Baner

Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk III - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KP Starogard Gdański 22 59 19 2 1 116 - 15
2. Radunia Stężyca 22 51 17 0 5 106 - 21
3. GKS Kolbudy 22 50 16 2 4 100 - 17 2 3 1 0 1 4 - 2
4. Kaszubia Kościerzyna 22 50 16 2 4 75 - 21 2 3 1 0 1 2 - 4
5. Borowiak Czersk 22 45 14 3 5 82 - 26
6. Meteor Pinczyn 22 32 10 2 10 60 - 50
7. Santana Wielki Klincz 22 28 8 4 10 57 - 43
8. GTS II Pruszcz Gdański 22 19 6 1 15 37 - 87
9. Sporting Leźno 22 18 4 6 12 30 - 101
10. Chojniczanka Chojnice 22 13 4 1 17 20 - 89
11. Sokół Lubichowo 22 10 3 1 18 12 - 144
12. GTS Rusocin 22 7 1 4 17 22 - 103
Ostatni komentarz dodał LukaToni 08.05.2016, 13:25:39


Kolejka 1 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
Sporting Leźno 3 - 3 GTS Rusocin
Meteor Pinczyn 5 - 0 Chojniczanka Chojnice 6 września 2015 - 15:00
Santana Wielki Klincz 0 - 0 Borowiak Czersk
Radunia Stężyca 1 - 6 KP Starogard Gdański
Sokół Lubichowo 3 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 5 września 2015 - 15:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
GKS Kolbudy 4 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 2 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Rusocin 1 - 5 Kaszubia Kościerzyna
GTS II Pruszcz Gdański 1 - 0 GKS Kolbudy
KP Starogard Gdański 6 - 0 Sokół Lubichowo 13 września 2015 - 13:00
Borowiak Czersk 1 - 0 Radunia Stężyca 13 września 2015 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 9 Santana Wielki Klincz 12 września 2015 - 15:00
Sporting Leźno 3 - 3 Meteor Pinczyn 13 września 2015 - 11:00
Kolejka 3 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Meteor Pinczyn 12 - 0 GTS Rusocin 20 września 2015 - 15:00
Santana Wielki Klincz 1 - 2 Sporting Leźno 20 września 2015 - 11:00
Radunia Stężyca 8 - 0 Chojniczanka Chojnice
Sokół Lubichowo 1 - 3 Borowiak Czersk 20 września 2015 - 12:00
GKS Kolbudy 2 - 2 KP Starogard Gdański 20 września 2015 - 13:00
Kaszubia Kościerzyna 6 - 1 GTS II Pruszcz Gdański
Kolejka 4 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Rusocin 1 - 4 GTS II Pruszcz Gdański
KP Starogard Gdański 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Borowiak Czersk 1 - 2 GKS Kolbudy
Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Sokół Lubichowo
Sporting Leźno 0 - 8 Radunia Stężyca 27 września 2015 - 11:00
Meteor Pinczyn 5 - 3 Santana Wielki Klincz 27 września 2015 - 15:00
Kolejka 5 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
Santana Wielki Klincz 3 - 0 GTS Rusocin 4 października 2015 - 11:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Radunia Stężyca 3 - 0 Meteor Pinczyn
Sokół Lubichowo 1 - 6 Sporting Leźno
GKS Kolbudy 6 - 0 Chojniczanka Chojnice
vo, na boisku 6:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
Kaszubia Kościerzyna 4 - 1 Borowiak Czersk
GTS II Pruszcz Gdański 0 - 11 KP Starogard Gdański
Kolejka 6 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
GTS Rusocin 1 - 5 KP Starogard Gdański
Borowiak Czersk 7 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 11 października 2015 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 4 Kaszubia Kościerzyna
vo, na boisku 0:4, udział w meczu nieuprawnionej zawodniczki
Sporting Leźno 0 - 3 GKS Kolbudy 11 października 2015 - 11:00
vo, na boisku 1:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (brak dokumentów tożsamości)
Meteor Pinczyn 6 - 0 Sokół Lubichowo 11 października 2015 - 14:00
Santana Wielki Klincz 0 - 4 Radunia Stężyca 11 października 2015 - 11:00
Kolejka 7 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia Stężyca 8 - 0 GTS Rusocin
Sokół Lubichowo 0 - 6 Santana Wielki Klincz
GKS Kolbudy 3 - 0 Meteor Pinczyn
Kaszubia Kościerzyna 6 - 0 Sporting Leźno
GTS II Pruszcz Gdański 3 - 2 Chojniczanka Chojnice
KP Starogard Gdański 8 - 0 Borowiak Czersk 18 października 2015 - 15:00
Kolejka 8 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Rusocin 1 - 4 Borowiak Czersk 25 października 2015 - 12:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 1 KP Starogard Gdański 25 października 2015 - 13:30
Sporting Leźno 1 - 1 GTS II Pruszcz Gdański 25 października 2015 - 11:00
Meteor Pinczyn 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 25 października 2015 - 14:00
Santana Wielki Klincz 0 - 3 GKS Kolbudy 25 października 2015 - 11:00
Radunia Stężyca 10 - 0 Sokół Lubichowo 25 października 2015 - 11:00
Kolejka 9 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Lubichowo 3 - 2 GTS Rusocin
GKS Kolbudy 4 - 0 Radunia Stężyca 27 października 2015 - 16:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Santana Wielki Klincz
GTS II Pruszcz Gdański 1 - 6 Meteor Pinczyn 28 października 2015 - 15:30
KP Starogard Gdański 7 - 1 Sporting Leźno 31 października 2015 - 15:00
Borowiak Czersk 4 - 0 Chojniczanka Chojnice 30 października 2015 - 16:00
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Rusocin 3 - 5 Chojniczanka Chojnice 8 listopada 2015 - 12:00
Sporting Leźno 1 - 7 Borowiak Czersk 8 listopada 2015 - 11:00
Meteor Pinczyn 1 - 2 KP Starogard Gdański 8 listopada 2015 - 13:00
Santana Wielki Klincz 1 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 8 listopada 2015 - 13:30
Radunia Stężyca 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna 8 listopada 2015 - 13:30
Kościerzyna, ul. Kamienna 1. Zmiana gospodarza – w rundzie jesiennej rolę tę pełnić będzie Kaszubia Kościerzyna, w rundzie wiosennej Radunia Stężyca.
Sokół Lubichowo 0 - 4 GKS Kolbudy 8 listopada 2015 - 12:00
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kolbudy 4 - 0 GTS Rusocin
Kaszubia Kościerzyna 10 - 0 Sokół Lubichowo
GTS II Pruszcz Gdański 0 - 2 Radunia Stężyca
KP Starogard Gdański 3 - 0 Santana Wielki Klincz 15 listopada 2015 - 11:00
Borowiak Czersk 3 - 0 Meteor Pinczyn
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Sporting Leźno
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
GTS Rusocin 1 - 1 Sporting Leźno
Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Meteor Pinczyn
Borowiak Czersk 6 - 0 Santana Wielki Klincz
KP Starogard Gdański 3 - 0 Radunia Stężyca
GTS II Pruszcz Gdański 12 - 0 Sokół Lubichowo
Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 GKS Kolbudy
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Kościerzyna 7 - 0 GTS Rusocin
GKS Kolbudy 8 - 0 GTS II Pruszcz Gdański
Sokół Lubichowo 0 - 12 KP Starogard Gdański
Radunia Stężyca 2 - 1 Borowiak Czersk
Santana Wielki Klincz 5 - 0 Chojniczanka Chojnice
Meteor Pinczyn 6 - 0 Sporting Leźno
Kolejka 14 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
GTS Rusocin 3 - 4 Meteor Pinczyn
Sporting Leźno 2 - 2 Santana Wielki Klincz
Chojniczanka Chojnice 0 - 7 Radunia Stężyca
Borowiak Czersk 14 - 0 Sokół Lubichowo 17 kwietnia 2016 - 13:00
vo, zdekompletowanie składu - kontuzje zawodników
KP Starogard Gdański 2 - 0 GKS Kolbudy
GTS II Pruszcz Gdański 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 16 kwietnia 2016 - 12:00
Kolejka 15 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS II Pruszcz Gdański 2 - 4 GTS Rusocin
Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 KP Starogard Gdański
GKS Kolbudy 1 - 1 Borowiak Czersk
Sokół Lubichowo 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 27 kwietnia 2016 - 17:00
Radunia Stężyca 11 - 0 Sporting Leźno
Santana Wielki Klincz 5 - 2 Meteor Pinczyn
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Rusocin 2 - 2 Santana Wielki Klincz
Meteor Pinczyn 1 - 4 Radunia Stężyca
Sporting Leźno 6 - 1 Sokół Lubichowo
Chojniczanka Chojnice 2 - 9 GKS Kolbudy
Borowiak Czersk 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna
KP Starogard Gdański 15 - 0 GTS II Pruszcz Gdański
Kolejka 17 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
KP Starogard Gdański 4 - 0 GTS Rusocin
GTS II Pruszcz Gdański 0 - 4 Borowiak Czersk
Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
GKS Kolbudy 6 - 0 Sporting Leźno
Sokół Lubichowo 0 - 2 Meteor Pinczyn
Radunia Stężyca 4 - 0 Santana Wielki Klincz
Kolejka 18 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Rusocin 0 - 9 Radunia Stężyca
Santana Wielki Klincz 15 - 0 Sokół Lubichowo
Meteor Pinczyn 1 - 5 GKS Kolbudy
Sporting Leźno 0 - 11 Kaszubia Kościerzyna
Chojniczanka Chojnice 0 - 1 GTS II Pruszcz Gdański
Borowiak Czersk 1 - 3 KP Starogard Gdański
Kolejka 19 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Borowiak Czersk 3 - 0 GTS Rusocin
vo, zdekompletowanie składu (kontuzje zawodników)
KP Starogard Gdański 10 - 3 Chojniczanka Chojnice
GTS II Pruszcz Gdański 10 - 0 Sporting Leźno
Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Meteor Pinczyn
GKS Kolbudy 5 - 0 Santana Wielki Klincz
Sokół Lubichowo 1 - 5 Radunia Stężyca
Kolejka 20 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Rusocin 0 - 0 Sokół Lubichowo
Radunia Stężyca 5 - 0 GKS Kolbudy
Santana Wielki Klincz 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 29 maja 2016 - 17:00
Meteor Pinczyn 1 - 0 GTS II Pruszcz Gdański
Sporting Leźno 1 - 4 KP Starogard Gdański
Chojniczanka Chojnice 0 - 7 Borowiak Czersk
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 GTS Rusocin
Borowiak Czersk 9 - 1 Sporting Leźno
KP Starogard Gdański 8 - 0 Meteor Pinczyn
GTS II Pruszcz Gdański 1 - 3 Santana Wielki Klincz
Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 Radunia Stężyca
GKS Kolbudy 17 - 0 Sokół Lubichowo
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Rusocin 0 - 14 GKS Kolbudy
Sokół Lubichowo 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Radunia Stężyca 11 - 0 GTS II Pruszcz Gdański
Santana Wielki Klincz 1 - 1 KP Starogard Gdański
Meteor Pinczyn 0 - 3 Borowiak Czersk
Sporting Leźno 2 - 0 Chojniczanka Chojnice