Dragon Bojano zwyciężył w turnieju Pomorski Futbol Cup 2016 w kategorii juniorów - rocznik 2007/2008, który został rozegrany w sobotę 12 listopada 2016 na hali w Przodkowie.
W turnieju wzięło udział 20 drużyn.
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Oskar Śliwowski (Dragon Bojano)
Najlepszy bramkarz: Krystian Miakinków (GKS Kowale)
Najlepszy zawodnik: Filip Trochowski (Wierzyca Pelplin)
grupa A
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | GKS Kowale | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 5 - 0 |
2. | GKS Kolbudy | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 6 - 1 |
3. | Akademia Sportowa Pomorze I | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 5 - 5 |
4. | Jaguar II Gdańsk | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 - 5 |
5. | UKS Fregata Gdańsk | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 - 8 |
GKS Kolbudy 3-0 Jaguar II Gdańsk
Akademia Sportowa Pomorze I 0-1 GKS Kowale
UKS Fregata Gdańsk 0-0 GKS Kolbudy
Jaguar II Gdańsk 1-2 Akademia Sportowa Pomorze I
UKS Fregata Gdańsk 0-3 GKS Kowale
GKS Kolbudy 3-0 Akademia Sportowa Pomorze I
GKS Kowale 0-0 Jaguar II Gdańsk
Akademia Sportowa Pomorze I 3-0 UKS Fregata Gdańsk
GKS Kowale 1-0 GKS Kolbudy
Jaguar II Gdańsk 2-0 UKS Fregata Gdańsk
grupa B
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Jaguar Gdańsk | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 6 - 1 |
2. | Dragon Bojano | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 6 - 2 |
3. | EX Siedlce Gdańsk | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 - 3 |
4. | GKS II Kowale | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 - 2 |
5. | Akademia Sportowa Pomorze II | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 - 6 |
GKS II Kowale 0-1 Jaguar Gdańsk
Dragon Bojano 2-1 EX Siedlce Gdańsk
Akademia Sportowa Pomorze II 0-0 GKS II Kowale
Jaguar Gdańsk 1-1 Dragon Bojano
Akademia Sportowa Pomorze II 0-1 EX Siedlce Gdańsk
GKS II Kowale 0-1 Dragon Bojano
EX Siedlce Gdańsk 0-1 Jaguar Gdańsk
Dragon Bojano 2-0 Akademia Sportowa Pomorze II
EX Siedlce Gdańsk 0-0 GKS II Kowale
Jaguar Gdańsk 3-0 Akademia Sportowa Pomorze II
grupa C
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Jaguar III Gdańsk | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 4 - 0 |
2. | KS Wierzyca Pelplin | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 9 - 2 |
3. | UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 6 - 5 |
4. | A.S Pomorze 2008 | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 - 4 |
5. | Centrum Pelplin | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 - 9 |
Centrum Pelplin 0-0 A.S Pomorze 2008
KS Wierzyca Pelplin 0-1 Jaguar III Gdańsk
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 3-1 Centrum Pelplin
A.S Pomorze 2008 0-2 KS Wierzyca Pelplin
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 0-1 Jaguar III Gdańsk
Centrum Pelplin 0-4 KS Wierzyca Pelplin
Jaguar III Gdańsk 0-0 A.S Pomorze 2008
KS Wierzyca Pelplin 3-1 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
Jaguar III Gdańsk 2-0 Centrum Pelplin
A.S Pomorze 2008 0-2 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
grupa D
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Sparta Sycewice | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 5 - 1 |
2. | Akademia Piłkarska Tczew | 4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 4 - 1 |
3. | Jaguar IV Gdańsk | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 3 - 1 |
4. | Sztorm Mosty | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 - 2 |
5. | UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim II | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 - 9 |
Akademia Piłkarska Tczew 0-0 Jaguar IV Gdańsk
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim II 0-1 Sztorm Mosty
Sparta Sycewice 0-1 Akademia Piłkarska Tczew
Jaguar IV Gdańsk 3-0 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim II
Sparta Sycewice 2-0 Sztorm Mosty
Akademia Piłkarska Tczew 3-1 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim II
Sztorm Mosty 0-0 Jaguar IV Gdańsk
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim II 0-2 Sparta Sycewice
Sztorm Mosty 0-0 Akademia Piłkarska Tczew
Jaguar IV Gdańsk 0-1 Sparta Sycewice
1/8 finału
GKS Kowale 1-0 GKS II Kowale
GKS Kolbudy 0-0 k. 4-3 EX Siedlce Gdańsk
Akademia Sportowa Pomorze I 1-4 Dragon Bojano
Jaguar II Gdańsk 2-0 Jaguar Gdańsk
Jaguar III Gdańsk 1-1 k. 4-3 Sztorm Mosty
KS Wierzyca Pelplin 0-0 k. 2-1 Jaguar IV Gdańsk
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 0-1 Akademia Piłkarska Tczew
A.S Pomorze 2008 0-2 Sparta Sycewice
1/4 finału
GKS Kowale 0-0 k. 2-3 KS Wierzyca Pelplin
GKS Kolbudy 1-0 Jaguar III Gdańsk
Dragon Bojano 2-1 Sparta Sycewice
Jaguar II Gdańsk 0-2 Akademia Piłkarska Tczew
1/2 finału
KS Wierzyca Pelplin 2-2 k. 2-3 Dragon Bojano
GKS Kolbudy 1-0 Akademia Piłkarska Tczew
o 3. miejsce
KS Wierzyca Pelplin 0-1 Akademia Piłkarska Tczew
finał
Dragon Bojano 2-1 GKS Kolbudy
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU