Baner

V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Orkan Rumia MKS 30 71 22 5 3 93 - 32
2. Olimpia Osowa 30 65 19 8 3 70 - 30
3. Polonia Gdańsk 30 59 18 5 7 73 - 32
4. GKS Kowale 30 55 18 1 11 74 - 50
5. Orlęta Reda 30 49 14 7 9 59 - 55
6. GKS Sierakowice 30 47 14 5 11 52 - 46 2 4 1 1 0 3 - 2
7. KS Kamienica Królewska 30 47 14 5 11 65 - 41 2 1 0 1 1 2 - 3
8. Czarni Pruszcz Gdański 30 45 14 3 13 52 - 52
9. Orzeł Trąbki Wielkie 30 43 12 7 11 41 - 41
10. Eko-Prod Szemud 30 41 11 8 11 50 - 47
11. Sokół Ełganowo 30 35 9 8 13 32 - 42
12. Sztorm Mosty 30 34 9 7 14 33 - 45
13. Start Mrzezino 30 28 9 1 20 47 - 89
14. Amator Kiełpino 30 26 8 2 20 55 - 84
15. Potok Pszczółki 30 20 6 2 22 28 - 85
16. Sporting Leźno 30 16 4 4 22 32 - 85
Ostatni komentarz dodał Wheels 18.06.2016, 22:42:31

 Baner


Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (74) 
Eko-Prod Szemud 4 - 1 Amator Kiełpino 16 sierpnia 2015 - 12:00
Start Mrzezino 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 15 sierpnia 2015 - 17:00
Sporting Leźno 0 - 0 Sztorm Mosty 16 sierpnia 2015 - 15:00
Sokół Ełganowo 2 - 2 GKS Kowale 16 sierpnia 2015 - 17:00
Polonia Gdańsk 2 - 0 GKS Sierakowice 15 sierpnia 2015 - 12:00
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 Potok Pszczółki 15 sierpnia 2015 - 17:00
vo, na boisku 1:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
Orlęta Reda 1 - 0 KS Kamienica Królewska 16 sierpnia 2015 - 13:30
Orkan Rumia MKS 1 - 2 Olimpia Osowa 15 sierpnia 2015 - 17:00
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (33) 
Amator Kiełpino 1 - 3 Olimpia Osowa 23 sierpnia 2015 - 13:00
KS Kamienica Królewska 3 - 3 Orkan Rumia MKS 23 sierpnia 2015 - 17:00
Potok Pszczółki 3 - 0 Orlęta Reda 23 sierpnia 2015 - 12:00
vo, na boisku 2-0
GKS Sierakowice 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 22 sierpnia 2015 - 17:00
GKS Kowale 0 - 5 Polonia Gdańsk 22 sierpnia 2015 - 14:00
Sztorm Mosty 1 - 2 Sokół Ełganowo 22 sierpnia 2015 - 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Sporting Leźno 22 sierpnia 2015 - 14:00
Eko-Prod Szemud 1 - 2 Start Mrzezino 23 sierpnia 2015 - 12:00
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (30) 
Start Mrzezino 5 - 0 Amator Kiełpino 29 sierpnia 2015 - 17:00
Sporting Leźno 4 - 0 Eko-Prod Szemud 30 sierpnia 2015 - 15:00
Sokół Ełganowo 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 29 sierpnia 2015 - 17:00
Polonia Gdańsk 0 - 2 Sztorm Mosty 29 sierpnia 2015 - 12:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 3 GKS Kowale 29 sierpnia 2015 - 17:00
Orlęta Reda 1 - 0 GKS Sierakowice 30 sierpnia 2015 - 13:30
Orkan Rumia MKS 2 - 0 Potok Pszczółki 29 sierpnia 2015 - 17:00
Olimpia Osowa 3 - 3 KS Kamienica Królewska 29 sierpnia 2015 - 11:00
Kolejka 4 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (26) 
Amator Kiełpino 0 - 5 KS Kamienica Królewska 6 września 2015 - 13:00
Potok Pszczółki 1 - 3 Olimpia Osowa 6 września 2015 - 15:00
GKS Sierakowice 0 - 2 Orkan Rumia MKS 5 września 2015 - 17:00
GKS Kowale 5 - 2 Orlęta Reda 5 września 2015 - 14:00
Sztorm Mosty 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 5 września 2015 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Polonia Gdańsk 6 września 2015 - 11:00
Sokół Ełganowo 0 - 0 Eko-Prod Szemud 6 września 2015 - 17:00
Start Mrzezino 3 - 1 Sporting Leźno 5 września 2015 - 17:00
Kolejka 5 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (32) 
Sporting Leźno 3 - 2 Amator Kiełpino 13 września 2015 - 15:00
Sokół Ełganowo 2 - 2 Start Mrzezino 12 września 2015 - 16:00
Polonia Gdańsk 1 - 2 Eko-Prod Szemud 12 września 2015 - 12:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 12 września 2015 - 16:30
Orlęta Reda 1 - 1 Sztorm Mosty 13 września 2015 - 13:00
Orkan Rumia MKS 3 - 1 GKS Kowale 12 września 2015 - 17:00
Olimpia Osowa 4 - 0 GKS Sierakowice 12 września 2015 - 17:00
KS Kamienica Królewska 4 - 1 Potok Pszczółki 13 września 2015 - 16:00
Kolejka 6 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (25) 
Amator Kiełpino 3 - 3 Potok Pszczółki 20 września 2015 - 13:00
GKS Sierakowice 1 - 1 KS Kamienica Królewska 19 września 2015 - 17:00
GKS Kowale 2 - 4 Olimpia Osowa 19 września 2015 - 14:00
Sztorm Mosty 1 - 2 Orkan Rumia MKS 19 września 2015 - 16:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Orlęta Reda 19 września 2015 - 14:00
Eko-Prod Szemud 5 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 20 września 2015 - 12:00
Start Mrzezino 2 - 11 Polonia Gdańsk 19 września 2015 - 16:00
Sporting Leźno 0 - 0 Sokół Ełganowo 20 września 2015 - 15:00
Kolejka 7 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (22) 
Sokół Ełganowo 2 - 0 Amator Kiełpino 26 września 2015 - 15:00
Polonia Gdańsk 2 - 1 Sporting Leźno 26 września 2015 - 12:00
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 Start Mrzezino 26 września 2015 - 16:00
Orlęta Reda 3 - 3 Eko-Prod Szemud 27 września 2015 - 13:30
Orkan Rumia MKS 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 26 września 2015 - 16:00
Olimpia Osowa 1 - 1 Sztorm Mosty 27 września 2015 - 11:00
KS Kamienica Królewska 1 - 0 GKS Kowale 27 września 2015 - 16:00
Potok Pszczółki 1 - 2 GKS Sierakowice 27 września 2015 - 15:00
Kolejka 8 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (36) 
Amator Kiełpino 3 - 4 GKS Sierakowice 4 października 2015 - 13:00
GKS Kowale 3 - 0 Potok Pszczółki 3 października 2015 - 14:00
Sztorm Mosty 2 - 0 KS Kamienica Królewska 3 października 2015 - 16:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Olimpia Osowa 3 października 2015 - 16:00
Eko-Prod Szemud 3 - 3 Orkan Rumia MKS 4 października 2015 - 12:00
Start Mrzezino 1 - 4 Orlęta Reda 3 października 2015 - 15:00
Sporting Leźno 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 4 października 2015 - 15:00
Sokół Ełganowo 0 - 1 Polonia Gdańsk 3 października 2015 - 16:00
Kolejka 9 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (13) 
Polonia Gdańsk 6 - 1 Amator Kiełpino 10 października 2015 - 12:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 Sokół Ełganowo 10 października 2015 - 15:30
Orlęta Reda 3 - 2 Sporting Leźno 11 października 2015 - 13:30
Orkan Rumia MKS 4 - 1 Start Mrzezino 10 października 2015 - 16:00
Olimpia Osowa 1 - 0 Eko-Prod Szemud 11 października 2015 - 14:00
KS Kamienica Królewska 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 11 października 2015 - 13:00
Potok Pszczółki 3 - 0 Sztorm Mosty 10 października 2015 - 15:00
vo, na boisku 2:2, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa)
GKS Sierakowice 4 - 1 GKS Kowale 10 października 2015 - 15:00
Kolejka 10 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (24) 
Amator Kiełpino 4 - 6 GKS Kowale 18 października 2015 - 13:00
Sztorm Mosty 0 - 0 GKS Sierakowice 17 października 2015 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Potok Pszczółki 17 października 2015 - 14:00
Eko-Prod Szemud 3 - 0 KS Kamienica Królewska 18 października 2015 - 12:00
Start Mrzezino 1 - 3 Olimpia Osowa 17 października 2015 - 15:00
Sporting Leźno 0 - 3 Orkan Rumia MKS 17 października 2015 - 16:00
Sokół Ełganowo 1 - 2 Orlęta Reda 18 października 2015 - 16:00
Polonia Gdańsk 0 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 17 października 2015 - 12:00
Kolejka 11 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (18) 
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Amator Kiełpino 24 października 2015 - 15:00
Orlęta Reda 1 - 1 Polonia Gdańsk 25 października 2015 - 13:30
Orkan Rumia MKS 3 - 0 Sokół Ełganowo 25 października 2015 - 11:00
Olimpia Osowa 4 - 0 Sporting Leźno 25 października 2015 - 14:00
KS Kamienica Królewska 0 - 3 Start Mrzezino 25 października 2015 - 13:00
Potok Pszczółki 1 - 1 Eko-Prod Szemud 24 października 2015 - 15:00
GKS Sierakowice 2 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 24 października 2015 - 15:00
GKS Kowale 4 - 0 Sztorm Mosty 24 października 2015 - 14:00
Kolejka 12 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (25) 
Amator Kiełpino 3 - 4 Sztorm Mosty 31 października 2015 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 GKS Kowale 31 października 2015 - 16:00
ZSO nr 1, ul. Niemcewicza 1 (szt. nawierzchnia)
Eko-Prod Szemud 1 - 0 GKS Sierakowice 31 października 2015 - 15:00
Start Mrzezino 2 - 1 Potok Pszczółki 31 października 2015 - 14:00
Sporting Leźno 0 - 3 KS Kamienica Królewska 31 października 2015 - 14:00
Sokół Ełganowo 0 - 1 Olimpia Osowa 31 października 2015 - 14:00
Polonia Gdańsk 0 - 3 Orkan Rumia MKS 28 października 2015 - 15:30
vo, na boisku 1:3, niedokończenie zawodów z winy gospodarza – wyznaczenie zbyt późnej godziny
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Orlęta Reda 31 października 2015 - 15:00
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (15) 
Orlęta Reda 5 - 4 Amator Kiełpino 8 listopada 2015 - 13:30
Orkan Rumia MKS 5 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 8 listopada 2015 - 13:00
Olimpia Osowa 1 - 1 Polonia Gdańsk 8 listopada 2015 - 14:00
KS Kamienica Królewska 6 - 0 Sokół Ełganowo 8 listopada 2015 - 13:00
Potok Pszczółki 1 - 0 Sporting Leźno 7 listopada 2015 - 14:00
GKS Sierakowice 5 - 2 Start Mrzezino 8 listopada 2015 - 14:00
GKS Kowale 1 - 0 Eko-Prod Szemud 7 listopada 2015 - 14:00
Sztorm Mosty 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 7 listopada 2015 - 14:00
Kolejka 14 - 11. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (29) 
Amator Kiełpino 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 11 listopada 2015 - 13:00
Eko-Prod Szemud 0 - 0 Sztorm Mosty 11 listopada 2015 - 12:00
Start Mrzezino 1 - 2 GKS Kowale 11 listopada 2015 - 11:00
Sporting Leźno 0 - 2 GKS Sierakowice 11 listopada 2015 - 14:00
Sokół Ełganowo 3 - 0 Potok Pszczółki 11 listopada 2015 - 13:00
Polonia Gdańsk 4 - 1 KS Kamienica Królewska 11 listopada 2015 - 15:00
Gdańsk, ul. Meissnera 9
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Olimpia Osowa 11 listopada 2015 - 13:30
Orlęta Reda 1 - 2 Orkan Rumia MKS 11 listopada 2015 - 13:30
Kolejka 15 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (49) 
Orkan Rumia MKS 2 - 1 Amator Kiełpino 14 listopada 2015 - 13:30
Olimpia Osowa 2 - 4 Orlęta Reda 15 listopada 2015 - 11:00
KS Kamienica Królewska 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 15 listopada 2015 - 13:00
Potok Pszczółki 0 - 2 Polonia Gdańsk 14 listopada 2015 - 14:00
GKS Sierakowice 2 - 2 Sokół Ełganowo 15 listopada 2015 - 14:00
GKS Kowale 4 - 0 Sporting Leźno 14 listopada 2015 - 14:00
Sztorm Mosty 5 - 2 Start Mrzezino 14 listopada 2015 - 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Eko-Prod Szemud 14 listopada 2015 - 15:00
Kolejka 16 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (56) 
Amator Kiełpino 4 - 1 Eko-Prod Szemud 19 marca 2016 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Start Mrzezino 19 marca 2016 - 15:00
Sztorm Mosty 1 - 0 Sporting Leźno 19 marca 2016 - 12:00
GKS Kowale 0 - 1 Sokół Ełganowo 20 marca 2016 - 15:30
GKS Sierakowice 2 - 1 Polonia Gdańsk 20 marca 2016 - 14:00
Potok Pszczółki 1 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 19 marca 2016 - 14:00
KS Kamienica Królewska 2 - 1 Orlęta Reda 19 marca 2016 - 15:00
Olimpia Osowa 1 - 1 Orkan Rumia MKS 19 marca 2016 - 13:00
Kolejka 17 - 23/26. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (22) 
Olimpia Osowa 3 - 0 Amator Kiełpino 26 marca 2016 - 11:00
Orkan Rumia MKS 2 - 2 KS Kamienica Królewska 26 marca 2016 - 12:00
Orlęta Reda 6 - 1 Potok Pszczółki 24 marca 2016 - 15:30
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 GKS Sierakowice 25 marca 2016 - 15:30
Polonia Gdańsk 1 - 0 GKS Kowale 26 marca 2016 - 14:30
Sokół Ełganowo 0 - 1 Sztorm Mosty 26 marca 2016 - 15:00
Sporting Leźno 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 26 marca 2016 - 12:00
Start Mrzezino 1 - 4 Eko-Prod Szemud 26 marca 2016 - 12:00
Kolejka 18 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (34) 
Amator Kiełpino 5 - 2 Start Mrzezino 2 kwietnia 2016 - 16:00
Eko-Prod Szemud 6 - 2 Sporting Leźno 3 kwietnia 2016 - 12:00
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Sokół Ełganowo 2 kwietnia 2016 - 14:00
Sztorm Mosty 0 - 3 Polonia Gdańsk 2 kwietnia 2016 - 16:00
GKS Kowale 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 2 kwietnia 2016 - 14:00
GKS Sierakowice 4 - 0 Orlęta Reda 2 kwietnia 2016 - 16:00
Potok Pszczółki 0 - 4 Orkan Rumia MKS 2 kwietnia 2016 - 11:00
KS Kamienica Królewska 1 - 1 Olimpia Osowa 3 kwietnia 2016 - 14:00
Kolejka 19 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (23) 
KS Kamienica Królewska 1 - 2 Amator Kiełpino 10 kwietnia 2016 - 14:00
Olimpia Osowa 2 - 0 Potok Pszczółki 10 kwietnia 2016 - 12:00
Orkan Rumia MKS 4 - 0 GKS Sierakowice 9 kwietnia 2016 - 16:00
Orlęta Reda 0 - 1 GKS Kowale 10 kwietnia 2016 - 13:30
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Sztorm Mosty 9 kwietnia 2016 - 14:30
Polonia Gdańsk 5 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 9 kwietnia 2016 - 14:30
Eko-Prod Szemud 1 - 1 Sokół Ełganowo 10 kwietnia 2016 - 12:00
Sporting Leźno 1 - 3 Start Mrzezino 10 kwietnia 2016 - 14:00
Kolejka 20 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (27) 
Amator Kiełpino 6 - 0 Sporting Leźno 16 kwietnia 2016 - 16:00
Start Mrzezino 0 - 2 Sokół Ełganowo 16 kwietnia 2016 - 15:00
Eko-Prod Szemud 2 - 1 Polonia Gdańsk 17 kwietnia 2016 - 12:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 16 kwietnia 2016 - 15:30
Sztorm Mosty 0 - 3 Orlęta Reda 16 kwietnia 2016 - 16:00
GKS Kowale 2 - 4 Orkan Rumia MKS 16 kwietnia 2016 - 14:00
GKS Sierakowice 1 - 2 Olimpia Osowa 16 kwietnia 2016 - 16:00
Potok Pszczółki 0 - 5 KS Kamienica Królewska 16 kwietnia 2016 - 14:00
Kolejka 21 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (25) 
Potok Pszczółki 0 - 2 Amator Kiełpino 23 kwietnia 2016 - 15:00
KS Kamienica Królewska 1 - 2 GKS Sierakowice 24 kwietnia 2016 - 16:00
Olimpia Osowa 3 - 1 GKS Kowale 23 kwietnia 2016 - 15:00
Orkan Rumia MKS 5 - 0 Sztorm Mosty 23 kwietnia 2016 - 16:00
Orlęta Reda 4 - 6 Czarni Pruszcz Gdański 24 kwietnia 2016 - 15:00
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Eko-Prod Szemud 23 kwietnia 2016 - 15:30
Polonia Gdańsk 3 - 0 Start Mrzezino 23 kwietnia 2016 - 11:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Sokół Ełganowo 2 - 0 Sporting Leźno 23 kwietnia 2016 - 16:00
Kolejka 22 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (18) 
Amator Kiełpino 0 - 1 Sokół Ełganowo 30 kwietnia 2016 - 16:00
Sporting Leźno 3 - 6 Polonia Gdańsk 1 maja 2016 - 14:00
Start Mrzezino 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 30 kwietnia 2016 - 16:00
Eko-Prod Szemud 1 - 1 Orlęta Reda 1 maja 2016 - 12:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 6 Orkan Rumia MKS 30 kwietnia 2016 - 15:00
Sztorm Mosty 2 - 2 Olimpia Osowa 30 kwietnia 2016 - 16:00
GKS Kowale 2 - 4 KS Kamienica Królewska 30 kwietnia 2016 - 14:00
GKS Sierakowice 3 - 0 Potok Pszczółki 30 kwietnia 2016 - 16:00
Kolejka 23 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (25) 
GKS Sierakowice 2 - 0 Amator Kiełpino 7 maja 2016 - 16:00
Potok Pszczółki 0 - 4 GKS Kowale 7 maja 2016 - 16:00
KS Kamienica Królewska 1 - 0 Sztorm Mosty 8 maja 2016 - 16:00
Olimpia Osowa 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 7 maja 2016 - 15:00
Orkan Rumia MKS 2 - 1 Eko-Prod Szemud 7 maja 2016 - 16:00
Orlęta Reda 2 - 1 Start Mrzezino 8 maja 2016 - 13:30
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 Sporting Leźno 7 maja 2016 - 16:00
Polonia Gdańsk 2 - 1 Sokół Ełganowo 7 maja 2016 - 11:00
Kolejka 24 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (18) 
Amator Kiełpino 1 - 1 Polonia Gdańsk 14 maja 2016 - 17:00
Sokół Ełganowo 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 14 maja 2016 - 16:00
Sporting Leźno 0 - 1 Orlęta Reda 14 maja 2016 - 16:00
Start Mrzezino 0 - 7 Orkan Rumia MKS 14 maja 2016 - 16:00
Eko-Prod Szemud 0 - 2 Olimpia Osowa 15 maja 2016 - 12:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 KS Kamienica Królewska 14 maja 2016 - 13:00
Sztorm Mosty 2 - 0 Potok Pszczółki 14 maja 2016 - 16:00
GKS Kowale 5 - 2 GKS Sierakowice 14 maja 2016 - 17:00
Kolejka 25 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (15) 
GKS Kowale 1 - 2 Amator Kiełpino 21 maja 2016 - 14:00
GKS Sierakowice 1 - 0 Sztorm Mosty 21 maja 2016 - 16:00
Potok Pszczółki 1 - 6 Czarni Pruszcz Gdański 21 maja 2016 - 16:00
KS Kamienica Królewska 0 - 1 Eko-Prod Szemud 22 maja 2016 - 16:00
Olimpia Osowa 5 - 0 Start Mrzezino 21 maja 2016 - 15:00
Orkan Rumia MKS 6 - 1 Sporting Leźno 21 maja 2016 - 16:00
Orlęta Reda 1 - 0 Sokół Ełganowo 22 maja 2016 - 12:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Polonia Gdańsk 18 maja 2016 - 18:00
Kolejka 26 - 25. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (9) 
Amator Kiełpino 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 25 maja 2016 - 17:00
Polonia Gdańsk 1 - 1 Orlęta Reda 25 maja 2016 - 18:00
Sokół Ełganowo 3 - 3 Orkan Rumia MKS 25 maja 2016 - 17:00
Sporting Leźno 0 - 4 Olimpia Osowa 25 maja 2016 - 17:00
Start Mrzezino 1 - 4 KS Kamienica Królewska 25 maja 2016 - 17:00
Eko-Prod Szemud 2 - 1 Potok Pszczółki 25 maja 2016 - 18:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 GKS Sierakowice 25 maja 2016 - 16:00
Sztorm Mosty 0 - 1 GKS Kowale 25 maja 2016 - 18:00
Kolejka 27 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (24) 
Sztorm Mosty 5 - 3 Amator Kiełpino 28 maja 2016 - 16:00
GKS Kowale 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 28 maja 2016 - 14:00
GKS Sierakowice 3 - 1 Eko-Prod Szemud 28 maja 2016 - 16:00
Potok Pszczółki 4 - 3 Start Mrzezino 28 maja 2016 - 16:00
KS Kamienica Królewska 9 - 0 Sporting Leźno 29 maja 2016 - 16:00
Olimpia Osowa 2 - 0 Sokół Ełganowo 28 maja 2016 - 18:00
Orkan Rumia MKS 1 - 3 Polonia Gdańsk 28 maja 2016 - 16:00
Orlęta Reda 2 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 29 maja 2016 - 13:30
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (22) 
Amator Kiełpino 1 - 3 Orlęta Reda 4 czerwca 2016 - 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Orkan Rumia MKS 4 czerwca 2016 - 17:00
Polonia Gdańsk 1 - 2 Olimpia Osowa 4 czerwca 2016 - 11:00
Sokół Ełganowo 0 - 3 KS Kamienica Królewska 4 czerwca 2016 - 16:00
vo, na boisku 1:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara dyskwalifikacji)
Sporting Leźno 9 - 1 Potok Pszczółki 5 czerwca 2016 - 14:00
Start Mrzezino 3 - 2 GKS Sierakowice 4 czerwca 2016 - 17:00
Eko-Prod Szemud 2 - 4 GKS Kowale 5 czerwca 2016 - 12:00
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Sztorm Mosty 4 czerwca 2016 - 15:00
Kolejka 29 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (23) 
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 2 Amator Kiełpino 11 czerwca 2016 - 16:00
Sztorm Mosty 2 - 2 Eko-Prod Szemud 11 czerwca 2016 - 16:00
GKS Kowale 5 - 2 Start Mrzezino 12 czerwca 2016 - 14:00
GKS Sierakowice 0 - 1 Sporting Leźno 11 czerwca 2016 - 16:00
Potok Pszczółki 2 - 1 Sokół Ełganowo 11 czerwca 2016 - 16:00
KS Kamienica Królewska 2 - 0 Polonia Gdańsk 12 czerwca 2016 - 13:00
Olimpia Osowa 3 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 12 czerwca 2016 - 12:00
Orkan Rumia MKS 4 - 1 Orlęta Reda 11 czerwca 2016 - 16:00
Kolejka 30 - 18. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (27) 
Amator Kiełpino 0 - 5 Orkan Rumia MKS 18 czerwca 2016 - 17:00
Orlęta Reda 3 - 2 Olimpia Osowa 18 czerwca 2016 - 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 KS Kamienica Królewska 18 czerwca 2016 - 17:00
Polonia Gdańsk 5 - 0 Potok Pszczółki 18 czerwca 2016 - 17:00
Sokół Ełganowo 1 - 3 GKS Sierakowice 18 czerwca 2016 - 17:00
Sporting Leźno 1 - 6 GKS Kowale 18 czerwca 2016 - 17:00
Start Mrzezino 1 - 0 Sztorm Mosty 18 czerwca 2016 - 17:00
Eko-Prod Szemud 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 18 czerwca 2016 - 17:00