W sobotę 28. listopada 2015 na Hali w Przodkowie zostanie rozegrany turniej Pomorski Futbol Cup w kategorii juniorów - rocznik 2001/2002. Poniżej prezentujemy podział na grupy oraz szczegółowy harmonogram.
Sobota, 28 listopada 2015 - Hala w Przodkowie
Grupa A
UTO/Jantar Ustka
GKS Kowale 2001 II
GKS Przodkowo
Concordia Elbląg
SMS/Gryf Słupsk 2001
SMS Gdańsk
Grupa B
GKS Kowale 2001 I
AP Eurotur Gmina Chojnice
Olimpia Sztum
UTO/Jantar Ustka II
Concordia II Elbląg
GKS Victoria Śliwice
Harmonogram:
grupa A
09:00 GKS Przodkowo - SMS Gdańsk
09:12 GKS Kowale 2001 II - SMS/Gryf Słupsk 2001
09:24 UTO/Jantar Ustka - Concordia Elbląg
09:36 GKS Przodkowo - GKS Kowale 2001 II
09:48 SMS Gdańsk - Concordia Elbląg
10:00 SMS/Gryf Słupsk 2001 - UTO/Jantar Ustka
10:48 GKS Kowale 2001 II - SMS Gdańsk
11:00 UTO/Jantar Ustka - GKS Przodkowo
11:12 Concordia Elbląg - SMS/Gryf Słupsk 2001
12:00 GKS Kowale 2001 II - UTO/Jantar Ustka
12:12 SMS Gdańsk - SMS/Gryf Słupsk 2001
12:24 GKS Przodkowo - Concordia Elbląg
13:12 UTO/Jantar Ustka - SMS Gdańsk
13:24 Concordia Elbląg - GKS Kowale 2001 II
13:36 SMS/Gryf Słupsk 2001 - GKS Przodkowo
grupa B
10:12 GKS Kowale 2001 I - Concordia II Elbląg
10:24 Olimpia Sztum - UTO/Jantar Ustka II
10:36 AP Eurotur Gmina Chojnice - Victoria Śliwice
11:24 GKS Kowale 2001 I - Olimpia Sztum
11:36 Concordia II Elbląg - Victoria Śliwice
11:48 UTO/Jantar Ustka II - AP Eurotur Gmina Chojnice
12:36 Olimpia Sztum - Concordia II Elbląg
12:48 AP Eurotur Gmina Chojnice - GKS Kowale 2001 I
13:00 Victoria Śliwice - UTO/Jantar Ustka II
13:48 Olimpia Sztum - AP Eurotur Gmina Chojnice
14:00 Concordia II Elbląg - UTO/Jantar Ustka II
14:12 GKS Kowale 2001 I - Victoria Śliwice
14:24 AP Eurotur Gmina Chojnice - Concordia II Elbląg
14:36 Victoria Śliwice - Olimpia Sztum
14:48 UTO/Jantar Ustka II - GKS Kowale 2001 I
o miejsca 9-12
15:00 6A - 6B
15:12 5A - 5B
1/4 finału
15:30 1A - 4B
15:45 2A - 3B
16:00 3A - 2B
16:15 4A - 1B
o miejsca 5-8
16:30 - - -
16:45 - - -
17:00 - - -
17:15 - - -
1/2 finału
17:30 - - -
17:45 - - -
o 3. miejsce
18:00 - - -
finał
18:15 - - -