SPARINGI - ZIMA 2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki
9. kwietnia 2017 22:30

Klasa A - 16. kolejka

Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2016/2017 - 16. kolejka

MKS II Władysławowo - Zatoka Puck 3-3
Zenit Łęczyce - Wicher Wierzchucino 2-0
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Bałtyk II Gdynia 1-3
Dragon Bojano - Portowiec Gdańsk 3-3
Celtic Reda - Kamionka Sopot 0-2
Kaszubia Starzyno - Latarnik Choczewo 3-1
KP Gdynia - KP Sopot 1-13

Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2016/2017 - 16. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2016/2017 - 16. kolejka

Victoria Kaliska - Beniaminek 03 Starogard Gdański 1-3
Wda Czarna Woda - Tęcza Brusy 0-5
Czarni Ostrowite - Start Kulice 3-2
Czarni Piece - Sokół Zblewo 0-3 vo vo, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa)
Jantar Pawłowo - Sławek Borzechowo 1-0
Kolejarz Chojnice - Orzeł Gołubie 1-1
KS Skorzewo - KS Grabowo 6-0

Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2016/2017 - 16. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2016/2017 - 16. kolejka

Błękitni Kmiecin - Weber Szprudowo 5-3
Wisła Tczew - GDKiS Ostaszewo 5-1
Delta Miłoradz - Spójnia Sadlinki 0-1
Jurand Lasowice - Sobieski Gniew 0-4
Świt Radostowo - Rodło II Kwidzyn 2-2
LKS Waplewo - Relax Ryjewo 2-3
Pogoń Prabuty - Powiśle Stary Targ 5-1

Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2016/2017 - 16. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2016/2017 - 16. kolejka

Sokół Szczypkowice - Rowokół Smołdzino 2-2
Koral Maszewo - KS Włynkówko 1-2
Zenit Redkowice - Błękitni Główczyce 6-2
Polonez Bobrowniki - Chrobry Charbrowo 1-2
KS Damnica - Granit Kończewo 2-0
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie - Barton Barcino 4-3
Echo Biesowice - Unia Korzybie 5-2

Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2016/2017 - 16. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2016/2017 - 16. kolejka

LKS Łebunia - Zawisza Borzytuchom 1-3
GTS Czarna Dąbrówka - Sparta Konarzyny 1-1
Myśliwiec Tuchomie - Stegna Parchowo 1-0
Brda II Przechlewo - Granit Koczała 1-5
Dolina Gałąźnia Wielka - Magic Niezabyszewo 3-0
Lipniczanka Lipnica - Arkonia Pomysk Wielki 2-3
GKS Kołczygłowy - Skotawa Budowo 5-0

Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2016/2017 - 16. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

Komentarze:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE