1 |
Eko-Prod Szemud |
0 - 3 |
Start Mrzezino |
0 |
14 sierpnia 2016
14.08 - 12:00 (Nd) |
Udział w meczu nieuprawnego zawodnika (brak wykupu 4 żk z sezonu 2015/16). Na boisku 2:3 |
2 |
GKS Sierakowice |
3 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
0 |
21 sierpnia 2016
21.08 - 14:00 (Nd) |
3 |
Eko-Prod Szemud |
1 - 1 |
Wikęd Luzino |
+1 |
31 sierpnia 2016
31.08 - 18:30 (Śr) |
4 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
5 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
0 |
3 września 2016
3.09 - 12:00 (Sb) |
5 |
Eko-Prod Szemud |
3 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
+3 |
11 września 2016
11.09 - 12:00 (Nd) |
6 |
KS Mściszewice |
5 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
0 |
18 września 2016
18.09 - 14:00 (Nd) |
7 |
Eko-Prod Szemud |
3 - 2 |
Sztorm Mosty |
+3 |
25 września 2016
25.09 - 12:00 (Nd) |
8 |
GKS Kowale |
3 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
0 |
1 października 2016
1.10 - 14:00 (Sb) |
9 |
Eko-Prod Szemud |
1 - 0 |
Sokół Ełganowo |
+3 |
9 października 2016
9.10 - 12:00 (Nd) |
10 |
Eko-Prod Szemud |
4 - 5 |
Polonia Gdańsk |
0 |
16 października 2016
16.10 - 12:00 (Nd) |
11 |
MKS Władysławowo |
3 - 3 |
Eko-Prod Szemud |
+1 |
22 października 2016
22.10 - 14:00 (Sb) |
12 |
Eko-Prod Szemud |
2 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
+1 |
30 października 2016
30.10 - 12:00 (Nd) |
13 |
Orlęta Reda |
6 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
0 |
6 listopada 2016
6.11 - 14:00 (Nd) |
14 |
Eko-Prod Szemud |
0 - 4 |
KS Kamienica Królewska |
0 |
12 marca 2017
12.03 - 12:00 (Nd) |
vo, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika |
15 |
Olimpia Osowa |
- |
Eko-Prod Szemud |
|
20 listopada 2016
20.11 - 11:00 (Nd) |
anulowany, było 2-5 |
16 |
Start Mrzezino |
2 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
0 |
18 marca 2017
18.03 - 15:00 (Sb) |
17 |
Eko-Prod Szemud |
3 - 4 |
GKS Sierakowice |
0 |
26 marca 2017
26.03 - 12:00 (Nd) |
18 |
Wikęd Luzino |
5 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
0 |
1 kwietnia 2017
1.04 - 14:30 (Sb) |
19 |
Eko-Prod Szemud |
3 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
+1 |
9 kwietnia 2017
9.04 - 12:00 (Nd) |
20 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
0 |
15 kwietnia 2017
15.04 - 14:00 (Sb) |
21 |
Eko-Prod Szemud |
2 - 2 |
KS Mściszewice |
+1 |
23 kwietnia 2017
23.04 - 12:00 (Nd) |
22 |
Sztorm Mosty |
3 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
0 |
29 kwietnia 2017
29.04 - 11:00 (Sb) |
vo, na boisku 2:1 |
23 |
Eko-Prod Szemud |
0 - 4 |
GKS Kowale |
0 |
3 maja 2017
3.05 - 12:00 (Śr) |
24 |
Sokół Ełganowo |
2 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
0 |
6 maja 2017
6.05 - 16:00 (Sb) |
25 |
Polonia Gdańsk |
5 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
0 |
14 maja 2017
14.05 - 13:00 (Nd) |
26 |
Eko-Prod Szemud |
0 - 3 |
MKS Władysławowo |
0 |
21 maja 2017
21.05 - 12:00 (Nd) |
vo |
27 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
+1 |
28 maja 2017
28.05 - 15:00 (Nd) |
28 |
Eko-Prod Szemud |
3 - 0 |
Orlęta Reda |
+3 |
4 czerwca 2017
4.06 - 12:00 (Nd) |
vo, na boisku 2:6 |
29 |
KS Kamienica Królewska |
7 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
0 |
11 czerwca 2017
11.06 - 13:00 (Nd) |
30 | Eko-Prod Szemud pauzuje | 17. czerwca 2017 |