Sparta Sycewice zwyciężyła w turnieju Pomorski Futbol Cup 2016 w kategorii juniorów - rocznik 2009/2010, który został rozegrany dziś na hali w Przodkowie.
W turnieju wzięło udział 12 drużyn.
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Alan Mroziński (AP St. Rąbała Jedynka Pelplin)
Najlepszy bramkarz: Jakub Wydrowski (Jaguar II Gdańsk)
Najlepszy zawodnik: Michał Mothke (Sparta Sycewice)
grupa A
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Pomerania Gdańsk | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 5 - 1 |
2. | Lider Dębogórze | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3 - 2 |
3. | Dragon Bojano | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 2 - 2 |
4. | GKS Przodkowo | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 - 6 |
Pomerania Gdańsk 2-0 Lider Dębogórze
GKS Przodkowo 0-2 Dragon Bojano
GKS Przodkowo 0-3 Lider Dębogórze
Dragon Bojano 0-2 Pomerania Gdańsk
Pomerania Gdańsk 1-1 GKS Przodkowo
Lider Dębogórze 0-0 Dragon Bojano
grupa B
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Jaguar II Gdańsk | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 4 - 1 |
2. | Akademia Piłkarska Banino | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 3 - 2 |
3. | AP St. Rąbała Jedynka Pelplin II | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 - 3 |
4. | UKS Fregata Gdańsk | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 - 4 |
Jaguar II Gdańsk 3-0 UKS Fregata Gdańsk
Akademia Piłkarska Banino 2-1 AP St. Rąbała Jedynka Pelplin II
Akademia Piłkarska Banino 1-1 UKS Fregata Gdańsk
AP St. Rąbała Jedynka Pelplin II 1-1 Jaguar II Gdańsk
Jaguar II Gdańsk 0-0 Akademia Piłkarska Banino
UKS Fregata Gdańsk 0-0 AP St. Rąbała Jedynka Pelplin II
grupa C
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | KS Skorzewo | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 3 - 1 |
2. | AP St. Rąbała Jedynka Pelplin I | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 2 - 3 |
3. | Sparta Sycewice | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 - 3 |
4. | Jaguar Gdańsk | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 - 2 |
KS Skorzewo 0-0 Jaguar Gdańsk
AP St. Rąbała Jedynka Pelplin I 1-1 Sparta Sycewice
AP St. Rąbała Jedynka Pelplin I 1-0 Jaguar Gdańsk
Sparta Sycewice 1-1 KS Skorzewo
KS Skorzewo 2-0 AP St. Rąbała Jedynka Pelplin I
Jaguar Gdańsk 1-1 Sparta Sycewice
o miejsca 9-12
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Jaguar Gdańsk | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 5 - 1 |
2. | AP St. Rąbała Jedynka Pelplin II | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 6 - 3 |
3. | UKS Fregata Gdańsk | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3 - 4 |
4. | GKS Przodkowo | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 - 7 |
GKS Przodkowo 0-2 UKS Fregata Gdańsk
Jaguar Gdańsk 2-0 AP St. Rąbała Jedynka Pelplin II
Jaguar Gdańsk 1-1 UKS Fregata Gdańsk
AP St. Rąbała Jedynka Pelplin II 3-1 GKS Przodkowo
GKS Przodkowo 0-2 Jaguar Gdańsk
UKS Fregata Gdańsk 0-3 AP St. Rąbała Jedynka Pelplin II
1/4 finału
Jaguar II Gdańsk 1-0 Lider Dębogórze
Pomerania Gdańsk 2-2 k. 2-3 Sparta Sycewice
AP St. Rąbała Jedynka Pelplin I 0-0 k. 2-3 Akademia Piłkarska Banino
KS Skorzewo 2-0 Dragon Bojano
o miejsca 5-8
Lider Dębogórze 0-1 AP St. Rąbała Jedynka Pelplin I
Pomerania Gdańsk 1-1 k. 1-2 Dragon Bojano
Lider Dębogórze 1-3 Pomerania Gdańsk
AP St. Rąbała Jedynka Pelplin I 0-0 k. 1-0 Dragon Bojano
1/2 finału
Jaguar II Gdańsk 1-0 Akademia Piłkarska Banino
Sparta Sycewice 3-1 KS Skorzewo
o 3. miejsce
Akademia Piłkarska Banino 0-1 KS Skorzewo
finał
Jaguar II Gdańsk 0-0 k. 2-3 Sparta Sycewice