Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (88) |
LZS Więckowy |
- |
Amator Kiełpino |
27 sierpnia 2016
27.08 - 17:00 |
anulowany, było 1-10 |
Sporting Leźno |
0 - 0 |
EX Siedlce Gdańsk |
28 sierpnia 2016
28.08 - 14:00 |
Osiczanka Osice |
0 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
27 sierpnia 2016
27.08 - 16:00 |
GTS Mokry Dwór |
2 - 4 |
GKS II Kolbudy |
28 sierpnia 2016
28.08 - 17:00 |
KS Sulmin |
1 - 5 |
GKS Żukowo |
27 sierpnia 2016
27.08 - 16:00 |
Korona Cedry Małe |
1 - 2 |
GLKS Różyny |
27 sierpnia 2016
27.08 - 17:00 |
GTS Rusocin |
0 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
27 sierpnia 2016
27.08 - 16:00 |
Pauza: Potok Pszczółki, |
Kolejka 2 - 31. sierpnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (14) |
GLKS Różyny |
2 - 1 |
GTS Rusocin |
31 sierpnia 2016
31.08 - 17:00 |
GKS Żukowo |
1 - 1 |
Korona Cedry Małe |
31 sierpnia 2016
31.08 - 18:00 |
GKS II Kolbudy |
3 - 1 |
KS Sulmin |
31 sierpnia 2016
31.08 - 18:30 |
Gedania II Gdańsk |
5 - 0 |
GTS Mokry Dwór |
31 sierpnia 2016
31.08 - 18:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
3 - 3 |
Osiczanka Osice |
31 sierpnia 2016
31.08 - 18:30 |
Amator Kiełpino |
3 - 3 |
Sporting Leźno |
31 sierpnia 2016
31.08 - 18:30 |
Potok Pszczółki |
- |
LZS Więckowy |
31 sierpnia 2016
31.08 - 18:00 |
anulowany, było 7-0 |
Pauza: Wietcisa Skarszewy, |
Kolejka 3 - 3/4. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Sporting Leźno |
0 - 3 |
Potok Pszczółki |
4 września 2016
4.09 - 14:00 |
Osiczanka Osice |
1 - 1 |
Amator Kiełpino |
4 września 2016
4.09 - 16:00 |
GTS Mokry Dwór |
6 - 1 |
EX Siedlce Gdańsk |
3 września 2016
3.09 - 13:00 |
KS Sulmin |
4 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
3 września 2016
3.09 - 16:00 |
Korona Cedry Małe |
1 - 2 |
GKS II Kolbudy |
3 września 2016
3.09 - 17:00 |
GTS Rusocin |
2 - 1 |
GKS Żukowo |
3 września 2016
3.09 - 16:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 2 |
GLKS Różyny |
3 września 2016
3.09 - 12:00 |
Pauza: LZS Więckowy, |
Kolejka 4 - 10/11. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (27) |
GKS Żukowo |
1 - 5 |
Wietcisa Skarszewy |
10 września 2016
10.09 - 17:00 |
GKS II Kolbudy |
4 - 1 |
GTS Rusocin |
11 września 2016
11.09 - 16:00 |
Gedania II Gdańsk |
6 - 0 |
Korona Cedry Małe |
11 września 2016
11.09 - 11:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
0 - 1 |
KS Sulmin |
10 września 2016
10.09 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
5 - 0 |
GTS Mokry Dwór |
10 września 2016
10.09 - 17:00 |
Potok Pszczółki |
4 - 1 |
Osiczanka Osice |
10 września 2016
10.09 - 16:00 |
LZS Więckowy |
- |
Sporting Leźno |
10 września 2016
10.09 - 16:00 |
anulowany, było 3-3 |
Pauza: GLKS Różyny, |
Kolejka 5 - 17/18. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Osiczanka Osice |
- |
LZS Więckowy |
17 września 2016
17.09 - 17:00 |
anulowany, było 7-4 |
GTS Mokry Dwór |
0 - 3 |
Potok Pszczółki |
17 września 2016
17.09 - 15:30 |
KS Sulmin |
1 - 3 |
Amator Kiełpino |
17 września 2016
17.09 - 16:00 |
Korona Cedry Małe |
1 - 3 |
EX Siedlce Gdańsk |
17 września 2016
17.09 - 16:00 |
GTS Rusocin |
0 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
17 września 2016
17.09 - 16:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 1 |
GKS II Kolbudy |
17 września 2016
17.09 - 16:00 |
GLKS Różyny |
3 - 1 |
GKS Żukowo |
18 września 2016
18.09 - 15:00 |
Pauza: Sporting Leźno, |
Kolejka 6 - 24/25. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (10) |
GKS II Kolbudy |
0 - 2 |
GLKS Różyny |
24 września 2016
24.09 - 16:00 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
24 września 2016
24.09 - 14:30 |
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 2 |
GTS Rusocin |
24 września 2016
24.09 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
3 - 0 |
Korona Cedry Małe |
25 września 2016
25.09 - 13:30 |
Potok Pszczółki |
6 - 2 |
KS Sulmin |
24 września 2016
24.09 - 13:45 |
LZS Więckowy |
- |
GTS Mokry Dwór |
24 września 2016
24.09 - 16:00 |
anulowany, było 0-3 |
Sporting Leźno |
5 - 1 |
Osiczanka Osice |
25 września 2016
25.09 - 14:00 |
Pauza: GKS Żukowo, |
Kolejka 7 - 1/2. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (6) |
GTS Mokry Dwór |
1 - 2 |
Sporting Leźno |
1 października 2016
1.10 - 15:30 |
KS Sulmin |
- |
LZS Więckowy |
1 października 2016
1.10 - 16:00 |
anulowany, było 4-2 |
Korona Cedry Małe |
1 - 3 |
Potok Pszczółki |
1 października 2016
1.10 - 16:00 |
GTS Rusocin |
0 - 3 |
Amator Kiełpino |
1 października 2016
1.10 - 16:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 0 |
EX Siedlce Gdańsk |
1 października 2016
1.10 - 15:00 |
GLKS Różyny |
2 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
1 października 2016
1.10 - 16:00 |
GKS Żukowo |
0 - 2 |
GKS II Kolbudy |
1 października 2016
1.10 - 16:00 |
Pauza: Osiczanka Osice, |
Kolejka 8 - 8/9. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Gedania II Gdańsk |
5 - 0 |
GKS Żukowo |
8 października 2016
8.10 - 14:30 |
EX Siedlce Gdańsk |
2 - 4 |
GLKS Różyny |
8 października 2016
8.10 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
1 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
12 października 2016
12.10 - 18:00 |
Potok Pszczółki |
5 - 2 |
GTS Rusocin |
8 października 2016
8.10 - 15:00 |
LZS Więckowy |
- |
Korona Cedry Małe |
9 października 2016
9.10 - 14:00 |
anulowany, było 6-6 |
Sporting Leźno |
2 - 0 |
KS Sulmin |
9 października 2016
9.10 - 14:00 |
Osiczanka Osice |
4 - 3 |
GTS Mokry Dwór |
8 października 2016
8.10 - 15:30 |
Pauza: GKS II Kolbudy, |
Kolejka 9 - 15/16. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (12) |
KS Sulmin |
1 - 1 |
Osiczanka Osice |
16 października 2016
16.10 - 13:00 |
Korona Cedry Małe |
2 - 1 |
Sporting Leźno |
15 października 2016
15.10 - 16:00 |
GTS Rusocin |
- |
LZS Więckowy |
15 października 2016
15.10 - 16:00 |
anulowany, było 1-1 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 0 |
Potok Pszczółki |
15 października 2016
15.10 - 11:00 |
GLKS Różyny |
3 - 1 |
Amator Kiełpino |
15 października 2016
15.10 - 16:00 |
GKS Żukowo |
2 - 1 |
EX Siedlce Gdańsk |
15 października 2016
15.10 - 15:00 |
GKS II Kolbudy |
1 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
16 października 2016
16.10 - 14:30 |
Pauza: GTS Mokry Dwór, |
Kolejka 10 - 22/23. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (38) |
EX Siedlce Gdańsk |
3 - 3 |
GKS II Kolbudy |
22 października 2016
22.10 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
0 - 2 |
GKS Żukowo |
22 października 2016
22.10 - 16:00 |
Potok Pszczółki |
1 - 1 |
GLKS Różyny |
23 października 2016
23.10 - 13:00 |
LZS Więckowy |
- |
Wietcisa Skarszewy |
22 października 2016
22.10 - 16:00 |
anulowany, było 0-6 |
Sporting Leźno |
2 - 2 |
GTS Rusocin |
23 października 2016
23.10 - 14:00 |
Osiczanka Osice |
1 - 3 |
Korona Cedry Małe |
11 listopada 2016
11.11 - 10:00 |
GTS Mokry Dwór |
3 - 2 |
KS Sulmin |
22 października 2016
22.10 - 12:00 |
Pauza: Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 11 - 29/30. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Korona Cedry Małe |
5 - 0 |
GTS Mokry Dwór |
29 października 2016
29.10 - 14:00 |
GTS Rusocin |
2 - 1 |
Osiczanka Osice |
29 października 2016
29.10 - 14:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 0 |
Sporting Leźno |
29 października 2016
29.10 - 14:00 |
GLKS Różyny |
- |
LZS Więckowy |
30 października 2016
30.10 - 14:00 |
anulowany, było 7-3 |
GKS Żukowo |
0 - 4 |
Potok Pszczółki |
30 października 2016
30.10 - 11:00 |
GKS II Kolbudy |
2 - 1 |
Amator Kiełpino |
30 października 2016
30.10 - 13:00 |
Gedania II Gdańsk |
5 - 3 |
EX Siedlce Gdańsk |
29 października 2016
29.10 - 11:00 |
Pauza: KS Sulmin, |
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Amator Kiełpino |
2 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
5 listopada 2016
5.11 - 15:00 |
Potok Pszczółki |
3 - 0 |
GKS II Kolbudy |
5 listopada 2016
5.11 - 14:00 |
LZS Więckowy |
- |
GKS Żukowo |
5 listopada 2016
5.11 - 14:00 |
anulowany, było 0-5 |
Sporting Leźno |
0 - 2 |
GLKS Różyny |
6 listopada 2016
6.11 - 14:00 |
Osiczanka Osice |
2 - 6 |
Wietcisa Skarszewy |
5 listopada 2016
5.11 - 13:30 |
GTS Mokry Dwór |
1 - 1 |
GTS Rusocin |
5 listopada 2016
5.11 - 11:30 |
KS Sulmin |
3 - 1 |
Korona Cedry Małe |
6 listopada 2016
6.11 - 13:00 |
Pauza: EX Siedlce Gdańsk, |
Kolejka 13 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (6) |
GTS Rusocin |
0 - 3 |
KS Sulmin |
13 listopada 2016
13.11 - 12:00 |
vo, na boisku 1:0 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 0 |
GTS Mokry Dwór |
12 listopada 2016
12.11 - 13:00 |
GLKS Różyny |
10 - 4 |
Osiczanka Osice |
13 listopada 2016
13.11 - 12:00 |
GKS Żukowo |
2 - 2 |
Sporting Leźno |
13 listopada 2016
13.11 - 11:00 |
GKS II Kolbudy |
- |
LZS Więckowy |
13 listopada 2016
13.11 - 13:00 |
anulowany, było 8-0 |
Gedania II Gdańsk |
3 - 2 |
Potok Pszczółki |
13 listopada 2016
13.11 - 13:15 |
EX Siedlce Gdańsk |
3 - 2 |
Amator Kiełpino |
5 marca 2017
5.03 - 16:00 |
w pierwotnym terminie (12 listopada, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Pauza: Korona Cedry Małe, |
Kolejka 14 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Potok Pszczółki |
3 - 2 |
EX Siedlce Gdańsk |
19 listopada 2016
19.11 - 14:00 |
LZS Więckowy |
- |
Gedania II Gdańsk |
19 listopada 2016
19.11 - 13:00 |
anulowany, było 0-3vo, na boisku 2:1 |
Sporting Leźno |
2 - 0 |
GKS II Kolbudy |
20 listopada 2016
20.11 - 13:00 |
Osiczanka Osice |
1 - 1 |
GKS Żukowo |
20 listopada 2016
20.11 - 13:00 |
GTS Mokry Dwór |
2 - 4 |
GLKS Różyny |
19 listopada 2016
19.11 - 11:00 |
KS Sulmin |
1 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
20 listopada 2016
20.11 - 13:00 |
Korona Cedry Małe |
4 - 0 |
GTS Rusocin |
19 listopada 2016
19.11 - 14:00 |
Pauza: Amator Kiełpino, |
Kolejka 15 - 26/27. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Wietcisa Skarszewy |
4 - 0 |
Korona Cedry Małe |
26 listopada 2016
26.11 - 13:00 |
GLKS Różyny |
12 - 0 |
KS Sulmin |
26 listopada 2016
26.11 - 12:00 |
GKS Żukowo |
0 - 1 |
GTS Mokry Dwór |
27 listopada 2016
27.11 - 11:00 |
GKS II Kolbudy |
2 - 4 |
Osiczanka Osice |
27 listopada 2016
27.11 - 13:00 |
Gedania II Gdańsk |
5 - 1 |
Sporting Leźno |
27 listopada 2016
27.11 - 11:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
- |
LZS Więckowy |
|
anulowany, nie odbył się |
Amator Kiełpino |
0 - 4 |
Potok Pszczółki |
26 listopada 2016
26.11 - 14:00 |
Pauza: GTS Rusocin, |
Kolejka 16 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] | Komentarze (12) |
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 8 |
Sporting Leźno |
18 marca 2017
18.03 - 16:00 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 2 |
Osiczanka Osice |
19 marca 2017
19.03 - 11:00 |
GKS II Kolbudy |
4 - 2 |
GTS Mokry Dwór |
18 marca 2017
18.03 - 14:30 |
GKS Żukowo |
1 - 1 |
KS Sulmin |
18 marca 2017
18.03 - 16:00 |
GLKS Różyny |
0 - 3 |
Korona Cedry Małe |
18 marca 2017
18.03 - 14:00 |
vo, na boisku 1:3 |
Wietcisa Skarszewy |
7 - 0 |
GTS Rusocin |
18 marca 2017
18.03 - 15:00 |
Pauza: Amator Kiełpino, Potok Pszczółki, |
Kolejka 17 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] | Komentarze (4) |
GTS Rusocin |
1 - 2 |
GLKS Różyny |
26 marca 2017
26.03 - 12:00 |
Korona Cedry Małe |
1 - 1 |
GKS Żukowo |
25 marca 2017
25.03 - 15:00 |
KS Sulmin |
3 - 3 |
GKS II Kolbudy |
25 marca 2017
25.03 - 16:00 |
GTS Mokry Dwór |
2 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
26 marca 2017
26.03 - 11:30 |
Osiczanka Osice |
4 - 1 |
EX Siedlce Gdańsk |
25 marca 2017
25.03 - 16:00 |
Sporting Leźno |
5 - 3 |
Amator Kiełpino |
26 marca 2017
26.03 - 14:00 |
Pauza: Potok Pszczółki, Wietcisa Skarszewy, |
Kolejka 18 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Potok Pszczółki |
1 - 1 |
Sporting Leźno |
1 kwietnia 2017
1.04 - 14:00 |
Amator Kiełpino |
0 - 1 |
Osiczanka Osice |
1 kwietnia 2017
1.04 - 16:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
4 - 2 |
GTS Mokry Dwór |
2 kwietnia 2017
2.04 - 16:00 |
Gedania II Gdańsk |
4 - 0 |
KS Sulmin |
2 kwietnia 2017
2.04 - 11:00 |
GKS II Kolbudy |
0 - 0 |
Korona Cedry Małe |
1 kwietnia 2017
1.04 - 16:00 |
GKS Żukowo |
2 - 1 |
GTS Rusocin |
1 kwietnia 2017
1.04 - 16:00 |
GLKS Różyny |
6 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
1 kwietnia 2017
1.04 - 16:00 |
Kolejka 19 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Wietcisa Skarszewy |
8 - 0 |
GKS Żukowo |
8 kwietnia 2017
8.04 - 17:00 |
GTS Rusocin |
0 - 2 |
GKS II Kolbudy |
9 kwietnia 2017
9.04 - 12:00 |
Korona Cedry Małe |
5 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
8 kwietnia 2017
8.04 - 15:00 |
KS Sulmin |
2 - 0 |
EX Siedlce Gdańsk |
8 kwietnia 2017
8.04 - 16:00 |
GTS Mokry Dwór |
2 - 3 |
Amator Kiełpino |
9 kwietnia 2017
9.04 - 11:30 |
Osiczanka Osice |
2 - 2 |
Potok Pszczółki |
8 kwietnia 2017
8.04 - 17:00 |
Pauza: Sporting Leźno, GLKS Różyny, |
Kolejka 20 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Potok Pszczółki |
6 - 1 |
GTS Mokry Dwór |
12 kwietnia 2017
12.04 - 17:00 |
Amator Kiełpino |
0 - 3 |
KS Sulmin |
12 kwietnia 2017
12.04 - 17:00 |
Udział w meczu nieuprawnionego zawodnika. Na boisku 4:1 |
EX Siedlce Gdańsk |
0 - 1 |
Korona Cedry Małe |
15 kwietnia 2017
15.04 - 16:00 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 0 |
GTS Rusocin |
19 kwietnia 2017
19.04 - 18:00 |
GKS II Kolbudy |
2 - 7 |
Wietcisa Skarszewy |
12 kwietnia 2017
12.04 - 17:00 |
GKS Żukowo |
0 - 3 |
GLKS Różyny |
12 kwietnia 2017
12.04 - 18:00 |
vo, na boisku 1:1 |
Pauza: Osiczanka Osice, Sporting Leźno, |
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (3) |
GLKS Różyny |
3 - 2 |
GKS II Kolbudy |
22 kwietnia 2017
22.04 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
22 kwietnia 2017
22.04 - 12:00 |
GTS Rusocin |
1 - 2 |
EX Siedlce Gdańsk |
23 kwietnia 2017
23.04 - 16:00 |
Korona Cedry Małe |
4 - 2 |
Amator Kiełpino |
22 kwietnia 2017
22.04 - 15:00 |
KS Sulmin |
1 - 3 |
Potok Pszczółki |
22 kwietnia 2017
22.04 - 16:00 |
Osiczanka Osice |
3 - 2 |
Sporting Leźno |
22 kwietnia 2017
22.04 - 17:00 |
Pauza: GTS Mokry Dwór, GKS Żukowo, |
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Sporting Leźno |
7 - 2 |
GTS Mokry Dwór |
29 kwietnia 2017
29.04 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
1 - 0 |
Korona Cedry Małe |
29 kwietnia 2017
29.04 - 15:00 |
Amator Kiełpino |
6 - 2 |
GTS Rusocin |
30 kwietnia 2017
30.04 - 17:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
30 kwietnia 2017
30.04 - 16:00 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 1 |
GLKS Różyny |
29 kwietnia 2017
29.04 - 11:00 |
GKS II Kolbudy |
2 - 4 |
GKS Żukowo |
30 kwietnia 2017
30.04 - 16:00 |
Pauza: KS Sulmin, Osiczanka Osice, |
Kolejka 23 - 3. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (5) |
GKS Żukowo |
1 - 4 |
Gedania II Gdańsk |
17 maja 2017
17.05 - 18:00 |
GLKS Różyny |
3 - 1 |
EX Siedlce Gdańsk |
3 maja 2017
3.05 - 18:00 |
Wietcisa Skarszewy |
6 - 0 |
Amator Kiełpino |
3 maja 2017
3.05 - 17:00 |
GTS Rusocin |
1 - 3 |
Potok Pszczółki |
3 maja 2017
3.05 - 16:00 |
KS Sulmin |
0 - 3 |
Sporting Leźno |
3 maja 2017
3.05 - 18:00 |
GTS Mokry Dwór |
0 - 5 |
Osiczanka Osice |
10 maja 2017
10.05 - 18:00 |
Pauza: Korona Cedry Małe, GKS II Kolbudy, |
Kolejka 24 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Osiczanka Osice |
3 - 0 |
KS Sulmin |
6 maja 2017
6.05 - 17:30 |
Sporting Leźno |
5 - 0 |
Korona Cedry Małe |
7 maja 2017
7.05 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
6 maja 2017
6.05 - 15:00 |
Amator Kiełpino |
0 - 1 |
GLKS Różyny |
6 maja 2017
6.05 - 16:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 1 |
GKS Żukowo |
28 maja 2017
28.05 - 18:00 |
Gedania II Gdańsk |
5 - 1 |
GKS II Kolbudy |
7 maja 2017
7.05 - 11:00 |
Pauza: GTS Rusocin, GTS Mokry Dwór, |
Kolejka 25 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (6) |
GKS II Kolbudy |
3 - 2 |
EX Siedlce Gdańsk |
13 maja 2017
13.05 - 17:30 |
GKS Żukowo |
1 - 3 |
Amator Kiełpino |
13 maja 2017
13.05 - 16:00 |
GLKS Różyny |
0 - 5 |
Potok Pszczółki |
13 maja 2017
13.05 - 17:00 |
GTS Rusocin |
0 - 2 |
Sporting Leźno |
13 maja 2017
13.05 - 16:00 |
Korona Cedry Małe |
7 - 1 |
Osiczanka Osice |
13 maja 2017
13.05 - 15:00 |
KS Sulmin |
0 - 5 |
GTS Mokry Dwór |
13 maja 2017
13.05 - 16:00 |
Pauza: Wietcisa Skarszewy, Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 26 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (2) |
GTS Mokry Dwór |
1 - 0 |
Korona Cedry Małe |
20 maja 2017
20.05 - 15:30 |
Osiczanka Osice |
1 - 1 |
GTS Rusocin |
20 maja 2017
20.05 - 17:30 |
Sporting Leźno |
1 - 4 |
Wietcisa Skarszewy |
21 maja 2017
21.05 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
3 - 0 |
GKS Żukowo |
20 maja 2017
20.05 - 15:00 |
Amator Kiełpino |
5 - 0 |
GKS II Kolbudy |
20 maja 2017
20.05 - 17:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 5 |
Gedania II Gdańsk |
21 maja 2017
21.05 - 16:00 |
Pauza: GLKS Różyny, KS Sulmin, |
Kolejka 27 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Gedania II Gdańsk |
8 - 2 |
Amator Kiełpino |
27 maja 2017
27.05 - 14:00 |
GKS II Kolbudy |
4 - 4 |
Potok Pszczółki |
27 maja 2017
27.05 - 17:30 |
GLKS Różyny |
1 - 7 |
Sporting Leźno |
27 maja 2017
27.05 - 14:00 |
Wietcisa Skarszewy |
13 - 2 |
Osiczanka Osice |
27 maja 2017
27.05 - 17:00 |
GTS Rusocin |
3 - 3 |
GTS Mokry Dwór |
28 maja 2017
28.05 - 11:00 |
Korona Cedry Małe |
4 - 0 |
KS Sulmin |
27 maja 2017
27.05 - 15:00 |
Pauza: GKS Żukowo, EX Siedlce Gdańsk, |
Kolejka 28 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Sulmin |
0 - 5 |
GTS Rusocin |
3 czerwca 2017
3.06 - 16:00 |
GTS Mokry Dwór |
2 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
3 czerwca 2017
3.06 - 11:00 |
Osiczanka Osice |
2 - 5 |
GLKS Różyny |
4 czerwca 2017
4.06 - 16:00 |
Sporting Leźno |
2 - 1 |
GKS Żukowo |
3 czerwca 2017
3.06 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
1 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
3 czerwca 2017
3.06 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
4 - 1 |
EX Siedlce Gdańsk |
4 czerwca 2017
4.06 - 16:00 |
Pauza: GKS II Kolbudy, Korona Cedry Małe, |
Kolejka 29 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (17) |
EX Siedlce Gdańsk |
2 - 1 |
Potok Pszczółki |
11 czerwca 2017
11.06 - 16:00 |
GKS II Kolbudy |
0 - 3 |
Sporting Leźno |
10 czerwca 2017
10.06 - 17:30 |
vo, na boisku 3:2 |
GKS Żukowo |
2 - 3 |
Osiczanka Osice |
10 czerwca 2017
10.06 - 16:00 |
GLKS Różyny |
2 - 1 |
GTS Mokry Dwór |
10 czerwca 2017
10.06 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
5 - 0 |
KS Sulmin |
10 czerwca 2017
10.06 - 17:00 |
GTS Rusocin |
1 - 4 |
Korona Cedry Małe |
11 czerwca 2017
11.06 - 16:00 |
Pauza: Gedania II Gdańsk, Amator Kiełpino, |
Kolejka 30 - 17. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Korona Cedry Małe |
7 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 |
KS Sulmin |
1 - 2 |
GLKS Różyny |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 |
GTS Mokry Dwór |
2 - 0 |
GKS Żukowo |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 |
Osiczanka Osice |
4 - 2 |
GKS II Kolbudy |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 |
Sporting Leźno |
0 - 4 |
Gedania II Gdańsk |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 |
Potok Pszczółki |
7 - 1 |
Amator Kiełpino |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 |
Pauza: EX Siedlce Gdańsk, GTS Rusocin, . |
|