12. stycznia 2019 22:00
Plany sparingów pomorskich drużyn - zima 2019
W poniższym artykule będziemy podawać plany sparingowe pomorskich drużyn od Ekstraklasy do Klasy B rozgrywanych przed rundą wiosenną 2019.
Zachęcamy do przesyłania informacji o sparingach swojego klubu:
Możesz także dodać informację poprzez komentarz do poniższego artykułu.
Ekstraklasa - sezon 2018/2019
I liga - sezon 2018/2019
II liga - sezon 2018/2019
III liga - grupa II - sezon 2018/2019
IV liga - sezon 2018/2019
V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2018/2019
V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019
V liga - grupa Słupsk - sezon 2018/2019
Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2018/2019
Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019
Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2018/2019
Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2018/2019
Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2018/2019
Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2018/2019
Klasa B - grupa Gdańsk I - sezon 2018/2019
Klasa B - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019
Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2018/2019
Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2018/2019
Klasa B - grupa Gdańsk V - sezon 2018/2019
Klasa B - grupa Malbork VI - sezon 2018/2019
Klasa B - grupa Malbork VII - sezon 2018/2019
Klasa B - grupa Słupsk I - sezon 2018/2019
Klasa B - grupa Słupsk II - sezon 2018/2019
Komentarze:
~KP RUCH Gościszewo (niezalogowany) 22.01.2019, 12:01
Sparingi: Ruch Gościszewo
2 lutego godz. 14 - Tęcza Szropy (b. sztuczne w Malborku)
9 lutego - Real Myszewo
16 lutego- Powiśle Stary Targ
23 lutego- Żuławy Nowy Dwór Gdański
2 marca - Spójnia Sadlinki
9 marca - Błękitni Stare Pole
~OLIMPIA SZTUM (niezalogowany) 22.01.2019, 12:08
26 styczeń godz. 13. Spójnia Sadlinki
3 luty Skra Kończewice
9 luty godz. 13. TP Nogat Malbork
16 luty godz.13. Jurand Lasowice Wielkie
23 luty godz. 13. Czarni Pruszcz Gdański
2 marzec godz. 13. Czarni Przemysław
9 marzec Polonia Markusy
~Wisła Korzeniewo (niezalogowany) 25.01.2019, 11:37
Plan sparingów Wisły Korzeniewo
2/3 Luty - Wisla Grudziadz (Grudziądz)
8 Luty - Olimpia Grudziadz II (Grudziądz)
16/17 luty - Olimpia Grudziadz Junior Makro (Grudziądz)
23/24 Luty - Stal Grudziądz (Grudziądz)
2,3 Marzec - Osa Zabrowo (Iława)
9/10 Marzec - Spójnia Sadlinki (Miejsce do ustalenia)
13 Marzec - Weber Szprudowo (Miejsce do ustalenia)
16 /17 Marzec - Start Warlubie (Miejsce do ustalenia)
Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:
Dodaj komentarz jako gość:
www.www.pomorskifutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.