IV runda - 3. października 2018 [szczegóły] |
Komentarze (6) |
FC Gowidlino |
1 - 2 |
Gwiazda Karsin |
7 października 2018
7.10 - 11:30 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
1 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 października 2018
3.10 - 15:30 |
Brda Rytel |
0 - 4 |
Radunia Stężyca |
3 października 2018
3.10 - 16:00 |
Radunia II Stężyca |
3 - 2 |
Sporting Leźno |
3 października 2018
3.10 - 17:30 |
Sokół Zblewo |
4 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
3 października 2018
3.10 - 16:00 |
Jaguar Gdańsk |
0 - 0 |
GKS Kolbudy |
3 października 2018
3.10 - 15:30 |
po dogrywce, karne 5:6 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 3 |
Wikęd Luzino |
3 października 2018
3.10 - 15:00 |
Nadmorska Liga Szóstek |
10 - 2 |
GTS Mokry Dwór |
3 października 2018
3.10 - 15:45 |
Orzeł Subkowy |
1 - 3 |
Wisła Tczew |
3 października 2018
3.10 - 16:00 |
Start Mrzezino |
0 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
3 października 2018
3.10 - 16:00 |
Stolem Gniewino |
3 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
10 października 2018
10.10 - 18:30 |
Orlęta Reda |
2 - 4 |
Arka II Gdynia |
3 października 2018
3.10 - 17:00 |
GKS Kowale |
3 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
3 października 2018
3.10 - 16:00 |
Zenit Łęczyce |
7 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
3 października 2018
3.10 - 16:00 |
GOSRiT II Luzino |
3 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
3 października 2018
3.10 - 16:30 |
Potok Pszczółki |
0 - 5 |
Lechia II Gdańsk |
3 października 2018
3.10 - 15:30 |
III runda - 19. września 2018 [szczegóły] |
Komentarze (5) |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
odwołany, goście zrezygnowali z gry |
Klif Chłapowo |
1 - 6 |
Orlęta Reda |
19 września 2018
19.09 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 3 |
Wikęd Luzino |
19 września 2018
19.09 - 17:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
19 września 2018
19.09 - 16:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
19 września 2018
19.09 - 16:00 |
GOSRiT II Luzino |
7 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
19 września 2018
19.09 - 16:30 |
Brda Rytel |
4 - 4 |
Wda Lipusz |
18 września 2018
18.09 - 17:00 |
karne 4:3 |
Radunia II Stężyca |
10 - 1 |
Wisła Długie Pole |
19 września 2018
19.09 - 17:30 |
Start Mrzezino |
2 - 1 |
Sztorm Mosty |
19 września 2018
19.09 - 16:30 |
KS Mściszewice |
2 - 9 |
Lechia II Gdańsk |
19 września 2018
19.09 - 17:00 |
Potok Pszczółki |
4 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
19 września 2018
19.09 - 16:30 |
GKS Przodkowo |
1 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
19 września 2018
19.09 - 16:00 |
FC Gowidlino |
2 - 1 |
Amator Kiełpino |
18 września 2018
18.09 - 17:00 |
MKS Władysławowo |
1 - 3 |
Zenit Łęczyce |
19 września 2018
19.09 - 16:30 |
Kolegium Sędziów Pomorskiego ZPN |
0 - 2 |
GTS Mokry Dwór |
19 września 2018
19.09 - 16:30 |
Portowiec Gdańsk |
4 - 2 |
KS Kamienica Królewska |
19 września 2018
19.09 - 17:00 |
Nadmorska Liga Szóstek |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
19 września 2018
19.09 - 15:30 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 4 |
GKS Kolbudy |
18 września 2018
18.09 - 18:00 |
Arka II Gdynia |
5 - 0 |
Gedania Gdańsk |
19 września 2018
19.09 - 18:00 |
Bałtyk Gdynia (juniorzy) |
1 - 10 |
Jaguar Gdańsk |
19 września 2018
19.09 - 16:00 |
Wisła Tczew |
3 - 2 |
Keramzyt Szprudowo |
19 września 2018
19.09 - 16:00 |
Orzeł Subkowy |
4 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
19 września 2018
19.09 - 16:00 |
Sokół Zblewo |
5 - 0 |
Sławek Borzechowo |
19 września 2018
19.09 - 16:30 |
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 4 |
Gwiazda Karsin |
25 września 2018
25.09 - 15:00 |
po dogrywce |
Wisła Steblewo |
2 - 3 |
Sporting Leźno |
19 września 2018
19.09 - 16:00 |
Celtic Reda |
4 - 5 |
Sokół Bożepole Wielkie |
19 września 2018
19.09 - 15:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
1 - 1 |
Tęcza Brusy |
19 września 2018
19.09 - 15:30 |
karne 6:5 |
Oldboys Gdynia |
2 - 3 |
GKS Kowale |
20 września 2018
20.09 - 20:30 |
Borowiak Czersk |
0 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
19 września 2018
19.09 - 16:00 |
Bałtyk II Gdynia |
1 - 2 |
Radunia Stężyca |
19 września 2018
19.09 - 16:00 |
Dragon Bojano |
1 - 4 |
Stolem Gniewino |
19 września 2018
19.09 - 16:30 |
Wietcisa Skarszewy |
- |
wolny los |
|
II runda - 5. września 2018 [szczegóły] |
Komentarze (6) |
Oldboys Gdynia |
3 - 1 |
Ogniwo Sopot |
5 września 2018
5.09 - 19:00 |
Nadmorska Liga Szóstek |
8 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
7 września 2018
7.09 - 17:00 |
Stolem II Gniewino |
3 - 4 |
GOSRiT II Luzino |
5 września 2018
5.09 - 17:30 |
LZS Bytonia |
0 - 4 |
Radunia II Stężyca |
5 września 2018
5.09 - 17:30 |
Norda Karwia |
1 - 7 |
Klif Chłapowo |
5 września 2018
5.09 - 17:00 |
Wisła Steblewo |
2 - 1 |
GLKS Różyny |
5 września 2018
5.09 - 17:00 |
Kolegium Sędziów Pomorskiego ZPN |
5 - 2 |
KS Wocławy |
5 września 2018
5.09 - 17:30 |
Santana Wielki Klincz |
1 - 4 |
KS Mściszewice |
5 września 2018
5.09 - 17:00 |
Chojniczanka Chojnice (juniorzy) |
2 - 5 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
5 września 2018
5.09 - 15:00 |
Marynarka Wojenna RP |
1 - 2 |
Wisła Długie Pole |
4 września 2018
4.09 - 20:30 |
Arka Prusewo |
0 - 3 |
Start Mrzezino |
4 września 2018
4.09 - 17:30 |
Solar Władysławowo |
3 - 5 |
Kaszubia Starzyno |
5 września 2018
5.09 - 17:00 |
KS Grabowo |
2 - 6 |
Amator Kiełpino |
5 września 2018
5.09 - 20:00 |
Bałtyk Gdynia (juniorzy) |
12 - 0 |
Centrum Pelplin |
5 września 2018
5.09 - 16:00 |
Unia Tczew |
2 - 4 |
GTS Mokry Dwór |
5 września 2018
5.09 - 17:30 |
Latarnik Choczewo |
1 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
5 września 2018
5.09 - 17:30 |
Olimpia Czersk |
2 - 3 |
Brda Rytel |
5 września 2018
5.09 - 17:30 |
Dragon Bojano |
3 - 0 |
Zatoka Puck |
4 września 2018
4.09 - 17:30 |
vo, goście nie przyjechali |
FC Gowidlino |
4 - 2 |
KS Sulmin |
6 września 2018
6.09 - 18:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
4 - 1 |
Osiczanka Osice |
5 września 2018
5.09 - 17:00 |
Celtic Reda |
- |
wolny los |
|
I runda - 22. sierpnia 2018 [szczegóły] |
Komentarze (3) |
Nadmorska Liga Szóstek |
6 - 3 |
Jaguar II Gdańsk |
22 sierpnia 2018
22.08 - 17:30 |
Marynarka Wojenna RP |
4 - 0 |
UKS Klukowo |
20 sierpnia 2018
20.08 - 18:00 |
Kolegium Sędziów Pomorskiego ZPN |
5 - 3 |
Morena Gdańsk |
22 sierpnia 2018
22.08 - 17:30 |
Wiking Gdańsk |
0 - 4 |
KS Wocławy |
18 sierpnia 2018
18.08 - 16:00 |
Gdyńska Liga Minifutbolu |
0 - 3 |
Celtic Reda |
|
odwołany |
Oldboys Gdynia |
3 - 1 |
KP Gdynia |
22 sierpnia 2018
22.08 - 20:30 |
Oldboys Kolbudy |
1 - 5 |
Wisła Steblewo |
22 sierpnia 2018
22.08 - 17:30 |
Bałtyk Gdynia (juniorzy) |
8 - 0 |
OKS Janowo |
22 sierpnia 2018
22.08 - 16:00 |
vo, na boisku 8:6 |
Unia Tczew |
4 - 1 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
22 sierpnia 2018
22.08 - 18:00 |
Piast Majewo |
0 - 1 |
Centrum Pelplin |
22 sierpnia 2018
22.08 - 16:30 |
Radunia II Stężyca |
4 - 0 |
KS Chwaszczyno |
22 sierpnia 2018
22.08 - 19:00 |
Santana Wielki Klincz |
3 - 0 |
Orzeł Gołubie |
22 sierpnia 2018
22.08 - 18:00 |
Słupia Sulęczyno |
0 - 3 |
FC Gowidlino |
|
odwołany |
Solar Władysławowo |
5 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
22 sierpnia 2018
22.08 - 18:00 |
Norda Karwia |
8 - 0 |
Huragan Smolno |
22 sierpnia 2018
22.08 - 18:00 |
Arka Prusewo |
3 - 2 |
Sokół Strzelno |
22 sierpnia 2018
22.08 - 18:30 |
Stolem II Gniewino |
4 - 2 |
Sztorm II Mosty |
22 sierpnia 2018
22.08 - 18:00 |
Olimpia Czersk |
3 - 2 |
Perła Czyczkowy |
22 sierpnia 2018
22.08 - 18:00 |
Chojniczanka Chojnice (juniorzy) |
7 - 2 |
Unia Klawkowo |
22 sierpnia 2018
22.08 - 15:00 |
LZS Bytonia |
- |
wolny los |
|