MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
15. kwietnia 2017 19:00

V liga - 20 kolejka

V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2016/2017 - 20. kolejka

Sokół Ełganowo - Sztorm Mosty 0-0
KS Mściszewice - GKS Kowale 1-5
Kaszuby Połchowo - Eko-Prod Szemud 1-0
Orzeł Trąbki Wielkie - Polonia Gdańsk 1-2
Wikęd Luzino - MKS Władysławowo 0-3
GKS Sierakowice - Czarni Pruszcz Gdański 2-4
Start Mrzezino - Orlęta Reda 1-1
pauza - KS Kamienica Królewska

V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2016/2017 - 20. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2016/2017 - 20. kolejka

Wisła Korzeniewo - Gwiazda Karsin 1-2
Powiśle II Dzierzgoń - Orzeł Subkowy 3-1
Wda Lipusz - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2-1
Szarża Krojanty - Radunia Stężyca 1-3
pauza - Błękitni Stare Pole
Borowiak Czersk - Meteor Pinczyn 2-1
Chojniczanka II Chojnice - Sparta Kleszczewo 8-0
Pomezania Malbork - Czarni Przemysław 6-0

V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2016/2017 - 20. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

V liga - grupa Słupsk - sezon 2016/2017 - 20. kolejka

Sparta Sycewice - Diament Trzebielino 1-1
Piast Człuchów - Wybrzeże Objazda 6-2
Jantaria Pobłocie - Leśnik Cewice 4-0
Brda Przechlewo - Karol Pęplino 2-2
Czarni Czarne - MKS Debrzno 3-2
Stal Jezierzyce - Garbarnia Kępice 6-1
Kaszubia Studzienice - Słupia Kobylnica 5-4
Jantar Ustka - Start Miastko 2-2

V liga - grupa Słupsk - sezon 2016/2017 - 20. kolejka: Tabela, wyniki, strzelcy

Komentarze:

~kibic (niezalogowany)  17.04.2017, 10:05
No cóż drodzy sympatycy piłki nożnej w Kobylnicy,przynoszę Wam smutną wiadomość Słupia Kobylnica przegrała w Studzienicach ale może nie wynik jest tutaj najważniejszy/dla kibiców z Kobylnicy pewnie najważniejszy/tylko zachowanie kierownictwa Waszej drużyny i niektórych zawodników budzi nie wątpliwie szereg uwag natury wychowawczej!Nie da się tutaj tego słownictwa i gestów pod adresem gospodarzy zacytować bo bym obraził sporą grupę kibiców i internautów którzy niewątpliwie by czytali tą brukową polszczyznę w wykonaniu szczególnie kierownictwa Słupi Kobylnica.Nadmieniam,że przegraliście zasłużenie/dwa gole nie uznane,prawidłowo strzelone/sędziowie przychylni gościom,chyba się z niektórymi bardzo dobrze znali,zwracając się do siebie per Ty.Macie niezłą drużynę ale paru zawodników a szczególnie kierownictwo do wymiany,nie umieją przegrywać!

~sopocianin (niezalogowany)  17.04.2017, 16:52
dlaczego sopocianin ano bo nie jestem kibicem żadnej z drużyn ani gospodarzy ani gości przyjechałem na święta do rodziny w Studzienicach i postanowiłem obejrzeć mecz.Musze przyznać,że stadionik niczego sobie nie zła murawa,trochę pogoda fatalna.Kibice naprawdę fajni kulturalny doping tylko zachowanie gości fatalne zawodników a w szczególności trenera jego zachowanie to skandal.Mecz wyrównany ze wskazaniem gospodarzy dwa nie uznane gole w tym jeden strzelony na pewno prawidłowo.Sedziowanie niestety pod gości co się rzadko zdarza na naszych boiskach.Żeby nie zachowanie trenera i kilku zawodników drużyny przejezdnej no i pogoda można by powiedzieć ,że spędziłem kilka chwil przyjemnie i pożytecznie.A jeszcze jedno czy sprawdzanie przeciwnika to normalka w tej lidze bo tego rodzaju zachowanie spotkałem po raz pierwszy?Pozdrawiam.

Krzys  17.04.2017, 17:36
Nawet szkoda komentować, tendencyjne teksty gospodarzy. Sędzia prowadzi zawody pod gości a nie dyktuje ewidentnego karnego dla Słupi ? Teksty powyżej prawie identyczne. Oczywiście trener gości nie zachował się jak należy, ale trener gospodarzy dorównał mu w 100 %. Sprawdzania by nie było, gdyby nie zawodnik, który został zmieniony i jego późniejsze rozmowy z "kibicem" który za ławką gości obrażał wszystkich. Wystarczyłoby aby go przenieść na drugą stronę i wszystko skończyłoby się inaczej. Powodzenia w dalszych meczach dla Kaszubi.

~kopacz (niezalogowany)  17.04.2017, 21:08
Oj Krzyś,Krzyś czegoś nie świerzego "obżarł" się dziś a może opił i opowiada nie stworzone rzeczy!Karny niby za co?Zawodnik pada jak kłoda i ryczy w niebo głosy ałaaaa i niby karny niestety nie udało się wymusić decyzja słuszna sędziego aczkolwiek należało się żółtko za symulkę.Trener Słupi zachowywał się skandalicznie a pod koniec meczu wdał się w dyskusje z kibicem a finałem tej dyskusji to decyzja o sprawdzaniu gospodarzy.Apogeum jego niezadowolenia to wyczyny przed sprawdzaniem oraz w sposób chuligański zachowania w stosunku do trenera Kaszubii,mam nadzieję,że arbiter tego moczu co nieco opisał w protokóle sposób zachowania trenera.A kogo chcieliście przenieść na drugą stronę kibica a co on Was tak "maltretował"i zdekoncentrował a może molestował?Śmieszny jesteś Krzysiu! Na temat dwóch bramek nie uznanych dla Kaszubii nie będę sie wypowiadał ,jak i o faulu bez piłki na naszym zawodniku/czerwień/Na koniec życzę Wam sukcesów /oraz normalnego trenera /ale nie kosztem przeciwnika.Pozdrawiam.

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autorwww.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE