MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wikęd Luzino 28 71 23 2 3 83 - 28
2. GKS Kowale 28 63 20 3 5 88 - 43
3. MKS Władysławowo 28 61 19 4 5 100 - 35
4. KS Kamienica Królewska 28 56 18 2 8 89 - 46
5. Czarni Pruszcz Gdański 28 48 15 3 10 66 - 36
6. Orzeł Trąbki Wielkie 28 41 12 5 11 60 - 42
7. Polonia Gdańsk 28 39 12 3 13 56 - 61
8. Sztorm Mosty 28 37 10 7 11 32 - 47
9. Orlęta Reda 28 33 8 9 11 42 - 54
10. GKS Sierakowice 28 32 9 5 14 43 - 47
11. Kaszuby Połchowo 28 30 8 6 14 53 - 83
12. KS Mściszewice 28 27 8 3 17 41 - 88
13. Sokół Ełganowo 28 24 6 6 16 23 - 57
14. Eko-Prod Szemud 28 18 4 6 18 36 - 84
15. Start Mrzezino 28 17 5 2 21 26 - 87
16. Olimpia Osowa (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Magiczny30 11.07.2017, 18:08:50
* Olimpia Osowa wycofała się po 15. kolejce. Ich wyniki zostały anulowane

Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (42) 
1. Kaszuby Połchowo 2 - 2 Sokół Ełganowo 13 sierpnia 2016 - 17:00
2. KS Mściszewice 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 13 sierpnia 2016 - 11:00
3. Sztorm Mosty 1 - 3 Wikęd Luzino 13 sierpnia 2016 - 16:00
4. GKS Kowale 2 - 1 GKS Sierakowice 13 sierpnia 2016 - 14:00
5. Eko-Prod Szemud 0 - 3 Start Mrzezino 14 sierpnia 2016 - 12:00
Udział w meczu nieuprawnego zawodnika (brak wykupu 4 żk z sezonu 2015/16). Na boisku 2:3
6. Polonia Gdańsk - Olimpia Osowa 13 sierpnia 2016 - 11:00
anulowany, było 3-0 vo (na boisku 1-2)
7. MKS Władysławowo 3 - 2 KS Kamienica Królewska 13 sierpnia 2016 - 17:00
8. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Orlęta Reda 13 sierpnia 2016 - 15:00
Kolejka 2 - 21. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (33) 
9. Sokół Ełganowo 1 - 1 Orlęta Reda 21 sierpnia 2016 - 15:00
10. KS Kamienica Królewska 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 21 sierpnia 2016 - 16:00
11. Olimpia Osowa - MKS Władysławowo 21 sierpnia 2016 - 12:00
anulowany, było 0-4
12. Start Mrzezino 0 - 2 Polonia Gdańsk 21 sierpnia 2016 - 11:00
13. GKS Sierakowice 3 - 1 Eko-Prod Szemud 21 sierpnia 2016 - 14:00
14. Wikęd Luzino 3 - 1 GKS Kowale 21 sierpnia 2016 - 12:00
15. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Sztorm Mosty 21 sierpnia 2016 - 16:00
16. Kaszuby Połchowo 2 - 5 KS Mściszewice 21 sierpnia 2016 - 17:00
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (21) 
17. KS Mściszewice 1 - 1 Sokół Ełganowo 27 sierpnia 2016 - 14:00
18. Sztorm Mosty 2 - 0 Kaszuby Połchowo 27 sierpnia 2016 - 16:00
19. GKS Kowale 4 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 27 sierpnia 2016 - 14:00
20. Eko-Prod Szemud 1 - 1 Wikęd Luzino 31 sierpnia 2016 - 18:30
21. Polonia Gdańsk 0 - 1 GKS Sierakowice 27 sierpnia 2016 - 11:00
22. MKS Władysławowo 9 - 0 Start Mrzezino 27 sierpnia 2016 - 17:00
23. Czarni Pruszcz Gdański - Olimpia Osowa 27 sierpnia 2016 - 14:00
anulowany, było 1-1
24. Orlęta Reda 0 - 4 KS Kamienica Królewska 28 sierpnia 2016 - 13:30
Kolejka 4 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (26) 
25. Sokół Ełganowo 2 - 3 KS Kamienica Królewska 4 września 2016 - 16:00
26. Olimpia Osowa - Orlęta Reda 4 września 2016 - 12:00
anulowany, było 0-3
27. Start Mrzezino 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 3 września 2016 - 17:00
28. GKS Sierakowice 0 - 2 MKS Władysławowo 3 września 2016 - 17:00
29. Wikęd Luzino 7 - 2 Polonia Gdańsk 4 września 2016 - 11:00
30. Orzeł Trąbki Wielkie 5 - 1 Eko-Prod Szemud 3 września 2016 - 12:00
31. Kaszuby Połchowo 3 - 5 GKS Kowale 3 września 2016 - 16:00
32. KS Mściszewice 2 - 1 Sztorm Mosty 4 września 2016 - 16:00
Kolejka 5 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (14) 
33. Sztorm Mosty 0 - 2 Sokół Ełganowo 10 września 2016 - 16:00
34. GKS Kowale 7 - 1 KS Mściszewice 10 września 2016 - 14:00
35. Eko-Prod Szemud 3 - 1 Kaszuby Połchowo 11 września 2016 - 12:00
36. Polonia Gdańsk 1 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 10 września 2016 - 11:00
37. MKS Władysławowo 1 - 3 Wikęd Luzino 10 września 2016 - 16:00
38. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 GKS Sierakowice 10 września 2016 - 15:00
39. Orlęta Reda 4 - 1 Start Mrzezino 11 września 2016 - 13:30
40. KS Kamienica Królewska - Olimpia Osowa 11 września 2016 - 16:00
anulowany, było 4-1
Kolejka 6 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (14) 
41. Sokół Ełganowo - Olimpia Osowa 17 września 2016 - 15:00
anulowany, było 2-1
42. Start Mrzezino 0 - 10 KS Kamienica Królewska 17 września 2016 - 16:00
43. GKS Sierakowice 0 - 0 Orlęta Reda 17 września 2016 - 17:00
44. Wikęd Luzino 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 18 września 2016 - 11:00
45. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 MKS Władysławowo 17 września 2016 - 16:30
46. Kaszuby Połchowo 4 - 2 Polonia Gdańsk 17 września 2016 - 16:00
47. KS Mściszewice 5 - 0 Eko-Prod Szemud 18 września 2016 - 14:00
48. Sztorm Mosty 0 - 4 GKS Kowale 17 września 2016 - 15:00
Kolejka 7 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (17) 
49. GKS Kowale 3 - 0 Sokół Ełganowo 24 września 2016 - 14:00
50. Eko-Prod Szemud 3 - 2 Sztorm Mosty 25 września 2016 - 12:00
51. Polonia Gdańsk 1 - 2 KS Mściszewice 24 września 2016 - 15:00
52. MKS Władysławowo 8 - 1 Kaszuby Połchowo 24 września 2016 - 14:00
53. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 24 września 2016 - 15:30
54. Orlęta Reda 0 - 0 Wikęd Luzino 25 września 2016 - 11:30
55. KS Kamienica Królewska 2 - 1 GKS Sierakowice 24 września 2016 - 12:30
56. Olimpia Osowa - Start Mrzezino 24 września 2016 - 17:00
anulowany, było 0-3 vo (na boisku 2-0)
Kolejka 8 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (15) 
57. Sokół Ełganowo 1 - 0 Start Mrzezino 1 października 2016 - 16:00
58. GKS Sierakowice - Olimpia Osowa 1 października 2016 - 16:00
anulowany, było 1-1
59. Wikęd Luzino 4 - 1 KS Kamienica Królewska 2 października 2016 - 11:00
60. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 3 Orlęta Reda 1 października 2016 - 15:30
61. Kaszuby Połchowo 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 1 października 2016 - 15:00
62. KS Mściszewice 0 - 3 MKS Władysławowo 1 października 2016 - 12:00
63. Sztorm Mosty 1 - 1 Polonia Gdańsk 1 października 2016 - 15:00
64. GKS Kowale 3 - 2 Eko-Prod Szemud 1 października 2016 - 14:00
Kolejka 9 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (13) 
65. Eko-Prod Szemud 1 - 0 Sokół Ełganowo 9 października 2016 - 12:00
66. Polonia Gdańsk 6 - 1 GKS Kowale 8 października 2016 - 14:00
67. MKS Władysławowo 8 - 0 Sztorm Mosty 8 października 2016 - 15:00
68. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 KS Mściszewice 8 października 2016 - 10:00
69. Orlęta Reda 3 - 3 Kaszuby Połchowo 9 października 2016 - 13:30
70. KS Kamienica Królewska 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 9 października 2016 - 13:00
71. Olimpia Osowa - Wikęd Luzino 8 października 2016 - 17:00
anulowany, było 0-4
72. Start Mrzezino 1 - 3 GKS Sierakowice 8 października 2016 - 15:00
Kolejka 10 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (6) 
73. Sokół Ełganowo 1 - 0 GKS Sierakowice 15 października 2016 - 15:00
74. Wikęd Luzino 4 - 0 Start Mrzezino 16 października 2016 - 12:00
75. Orzeł Trąbki Wielkie - Olimpia Osowa 15 października 2016 - 15:00
anulowany, było 1-0
76. Kaszuby Połchowo 3 - 3 KS Kamienica Królewska 15 października 2016 - 15:00
77. KS Mściszewice 1 - 2 Orlęta Reda 16 października 2016 - 14:00
78. Sztorm Mosty 0 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 15 października 2016 - 15:00
79. GKS Kowale 1 - 3 MKS Władysławowo 15 października 2016 - 14:00
80. Eko-Prod Szemud 4 - 5 Polonia Gdańsk 16 października 2016 - 12:00
Kolejka 11 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (16) 
81. Polonia Gdańsk 5 - 0 Sokół Ełganowo 23 października 2016 - 14:00
82. MKS Władysławowo 3 - 3 Eko-Prod Szemud 22 października 2016 - 14:00
83. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 GKS Kowale 22 października 2016 - 15:00
84. Orlęta Reda 0 - 0 Sztorm Mosty 23 października 2016 - 13:30
85. KS Kamienica Królewska 9 - 1 KS Mściszewice 23 października 2016 - 13:00
86. Olimpia Osowa - Kaszuby Połchowo 23 października 2016 - 11:00
anulowany, było 0-3 vo
87. Start Mrzezino 0 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 23 października 2016 - 13:00
88. GKS Sierakowice 0 - 1 Wikęd Luzino 23 października 2016 - 12:00
Kolejka 12 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (10) 
89. Sokół Ełganowo 0 - 7 Wikęd Luzino 29 października 2016 - 14:00
90. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 2 GKS Sierakowice 29 października 2016 - 14:00
91. Kaszuby Połchowo 3 - 0 Start Mrzezino 29 października 2016 - 14:00
92. KS Mściszewice - Olimpia Osowa 30 października 2016 - 14:00
anulowany, było 3-0
93. Sztorm Mosty 0 - 1 KS Kamienica Królewska 29 października 2016 - 14:00
94. GKS Kowale 4 - 0 Orlęta Reda 29 października 2016 - 14:00
95. Eko-Prod Szemud 2 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 30 października 2016 - 12:00
96. Polonia Gdańsk 3 - 5 MKS Władysławowo 29 października 2016 - 13:00
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (8) 
97. MKS Władysławowo 3 - 0 Sokół Ełganowo 5 listopada 2016 - 13:00
98. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 2 Polonia Gdańsk 6 listopada 2016 - 13:00
99. Orlęta Reda 6 - 0 Eko-Prod Szemud 6 listopada 2016 - 14:00
100. KS Kamienica Królewska 6 - 1 GKS Kowale 6 listopada 2016 - 13:00
101. Olimpia Osowa - Sztorm Mosty 6 listopada 2016 - 11:00
anulowany, było 1-2
102. Start Mrzezino 1 - 3 KS Mściszewice 5 listopada 2016 - 13:00
103. GKS Sierakowice 0 - 3 Kaszuby Połchowo 6 listopada 2016 - 14:00
104. Wikęd Luzino 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 6 listopada 2016 - 12:00
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (11) 
105. Sokół Ełganowo 1 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 12 listopada 2016 - 13:00
106. Kaszuby Połchowo 1 - 7 Wikęd Luzino 13 listopada 2016 - 12:00
107. KS Mściszewice 1 - 1 GKS Sierakowice 12 listopada 2016 - 13:00
108. Sztorm Mosty 2 - 1 Start Mrzezino 26 listopada 2016 - 13:00
w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:00) odwołany
109. GKS Kowale - Olimpia Osowa 12 listopada 2016 - 14:00
anulowany, było 6-3
110. Eko-Prod Szemud 0 - 4 KS Kamienica Królewska 12 marca 2017 - 12:00
vo, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
111. Polonia Gdańsk 3 - 1 Orlęta Reda 26 listopada 2016 - 12:00
w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:00) odwołany
112. MKS Władysławowo 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 12 listopada 2016 - 13:00
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (14) 
113. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Sokół Ełganowo 19 listopada 2016 - 12:00
114. Orlęta Reda 0 - 3 MKS Władysławowo 20 listopada 2016 - 12:30
115. KS Kamienica Królewska 4 - 0 Polonia Gdańsk 20 listopada 2016 - 13:00
116. Olimpia Osowa - Eko-Prod Szemud 20 listopada 2016 - 11:00
anulowany, było 2-5
117. Start Mrzezino 1 - 9 GKS Kowale 19 listopada 2016 - 13:00
118. GKS Sierakowice 4 - 0 Sztorm Mosty 20 listopada 2016 - 14:00
119. Wikęd Luzino 1 - 0 KS Mściszewice 20 listopada 2016 - 12:00
120. Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 4 Kaszuby Połchowo 19 listopada 2016 - 13:00
Kolejka 16 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (27) 
121. Sokół Ełganowo 0 - 3 Kaszuby Połchowo 18 marca 2017 - 14:30
122. Orzeł Trąbki Wielkie 6 - 0 KS Mściszewice 18 marca 2017 - 14:30
123. Wikęd Luzino 3 - 1 Sztorm Mosty 18 marca 2017 - 14:00
124. GKS Sierakowice 1 - 2 GKS Kowale 19 marca 2017 - 13:00
125. Start Mrzezino 2 - 1 Eko-Prod Szemud 18 marca 2017 - 15:00
127. KS Kamienica Królewska 6 - 4 MKS Władysławowo 19 marca 2017 - 13:00
128. Orlęta Reda 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 19 marca 2017 - 13:00
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 17 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (11) 
129. Orlęta Reda 3 - 1 Sokół Ełganowo 26 marca 2017 - 13:00
130. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 KS Kamienica Królewska 25 marca 2017 - 11:00
132. Polonia Gdańsk 1 - 2 Start Mrzezino 26 marca 2017 - 13:00
133. Eko-Prod Szemud 3 - 4 GKS Sierakowice 26 marca 2017 - 12:00
134. GKS Kowale 2 - 0 Wikęd Luzino 25 marca 2017 - 14:00
135. Sztorm Mosty 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 25 marca 2017 - 11:00
136. KS Mściszewice 2 - 3 Kaszuby Połchowo 25 marca 2017 - 16:00
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 18 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (17) 
137. Sokół Ełganowo 3 - 0 KS Mściszewice 1 kwietnia 2017 - 16:00
138. Kaszuby Połchowo 1 - 0 Sztorm Mosty 1 kwietnia 2017 - 16:00
139. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 GKS Kowale 1 kwietnia 2017 - 14:30
140. Wikęd Luzino 5 - 1 Eko-Prod Szemud 1 kwietnia 2017 - 14:30
141. GKS Sierakowice 2 - 3 Polonia Gdańsk 1 kwietnia 2017 - 16:00
142. Start Mrzezino 2 - 1 MKS Władysławowo 1 kwietnia 2017 - 15:00
144. KS Kamienica Królewska 2 - 2 Orlęta Reda 2 kwietnia 2017 - 13:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 19 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
145. KS Kamienica Królewska 3 - 2 Sokół Ełganowo 9 kwietnia 2017 - 13:00
147. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Start Mrzezino 8 kwietnia 2017 - 16:00
148. MKS Władysławowo 6 - 0 GKS Sierakowice 8 kwietnia 2017 - 14:00
149. Polonia Gdańsk 0 - 1 Wikęd Luzino 8 kwietnia 2017 - 15:00
150. Eko-Prod Szemud 3 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 9 kwietnia 2017 - 12:00
151. GKS Kowale 2 - 1 Kaszuby Połchowo 8 kwietnia 2017 - 14:00
152. Sztorm Mosty 3 - 1 KS Mściszewice 8 kwietnia 2017 - 11:00
Pauza: Orlęta Reda,
Kolejka 20 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (12) 
153. Sokół Ełganowo 0 - 0 Sztorm Mosty 12 kwietnia 2017 - 17:00
154. KS Mściszewice 1 - 5 GKS Kowale 15 kwietnia 2017 - 15:00
155. Kaszuby Połchowo 1 - 0 Eko-Prod Szemud 15 kwietnia 2017 - 14:00
156. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Polonia Gdańsk 15 kwietnia 2017 - 14:00
157. Wikęd Luzino 0 - 3 MKS Władysławowo 15 kwietnia 2017 - 12:00
158. GKS Sierakowice 2 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 12 kwietnia 2017 - 17:00
159. Start Mrzezino 1 - 1 Orlęta Reda 12 kwietnia 2017 - 16:00
Pauza: KS Kamienica Królewska,
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (11) 
162. KS Kamienica Królewska 3 - 2 Start Mrzezino 23 kwietnia 2017 - 13:00
163. Orlęta Reda 0 - 0 GKS Sierakowice 23 kwietnia 2017 - 13:00
164. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Wikęd Luzino 22 kwietnia 2017 - 11:00
165. MKS Władysławowo 0 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 22 kwietnia 2017 - 14:00
166. Polonia Gdańsk 3 - 1 Kaszuby Połchowo 22 kwietnia 2017 - 16:00
167. Eko-Prod Szemud 2 - 2 KS Mściszewice 23 kwietnia 2017 - 12:00
168. GKS Kowale 1 - 1 Sztorm Mosty 22 kwietnia 2017 - 14:00
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
169. Sokół Ełganowo 0 - 4 GKS Kowale 29 kwietnia 2017 - 16:00
170. Sztorm Mosty 3 - 0 Eko-Prod Szemud 29 kwietnia 2017 - 11:00
vo, na boisku 2:1
171. KS Mściszewice 0 - 1 Polonia Gdańsk 29 kwietnia 2017 - 17:00
172. Kaszuby Połchowo 0 - 5 MKS Władysławowo 29 kwietnia 2017 - 17:00
173. Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 29 kwietnia 2017 - 15:30
174. Wikęd Luzino 3 - 1 Orlęta Reda 29 kwietnia 2017 - 16:00
175. GKS Sierakowice 1 - 5 KS Kamienica Królewska 29 kwietnia 2017 - 16:00
Pauza: Start Mrzezino,
Kolejka 23 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
177. Start Mrzezino 2 - 0 Sokół Ełganowo 3 maja 2017 - 16:00
179. KS Kamienica Królewska 1 - 2 Wikęd Luzino 3 maja 2017 - 15:00
180. Orlęta Reda 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 3 maja 2017 - 14:00
181. Czarni Pruszcz Gdański 8 - 1 Kaszuby Połchowo 3 maja 2017 - 16:00
182. MKS Władysławowo 6 - 1 KS Mściszewice 3 maja 2017 - 14:00
183. Polonia Gdańsk 0 - 0 Sztorm Mosty 7 czerwca 2017 - 18:00
184. Eko-Prod Szemud 0 - 4 GKS Kowale 3 maja 2017 - 12:00
Pauza: GKS Sierakowice,
Kolejka 24 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. Sokół Ełganowo 2 - 0 Eko-Prod Szemud 6 maja 2017 - 16:00
186. GKS Kowale 4 - 0 Polonia Gdańsk 6 maja 2017 - 14:00
187. Sztorm Mosty 2 - 2 MKS Władysławowo 6 maja 2017 - 11:00
188. KS Mściszewice 3 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 7 maja 2017 - 17:00
189. Kaszuby Połchowo 2 - 3 Orlęta Reda 6 maja 2017 - 17:00
190. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 KS Kamienica Królewska 6 maja 2017 - 16:00
vo, na boisku 2:3
192. GKS Sierakowice 1 - 1 Start Mrzezino 6 maja 2017 - 16:00
Pauza: Wikęd Luzino,
Kolejka 25 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (16) 
193. GKS Sierakowice 0 - 2 Sokół Ełganowo 13 maja 2017 - 16:00
194. Start Mrzezino 1 - 4 Wikęd Luzino 13 maja 2017 - 17:00
196. KS Kamienica Królewska 2 - 1 Kaszuby Połchowo 14 maja 2017 - 13:00
197. Orlęta Reda 3 - 0 KS Mściszewice 14 maja 2017 - 13:00
vo, goście nie przyjechali
198. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Sztorm Mosty 13 maja 2017 - 14:00
199. MKS Władysławowo 2 - 2 GKS Kowale 13 maja 2017 - 14:00
200. Polonia Gdańsk 5 - 1 Eko-Prod Szemud 14 maja 2017 - 13:00
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 26 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (11) 
201. Sokół Ełganowo 1 - 1 Polonia Gdańsk 21 maja 2017 - 15:00
202. Eko-Prod Szemud 0 - 3 MKS Władysławowo 21 maja 2017 - 12:00
vo
203. GKS Kowale 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 20 maja 2017 - 14:00
204. Sztorm Mosty 4 - 2 Orlęta Reda 20 maja 2017 - 11:00
205. KS Mściszewice 2 - 6 KS Kamienica Królewska 20 maja 2017 - 17:00
207. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 Start Mrzezino 20 maja 2017 - 17:00
208. Wikęd Luzino 2 - 0 GKS Sierakowice 20 maja 2017 - 17:00
Pauza: Kaszuby Połchowo,
Kolejka 27 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (11) 
209. Wikęd Luzino 2 - 0 Sokół Ełganowo 27 maja 2017 - 16:00
210. GKS Sierakowice 2 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 27 maja 2017 - 17:00
211. Start Mrzezino 0 - 1 Kaszuby Połchowo 28 maja 2017 - 11:00
213. KS Kamienica Królewska 0 - 2 Sztorm Mosty 28 maja 2017 - 13:00
214. Orlęta Reda 2 - 2 GKS Kowale 28 maja 2017 - 13:00
215. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 Eko-Prod Szemud 28 maja 2017 - 15:00
216. MKS Władysławowo 4 - 1 Polonia Gdańsk 27 maja 2017 - 11:00
Pauza: KS Mściszewice,
Kolejka 28 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
217. Sokół Ełganowo 1 - 3 MKS Władysławowo 3 czerwca 2017 - 16:00
218. Polonia Gdańsk 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 2 czerwca 2017 - 18:00
219. Eko-Prod Szemud 3 - 0 Orlęta Reda 4 czerwca 2017 - 12:00
vo, na boisku 2:6
220. GKS Kowale 3 - 0 KS Kamienica Królewska 3 czerwca 2017 - 14:00
222. KS Mściszewice 3 - 2 Start Mrzezino 3 czerwca 2017 - 17:00
223. Kaszuby Połchowo 0 - 3 GKS Sierakowice 4 czerwca 2017 - 16:00
224. Orzeł Trąbki Wielkie 5 - 2 Wikęd Luzino 3 czerwca 2017 - 17:00
Pauza: Sztorm Mosty,
Kolejka 29 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (11) 
225. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 Sokół Ełganowo 10 czerwca 2017 - 14:00
226. Wikęd Luzino 6 - 3 Kaszuby Połchowo 11 czerwca 2017 - 17:00
227. GKS Sierakowice 9 - 1 KS Mściszewice 10 czerwca 2017 - 11:00
228. Start Mrzezino 1 - 2 Sztorm Mosty 10 czerwca 2017 - 17:00
230. KS Kamienica Królewska 7 - 1 Eko-Prod Szemud 11 czerwca 2017 - 13:00
231. Orlęta Reda 3 - 2 Polonia Gdańsk 11 czerwca 2017 - 13:00
232. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 MKS Władysławowo 10 czerwca 2017 - 14:00
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 30 - 17. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (7) 
233. Sokół Ełganowo 0 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 17 czerwca 2017 - 17:00
234. MKS Władysławowo 5 - 1 Orlęta Reda 17 czerwca 2017 - 14:00
235. Polonia Gdańsk 2 - 1 KS Kamienica Królewska 17 czerwca 2017 - 17:00
237. GKS Kowale 6 - 2 Start Mrzezino 17 czerwca 2017 - 17:00
238. Sztorm Mosty 1 - 1 GKS Sierakowice 17 czerwca 2017 - 17:00
239. KS Mściszewice 1 - 6 Wikęd Luzino 17 czerwca 2017 - 17:00
240. Kaszuby Połchowo 4 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie 17 czerwca 2017 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03