3 |
Polonia Gdańsk |
12 października 2011
12.10 - 15:30 |
Granit Kończewo |
0 - 3 |
Pomorze Potęgowo |
12 października 2011
12.10 - 15:30 |
Baza 44 Siemirowice |
0 - 9 |
Pogoń Lębork |
12 października 2011
12.10 - 15:30 |
KS Włynkówko |
2 - 4 |
Jantar Ustka |
12 października 2011
12.10 - 15:30 |
Gryf II Słupsk |
0 - 3 |
Arka II Gdynia |
12 października 2011
12.10 - 15:30 |
Bytovia II Bytów |
1 - 0 |
Orlęta Reda |
11 października 2011
11.10 - 15:30 |
po dogrywce |
Rodło Kwidzyn |
3 - 1 |
KP Starogard Gdański |
12 października 2011
12.10 - 15:30 |
po dogrywce |
Powiśle Czernin |
1 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
12 października 2011
12.10 - 15:30 |
po dogrywce |
Zieloni Marzęcino |
1 - 4 |
Pomezania Malbork |
12 października 2011
12.10 - 15:30 |
Orzeł Subkowy |
4 - 3 |
Potok Pszczółki |
12 października 2011
12.10 - 15:30 |
GKS Kolbudy |
9 - 1 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
12 października 2011
12.10 - 15:30 |
Sporting Leźno |
4 - 5 |
Wierzyca Pelplin |
12 października 2011
12.10 - 15:30 |
Victoria Kaliska |
1 - 4 |
Olimpia Sztum |
12 października 2011
12.10 - 15:30 |
III runda - 28 września /5. października 2011 [szczegóły] |
Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia |
1 - 4 |
Gryf II Wejherowo |
28 września 2011
28.09 - 16:00 |
Stolem Gniewino |
3 - 0 |
Orzeł Choczewo |
28 września 2011
28.09 - 16:30 |
Sporting Leźno |
4 - 2 |
Wikęd Kębłowo |
28 września 2011
28.09 - 16:30 |
KS Chwaszczyno |
0 - 4 |
GKS Sierakowice |
28 września 2011
28.09 - 16:30 |
Zieloni Marzęcino |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
29 września 2011
29.09 - 16:30 |
po dogrywce, karne 10-9 |
Centrum Pelplin |
2 - 4 |
GKS Kolbudy |
28 września 2011
28.09 - 16:30 |
Victoria Kaliska |
1 - 0 |
Amator Kiełpino |
28 września 2011
28.09 - 16:30 |
Czarni Ostrowite |
3 - 4 |
Cartusia II Kartuzy |
28 września 2011
28.09 - 16:30 |
Orzeł Subkowy |
3 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
28 września 2011
28.09 - 16:30 |
Gryf 2009 II Tczew |
0 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
28 września 2011
28.09 - 16:30 |
Powiśle Czernin |
3 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
28 września 2011
28.09 - 16:30 |
Baza 44 Siemirowice |
4 - 2 |
Koral II Dębnica |
5 października 2011
5.10 - 15:30 |
Granit Kończewo |
2 - 1 |
Karol Pęplino |
5 października 2011
5.10 - 15:30 |
Stal Jezierzyce |
1 - 1 |
Gryf II Słupsk |
5 października 2011
5.10 - 15:30 |
po dogrywce, karne 8-9 |
KS Włynkówko |
4 - 3 |
Sparta Sycewice |
5 października 2011
5.10 - 15:30 |
Bytovia II Bytów |
4 - 1 |
Anioły Garczegorze |
5 października 2011
5.10 - 15:30 |
II runda - 14. września 2011 [szczegóły] |
Komentarze (11) |
MKS Władysławowo |
1 - 2 |
Wikęd Kębłowo |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Kaszubia Starzyno |
0 - 2 |
Gryf II Wejherowo |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 6 |
Orzeł Choczewo |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Bałtyk II Gdynia |
4 - 1 |
Start Mrzezino |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Stolem Gniewino |
3 - 2 |
Olimpia Osowa |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 4 |
KS Chwaszczyno |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Dragon Bojano |
2 - 5 |
GKS Kolbudy |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Korner Korne |
2 - 5 |
GKS Sierakowice |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Sporting Leźno |
2 - 1 |
Radunia Stężyca |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
po dogrywce |
EX Siedlce Gdańsk |
0 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Cartusia II Kartuzy |
2 - 4 |
Ceramik Łubiana |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Zieloni Marzęcino |
5 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Wisła Steblewo |
3 - 5 |
Gedania Gdańsk |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
po dogrywce |
Orzeł Straszyn |
3 - 4 |
Amator Kiełpino |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
po dogrywce |
Centrum Pelplin |
3 - 0 |
Wisła Długie Pole |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Victoria Kaliska |
4 - 0 |
Sokół Lubichowo |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Czarni Ostrowite |
2 - 0 |
Borowiak Czersk |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
GLKS Różyny |
1 - 4 |
Orzeł Subkowy |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Jurand Lasowice |
0 - 5 |
Rodło Kwidzyn |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
4 - 1 |
Relax Ryjewo |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
Powiśle Czernin |
2 - 0 |
Pogoń Prabuty |
14 września 2011
14.09 - 17:00 |
I runda - 24/31. sierpnia 2011 [szczegóły] |
Komentarze (45) |
Marynarka Wojenna RP |
1 - 6 |
Wikęd Kębłowo |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
Korona Żelistrzewo |
2 - 4 |
Gryf II Wejherowo |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
Celtic Reda |
2 - 4 |
Orzeł Choczewo |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
Norda Karwia |
1 - 4 |
Start Mrzezino |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
OKS Janowo |
1 - 3 |
Olimpia Osowa |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
Barka Łebno |
1 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
24 sierpnia 2011
24.08 - 18:00 |
KP Gdynia |
1 - 2 |
KS Chwaszczyno |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
0 - 3 |
MKS Władysławowo |
|
gospodarze wycofali się z rozgrywek |
Relaks Mechowo |
0 - 7 |
Bałtyk II Gdynia |
24 sierpnia 2011
24.08 - 18:00 |
Huragan Smolno |
0 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
24 sierpnia 2011
24.08 - 18:00 |
Allstars Sopot |
3 - 12 |
GKS Kolbudy |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
Eko-Prod Szemud |
3 - 5 |
Stolem Gniewino |
24 sierpnia 2011
24.08 - 18:00 |
Arka Prusewo |
1 - 7 |
Orkan Rumia MKS |
24 sierpnia 2011
24.08 - 18:00 |
Wda Lipusz |
0 - 3 |
GKS Sierakowice |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
Dragon Bojano |
2 - 2 |
GKS Kowale |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
karne 5:4 |
Gryf Goręczyno |
1 - 2 |
Radunia Stężyca |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
po dogrywce |
UKS Klukowo |
1 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
Tęcza Siwiałka |
2 - 5 |
Ceramik Łubiana |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
Bałtyk Sztutowo |
1 - 5 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
Sztorm Mosty |
0 - 3 |
Sporting Leźno |
24 sierpnia 2011
24.08 - 18:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
3 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
Korner Korne |
3 - 1 |
Szarża Krojanty |
24 sierpnia 2011
24.08 - 18:00 |
GKS III Kolbudy |
0 - 3 |
Cartusia II Kartuzy |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 4 |
Wisła Steblewo |
24 sierpnia 2011
24.08 - 18:00 |
po dogrywce |
GKS II Kolbudy |
3 - 4 |
Amator Kiełpino |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
po dogrywce |
Borowiak Czersk |
2 - 0 |
Osiczanka Osice |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
Karlikowo Sopot |
1 - 3 |
Gedania Gdańsk |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
Powiśle Czernin |
5 - 0 |
Czarni Przemysław |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
Orzeł Straszyn |
5 - 3 |
Grom Nowy Staw |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
po dogrywce |
Błękitni Sobowidz |
0 - 3 |
Centrum Pelplin |
|
gospodarze wycofali się z rozgrywek |
Delta Małżewko |
1 - 7 |
Wisła Długie Pole |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
Sokół Lubichowo |
5 - 4 |
Victoria Kaliska |
24 sierpnia 2011
24.08 - 18:00 |
po dogrywce |
Czarni Ostrowite |
2 - 1 |
Tęcza Brusy |
24 sierpnia 2011
24.08 - 18:00 |
Morena Gdańsk |
2 - 7 |
Gryf 2009 II Tczew |
30 sierpnia 2011
30.08 - 17:30 |
LZS Bytonia |
0 - 2 |
Orzeł Subkowy |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
Victoria II Kaliska |
3 - 1 |
Delta Miłoradz |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
KS Sulmin |
2 - 6 |
Zieloni Marzęcino |
24 sierpnia 2011
24.08 - 18:00 |
Centrum II Pelplin |
2 - 5 |
Wisła Korzeniewo |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 1 |
Zawisza Czarne Dolne |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
karne 7:6 |
GLKS Różyny |
3 - 3 |
Korona Cedry Małe |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
karne 5:4 |
Rodło Trzciano |
0 - 6 |
Rodło Kwidzyn |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
0 - 2 |
Relax Ryjewo |
31 sierpnia 2011
31.08 - 17:30 |
wolny los |
1 - 3 |
Pogoń Prabuty |
|
wolny los |
- |
Jurand Lasowice |
|
Runda wstępna - 13/14. sierpnia 2011 [szczegóły] |
Komentarze (21) |
Marynarka Wojenna RP |
4 - 2 |
Wicher Łebcz |
13 sierpnia 2011
13.08 - 19:00 |
po dogrywce |
Wicher Wierzchucino |
3 - 6 |
Celtic Reda |
13 sierpnia 2011
13.08 - 18:00 |
Zryw Sławoszyno |
4 - 6 |
OKS Janowo |
13 sierpnia 2011
13.08 - 16:00 |
Joker Karlikowo Krokowa |
2 - 6 |
KP Gdynia |
14 sierpnia 2011
14.08 - 13:00 |
Relaks Mechowo |
3 - 0 |
Zatoka Puck |
14 sierpnia 2011
14.08 - 15:00 |
Allstars Sopot |
6 - 2 |
KKS Koleczkowo |
13 sierpnia 2011
13.08 - 16:00 |
Arka Prusewo |
2 - 1 |
Klif Chłapowo |
13 sierpnia 2011
13.08 - 18:00 |
Dragon Bojano |
3 - 2 |
Orzeł Jasień |
13 sierpnia 2011
13.08 - 17:00 |
UKS Klukowo |
4 - 3 |
Amigo Przyjaźń |
13 sierpnia 2011
13.08 - 16:00 |
Rozstaje Gdańsk |
1 - 3 |
Bałtyk Sztutowo |
14 sierpnia 2011
14.08 - 12:00 |
Lechia Gdańsk Oldboys |
2 - 5 |
EX Siedlce Gdańsk |
17 sierpnia 2011
17.08 - 19:00 |
GKS III Kolbudy |
7 - 3 |
Fosfory Wiślinka |
14 sierpnia 2011
14.08 - 13:00 |
GTS Mokry Dwór |
2 - 4 |
GKS II Kolbudy |
13 sierpnia 2011
13.08 - 18:00 |
GTS Rotmanka |
3 - 5 |
Karlikowo Sopot |
13 sierpnia 2011
13.08 - 16:30 |
GTS Rokitnica |
1 - 2 |
Orzeł Straszyn |
13 sierpnia 2011
13.08 - 15:00 |
Delta Małżewko |
3 - 0 |
Sokół Ełganowo |
14 sierpnia 2011
14.08 - 13:00 |
zdekompletowany skład |
Czarni Ostrowite |
5 - 1 |
Gwiazda Karsin |
14 sierpnia 2011
14.08 - 14:00 |
Wda Czarna Woda |
0 - 3 |
LZS Bytonia |
|
gospodarze wycofali się z rozgrywek |
Wierzyca Stara Kiszewa |
0 - 7 |
Victoria II Kaliska |
14 sierpnia 2011
14.08 - 16:00 |
Bursztyn Gniszewo |
2 - 3 |
Centrum II Pelplin |
13 sierpnia 2011
13.08 - 18:00 |
Nogat Malbork |
0 - 2 |
GLKS Różyny |
13 sierpnia 2011
13.08 - 16:00 |
Zawisza II Kwidzyn |
0 - 3 |
Rodło Trzciano |
|
gospodarze wycofali się z rozgrywek |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 - 0 |
Balaton Klasztorek |
13 sierpnia 2011
13.08 - 17:00 |
Oldboys Kwidzyn |
4 - 4 |
GKS Gardeja |
13 sierpnia 2011
13.08 - 14:00 |
karne 4:3 |