MKS Gryf Tczew zwyciężył w turnieju Pomorski Futbol Cup 2016 w kategorii juniorów - rocznik 2004/2005, który został rozegrany w sobotę 26 listopada 2016 na hali w Przodkowie.
W turnieju wzięło udział 16 drużyn.
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Artur Kobus (Sparta Gdańsk)
Najlepsza bramkarz: Paweł Gorzałczyński (Jaguar Gdańsk)
Najlepszy zawodnik: Kacper Sztuka (MKS Gryf Tczew)
grupa A
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Jaguar Gdańsk | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 5 - 1 |
2. | Sparta Gdańsk | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 - 0 |
3. | AP Bałtyk Gdynia II | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 5 |
4. | GKS Przodkowo | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 - 4 |
AP Bałtyk Gdynia II 1-3 Jaguar Gdańsk
Sparta Gdańsk 0-0 GKS Przodkowo
Sparta Gdańsk 0-0 Jaguar Gdańsk
GKS Przodkowo 0-2 AP Bałtyk Gdynia II
AP Bałtyk Gdynia II 0-2 Sparta Gdańsk
Jaguar Gdańsk 2-0 GKS Przodkowo
grupa B
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Jaguar II Gdańsk | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 4 - 1 |
2. | Sparta Gdańsk II | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 - 2 |
3. | Dragon Bojano | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 - 3 |
4. | AP Bałtyk Gdynia I | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 - 5 |
AP Bałtyk Gdynia I 0-1 Jaguar II Gdańsk
Sparta Gdańsk II 0-1 Dragon Bojano
Sparta Gdańsk II 1-0 Jaguar II Gdańsk
Dragon Bojano 2-0 AP Bałtyk Gdynia I
AP Bałtyk Gdynia I 1-2 Sparta Gdańsk II
Jaguar II Gdańsk 3-0 Dragon Bojano
grupa C
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Lider II Dębogórze | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 4 - 3 |
2. | GTS Pruszcz Gdański | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 3 - 2 |
3. | MKS Gryf Tczew | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 - 3 |
4. | Morena Gdańsk | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 - 4 |
GTS Pruszcz Gdański 1-0 Morena Gdańsk
MKS Gryf Tczew 1-1 Lider II Dębogórze
MKS Gryf Tczew 1-1 Morena Gdańsk
Lider II Dębogórze 1-1 GTS Pruszcz Gdański
GTS Pruszcz Gdański 1-1 MKS Gryf Tczew
Morena Gdańsk 1-2 Lider II Dębogórze
grupa D
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | KS Pogoń Tczew | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 8 - 2 |
2. | CHKS Kolejarz Chojnice | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 6 |
3. | Lider Dębogórze | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 5 |
4. | MKS Gryf Tczew II | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 - 4 |
KS Pogoń Tczew 2-1 Lider Dębogórze
CHKS Kolejarz Chojnice 0-1 MKS Gryf Tczew II
CHKS Kolejarz Chojnice 3-1 Lider Dębogórze
MKS Gryf Tczew II 0-2 KS Pogoń Tczew
KS Pogoń Tczew 4-1 CHKS Kolejarz Chojnice
Lider Dębogórze 2-0 MKS Gryf Tczew II
1/8 finału
Jaguar Gdańsk 1-0 AP Bałtyk Gdynia I
Sparta Gdańsk 1-0 Dragon Bojano
AP Bałtyk Gdynia II 0-5 Sparta Gdańsk II
GKS Przodkowo 0-0 k. 1-3 Jaguar II Gdańsk
Lider II Dębogórze 0-0 k. 5-4 MKS Gryf Tczew II
GTS Pruszcz Gdański 4-0 Lider Dębogórze
MKS Gryf Tczew 5-0 CHKS Kolejarz Chojnice
Morena Gdańsk 0-0 k. 2-3 KS Pogoń Tczew
1/4 finału
Jaguar Gdańsk 0-0 k. 3-1 GTS Pruszcz Gdański
Sparta Gdańsk 1-0 Lider II Dębogórze
Sparta Gdańsk II 1-0 KS Pogoń Tczew
Jaguar II Gdańsk 1-1 k. 2-3 MKS Gryf Tczew
o miejsca 5-8
GTS Pruszcz Gdański 2-1 KS Pogoń Tczew
Lider II Dębogórze 0-2 Jaguar II Gdańsk
KS Pogoń Tczew 1-2 Lider II Dębogórze
GTS Pruszcz Gdański 1-1 k. 1-2 Jaguar II Gdańsk
1/2 finału
Jaguar Gdańsk 1-1 k. 3-4 Sparta Gdańsk II
Sparta Gdańsk 0-0 k. 3-4 MKS Gryf Tczew
o 3. miejsce
Jaguar Gdańsk 0-0 k. 2-1 Sparta Gdańsk
finał
Sparta Gdańsk II 1-1 k. 1-2 MKS Gryf Tczew
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU