MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA


Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk IV - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia II Stężyca 26 71 23 2 1 202 - 17
2. GKS Kowale 26 60 18 6 2 139 - 18
3. Czarni Pruszcz Gdański 26 57 18 3 5 83 - 39
4. GKS Kolbudy 26 53 16 5 5 99 - 39
5. Jaguar III Gdańsk 26 50 16 2 8 91 - 39
6. Sopocka Akademia Piłkarska II 26 47 15 2 9 62 - 46
7. Gedania II Gdańsk 26 45 14 3 9 99 - 56
8. EX Siedlce Gdańsk 26 40 13 1 12 89 - 79
9. Bałtyk III Gdynia AP 26 29 9 2 15 52 - 100
10. Potok Pszczółki 26 23 7 2 17 39 - 95
11. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 26 22 7 1 18 33 - 100
12. GTS II Pruszcz Gdański 26 17 5 2 19 44 - 136
13. Akademia Piłkarska LG 26 10 3 1 22 25 - 155
14. Conrad Gdańsk 26 6 2 0 24 28 - 166




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Akademia Piłkarska LG 0 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska II
2. GKS Kowale 9 - 0 EX Siedlce Gdańsk
3. Conrad Gdańsk 0 - 3 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
4. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Jaguar III Gdańsk
5. Radunia II Stężyca 14 - 0 GTS II Pruszcz Gdański
6. Gedania II Gdańsk 12 - 0 Potok Pszczółki
7. Bałtyk III Gdynia AP 0 - 5 GKS Kolbudy
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Akademia Piłkarska LG 2 - 2 Bałtyk III Gdynia AP
9. GKS Kolbudy 1 - 1 Gedania II Gdańsk 15 maja 2019
10. Potok Pszczółki 0 - 4 Radunia II Stężyca
11. GTS II Pruszcz Gdański 3 - 8 Czarni Pruszcz Gdański
12. Jaguar III Gdańsk 7 - 0 Conrad Gdańsk
13. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 5 GKS Kowale
14. EX Siedlce Gdańsk 3 - 5 Sopocka Akademia Piłkarska II
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Akademia Piłkarska LG 0 - 4 EX Siedlce Gdańsk
16. Sopocka Akademia Piłkarska II 3 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
17. GKS Kowale 1 - 2 Jaguar III Gdańsk
18. Conrad Gdańsk 2 - 5 GTS II Pruszcz Gdański
19. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 0 Potok Pszczółki
20. Radunia II Stężyca 8 - 0 GKS Kolbudy
21. Gedania II Gdańsk 2 - 3 Bałtyk III Gdynia AP
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Gedania II Gdańsk 9 - 0 Akademia Piłkarska LG
23. Bałtyk III Gdynia AP 0 - 5 Radunia II Stężyca
24. GKS Kolbudy 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
25. Potok Pszczółki 4 - 1 Conrad Gdańsk
26. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 6 GKS Kowale
27. Jaguar III Gdańsk 2 - 5 Sopocka Akademia Piłkarska II
28. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 1 - 0 EX Siedlce Gdańsk
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Akademia Piłkarska LG 2 - 4 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
30. EX Siedlce Gdańsk 0 - 6 Jaguar III Gdańsk
31. Sopocka Akademia Piłkarska II 3 - 1 GTS II Pruszcz Gdański
32. GKS Kowale 7 - 0 Potok Pszczółki
33. Conrad Gdańsk 2 - 9 GKS Kolbudy
34. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Bałtyk III Gdynia AP
35. Radunia II Stężyca 4 - 1 Gedania II Gdańsk
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Radunia II Stężyca 11 - 0 Akademia Piłkarska LG
37. Gedania II Gdańsk 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
38. Bałtyk III Gdynia AP 3 - 2 Conrad Gdańsk
39. GKS Kolbudy 1 - 1 GKS Kowale
40. Potok Pszczółki 1 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska II
41. GTS II Pruszcz Gdański 1 - 2 EX Siedlce Gdańsk
42. Jaguar III Gdańsk 1 - 2 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Akademia Piłkarska LG 1 - 15 Jaguar III Gdańsk
44. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 1 - 4 GTS II Pruszcz Gdański
45. EX Siedlce Gdańsk 8 - 1 Potok Pszczółki
46. Sopocka Akademia Piłkarska II 2 - 1 GKS Kolbudy
47. GKS Kowale 14 - 0 Bałtyk III Gdynia AP
48. Conrad Gdańsk 2 - 6 Gedania II Gdańsk
49. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Radunia II Stężyca 7 maja 2019
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Akademia Piłkarska LG
51. Radunia II Stężyca 16 - 2 Conrad Gdańsk
52. Gedania II Gdańsk 1 - 1 GKS Kowale 12 maja 2019 - 18:00
53. Bałtyk III Gdynia AP 0 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska II
54. GKS Kolbudy 8 - 3 EX Siedlce Gdańsk
55. Potok Pszczółki 4 - 3 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
56. GTS II Pruszcz Gdański 1 - 3 Jaguar III Gdańsk 13 maja 2019 - 18:00
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Akademia Piłkarska LG 4 - 7 GTS II Pruszcz Gdański
58. Jaguar III Gdańsk 1 - 2 Potok Pszczółki 22 maja 2019 - 19:00
59. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 1 - 9 GKS Kolbudy
60. EX Siedlce Gdańsk 8 - 0 Bałtyk III Gdynia AP
61. Sopocka Akademia Piłkarska II 2 - 4 Gedania II Gdańsk
62. GKS Kowale 2 - 2 Radunia II Stężyca 12 czerwca 2019
63. Conrad Gdańsk 1 - 6 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Conrad Gdańsk 6 - 0 Akademia Piłkarska LG
65. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 GKS Kowale
66. Radunia II Stężyca 6 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska II
67. Gedania II Gdańsk 6 - 2 EX Siedlce Gdańsk
68. Bałtyk III Gdynia AP 4 - 3 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
69. GKS Kolbudy 1 - 5 Jaguar III Gdańsk
70. Potok Pszczółki 1 - 1 GTS II Pruszcz Gdański
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Akademia Piłkarska LG 0 - 10 Potok Pszczółki
72. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 12 GKS Kolbudy
73. Jaguar III Gdańsk 1 - 0 Bałtyk III Gdynia AP
74. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 1 - 4 Gedania II Gdańsk
75. EX Siedlce Gdańsk 1 - 9 Radunia II Stężyca
76. Sopocka Akademia Piłkarska II 4 - 5 Czarni Pruszcz Gdański
77. GKS Kowale 16 - 1 Conrad Gdańsk
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. GKS Kowale 16 - 0 Akademia Piłkarska LG
79. Conrad Gdańsk 1 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska II
80. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 2 EX Siedlce Gdańsk
81. Radunia II Stężyca 12 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
82. Gedania II Gdańsk 3 - 2 Jaguar III Gdańsk
83. Bałtyk III Gdynia AP 5 - 2 GTS II Pruszcz Gdański
84. GKS Kolbudy 1 - 0 Potok Pszczółki
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Akademia Piłkarska LG 0 - 4 GKS Kolbudy
86. Potok Pszczółki 5 - 2 Bałtyk III Gdynia AP
87. GTS II Pruszcz Gdański 1 - 10 Gedania II Gdańsk
88. Jaguar III Gdańsk 0 - 3 Radunia II Stężyca
89. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
90. EX Siedlce Gdańsk 5 - 1 Conrad Gdańsk
91. Sopocka Akademia Piłkarska II 2 - 5 GKS Kowale


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE