POMORSKI FUTBOL CUP 2016 - ZAPISZ SIĘ DO TURNIEJU
12 KATEGORII WIEKOWYCH - ROCZNIKI OD 1998 do 2009
MENU
ROZGRYWKI 16/17
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
wózki paletowe
projektowanie i aranżacja wnętrz
Cut out people



IV liga - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Lębork 34 78 24 6 4 75 - 26
2. Rodło Kwidzyn 34 77 23 8 3 82 - 18
3. KP Starogard Gdański 34 66 20 6 8 92 - 35
4. GKS Kolbudy 34 61 19 4 11 71 - 35
5. Bytovia II Bytów 34 60 19 3 12 73 - 49
6. Powiśle Dzierzgoń 34 58 17 7 10 54 - 44
7. Gedania Gdańsk 34 57 17 6 11 68 - 43
8. Anioły Garczegorze 34 51 15 6 13 54 - 43 2 3 1 0 1 5 - 2
9. Stolem Gniewino 34 51 14 9 11 55 - 41 2 3 1 0 1 2 - 5
10. Jaguar Gdańsk 34 47 12 11 11 49 - 48 2 4 1 1 0 3 - 2
11. Centrum Pelplin 34 47 14 5 15 48 - 51 2 1 0 1 1 2 - 3
12. Wikęd/GOSRiT Luzino 34 44 12 8 14 52 - 43
13. Brda Przechlewo 34 43 12 7 15 51 - 74
14. MKS Władysławowo 34 38 12 2 20 54 - 81
15. Start Miastko 34 34 8 10 16 42 - 63
16. Jantar Ustka 34 29 8 5 21 50 - 107
17. Gryf 2009 Tczew 34 20 6 2 26 37 - 106
18. Zawisza Borzytuchom (*) 34 4 1 1 32 21 - 121
Ostatni komentarz dodał pogonleborkfans 27.06.2016, 07:34:09
* Zawisza Borzytuchom wycofał się po 18. kolejce


Ostatnie dyskusje na forum ligi:
* Typy na awans? (20.05 19:33)
Dodaj nowy temat >>


Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (88) 
1.KP Starogard Gdański 2 - 0Anioły Garczegorze8 sierpnia 2015 - 17:00
2.Stolem Gniewino 0 - 2Powiśle Dzierzgoń8 sierpnia 2015 - 17:00
3.Gedania Gdańsk 2 - 0Centrum Pelplin8 sierpnia 2015 - 11:00
4.Rodło Kwidzyn 3 - 0Bytovia II Bytów8 sierpnia 2015 - 11:00
5.Brda Przechlewo 2 - 0Start Miastko8 sierpnia 2015 - 13:00
6.Pogoń Lębork 1 - 0GKS Kolbudy9 sierpnia 2015 - 18:00
7.Gryf 2009 Tczew 4 - 2MKS Władysławowo8 sierpnia 2015 - 12:00
8.Wikęd/GOSRiT Luzino 4 - 0Zawisza Borzytuchom8 sierpnia 2015 - 11:00
9.Jaguar Gdańsk 2 - 1Jantar Ustka11 sierpnia 2015 - 18:00
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (40) 
10.Anioły Garczegorze 0 - 1Jantar Ustka15 sierpnia 2015 - 17:00
11.Zawisza Borzytuchom 0 - 3Jaguar Gdańsk16 sierpnia 2015 - 14:00
vo, na boisku 1:2, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
12.MKS Władysławowo 2 - 4Wikęd/GOSRiT Luzino15 sierpnia 2015 - 17:00
13.GKS Kolbudy 4 - 1Gryf 2009 Tczew15 sierpnia 2015 - 17:00
14.Start Miastko 0 - 2Pogoń Lębork15 sierpnia 2015 - 15:00
15.Bytovia II Bytów 4 - 0Brda Przechlewo16 sierpnia 2015 - 13:00
16.Centrum Pelplin 0 - 5Rodło Kwidzyn16 sierpnia 2015 - 11:00
17.Powiśle Dzierzgoń 3 - 1Gedania Gdańsk15 sierpnia 2015 - 17:00
18.KP Starogard Gdański 4 - 1Stolem Gniewino15 sierpnia 2015 - 17:00
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (39) 
19.Stolem Gniewino 1 - 0Anioły Garczegorze22 sierpnia 2015 - 17:00
20.Gedania Gdańsk 0 - 0KP Starogard Gdański22 sierpnia 2015 - 11:00
21.Rodło Kwidzyn 2 - 1Powiśle Dzierzgoń22 sierpnia 2015 - 15:00
22.Brda Przechlewo 1 - 3Centrum Pelplin22 sierpnia 2015 - 15:00
23.Pogoń Lębork 3 - 0Bytovia II Bytów22 sierpnia 2015 - 17:00
24.Gryf 2009 Tczew 1 - 3Start Miastko22 sierpnia 2015 - 14:00
25.Wikęd/GOSRiT Luzino 0 - 2GKS Kolbudy22 sierpnia 2015 - 11:00
26.Jaguar Gdańsk 0 - 1MKS Władysławowo22 sierpnia 2015 - 13:00
27.Jantar Ustka 8 - 0Zawisza Borzytuchom22 sierpnia 2015 - 11:00
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (39) 
28.Anioły Garczegorze 5 - 2Zawisza Borzytuchom29 sierpnia 2015 - 17:00
29.MKS Władysławowo 1 - 3Jantar Ustka29 sierpnia 2015 - 14:00
30.GKS Kolbudy 0 - 1Jaguar Gdańsk29 sierpnia 2015 - 17:00
31.Start Miastko 2 - 2Wikęd/GOSRiT Luzino26 sierpnia 2015 - 17:00
32.Bytovia II Bytów 1 - 0Gryf 2009 Tczew29 sierpnia 2015 - 13:00
33.Centrum Pelplin 0 - 1Pogoń Lębork30 sierpnia 2015 - 18:00
34.Powiśle Dzierzgoń 2 - 0Brda Przechlewo29 sierpnia 2015 - 17:00
35.KP Starogard Gdański 1 - 2Rodło Kwidzyn30 sierpnia 2015 - 12:00
36.Stolem Gniewino 2 - 2Gedania Gdańsk29 sierpnia 2015 - 17:00
Kolejka 5 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (31) 
37.Gedania Gdańsk 4 - 2Anioły Garczegorze5 września 2015 - 11:00
38.Rodło Kwidzyn 0 - 0Stolem Gniewino5 września 2015 - 11:00
39.Brda Przechlewo 3 - 0KP Starogard Gdański5 września 2015 - 17:00
40.Pogoń Lębork 3 - 1Powiśle Dzierzgoń5 września 2015 - 16:00
41.Gryf 2009 Tczew 2 - 1Centrum Pelplin5 września 2015 - 14:00
42.Wikęd/GOSRiT Luzino 1 - 3Bytovia II Bytów5 września 2015 - 14:00
43.Jaguar Gdańsk 1 - 1Start Miastko6 września 2015 - 13:00
44.Jantar Ustka 1 - 7GKS Kolbudy5 września 2015 - 17:00
45.Zawisza Borzytuchom 4 - 5MKS Władysławowo5 września 2015 - 16:30
Kolejka 6 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (54) 
46.Anioły Garczegorze 1 - 1MKS Władysławowo13 września 2015 - 14:00
47.GKS Kolbudy 5 - 2Zawisza Borzytuchom12 września 2015 - 16:00
48.Start Miastko 3 - 2Jantar Ustka12 września 2015 - 15:00
49.Bytovia II Bytów 5 - 0Jaguar Gdańsk12 września 2015 - 13:00
50.Centrum Pelplin 2 - 0Wikęd/GOSRiT Luzino13 września 2015 - 17:00
51.Powiśle Dzierzgoń 2 - 0Gryf 2009 Tczew12 września 2015 - 17:00
52.KP Starogard Gdański 0 - 3Pogoń Lębork12 września 2015 - 11:00
53.Stolem Gniewino 1 - 2Brda Przechlewo12 września 2015 - 17:00
54.Gedania Gdańsk 0 - 6Rodło Kwidzyn11 września 2015 - 17:00
Kolejka 7 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (25) 
55.Rodło Kwidzyn 3 - 0Anioły Garczegorze20 września 2015 - 15:00
56.Brda Przechlewo 1 - 4Gedania Gdańsk19 września 2015 - 13:00
57.Pogoń Lębork 0 - 0Stolem Gniewino19 września 2015 - 16:00
58.Gryf 2009 Tczew 0 - 5KP Starogard Gdański19 września 2015 - 14:00
59.Wikęd/GOSRiT Luzino 0 - 1Powiśle Dzierzgoń19 września 2015 - 14:00
60.Jaguar Gdańsk 1 - 0Centrum Pelplin19 września 2015 - 11:00
61.Jantar Ustka 2 - 2Bytovia II Bytów19 września 2015 - 16:00
62.Zawisza Borzytuchom 2 - 2Start Miastko20 września 2015 - 14:00
63.MKS Władysławowo 2 - 5GKS Kolbudy19 września 2015 - 11:00
Kolejka 8 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (33) 
64.Anioły Garczegorze 1 - 1GKS Kolbudy27 września 2015 - 14:00
65.Start Miastko 3 - 1MKS Władysławowo26 września 2015 - 15:00
66.Bytovia II Bytów 5 - 2Zawisza Borzytuchom27 września 2015 - 13:00
67.Centrum Pelplin 1 - 3Jantar Ustka27 września 2015 - 16:00
68.Powiśle Dzierzgoń 0 - 0Jaguar Gdańsk26 września 2015 - 16:00
69.KP Starogard Gdański 1 - 3Wikęd/GOSRiT Luzino26 września 2015 - 16:00
70.Stolem Gniewino 1 - 1Gryf 2009 Tczew26 września 2015 - 11:00
71.Gedania Gdańsk 1 - 0Pogoń Lębork26 września 2015 - 16:45
72.Rodło Kwidzyn 2 - 0Brda Przechlewo27 września 2015 - 15:00
Kolejka 9 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (40) 
73.Brda Przechlewo 3 - 0Anioły Garczegorze3 października 2015 - 14:00
74.Pogoń Lębork 2 - 5Rodło Kwidzyn3 października 2015 - 15:00
75.Gryf 2009 Tczew 0 - 2Gedania Gdańsk3 października 2015 - 14:00
76.Wikęd/GOSRiT Luzino 4 - 0Stolem Gniewino3 października 2015 - 14:00
77.Jaguar Gdańsk 0 - 0KP Starogard Gdański3 października 2015 - 15:00
78.Jantar Ustka 2 - 3Powiśle Dzierzgoń3 października 2015 - 15:00
79.Zawisza Borzytuchom 3 - 1Centrum Pelplin3 października 2015 - 16:00
80.MKS Władysławowo 1 - 0Bytovia II Bytów3 października 2015 - 14:00
81.GKS Kolbudy 3 - 0Start Miastko3 października 2015 - 15:00
Kolejka 10 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (22) 
82.Anioły Garczegorze 6 - 1Start Miastko11 października 2015 - 14:00
83.Bytovia II Bytów 0 - 2GKS Kolbudy11 października 2015 - 13:00
84.Centrum Pelplin 0 - 4MKS Władysławowo11 października 2015 - 15:00
vo, na boisku 3:4, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
85.Powiśle Dzierzgoń 3 - 1Zawisza Borzytuchom10 października 2015 - 15:00
86.KP Starogard Gdański 8 - 0Jantar Ustka10 października 2015 - 15:00
87.Stolem Gniewino 0 - 0Jaguar Gdańsk10 października 2015 - 13:00
88.Gedania Gdańsk 4 - 0Wikęd/GOSRiT Luzino10 października 2015 - 11:00
89.Rodło Kwidzyn 3 - 0Gryf 2009 Tczew10 października 2015 - 15:00
90.Brda Przechlewo 1 - 3Pogoń Lębork10 października 2015 - 14:00
Kolejka 11 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (37) 
91.Pogoń Lębork 1 - 0Anioły Garczegorze17 października 2015 - 15:00
92.Gryf 2009 Tczew 2 - 3Brda Przechlewo17 października 2015 - 14:00
93.Wikęd/GOSRiT Luzino 0 - 1Rodło Kwidzyn17 października 2015 - 14:00
94.Jaguar Gdańsk 1 - 1Gedania Gdańsk17 października 2015 - 16:00
95.Jantar Ustka 2 - 2Stolem Gniewino17 października 2015 - 15:00
96.Zawisza Borzytuchom 0 - 5KP Starogard Gdański17 października 2015 - 11:00
boisko Borzytuchom, ul. Sportowa 2
97.MKS Władysławowo 2 - 3Powiśle Dzierzgoń17 października 2015 - 11:00
98.GKS Kolbudy 5 - 1Centrum Pelplin17 października 2015 - 15:00
99.Start Miastko 3 - 4Bytovia II Bytów17 października 2015 - 14:00
Kolejka 12 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (33) 
100.Anioły Garczegorze 1 - 0Bytovia II Bytów24 października 2015 - 15:00
101.Centrum Pelplin 0 - 0Start Miastko25 października 2015 - 15:00
102.Powiśle Dzierzgoń 1 - 2GKS Kolbudy24 października 2015 - 15:00
103.KP Starogard Gdański 8 - 0MKS Władysławowo24 października 2015 - 15:00
104.Stolem Gniewino 2 - 0Zawisza Borzytuchom24 października 2015 - 13:00
105.Gedania Gdańsk 1 - 3Jantar Ustka24 października 2015 - 11:00
106.Rodło Kwidzyn 2 - 2Jaguar Gdańsk24 października 2015 - 14:00
107.Brda Przechlewo 2 - 2Wikęd/GOSRiT Luzino24 października 2015 - 14:00
108.Pogoń Lębork 1 - 0Gryf 2009 Tczew24 października 2015 - 14:00
Kolejka 13 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (36) 
109.Gryf 2009 Tczew 2 - 1Anioły Garczegorze31 października 2015 - 14:00
110.Wikęd/GOSRiT Luzino 1 - 1Pogoń Lębork31 października 2015 - 11:00
111.Jaguar Gdańsk 1 - 3Brda Przechlewo31 października 2015 - 14:00
112.Jantar Ustka 1 - 1Rodło Kwidzyn31 października 2015 - 14:00
113.Zawisza Borzytuchom 1 - 5Gedania Gdańsk31 października 2015 - 14:00
boisko Borzytuchom, ul. Sportowa 2
114.MKS Władysławowo 1 - 4Stolem Gniewino28 października 2015 - 15:00
115.GKS Kolbudy 0 - 0KP Starogard Gdański31 października 2015 - 11:00
116.Start Miastko 1 - 4Powiśle Dzierzgoń31 października 2015 - 14:00
117.Bytovia II Bytów 1 - 0Centrum Pelplin28 października 2015 - 16:00
Kolejka 14 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (43) 
118.Anioły Garczegorze 0 - 1Centrum Pelplin8 listopada 2015 - 13:00
119.Powiśle Dzierzgoń 3 - 2Bytovia II Bytów7 listopada 2015 - 13:00
120.KP Starogard Gdański 4 - 0Start Miastko7 listopada 2015 - 14:00
121.Stolem Gniewino 2 - 1GKS Kolbudy7 listopada 2015 - 14:00
122.Gedania Gdańsk 4 - 1MKS Władysławowo7 listopada 2015 - 11:00
123.Rodło Kwidzyn 1 - 0Zawisza Borzytuchom7 listopada 2015 - 13:00
124.Brda Przechlewo 1 - 1Jantar Ustka7 listopada 2015 - 13:00
125.Pogoń Lębork 1 - 1Jaguar Gdańsk7 listopada 2015 - 13:00
126.Gryf 2009 Tczew 1 - 0Wikęd/GOSRiT Luzino7 listopada 2015 - 13:00
Kolejka 15 - 11. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (37) 
127.Wikęd/GOSRiT Luzino 3 - 1Anioły Garczegorze11 listopada 2015 - 11:00
128.Jaguar Gdańsk 5 - 0Gryf 2009 Tczew11 listopada 2015 - 12:00
Gdańsk, ul. Meissnera
129.Jantar Ustka 2 - 4Pogoń Lębork11 listopada 2015 - 13:00
130.Zawisza Borzytuchom 2 - 5Brda Przechlewo11 listopada 2015 - 11:00
boisko Borzytuchom, ul. Sportowa 2
131.MKS Władysławowo 0 - 7Rodło Kwidzyn11 listopada 2015 - 11:00
132.GKS Kolbudy 0 - 3Gedania Gdańsk11 listopada 2015 - 11:00
vo, na boisku 0:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa)
133.Start Miastko 1 - 2Stolem Gniewino11 listopada 2015 - 13:00
134.Bytovia II Bytów 0 - 2KP Starogard Gdański11 listopada 2015 - 15:00
135.Centrum Pelplin 2 - 0Powiśle Dzierzgoń11 listopada 2015 - 14:00
Kolejka 16 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (40) 
136.Anioły Garczegorze 3 - 1Powiśle Dzierzgoń16 marca 2016 - 15:00
137.KP Starogard Gdański 0 - 0Centrum Pelplin14 listopada 2015 - 13:00
138.Stolem Gniewino 0 - 2Bytovia II Bytów14 listopada 2015 - 13:00
139.Gedania Gdańsk 5 - 0Start Miastko14 listopada 2015 - 11:00
140.Rodło Kwidzyn 3 - 0GKS Kolbudy14 listopada 2015 - 14:00
vo, na boisku 3:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa)
141.Brda Przechlewo 1 - 1MKS Władysławowo14 listopada 2015 - 13:00
142.Pogoń Lębork 5 - 0Zawisza Borzytuchom14 listopada 2015 - 13:00
143.Gryf 2009 Tczew 4 - 4Jantar Ustka14 listopada 2015 - 13:00
144.Wikęd/GOSRiT Luzino 3 - 0Jaguar Gdańsk14 listopada 2015 - 11:00
Kolejka 17 - 21/22. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (48) 
145.Jaguar Gdańsk 1 - 1Anioły Garczegorze21 listopada 2015 - 14:00
Gdańsk, ul. Meissnera (sztuczna nawierzchnia)
146.Jantar Ustka 0 - 2Wikęd/GOSRiT Luzino21 listopada 2015 - 13:00
147.Zawisza Borzytuchom 1 - 4Gryf 2009 Tczew21 listopada 2015 - 14:00
boisko Borzytuchom, ul. Sportowa 2
148.MKS Władysławowo 3 - 4Pogoń Lębork21 listopada 2015 - 11:00
149.GKS Kolbudy 0 - 3Brda Przechlewo21 listopada 2015 - 11:00
vo, na boisku 6:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa)
150.Start Miastko 1 - 4Rodło Kwidzyn21 listopada 2015 - 13:00
151.Bytovia II Bytów 3 - 0Gedania Gdańsk22 listopada 2015 - 13:00
152.Centrum Pelplin 2 - 1Stolem Gniewino21 listopada 2015 - 13:00
153.Powiśle Dzierzgoń 3 - 5KP Starogard Gdański21 listopada 2015 - 13:00
Kolejka 18 - 28/29. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (69) 
154.Anioły Garczegorze 2 - 1KP Starogard Gdański30 marca 2016 - 15:00
155.Powiśle Dzierzgoń 0 - 3Stolem Gniewino28 listopada 2015 - 12:30
156.Centrum Pelplin 3 - 0Gedania Gdańsk30 marca 2016 - 17:00
vo, na boisku 3:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (nieodbyta kara dyskwalifikacji)
157.Bytovia II Bytów 0 - 2Rodło Kwidzyn29 listopada 2015 - 11:00
158.Start Miastko 5 - 1Brda Przechlewo30 marca 2016 - 16:00
159.GKS Kolbudy 1 - 2Pogoń Lębork30 marca 2016 - 16:45
160.MKS Władysławowo 4 - 0Gryf 2009 Tczew5 marca 2016 - 14:00
161.Zawisza Borzytuchom 1 - 5Wikęd/GOSRiT Luzino29 listopada 2015 - 12:00
162.Jantar Ustka 0 - 6Jaguar Gdańsk30 marca 2016 - 16:00
Kolejka 19 - 12/13. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (129) 
163.Jantar Ustka 0 - 5Anioły Garczegorze12 marca 2016 - 14:00
164.Jaguar Gdańsk 3 - 0Zawisza Borzytuchom
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
165.Wikęd/GOSRiT Luzino 0 - 2MKS Władysławowo12 marca 2016 - 14:00
166.Gryf 2009 Tczew 1 - 4GKS Kolbudy13 marca 2016 - 13:00
167.Pogoń Lębork 1 - 1Start Miastko12 marca 2016 - 14:00
168.Brda Przechlewo 3 - 1Bytovia II Bytów12 marca 2016 - 14:00
169.Rodło Kwidzyn 1 - 1Centrum Pelplin12 marca 2016 - 11:00
170.Gedania Gdańsk 0 - 1Powiśle Dzierzgoń12 marca 2016 - 11:00
171.Stolem Gniewino 1 - 2KP Starogard Gdański12 marca 2016 - 14:30
Kolejka 20 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (51) 
172.Anioły Garczegorze 5 - 1Stolem Gniewino20 marca 2016 - 14:00
173.KP Starogard Gdański 3 - 3Gedania Gdańsk19 marca 2016 - 15:00
174.Powiśle Dzierzgoń 0 - 0Rodło Kwidzyn19 marca 2016 - 15:00
175.Centrum Pelplin 1 - 0Brda Przechlewo19 marca 2016 - 15:00
176.Bytovia II Bytów 3 - 1Pogoń Lębork20 marca 2016 - 11:00
177.Start Miastko 3 - 2Gryf 2009 Tczew19 marca 2016 - 14:00
178.GKS Kolbudy 1 - 4Wikęd/GOSRiT Luzino19 marca 2016 - 15:00
179.MKS Władysławowo 1 - 0Jaguar Gdańsk19 marca 2016 - 14:00
180.Zawisza Borzytuchom 0 - 3Jantar Ustka
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
Kolejka 21 - 23/26. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (42) 
181.Zawisza Borzytuchom 0 - 3Anioły Garczegorze
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
182.Jantar Ustka 0 - 2MKS Władysławowo23 marca 2016 - 16:00
183.Jaguar Gdańsk 0 - 4GKS Kolbudy23 marca 2016 - 16:00
184.Wikęd/GOSRiT Luzino 0 - 0Start Miastko24 marca 2016 - 15:30
185.Gryf 2009 Tczew 1 - 4Bytovia II Bytów23 marca 2016 - 15:30
186.Pogoń Lębork 4 - 0Centrum Pelplin23 marca 2016 - 16:00
187.Brda Przechlewo 1 - 1Powiśle Dzierzgoń26 marca 2016 - 15:00
188.Rodło Kwidzyn 2 - 0KP Starogard Gdański23 marca 2016 - 16:00
189.Gedania Gdańsk 0 - 3Stolem Gniewino23 marca 2016 - 16:00
Kolejka 22 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (43) 
190.Anioły Garczegorze 2 - 1Gedania Gdańsk3 kwietnia 2016 - 14:00
191.Stolem Gniewino 1 - 0Rodło Kwidzyn2 kwietnia 2016 - 15:00
192.KP Starogard Gdański 10 - 2Brda Przechlewo2 kwietnia 2016 - 17:00
193.Powiśle Dzierzgoń 0 - 2Pogoń Lębork2 kwietnia 2016 - 16:00
194.Centrum Pelplin 4 - 0Gryf 2009 Tczew2 kwietnia 2016 - 16:00
195.Bytovia II Bytów 1 - 3Wikęd/GOSRiT Luzino2 kwietnia 2016 - 15:00
196.Start Miastko 2 - 2Jaguar Gdańsk2 kwietnia 2016 - 16:00
197.GKS Kolbudy 7 - 0Jantar Ustka2 kwietnia 2016 - 16:00
198.MKS Władysławowo 3 - 0Zawisza Borzytuchom
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
Kolejka 23 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (44) 
199.MKS Władysławowo 0 - 2Anioły Garczegorze9 kwietnia 2016 - 15:00
200.Zawisza Borzytuchom 0 - 3GKS Kolbudy
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
201.Jantar Ustka 0 - 1Start Miastko9 kwietnia 2016 - 17:00
202.Jaguar Gdańsk 0 - 5Bytovia II Bytów9 kwietnia 2016 - 16:00
203.Wikęd/GOSRiT Luzino 0 - 2Centrum Pelplin9 kwietnia 2016 - 15:00
204.Gryf 2009 Tczew 1 - 3Powiśle Dzierzgoń9 kwietnia 2016 - 13:00
205.Pogoń Lębork 1 - 0KP Starogard Gdański10 kwietnia 2016 - 16:00
206.Brda Przechlewo 1 - 1Stolem Gniewino9 kwietnia 2016 - 15:00
207.Rodło Kwidzyn 1 - 1Gedania Gdańsk10 kwietnia 2016 - 11:00
Kolejka 24 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (39) 
208.Anioły Garczegorze 0 - 0Rodło Kwidzyn17 kwietnia 2016 - 14:00
209.Gedania Gdańsk 5 - 0Brda Przechlewo16 kwietnia 2016 - 11:00
210.Stolem Gniewino 1 - 1Pogoń Lębork16 kwietnia 2016 - 15:00
211.KP Starogard Gdański 2 - 1Gryf 2009 Tczew16 kwietnia 2016 - 16:00
212.Powiśle Dzierzgoń 0 - 0Wikęd/GOSRiT Luzino16 kwietnia 2016 - 16:00
213.Centrum Pelplin 2 - 2Jaguar Gdańsk16 kwietnia 2016 - 17:00
214.Bytovia II Bytów 7 - 0Jantar Ustka17 kwietnia 2016 - 11:00
215.Start Miastko 3 - 0Zawisza Borzytuchom
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
216.GKS Kolbudy 2 - 0MKS Władysławowo16 kwietnia 2016 - 16:00
Kolejka 25 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (33) 
217.GKS Kolbudy 3 - 0Anioły Garczegorze23 kwietnia 2016 - 16:00
218.MKS Władysławowo 2 - 1Start Miastko23 kwietnia 2016 - 15:00
219.Zawisza Borzytuchom 0 - 3Bytovia II Bytów
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
220.Jantar Ustka 1 - 6Centrum Pelplin23 kwietnia 2016 - 17:00
221.Jaguar Gdańsk 1 - 1Powiśle Dzierzgoń23 kwietnia 2016 - 16:00
222.Wikęd/GOSRiT Luzino 0 - 3KP Starogard Gdański23 kwietnia 2016 - 16:00
223.Gryf 2009 Tczew 0 - 9Stolem Gniewino23 kwietnia 2016 - 13:00
224.Pogoń Lębork 3 - 0Gedania Gdańsk23 kwietnia 2016 - 16:00
225.Brda Przechlewo 1 - 0Rodło Kwidzyn23 kwietnia 2016 - 16:00
Kolejka 26 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (33) 
226.Anioły Garczegorze 2 - 0Brda Przechlewo1 maja 2016 - 14:00
227.Rodło Kwidzyn 2 - 0Pogoń Lębork1 maja 2016 - 16:00
228.Gedania Gdańsk 3 - 0Gryf 2009 Tczew30 kwietnia 2016 - 11:00
vo, na boisku 3:2, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
229.Stolem Gniewino 0 - 0Wikęd/GOSRiT Luzino29 kwietnia 2016 - 18:00
230.KP Starogard Gdański 2 - 1Jaguar Gdańsk1 maja 2016 - 12:00
231.Powiśle Dzierzgoń 3 - 0Jantar Ustka30 kwietnia 2016 - 17:00
vo, goście nie przyjechali
232.Centrum Pelplin 3 - 0Zawisza Borzytuchom
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
233.Bytovia II Bytów 6 - 2MKS Władysławowo1 maja 2016 - 11:00
234.Start Miastko 0 - 1GKS Kolbudy30 kwietnia 2016 - 16:00
Kolejka 27 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (26) 
235.Start Miastko 1 - 2Anioły Garczegorze7 maja 2016 - 11:00
236.GKS Kolbudy 1 - 2Bytovia II Bytów7 maja 2016 - 17:00
237.MKS Władysławowo 2 - 4Centrum Pelplin7 maja 2016 - 15:00
238.Zawisza Borzytuchom 0 - 3Powiśle Dzierzgoń
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
239.Jantar Ustka 2 - 5KP Starogard Gdański7 maja 2016 - 17:00
240.Jaguar Gdańsk 1 - 0Stolem Gniewino7 maja 2016 - 16:00
241.Wikęd/GOSRiT Luzino 0 - 0Gedania Gdańsk7 maja 2016 - 16:00
242.Gryf 2009 Tczew 1 - 8Rodło Kwidzyn7 maja 2016 - 15:00
243.Pogoń Lębork 4 - 0Brda Przechlewo7 maja 2016 - 17:00
Kolejka 28 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (41) 
244.Anioły Garczegorze 0 - 0Pogoń Lębork15 maja 2016 - 14:00
245.Brda Przechlewo 5 - 3Gryf 2009 Tczew15 maja 2016 - 16:00
246.Rodło Kwidzyn 3 - 1Wikęd/GOSRiT Luzino15 maja 2016 - 15:00
247.Gedania Gdańsk 2 - 3Jaguar Gdańsk12 maja 2016 - 18:00
248.Stolem Gniewino 5 - 1Jantar Ustka14 maja 2016 - 11:00
249.KP Starogard Gdański 3 - 0Zawisza Borzytuchom
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
250.Powiśle Dzierzgoń 0 - 2MKS Władysławowo14 maja 2016 - 17:00
251.Centrum Pelplin 0 - 0GKS Kolbudy15 maja 2016 - 14:00
252.Bytovia II Bytów 0 - 0Start Miastko15 maja 2016 - 11:00
Kolejka 29 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (50) 
253.Bytovia II Bytów 2 - 1Anioły Garczegorze22 maja 2016 - 11:00
254.Start Miastko 2 - 0Centrum Pelplin21 maja 2016 - 16:00
255.GKS Kolbudy 0 - 1Powiśle Dzierzgoń21 maja 2016 - 17:00
256.MKS Władysławowo 0 - 5KP Starogard Gdański21 maja 2016 - 15:00
257.Zawisza Borzytuchom 0 - 3Stolem Gniewino
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
258.Jantar Ustka 0 - 1Gedania Gdańsk20 maja 2016 - 19:00
259.Jaguar Gdańsk 0 - 3Rodło Kwidzyn21 maja 2016 - 16:00
260.Wikęd/GOSRiT Luzino 1 - 1Brda Przechlewo21 maja 2016 - 16:00
261.Gryf 2009 Tczew 1 - 4Pogoń Lębork21 maja 2016 - 15:00
Kolejka 30 - 25. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (22) 
262.Anioły Garczegorze 3 - 0Gryf 2009 Tczew25 maja 2016 - 17:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
263.Pogoń Lębork 1 - 0Wikęd/GOSRiT Luzino25 maja 2016 - 17:00
264.Brda Przechlewo 0 - 4Jaguar Gdańsk25 maja 2016 - 17:00
265.Rodło Kwidzyn 6 - 1Jantar Ustka25 maja 2016 - 17:00
266.Gedania Gdańsk 3 - 0Zawisza Borzytuchom
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
267.Stolem Gniewino 2 - 1MKS Władysławowo25 maja 2016 - 18:30
268.KP Starogard Gdański 1 - 0GKS Kolbudy25 maja 2016 - 18:00
269.Powiśle Dzierzgoń 1 - 1Start Miastko25 maja 2016 - 17:00
270.Centrum Pelplin 1 - 3Bytovia II Bytów25 maja 2016 - 17:30
Kolejka 31 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (36) 
271.Centrum Pelplin 3 - 0Anioły Garczegorze29 maja 2016 - 14:00
272.Bytovia II Bytów 2 - 0Powiśle Dzierzgoń29 maja 2016 - 18:00
273.Start Miastko 0 - 2KP Starogard Gdański28 maja 2016 - 16:00
274.GKS Kolbudy 1 - 0Stolem Gniewino28 maja 2016 - 17:00
275.MKS Władysławowo 0 - 2Gedania Gdańsk28 maja 2016 - 15:00
276.Zawisza Borzytuchom 0 - 3Rodło Kwidzyn
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
277.Jantar Ustka 1 - 0Brda Przechlewo29 maja 2016 - 17:00
278.Jaguar Gdańsk 0 - 5Pogoń Lębork28 maja 2016 - 16:00
279.Wikęd/GOSRiT Luzino 4 - 0Gryf 2009 Tczew29 maja 2016 - 14:00
Kolejka 32 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (96) 
280.Anioły Garczegorze 2 - 1Wikęd/GOSRiT Luzino5 czerwca 2016 - 14:00
281.Gryf 2009 Tczew 1 - 4Jaguar Gdańsk4 czerwca 2016 - 15:00
282.Pogoń Lębork 7 - 2Jantar Ustka4 czerwca 2016 - 17:00
283.Brda Przechlewo 3 - 0Zawisza Borzytuchom
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
284.Rodło Kwidzyn 1 - 0MKS Władysławowo4 czerwca 2016 - 17:00
285.Gedania Gdańsk 0 - 1GKS Kolbudy5 czerwca 2016 - 17:00
286.Stolem Gniewino 2 - 1Start Miastko4 czerwca 2016 - 18:00
287.KP Starogard Gdański 2 - 2Bytovia II Bytów4 czerwca 2016 - 17:00
288.Powiśle Dzierzgoń 2 - 1Centrum Pelplin4 czerwca 2016 - 17:00
Kolejka 33 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (41) 
289.Powiśle Dzierzgoń 2 - 2Anioły Garczegorze11 czerwca 2016 - 17:00
290.Centrum Pelplin 0 - 4KP Starogard Gdański11 czerwca 2016 - 17:00
291.Bytovia II Bytów 0 - 3Stolem Gniewino12 czerwca 2016 - 13:00
292.Start Miastko 0 - 2Gedania Gdańsk11 czerwca 2016 - 16:00
293.GKS Kolbudy 3 - 0Rodło Kwidzyn11 czerwca 2016 - 18:00
294.MKS Władysławowo 5 - 0Brda Przechlewo12 czerwca 2016 - 13:00
295.Zawisza Borzytuchom 0 - 3Pogoń Lębork
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
296.Jantar Ustka 3 - 0Gryf 2009 Tczew11 czerwca 2016 - 17:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
297.Jaguar Gdańsk 3 - 0Wikęd/GOSRiT Luzino15 czerwca 2016 - 18:00
Kolejka 34 - 18. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (64) 
298.Anioły Garczegorze 1 - 0Jaguar Gdańsk18 czerwca 2016 - 17:00
299.Wikęd/GOSRiT Luzino 4 - 0Jantar Ustka18 czerwca 2016 - 17:00
300.Gryf 2009 Tczew 3 - 0Zawisza Borzytuchom
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
301.Pogoń Lębork 1 - 0MKS Władysławowo18 czerwca 2016 - 17:00
302.Brda Przechlewo 2 - 2GKS Kolbudy18 czerwca 2016 - 17:00
303.Rodło Kwidzyn 0 - 0Start Miastko18 czerwca 2016 - 17:00
Mecz w Dzierzgoniu
304.Gedania Gdańsk 6 - 0Bytovia II Bytów18 czerwca 2016 - 17:00
305.Stolem Gniewino 1 - 3Centrum Pelplin18 czerwca 2016 - 17:00
Mecz w Pelplinie
306.KP Starogard Gdański 2 - 3Powiśle Dzierzgoń15 czerwca 2016 - 18:00
© Pomorski Futbol 2003-2016 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.05