Baner

Liga Juniorów B - grupa Gdańsk II - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Cartusia Kartuzy 20 53 17 2 1 99 - 18
2. Arka III Gdynia SI 20 43 14 1 5 85 - 32
3. Akademia Sportowa Pomorze 20 42 14 0 6 100 - 34
4. Osiczanka Osice 20 38 12 2 6 71 - 35
5. GKS Kowale 20 31 9 4 7 72 - 54
6. Amator Kiełpino 20 30 10 0 10 51 - 50
7. Gedania II Gdańsk 20 26 8 2 10 63 - 50
8. Orzeł Trąbki Wielkie 20 22 6 4 10 57 - 63
9. Potok Pszczółki 20 21 6 3 11 37 - 72
10. GKS Żukowo 20 14 4 2 14 29 - 83
11. GTS Przywidz 20 0 0 0 20 10 - 183
Ostatni komentarz dodał ex-sprinter 31.08.2016, 08:18:00

 Baner


Kolejka 1 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (4) 
Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 3 września 2016 - 19:30
goście nie przyjechali
Osiczanka Osice 2 - 0 Arka III Gdynia SI 4 września 2016 - 13:00
Amator Kiełpino 3 - 0 GKS Żukowo 4 września 2016 - 17:00
Gedania II Gdańsk 5 - 2 Potok Pszczółki 4 września 2016 - 16:30
Cartusia Kartuzy 7 - 2 GKS Kowale 3 września 2016 - 11:00
Pauza: GTS Przywidz,
Kolejka 2 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 4 GKS Kowale 10 września 2016 - 13:45
Potok Pszczółki 4 - 1 GTS Przywidz 11 września 2016 - 11:00
GKS Żukowo 1 - 4 Gedania II Gdańsk 11 września 2016 - 11:00
Arka III Gdynia SI 3 - 0 Amator Kiełpino 11 września 2016 - 15:00
Akademia Sportowa Pomorze 6 - 3 Osiczanka Osice 11 września 2016 - 15:30
Pauza: Cartusia Kartuzy,
Kolejka 3 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Osiczanka Osice 7 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 17 września 2016 - 14:00
Amator Kiełpino 5 - 4 Akademia Sportowa Pomorze 18 września 2016 - 11:00
Gedania II Gdańsk 1 - 2 Arka III Gdynia SI 17 września 2016 - 11:00
GTS Przywidz 0 - 3 GKS Żukowo 18 września 2016 - 11:00
Cartusia Kartuzy 3 - 0 Potok Pszczółki 18 września 2016 - 11:00
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 4 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Potok Pszczółki 2 - 2 GKS Kowale 25 września 2016 - 11:00
GKS Żukowo 1 - 1 Cartusia Kartuzy 24 września 2016 - 11:00
Arka III Gdynia SI 8 - 1 GTS Przywidz 24 września 2016 - 13:00
Akademia Sportowa Pomorze 0 - 2 Gedania II Gdańsk 25 września 2016 - 17:15
Osiczanka Osice 2 - 0 Amator Kiełpino 25 września 2016 - 17:00
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 5 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amator Kiełpino 5 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 2 października 2016 - 17:00
Gedania II Gdańsk 2 - 3 Osiczanka Osice 1 października 2016 - 11:00
GTS Przywidz 0 - 12 Akademia Sportowa Pomorze 1 października 2016 - 14:30
Cartusia Kartuzy 6 - 0 Arka III Gdynia SI 2 października 2016 - 14:00
GKS Kowale 5 - 1 GKS Żukowo 2 października 2016 - 11:00
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 6 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 2 Potok Pszczółki 8 października 2016 - 11:00
Arka III Gdynia SI 4 - 3 GKS Kowale 8 października 2016 - 09:00
Akademia Sportowa Pomorze 1 - 2 Cartusia Kartuzy 8 października 2016 - 16:30
Osiczanka Osice 5 - 0 GTS Przywidz 8 października 2016 - 12:30
Amator Kiełpino 3 - 2 Gedania II Gdańsk 9 października 2016 - 17:00
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 7 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania II Gdańsk 4 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 15 października 2016 - 11:00
GTS Przywidz 3 - 8 Amator Kiełpino 15 października 2016 - 11:00
Cartusia Kartuzy 2 - 1 Osiczanka Osice 16 października 2016 - 14:00
GKS Kowale 3 - 5 Akademia Sportowa Pomorze 16 października 2016 - 11:00
Potok Pszczółki 3 - 1 GKS Żukowo 15 października 2016 - 11:00
Pauza: Arka III Gdynia SI,
Kolejka 8 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Trąbki Wielkie 8 - 2 GKS Żukowo 23 października 2016 - 14:00
Arka III Gdynia SI 10 - 0 Potok Pszczółki 23 października 2016 - 17:30
Osiczanka Osice 1 - 3 GKS Kowale 22 października 2016 - 12:00
Amator Kiełpino 2 - 5 Cartusia Kartuzy 23 października 2016 - 16:00
Gedania II Gdańsk 15 - 0 GTS Przywidz 23 października 2016 - 14:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 9 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Przywidz 1 - 8 Orzeł Trąbki Wielkie 29 października 2016 - 11:00
Cartusia Kartuzy 1 - 1 Gedania II Gdańsk 30 października 2016 - 14:00
GKS Kowale 4 - 1 Amator Kiełpino 30 października 2016 - 11:00
Potok Pszczółki 1 - 5 Akademia Sportowa Pomorze 29 października 2016 - 11:00
GKS Żukowo 1 - 0 Arka III Gdynia SI 29 października 2016 - 11:00
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 10 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 7 Arka III Gdynia SI 5 listopada 2016 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze 5 - 1 GKS Żukowo 6 listopada 2016 - 11:00
Osiczanka Osice 2 - 2 Potok Pszczółki 5 listopada 2016 - 10:30
Gedania II Gdańsk 6 - 3 GKS Kowale 6 listopada 2016 - 14:00
GTS Przywidz 1 - 4 Cartusia Kartuzy 6 listopada 2016 - 11:00
Pauza: Amator Kiełpino,
Kolejka 11 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cartusia Kartuzy 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 13 listopada 2016 - 11:00
vo, niestawienia się na zawody w wyznaczonym terminie
GKS Kowale 3 - 1 GTS Przywidz 13 listopada 2016 - 11:00
Potok Pszczółki 4 - 1 Amator Kiełpino 12 listopada 2016 - 11:00
GKS Żukowo 0 - 4 Osiczanka Osice 12 listopada 2016 - 11:00
Arka III Gdynia SI 0 - 4 Akademia Sportowa Pomorze 13 listopada 2016 - 17:00
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 12 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 6 Akademia Sportowa Pomorze 1 kwietnia 2017 - 17:00
Arka III Gdynia SI 3 - 2 Osiczanka Osice 2 kwietnia 2017 - 09:00
GKS Żukowo 1 - 3 Amator Kiełpino 1 kwietnia 2017 - 11:00
Potok Pszczółki 7 - 2 Gedania II Gdańsk 2 kwietnia 2017 - 12:00
GKS Kowale 1 - 5 Cartusia Kartuzy 1 kwietnia 2017 - 11:00
Pauza: GTS Przywidz,
Kolejka 13 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale 3 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 8 kwietnia 2017 - 11:00
GTS Przywidz 0 - 3 Potok Pszczółki 8 kwietnia 2017 - 14:00
vo, na boisku 0:2
Gedania II Gdańsk 4 - 0 GKS Żukowo 9 kwietnia 2017 - 13:30
Amator Kiełpino 1 - 4 Arka III Gdynia SI 9 kwietnia 2017 - 16:30
Osiczanka Osice 1 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 8 kwietnia 2017 - 14:00
Pauza: Cartusia Kartuzy,
Kolejka 14 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 4 Osiczanka Osice 15 kwietnia 2017 - 16:30
Akademia Sportowa Pomorze 4 - 0 Amator Kiełpino 13 kwietnia 2017 - 12:30
Arka III Gdynia SI 5 - 1 Gedania II Gdańsk 12 kwietnia 2017 - 16:00
GKS Żukowo 9 - 0 GTS Przywidz 12 kwietnia 2017 - 16:00
vo, na boisku 9:0
Potok Pszczółki 1 - 7 Cartusia Kartuzy 15 kwietnia 2017 - 12:00
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 15 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale 2 - 2 Potok Pszczółki 22 kwietnia 2017 - 11:00
Cartusia Kartuzy 6 - 0 GKS Żukowo 23 kwietnia 2017 - 14:00
GTS Przywidz 0 - 11 Arka III Gdynia SI 22 kwietnia 2017 - 14:00
vo
Gedania II Gdańsk 0 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 23 kwietnia 2017 - 14:00
Amator Kiełpino 0 - 4 Osiczanka Osice 23 kwietnia 2017 - 16:00
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 16 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Amator Kiełpino 29 kwietnia 2017 - 12:00
Osiczanka Osice 2 - 0 Gedania II Gdańsk 29 kwietnia 2017 - 15:00
Akademia Sportowa Pomorze 13 - 0 GTS Przywidz 30 kwietnia 2017 - 13:00
Arka III Gdynia SI 2 - 0 Cartusia Kartuzy 29 kwietnia 2017 - 11:00
GKS Żukowo 2 - 2 GKS Kowale 25 kwietnia 2017 - 18:00
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 17 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Potok Pszczółki 0 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 6 maja 2017 - 11:00
GKS Kowale 1 - 7 Arka III Gdynia SI 6 maja 2017 - 11:00
Cartusia Kartuzy 2 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 7 maja 2017 - 14:00
GTS Przywidz 1 - 6 Osiczanka Osice 6 maja 2017 - 14:00
Gedania II Gdańsk 1 - 4 Amator Kiełpino 7 maja 2017 - 11:00
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 18 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Gedania II Gdańsk 13 maja 2017 - 12:00
Amator Kiełpino 10 - 0 GTS Przywidz 14 maja 2017 - 16:00
Osiczanka Osice 2 - 6 Cartusia Kartuzy 14 maja 2017 - 15:00
Akademia Sportowa Pomorze 0 - 6 GKS Kowale 14 maja 2017 - 13:00
GKS Żukowo 3 - 2 Potok Pszczółki 14 maja 2017 - 11:00
Pauza: Arka III Gdynia SI,
Kolejka 19 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Żukowo 1 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 21 maja 2017 - 15:00
Potok Pszczółki 2 - 1 Arka III Gdynia SI 20 maja 2017 - 12:00
GKS Kowale 2 - 5 Osiczanka Osice 20 maja 2017 - 11:00
Cartusia Kartuzy 4 - 1 Amator Kiełpino 21 maja 2017 - 11:00
GTS Przywidz 1 - 11 Gedania II Gdańsk 20 maja 2017 - 12:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 20 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Trąbki Wielkie 12 - 0 GTS Przywidz 27 maja 2017 - 12:00
Gedania II Gdańsk 0 - 6 Cartusia Kartuzy 28 maja 2017 - 14:00
Amator Kiełpino 0 - 2 GKS Kowale 28 maja 2017 - 16:00
Akademia Sportowa Pomorze 10 - 0 Potok Pszczółki 26 maja 2017 - 20:00
Arka III Gdynia SI 12 - 1 GKS Żukowo 27 maja 2017 - 11:00
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 21 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka III Gdynia SI 2 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 3 czerwca 2017 - 11:00
GKS Żukowo 1 - 13 Akademia Sportowa Pomorze 3 czerwca 2017 - 11:00
Potok Pszczółki 0 - 10 Osiczanka Osice 7 czerwca 2017 - 17:00
GKS Kowale 6 - 1 Gedania II Gdańsk 3 czerwca 2017 - 11:00
Cartusia Kartuzy 23 - 0 GTS Przywidz 4 czerwca 2017 - 14:00
Pauza: Amator Kiełpino,
Kolejka 22 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 6 Cartusia Kartuzy 10 czerwca 2017 - 17:00
GTS Przywidz 0 - 15 GKS Kowale 10 czerwca 2017 - 14:00
Amator Kiełpino 2 - 0 Potok Pszczółki 11 czerwca 2017 - 17:00
Osiczanka Osice 5 - 0 GKS Żukowo 11 czerwca 2017 - 14:00
Akademia Sportowa Pomorze 2 - 4 Arka III Gdynia SI 10 czerwca 2017 - 16:30
Pauza: Gedania II Gdańsk, .