Klasa B - grupa Gdańsk I - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Latarnik Choczewo 20 52 17 1 2 82 - 24
2. Arka Prusewo 20 42 14 0 6 61 - 30
3. Huragan Smolno 20 39 12 3 5 62 - 32
4. Stolem II Gniewino 20 36 12 0 8 76 - 36
5. Klif Chłapowo 20 35 10 5 5 65 - 35
6. Norda Karwia 20 32 10 2 8 44 - 44
7. Relaks Mechowo 20 29 9 2 9 49 - 47
8. Ajax Leśniewo 20 22 6 4 10 29 - 44
9. Zryw Sławoszyno 20 16 5 1 14 38 - 85
10. Piast Piaśnica Domatówko 20 9 3 0 17 25 - 104
11. Puma Darżlubie 20 8 2 2 16 33 - 83
Ostatni komentarz dodał vodzio 21.06.2016, 09:51:29


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (38) 
Relaks Mechowo 1 - 4 Stolem II Gniewino 30 sierpnia 2015 - 13:00
Puma Darżlubie 3 - 3 Klif Chłapowo 30 sierpnia 2015 - 11:00
Piast Piaśnica Domatówko 0 - 4 Huragan Smolno 30 sierpnia 2015 - 14:00
Norda Karwia 0 - 3 Arka Prusewo 29 sierpnia 2015 - 17:00
Latarnik Choczewo 5 - 1 Zryw Sławoszyno 29 sierpnia 2015 - 18:00
Pauza: Ajax Leśniewo,
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (27) 
Arka Prusewo 0 - 3 Latarnik Choczewo 6 września 2015 - 13:00
Huragan Smolno 5 - 0 Norda Karwia 6 września 2015 - 14:00
Klif Chłapowo 6 - 0 Piast Piaśnica Domatówko 6 września 2015 - 14:00
Stolem II Gniewino 4 - 2 Puma Darżlubie 5 września 2015 - 11:00
Ajax Leśniewo 0 - 0 Relaks Mechowo 6 września 2015 - 15:00
Pauza: Zryw Sławoszyno,
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (7) 
Puma Darżlubie 2 - 2 Ajax Leśniewo 13 września 2015 - 14:00
Piast Piaśnica Domatówko 1 - 0 Stolem II Gniewino 12 września 2015 - 17:00
Norda Karwia 1 - 1 Klif Chłapowo 12 września 2015 - 17:00
Latarnik Choczewo 2 - 2 Huragan Smolno 12 września 2015 - 17:30
Zryw Sławoszyno 4 - 3 Arka Prusewo 12 września 2015 - 17:00
Pauza: Relaks Mechowo,
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
Huragan Smolno 4 - 1 Zryw Sławoszyno 20 września 2015 - 14:00
Klif Chłapowo 3 - 6 Latarnik Choczewo 20 września 2015 - 14:00
Stolem II Gniewino 1 - 4 Norda Karwia 20 września 2015 - 13:30
Ajax Leśniewo 5 - 0 Piast Piaśnica Domatówko 20 września 2015 - 14:00
Relaks Mechowo 4 - 0 Puma Darżlubie 20 września 2015 - 13:00
Pauza: Arka Prusewo,
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (42) 
Piast Piaśnica Domatówko 1 - 7 Relaks Mechowo 27 września 2015 - 14:00
Norda Karwia 1 - 0 Ajax Leśniewo 26 września 2015 - 16:00
Latarnik Choczewo 1 - 0 Stolem II Gniewino 26 września 2015 - 11:00
Zryw Sławoszyno 2 - 2 Klif Chłapowo 26 września 2015 - 17:00
Arka Prusewo 3 - 0 Huragan Smolno 27 września 2015 - 13:00
vo, na boisku 2:0, czynne znieważenie sędziego prowadzącego zawody, zakończenie spotkania przed czasem.
Pauza: Puma Darżlubie,
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (13) 
Klif Chłapowo 3 - 1 Arka Prusewo 4 października 2015 - 14:00
Stolem II Gniewino 10 - 1 Zryw Sławoszyno 4 października 2015 - 15:00
Ajax Leśniewo 0 - 2 Latarnik Choczewo 4 października 2015 - 15:00
Relaks Mechowo 7 - 1 Norda Karwia 4 października 2015 - 13:00
Puma Darżlubie 0 - 4 Piast Piaśnica Domatówko 4 października 2015 - 13:00
Pauza: Huragan Smolno,
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (13) 
Norda Karwia 0 - 3 Puma Darżlubie 10 października 2015 - 15:00
vo, na boisku 10:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara dyskwalifikacji)
Latarnik Choczewo 1 - 2 Relaks Mechowo 10 października 2015 - 16:00
Zryw Sławoszyno 2 - 4 Ajax Leśniewo 11 października 2015 - 13:00
Arka Prusewo 1 - 2 Stolem II Gniewino 10 października 2015 - 16:00
Huragan Smolno 0 - 4 Klif Chłapowo 11 października 2015 - 14:00
Pauza: Piast Piaśnica Domatówko,
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (14) 
Stolem II Gniewino 4 - 0 Huragan Smolno 18 października 2015 - 14:00
Ajax Leśniewo 1 - 3 Arka Prusewo 18 października 2015 - 14:00
Relaks Mechowo 3 - 0 Zryw Sławoszyno 18 października 2015 - 13:00
Puma Darżlubie 3 - 12 Latarnik Choczewo 18 października 2015 - 13:00
Piast Piaśnica Domatówko 0 - 2 Norda Karwia 18 października 2015 - 12:00
Pauza: Klif Chłapowo,
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (9) 
Latarnik Choczewo 11 - 2 Piast Piaśnica Domatówko 24 października 2015 - 15:00
Zryw Sławoszyno 2 - 1 Puma Darżlubie 25 października 2015 - 13:00
Arka Prusewo 3 - 0 Relaks Mechowo 25 października 2015 - 13:00
Huragan Smolno 4 - 0 Ajax Leśniewo 25 października 2015 - 14:00
Klif Chłapowo 4 - 2 Stolem II Gniewino 25 października 2015 - 14:00
Pauza: Norda Karwia,
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (4) 
Ajax Leśniewo 1 - 1 Klif Chłapowo 31 października 2015 - 14:00
Relaks Mechowo 1 - 1 Huragan Smolno 31 października 2015 - 14:00
Puma Darżlubie 1 - 5 Arka Prusewo 31 października 2015 - 14:00
Piast Piaśnica Domatówko 1 - 3 Zryw Sławoszyno 31 października 2015 - 12:00
Norda Karwia 1 - 2 Latarnik Choczewo 28 października 2015 - 15:00
Pauza: Stolem II Gniewino,
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
Zryw Sławoszyno 1 - 3 Norda Karwia 8 listopada 2015 - 13:00
Arka Prusewo 6 - 0 Piast Piaśnica Domatówko 8 listopada 2015 - 13:00
Huragan Smolno 2 - 0 Puma Darżlubie 8 listopada 2015 - 14:00
Klif Chłapowo 5 - 3 Relaks Mechowo 8 listopada 2015 - 14:00
Stolem II Gniewino 4 - 0 Ajax Leśniewo 8 listopada 2015 - 13:30
Pauza: Latarnik Choczewo,
Kolejka 12 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (10) 
Stolem II Gniewino 10 - 3 Relaks Mechowo 16 kwietnia 2016 - 17:30
Klif Chłapowo 8 - 1 Puma Darżlubie 17 kwietnia 2016 - 14:00
Huragan Smolno 7 - 2 Piast Piaśnica Domatówko 17 kwietnia 2016 - 15:00
Arka Prusewo 2 - 0 Norda Karwia 17 kwietnia 2016 - 14:00
Zryw Sławoszyno 1 - 7 Latarnik Choczewo 16 kwietnia 2016 - 17:00
Pauza: Ajax Leśniewo,
Kolejka 13 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (8) 
Latarnik Choczewo 4 - 2 Arka Prusewo 23 kwietnia 2016 - 16:00
Norda Karwia 5 - 3 Huragan Smolno 23 kwietnia 2016 - 16:00
Piast Piaśnica Domatówko 2 - 7 Klif Chłapowo 24 kwietnia 2016 - 14:00
Puma Darżlubie 0 - 3 Stolem II Gniewino 24 kwietnia 2016 - 13:00
Relaks Mechowo 4 - 0 Ajax Leśniewo 24 kwietnia 2016 - 13:00
Pauza: Zryw Sławoszyno,
Kolejka 14 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (12) 
Ajax Leśniewo 6 - 3 Puma Darżlubie 1 maja 2016 - 14:00
Stolem II Gniewino 18 - 1 Piast Piaśnica Domatówko 30 kwietnia 2016 - 13:00
Klif Chłapowo 3 - 1 Norda Karwia 1 maja 2016 - 14:00
Huragan Smolno 0 - 2 Latarnik Choczewo 1 maja 2016 - 15:00
Arka Prusewo 4 - 1 Zryw Sławoszyno 30 kwietnia 2016 - 17:00
Pauza: Relaks Mechowo,
Kolejka 15 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (20) 
Zryw Sławoszyno 1 - 8 Huragan Smolno 7 maja 2016 - 17:00
Latarnik Choczewo 4 - 1 Klif Chłapowo 7 maja 2016 - 16:00
Norda Karwia 3 - 0 Stolem II Gniewino 7 maja 2016 - 17:00
Piast Piaśnica Domatówko 0 - 3 Ajax Leśniewo 8 maja 2016 - 14:00
Puma Darżlubie 2 - 4 Relaks Mechowo 8 maja 2016 - 14:00
Pauza: Arka Prusewo,
Kolejka 16 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (6) 
Relaks Mechowo 7 - 2 Piast Piaśnica Domatówko 15 maja 2016 - 13:00
Ajax Leśniewo 0 - 0 Norda Karwia 15 maja 2016 - 14:00
Stolem II Gniewino 1 - 2 Latarnik Choczewo 15 maja 2016 - 17:00
Klif Chłapowo 8 - 1 Zryw Sławoszyno 14 maja 2016 - 17:00
Huragan Smolno 5 - 2 Arka Prusewo 14 maja 2016 - 15:00
Pauza: Puma Darżlubie,
Kolejka 17 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (7) 
Arka Prusewo 2 - 1 Klif Chłapowo 22 maja 2016 - 14:00
Zryw Sławoszyno 2 - 6 Stolem II Gniewino 22 maja 2016 - 13:00
Latarnik Choczewo 5 - 0 Ajax Leśniewo 21 maja 2016 - 16:00
Norda Karwia 0 - 2 Relaks Mechowo 21 maja 2016 - 17:00
Piast Piaśnica Domatówko 6 - 3 Puma Darżlubie 22 maja 2016 - 14:00
Pauza: Huragan Smolno,
Kolejka 18 - 25. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (6) 
Puma Darżlubie 1 - 4 Norda Karwia 25 maja 2016 - 18:00
Relaks Mechowo 0 - 3 Latarnik Choczewo 25 maja 2016 - 17:00
vo, na boisku 0:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa)
Ajax Leśniewo 2 - 1 Zryw Sławoszyno 25 maja 2016 - 18:00
Stolem II Gniewino 0 - 6 Arka Prusewo 8 czerwca 2016 - 18:00
Klif Chłapowo 2 - 2 Huragan Smolno 25 maja 2016 - 17:00
Pauza: Piast Piaśnica Domatówko,
Kolejka 19 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (4) 
Huragan Smolno 2 - 1 Stolem II Gniewino 28 maja 2016 - 15:00
Arka Prusewo 3 - 1 Ajax Leśniewo 29 maja 2016 - 14:00
Zryw Sławoszyno 3 - 0 Relaks Mechowo 28 maja 2016 - 17:00
vo, na boisku 2:3, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara dyskwalifikacji)
Latarnik Choczewo 3 - 1 Puma Darżlubie 28 maja 2016 - 16:00
Norda Karwia 5 - 1 Piast Piaśnica Domatówko 28 maja 2016 - 17:00
Pauza: Klif Chłapowo,
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (7) 
Piast Piaśnica Domatówko 1 - 5 Latarnik Choczewo 5 czerwca 2016 - 16:30
Puma Darżlubie 4 - 1 Zryw Sławoszyno 5 czerwca 2016 - 14:00
Relaks Mechowo 1 - 5 Arka Prusewo 5 czerwca 2016 - 13:00
Ajax Leśniewo 1 - 5 Huragan Smolno 5 czerwca 2016 - 14:00
Stolem II Gniewino 2 - 0 Klif Chłapowo 5 czerwca 2016 - 17:00
Pauza: Norda Karwia,
Kolejka 21 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (5) 
Klif Chłapowo 0 - 1 Ajax Leśniewo 12 czerwca 2016 - 14:00
Huragan Smolno 3 - 0 Relaks Mechowo 11 czerwca 2016 - 14:00
Arka Prusewo 5 - 2 Puma Darżlubie 12 czerwca 2016 - 14:00
Zryw Sławoszyno 3 - 0 Piast Piaśnica Domatówko 11 czerwca 2016 - 17:00
vo, na boisku 3:2
Latarnik Choczewo 2 - 3 Norda Karwia 11 czerwca 2016 - 17:00
Pauza: Stolem II Gniewino,
Kolejka 22 - 19. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
Norda Karwia 10 - 7 Zryw Sławoszyno 19 czerwca 2016 - 16:00
Piast Piaśnica Domatówko 1 - 2 Arka Prusewo 19 czerwca 2016 - 13:30
Puma Darżlubie 1 - 5 Huragan Smolno 19 czerwca 2016 - 16:00
Relaks Mechowo 0 - 3 Klif Chłapowo 19 czerwca 2016 - 16:00
vo, na boisku 1:3
Ajax Leśniewo 2 - 4 Stolem II Gniewino 19 czerwca 2016 - 16:00
Pauza: Latarnik Choczewo, .