1 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
4 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
+3 |
19 sierpnia 2018
19.08 - 11:00 (Nd) |
2 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
0 - 5 |
EX Siedlce Gdańsk |
0 |
26 sierpnia 2018
26.08 - 14:00 (Nd) |
3 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
0 - 1 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
+3 |
2 września 2018
2.09 - 15:00 (Nd) |
4 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
1 - 2 |
Jaguar III Gdańsk |
0 |
9 września 2018
9.09 - 14:00 (Nd) |
5 |
GTS II Pruszcz Gdański |
0 - 4 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
+3 |
15 września 2018
15.09 - 13:00 (Sb) |
6 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
+3 |
22 września 2018
22.09 - 14:00 (Sb) |
7 |
GKS Kolbudy |
1 - 1 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
+1 |
29 września 2018
29.09 - 11:00 (Sb) |
8 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
5 - 2 |
Bałtyk III Gdynia AP |
+3 |
6 października 2018
6.10 - 14:00 (Sb) |
9 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 4 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
+3 |
13 października 2018
13.10 - 13:00 (Sb) |
10 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
0 - 2 |
Radunia II Stężyca |
0 |
21 października 2018
21.10 - 13:00 (Nd) |
11 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
+1 |
28 października 2018
28.10 - 11:00 (Nd) |
12 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
2 - 1 |
Conrad Gdańsk |
+3 |
4 listopada 2018
4.11 - 13:00 (Nd) |
13 |
GKS Kowale |
3 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
0 |
10 listopada 2018
10.11 - 13:30 (Sb) |
14 |
Akademia Piłkarska LG |
0 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
+3 |
17 marca 2019
17.03 - 11:00 (Nd) |
15 |
EX Siedlce Gdańsk |
3 - 5 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
+3 |
23 marca 2019
23.03 - 14:00 (Sb) |
16 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
3 - 0 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
+3 |
31 marca 2019
31.03 - 14:00 (Nd) |
17 |
Jaguar III Gdańsk |
2 - 5 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
+3 |
7 kwietnia 2019
7.04 - 17:00 (Nd) |
18 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
3 - 1 |
GTS II Pruszcz Gdański |
+3 |
14 kwietnia 2019
14.04 - 14:00 (Nd) |
19 |
Potok Pszczółki |
1 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
+3 |
27 kwietnia 2019
27.04 - 17:00 (Sb) |
20 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
2 - 1 |
GKS Kolbudy |
+3 |
5 maja 2019
5.05 - 14:00 (Nd) |
21 |
Bałtyk III Gdynia AP |
0 - 4 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
+3 |
11 maja 2019
11.05 - 13:00 (Sb) |
22 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
2 - 4 |
Gedania II Gdańsk |
0 |
19 maja 2019
19.05 - 14:00 (Nd) |
23 |
Radunia II Stężyca |
6 - 1 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
0 |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 (Sb) |
24 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
4 - 5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 |
1 czerwca 2019
1.06 - 14:00 (Sb) |
25 |
Conrad Gdańsk |
1 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
0 |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:30 (Sb) |
26 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
2 - 5 |
GKS Kowale |
0 |
5 czerwca 2019
5.06 - 18:00 (Śr) |