Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (82) |
Victoria Dąbrówka |
1 - 1 |
SSPN Malczkowo |
23 sierpnia 2015
23.08 - 14:00 |
Magic Niezabyszewo |
6 - 0 |
Grom Nakla |
23 sierpnia 2015
23.08 - 13:00 |
GKS Kołczygłowy |
2 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
23 sierpnia 2015
23.08 - 16:00 |
Granit Koczała |
0 - 2 |
Brda II Przechlewo |
22 sierpnia 2015
22.08 - 15:00 |
LKS Łebunia |
3 - 3 |
Leśnik Cewice |
22 sierpnia 2015
22.08 - 17:00 |
Stegna Parchowo |
3 - 4 |
Arkonia Pomysk Wielki |
23 sierpnia 2015
23.08 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
23 sierpnia 2015
23.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (35) |
SSPN Malczkowo |
0 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
29 sierpnia 2015
29.08 - 17:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
1 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
30 sierpnia 2015
30.08 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
6 - 1 |
Stegna Parchowo |
30 sierpnia 2015
30.08 - 13:30 |
Brda II Przechlewo |
3 - 1 |
LKS Łebunia |
30 sierpnia 2015
30.08 - 16:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 0 |
Granit Koczała |
30 sierpnia 2015
30.08 - 15:00 |
Grom Nakla |
4 - 5 |
GKS Kołczygłowy |
30 sierpnia 2015
30.08 - 17:00 |
Victoria Dąbrówka |
4 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
30 sierpnia 2015
30.08 - 14:00 |
vo, w ciągu całego meczu lub jego części wystąpiła mniejsza od wymaganej liczba zawodników młodzieżowych |
Kolejka 3 - 5/6. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Magic Niezabyszewo |
6 - 1 |
SSPN Malczkowo |
6 września 2015
6.09 - 13:00 |
GKS Kołczygłowy |
1 - 6 |
Victoria Dąbrówka |
6 września 2015
6.09 - 15:00 |
Granit Koczała |
6 - 1 |
Grom Nakla |
6 września 2015
6.09 - 14:00 |
LKS Łebunia |
0 - 3 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
6 września 2015
6.09 - 13:00 |
vo, Regulamin Rozgrywek Art.12 pkt 12.1.9. w związku z pkt 12.1 . 8 |
Stegna Parchowo |
8 - 0 |
Brda II Przechlewo |
6 września 2015
6.09 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 3 |
Leśnik Cewice |
6 września 2015
6.09 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 1 |
Arkonia Pomysk Wielki |
5 września 2015
5.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 12/13. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (18) |
SSPN Malczkowo |
0 - 3 |
Arkonia Pomysk Wielki |
12 września 2015
12.09 - 17:00 |
Leśnik Cewice |
5 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
13 września 2015
13.09 - 13:30 |
Brda II Przechlewo |
0 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
13 września 2015
13.09 - 15:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 2 |
Stegna Parchowo |
13 września 2015
13.09 - 15:00 |
Grom Nakla |
0 - 2 |
LKS Łebunia |
13 września 2015
13.09 - 16:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 1 |
Granit Koczała |
13 września 2015
13.09 - 12:00 |
Magic Niezabyszewo |
2 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
12 września 2015
12.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 19/20. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (21) |
GKS Kołczygłowy |
5 - 0 |
SSPN Malczkowo |
20 września 2015
20.09 - 15:00 |
Granit Koczała |
2 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
20 września 2015
20.09 - 14:00 |
LKS Łebunia |
3 - 2 |
Victoria Dąbrówka |
19 września 2015
19.09 - 17:00 |
Stegna Parchowo |
3 - 1 |
Grom Nakla |
20 września 2015
20.09 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
20 września 2015
20.09 - 15:30 |
GTS Czarna Dąbrówka |
5 - 0 |
Brda II Przechlewo |
20 września 2015
20.09 - 14:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
4 - 2 |
Leśnik Cewice |
20 września 2015
20.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 26/27. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (16) |
SSPN Malczkowo |
1 - 4 |
Leśnik Cewice |
26 września 2015
26.09 - 17:00 |
Brda II Przechlewo |
3 - 3 |
Arkonia Pomysk Wielki |
27 września 2015
27.09 - 15:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
27 września 2015
27.09 - 14:00 |
Grom Nakla |
1 - 4 |
Myśliwiec Tuchomie |
27 września 2015
27.09 - 16:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 2 |
Stegna Parchowo |
27 września 2015
27.09 - 14:00 |
Magic Niezabyszewo |
0 - 3 |
LKS Łebunia |
27 września 2015
27.09 - 13:00 |
GKS Kołczygłowy |
1 - 2 |
Granit Koczała |
27 września 2015
27.09 - 15:00 |
Kolejka 7 - 3/4. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Granit Koczała |
5 - 0 |
SSPN Malczkowo |
4 października 2015
4.10 - 14:00 |
LKS Łebunia |
4 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
3 października 2015
3.10 - 16:00 |
Stegna Parchowo |
2 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
4 października 2015
4.10 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
4 października 2015
4.10 - 14:00 |
vo, na boisku 2:0, Podstawa – Regulamin Rozgrywek Art.12 pkt 12.1 ppkt. 12.1.7. |
GTS Czarna Dąbrówka |
5 - 0 |
Grom Nakla |
4 października 2015
4.10 - 13:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
2 - 0 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
4 października 2015
4.10 - 12:00 |
Leśnik Cewice |
7 - 0 |
Brda II Przechlewo |
4 października 2015
4.10 - 13:30 |
Kolejka 8 - 10/11. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (23) |
SSPN Malczkowo |
3 - 3 |
Brda II Przechlewo |
10 października 2015
10.10 - 16:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 2 |
Leśnik Cewice |
11 października 2015
11.10 - 14:30 |
Grom Nakla |
0 - 0 |
Arkonia Pomysk Wielki |
11 października 2015
11.10 - 15:15 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
11 października 2015
11.10 - 14:00 |
Magic Niezabyszewo |
0 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
11 października 2015
11.10 - 13:00 |
GKS Kołczygłowy |
0 - 1 |
Stegna Parchowo |
11 października 2015
11.10 - 16:00 |
Granit Koczała |
2 - 0 |
LKS Łebunia |
11 października 2015
11.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 17/18. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (31) |
LKS Łebunia |
2 - 1 |
SSPN Malczkowo |
17 października 2015
17.10 - 15:00 |
Stegna Parchowo |
4 - 1 |
Granit Koczała |
18 października 2015
18.10 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
18 października 2015
18.10 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
18 października 2015
18.10 - 13:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
4 - 2 |
Victoria Dąbrówka |
18 października 2015
18.10 - 12:00 |
Leśnik Cewice |
13 - 2 |
Grom Nakla |
18 października 2015
18.10 - 13:30 |
Brda II Przechlewo |
3 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
18 października 2015
18.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 24/25. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (38) |
SSPN Malczkowo |
0 - 5 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
25 października 2015
25.10 - 14:00 |
Grom Nakla |
1 - 0 |
Brda II Przechlewo |
25 października 2015
25.10 - 14:30 |
Victoria Dąbrówka |
3 - 5 |
Leśnik Cewice |
25 października 2015
25.10 - 14:00 |
Magic Niezabyszewo |
3 - 4 |
Arkonia Pomysk Wielki |
25 października 2015
25.10 - 13:00 |
GKS Kołczygłowy |
3 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
25 października 2015
25.10 - 15:00 |
Granit Koczała |
3 - 4 |
Myśliwiec Tuchomie |
25 października 2015
25.10 - 14:00 |
LKS Łebunia |
2 - 1 |
Stegna Parchowo |
25 października 2015
25.10 - 12:00 |
Kolejka 11 - 28/31. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Stegna Parchowo |
9 - 0 |
SSPN Malczkowo |
31 października 2015
31.10 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 3 |
LKS Łebunia |
31 października 2015
31.10 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 1 |
Granit Koczała |
11 listopada 2015
11.11 - 13:30 |
Arkonia Pomysk Wielki |
2 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
31 października 2015
31.10 - 14:00 |
Leśnik Cewice |
6 - 2 |
Magic Niezabyszewo |
28 października 2015
28.10 - 15:00 |
Brda II Przechlewo |
0 - 2 |
Victoria Dąbrówka |
28 października 2015
28.10 - 15:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
10 - 2 |
Grom Nakla |
31 października 2015
31.10 - 13:00 |
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (7) |
SSPN Malczkowo |
5 - 0 |
Grom Nakla |
8 listopada 2015
8.11 - 14:00 |
Victoria Dąbrówka |
0 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
8 listopada 2015
8.11 - 14:00 |
Magic Niezabyszewo |
3 - 2 |
Brda II Przechlewo |
8 listopada 2015
8.11 - 13:00 |
GKS Kołczygłowy |
0 - 3 |
Leśnik Cewice |
8 listopada 2015
8.11 - 14:00 |
Granit Koczała |
4 - 2 |
Arkonia Pomysk Wielki |
7 listopada 2015
7.11 - 14:30 |
LKS Łebunia |
2 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
8 listopada 2015
8.11 - 12:00 |
Stegna Parchowo |
4 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
8 listopada 2015
8.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 0 |
SSPN Malczkowo |
15 listopada 2015
15.11 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 3 |
Stegna Parchowo |
15 listopada 2015
15.11 - 13:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
2 - 0 |
LKS Łebunia |
15 listopada 2015
15.11 - 14:00 |
Leśnik Cewice |
8 - 1 |
Granit Koczała |
15 listopada 2015
15.11 - 13:30 |
Brda II Przechlewo |
0 - 3 |
GKS Kołczygłowy |
15 listopada 2015
15.11 - 13:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
5 - 3 |
Magic Niezabyszewo |
15 listopada 2015
15.11 - 14:00 |
Grom Nakla |
3 - 0 |
Victoria Dąbrówka |
15 listopada 2015
15.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (45) |
SSPN Malczkowo |
2 - 6 |
Victoria Dąbrówka |
2 kwietnia 2016
2.04 - 15:00 |
Grom Nakla |
0 - 2 |
Magic Niezabyszewo |
3 kwietnia 2016
3.04 - 16:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
3 kwietnia 2016
3.04 - 14:30 |
Brda II Przechlewo |
3 - 2 |
Granit Koczała |
3 kwietnia 2016
3.04 - 14:00 |
Leśnik Cewice |
3 - 2 |
LKS Łebunia |
30 marca 2016
30.03 - 16:30 |
Arkonia Pomysk Wielki |
1 - 3 |
Stegna Parchowo |
3 kwietnia 2016
3.04 - 15:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 kwietnia 2016
3.04 - 14:00 |
Kolejka 15 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (12) |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 1 |
SSPN Malczkowo |
10 kwietnia 2016
10.04 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 0 |
Arkonia Pomysk Wielki |
10 kwietnia 2016
10.04 - 13:00 |
Stegna Parchowo |
2 - 0 |
Leśnik Cewice |
10 kwietnia 2016
10.04 - 15:00 |
LKS Łebunia |
6 - 0 |
Brda II Przechlewo |
9 kwietnia 2016
9.04 - 17:00 |
Granit Koczała |
0 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
9 kwietnia 2016
9.04 - 16:00 |
GKS Kołczygłowy |
1 - 1 |
Grom Nakla |
10 kwietnia 2016
10.04 - 14:00 |
Magic Niezabyszewo |
1 - 1 |
Victoria Dąbrówka |
9 kwietnia 2016
9.04 - 17:00 |
Kolejka 16 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (21) |
SSPN Malczkowo |
0 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
16 kwietnia 2016
16.04 - 16:00 |
Victoria Dąbrówka |
3 - 4 |
GKS Kołczygłowy |
17 kwietnia 2016
17.04 - 14:00 |
Grom Nakla |
2 - 1 |
Granit Koczała |
17 kwietnia 2016
17.04 - 16:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
2 - 0 |
LKS Łebunia |
17 kwietnia 2016
17.04 - 14:30 |
Brda II Przechlewo |
4 - 2 |
Stegna Parchowo |
17 kwietnia 2016
17.04 - 14:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
17 kwietnia 2016
17.04 - 13:30 |
Arkonia Pomysk Wielki |
1 - 7 |
GTS Czarna Dąbrówka |
17 kwietnia 2016
17.04 - 15:00 |
Kolejka 17 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Arkonia Pomysk Wielki |
0 - 1 |
SSPN Malczkowo |
24 kwietnia 2016
24.04 - 17:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 0 |
Leśnik Cewice |
24 kwietnia 2016
24.04 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 1 |
Brda II Przechlewo |
24 kwietnia 2016
24.04 - 13:00 |
Stegna Parchowo |
0 - 5 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
24 kwietnia 2016
24.04 - 15:00 |
vo, na boisku 4:5 |
LKS Łebunia |
2 - 1 |
Grom Nakla |
23 kwietnia 2016
23.04 - 17:00 |
Granit Koczała |
2 - 1 |
Victoria Dąbrówka |
23 kwietnia 2016
23.04 - 16:00 |
GKS Kołczygłowy |
3 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
24 kwietnia 2016
24.04 - 14:00 |
vo, na boisku 1:3 |
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (19) |
SSPN Malczkowo |
1 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
30 kwietnia 2016
30.04 - 17:00 |
Magic Niezabyszewo |
3 - 0 |
Granit Koczała |
30 kwietnia 2016
30.04 - 17:00 |
Victoria Dąbrówka |
2 - 7 |
LKS Łebunia |
1 maja 2016
1.05 - 17:00 |
Grom Nakla |
3 - 2 |
Stegna Parchowo |
1 maja 2016
1.05 - 17:30 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 maja 2016
1.05 - 14:00 |
Brda II Przechlewo |
1 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 maja 2016
1.05 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
6 - 0 |
Arkonia Pomysk Wielki |
1 maja 2016
1.05 - 13:30 |
Kolejka 19 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Leśnik Cewice |
8 - 1 |
SSPN Malczkowo |
8 maja 2016
8.05 - 13:30 |
Arkonia Pomysk Wielki |
8 - 1 |
Brda II Przechlewo |
8 maja 2016
8.05 - 17:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
8 maja 2016
8.05 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
Grom Nakla |
8 maja 2016
8.05 - 13:00 |
Stegna Parchowo |
6 - 1 |
Victoria Dąbrówka |
8 maja 2016
8.05 - 15:00 |
LKS Łebunia |
7 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
7 maja 2016
7.05 - 17:00 |
Granit Koczała |
2 - 4 |
GKS Kołczygłowy |
7 maja 2016
7.05 - 16:00 |
Kolejka 20 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (16) |
SSPN Malczkowo |
2 - 1 |
Granit Koczała |
14 maja 2016
14.05 - 17:00 |
GKS Kołczygłowy |
2 - 3 |
LKS Łebunia |
15 maja 2016
15.05 - 14:00 |
Magic Niezabyszewo |
3 - 2 |
Stegna Parchowo |
14 maja 2016
14.05 - 17:00 |
Victoria Dąbrówka |
1 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
15 maja 2016
15.05 - 14:00 |
Grom Nakla |
0 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
15 maja 2016
15.05 - 16:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 0 |
Arkonia Pomysk Wielki |
15 maja 2016
15.05 - 16:00 |
Brda II Przechlewo |
0 - 2 |
Leśnik Cewice |
14 maja 2016
14.05 - 16:00 |
Kolejka 21 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Brda II Przechlewo |
5 - 2 |
SSPN Malczkowo |
22 maja 2016
22.05 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
5 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
22 maja 2016
22.05 - 13:30 |
Arkonia Pomysk Wielki |
3 - 0 |
Grom Nakla |
22 maja 2016
22.05 - 17:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
7 - 1 |
Victoria Dąbrówka |
22 maja 2016
22.05 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
22 maja 2016
22.05 - 13:00 |
Stegna Parchowo |
7 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
22 maja 2016
22.05 - 15:00 |
LKS Łebunia |
3 - 0 |
Granit Koczała |
21 maja 2016
21.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 25. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (23) |
SSPN Malczkowo |
3 - 2 |
LKS Łebunia |
25 maja 2016
25.05 - 18:00 |
Granit Koczała |
3 - 1 |
Stegna Parchowo |
25 maja 2016
25.05 - 16:00 |
GKS Kołczygłowy |
0 - 5 |
Myśliwiec Tuchomie |
26 maja 2016
26.05 - 16:30 |
Magic Niezabyszewo |
2 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
26 maja 2016
26.05 - 14:00 |
Victoria Dąbrówka |
0 - 5 |
Arkonia Pomysk Wielki |
26 maja 2016
26.05 - 14:00 |
Grom Nakla |
2 - 2 |
Leśnik Cewice |
26 maja 2016
26.05 - 16:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 0 |
Brda II Przechlewo |
26 maja 2016
26.05 - 14:00 |
goście nie dojechali |
Kolejka 23 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 1 |
SSPN Malczkowo |
29 maja 2016
29.05 - 14:00 |
Brda II Przechlewo |
2 - 0 |
Grom Nakla |
29 maja 2016
29.05 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
7 - 1 |
Victoria Dąbrówka |
29 maja 2016
29.05 - 13:30 |
Arkonia Pomysk Wielki |
3 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
29 maja 2016
29.05 - 15:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
4 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
29 maja 2016
29.05 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 0 |
Granit Koczała |
29 maja 2016
29.05 - 13:00 |
Stegna Parchowo |
3 - 5 |
LKS Łebunia |
29 maja 2016
29.05 - 15:00 |
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (23) |
SSPN Malczkowo |
1 - 3 |
Stegna Parchowo |
4 czerwca 2016
4.06 - 17:00 |
LKS Łebunia |
0 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
4 czerwca 2016
4.06 - 17:00 |
Granit Koczała |
1 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
4 czerwca 2016
4.06 - 16:00 |
GKS Kołczygłowy |
4 - 0 |
Arkonia Pomysk Wielki |
5 czerwca 2016
5.06 - 14:00 |
Magic Niezabyszewo |
3 - 2 |
Leśnik Cewice |
4 czerwca 2016
4.06 - 17:00 |
Victoria Dąbrówka |
3 - 2 |
Brda II Przechlewo |
5 czerwca 2016
5.06 - 14:00 |
Grom Nakla |
1 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
5 czerwca 2016
5.06 - 16:00 |
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Grom Nakla |
4 - 2 |
SSPN Malczkowo |
12 czerwca 2016
12.06 - 15:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
3 - 1 |
Victoria Dąbrówka |
12 czerwca 2016
12.06 - 14:00 |
Brda II Przechlewo |
1 - 5 |
Magic Niezabyszewo |
12 czerwca 2016
12.06 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
0 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
12 czerwca 2016
12.06 - 13:30 |
Arkonia Pomysk Wielki |
2 - 2 |
Granit Koczała |
12 czerwca 2016
12.06 - 15:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 1 |
LKS Łebunia |
12 czerwca 2016
12.06 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
Stegna Parchowo |
12 czerwca 2016
12.06 - 13:00 |
Kolejka 26 - 19. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (39) |
SSPN Malczkowo |
1 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
Stegna Parchowo |
3 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
LKS Łebunia |
4 - 0 |
Arkonia Pomysk Wielki |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
Granit Koczała |
1 - 3 |
Leśnik Cewice |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
GKS Kołczygłowy |
5 - 2 |
Brda II Przechlewo |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
Magic Niezabyszewo |
0 - 3 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
Victoria Dąbrówka |
6 - 4 |
Grom Nakla |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
|