ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki
15. kwietnia 2017 19:00

Klasa A - 17. kolejka

Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2016/2017 - 17. kolejka

KP Gdynia - MKS II Władysławowo 5-1
KP Sopot - Kaszubia Starzyno 6-1
Latarnik Choczewo - Celtic Reda 2-0
Kamionka Sopot - Dragon Bojano 4-1
Portowiec Gdańsk - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6-1
Bałtyk II Gdynia - Zenit Łęczyce 1-0
Wicher Wierzchucino - Zatoka Puck 1-2

Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2016/2017 - 17. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2016/2017 - 17. kolejka

KS Skorzewo - Victoria Kaliska 3-2
KS Grabowo - Kolejarz Chojnice 3-0
Orzeł Gołubie - Jantar Pawłowo 3-1
Sławek Borzechowo - Czarni Piece 3-0
Sokół Zblewo - Czarni Ostrowite 9-1
Start Kulice - Wda Czarna Woda 1-1
Tęcza Brusy - Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-1

Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2016/2017 - 17. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2016/2017 - 17. kolejka

Pogoń Prabuty - Błękitni Kmiecin 2-2
Powiśle Stary Targ - LKS Waplewo 4-3
Relax Ryjewo - Świt Radostowo 6-2
Rodło II Kwidzyn - Jurand Lasowice 3-1
Sobieski Gniew - Delta Miłoradz 0-5
Spójnia Sadlinki - Wisła Tczew 0-2
GDKiS Ostaszewo - Weber Szprudowo 2-3

Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2016/2017 - 17. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2016/2017 - 17. kolejka

Echo Biesowice - Sokół Szczypkowice 2-1
Unia Korzybie - Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4-2
Barton Barcino - KS Damnica 1-2
Polonez Bobrowniki - Granit Kończewo 1-3
Chrobry Charbrowo - Zenit Redkowice 2-1
Błękitni Główczyce - Koral Maszewo 0-3
KS Włynkówko - Rowokół Smołdzino 4-1

Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2016/2017 - 17. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2016/2017 - 17. kolejka

GKS Kołczygłowy - LKS Łebunia 2-3
Skotawa Budowo - Lipniczanka Lipnica 9-0
Arkonia Pomysk Wielki - Dolina Gałąźnia Wielka 2-0
Magic Niezabyszewo - Brda II Przechlewo 2-2
Granit Koczała - Myśliwiec Tuchomie 0-0
Stegna Parchowo - GTS Czarna Dąbrówka 4-1
Sparta Konarzyny - Zawisza Borzytuchom 3-2

Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2016/2017 - 17. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

Komentarze:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE