MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Chojniczanka Chojnice | 17 | 39 | 12 | 3 | 2 | 43 - 12 | ||||||
2. | Arka Gdynia | 17 | 37 | 11 | 4 | 2 | 33 - 13 | ||||||
3. | Cisowa Gdynia | 17 | 29 | 8 | 5 | 4 | 28 - 20 | ||||||
4. | Stolem Gniewino | 17 | 27 | 8 | 3 | 6 | 46 - 26 | ||||||
5. | Korona Żelistrzewo | 17 | 21 | 6 | 3 | 8 | 24 - 37 | ||||||
6. | Unia Tczew | 17 | 20 | 6 | 2 | 9 | 29 - 30 | ||||||
7. | Brzeźno Gdańsk | 17 | 20 | 5 | 5 | 7 | 21 - 34 | ||||||
8. | GKS Sierakowice | 17 | 18 | 4 | 6 | 7 | 21 - 28 | ||||||
9. | Polonia II Gdańsk | 9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 8 - 16 | ||||||
10. | KP Sopot | 17 | 5 | 0 | 5 | 12 | 4 - 41 |
Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (1) | |||
Arka Gdynia | 1 - 0 | Korona Żelistrzewo | ||
Chojniczanka Chojnice | 4 - 1 | Stolem Gniewino | ||
Cisowa Gdynia | 2 - 1 | Unia Tczew | ||
Brzeźno Gdańsk | 3 - 0 | KP Sopot | ||
GKS Sierakowice | - | Polonia II Gdańsk | ||
Korona Żelistrzewo | 3 - 0 | KP Sopot | ||
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Unia Tczew | 0 - 2 | GKS Sierakowice | ||
Stolem Gniewino | 4 - 4 | Cisowa Gdynia | ||
Arka Gdynia | 3 - 2 | Chojniczanka Chojnice | ||
Polonia II Gdańsk | - | Brzeźno Gdańsk | ||
Chojniczanka Chojnice | 2 - 1 | Korona Żelistrzewo | ||
Cisowa Gdynia | 0 - 0 | Arka Gdynia | ||
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
GKS Sierakowice | 1 - 1 | Stolem Gniewino | ||
Brzeźno Gdańsk | 0 - 0 | Unia Tczew | ||
KP Sopot | - | Polonia II Gdańsk | ||
Unia Tczew | 3 - 0 | KP Sopot | ||
vo | ||||
Stolem Gniewino | 4 - 0 | Brzeźno Gdańsk | ||
Arka Gdynia | 2 - 1 | GKS Sierakowice | ||
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Chojniczanka Chojnice | 2 - 1 | Cisowa Gdynia | ||
Korona Żelistrzewo | - | Polonia II Gdańsk | ||
Cisowa Gdynia | 2 - 0 | Korona Żelistrzewo | ||
GKS Sierakowice | 0 - 1 | Chojniczanka Chojnice | ||
Brzeźno Gdańsk | 1 - 1 | Arka Gdynia | ||
KP Sopot | 0 - 0 | Stolem Gniewino | ||
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Polonia II Gdańsk | - | Unia Tczew | ||
Korona Żelistrzewo | 2 - 1 | Unia Tczew | ||
Arka Gdynia | 1 - 0 | KP Sopot | ||
Chojniczanka Chojnice | 6 - 0 | Brzeźno Gdańsk | ||
Cisowa Gdynia | 2 - 0 | GKS Sierakowice | ||
Stolem Gniewino | - | Polonia II Gdańsk | ||
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
GKS Sierakowice | 0 - 1 | Korona Żelistrzewo | ||
Brzeźno Gdańsk | 1 - 2 | Cisowa Gdynia | ||
KP Sopot | 0 - 4 | Chojniczanka Chojnice | ||
Unia Tczew | 3 - 1 | Stolem Gniewino | ||
Polonia II Gdańsk | - | Arka Gdynia | ||
Korona Żelistrzewo | 2 - 4 | Stolem Gniewino | ||
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Arka Gdynia | 3 - 1 | Unia Tczew | ||
Cisowa Gdynia | 4 - 0 | KP Sopot | ||
GKS Sierakowice | 5 - 0 | Brzeźno Gdańsk | ||
Chojniczanka Chojnice | - | Polonia II Gdańsk | ||
Brzeźno Gdańsk | 0 - 1 | Korona Żelistrzewo | ||
KP Sopot | 1 - 3 | GKS Sierakowice | ||
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Unia Tczew | 0 - 7 | Chojniczanka Chojnice | ||
Stolem Gniewino | 0 - 1 | Arka Gdynia | ||
Polonia II Gdańsk | - | Cisowa Gdynia | ||
Korona Żelistrzewo | 1 - 2 | Arka Gdynia | ||
Stolem Gniewino | 0 - 3 | Chojniczanka Chojnice | ||
Unia Tczew | 0 - 2 | Cisowa Gdynia | ||
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
KP Sopot | 0 - 3 | Brzeźno Gdańsk | ||
Polonia II Gdańsk | 0 - 2 | GKS Sierakowice | ||
KP Sopot | 0 - 3 | Korona Żelistrzewo | ||
GKS Sierakowice | 2 - 3 | Unia Tczew | ||
Cisowa Gdynia | 2 - 0 | Stolem Gniewino | ||
Chojniczanka Chojnice | 1 - 1 | Arka Gdynia | ||
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Brzeźno Gdańsk | 5 - 2 | Polonia II Gdańsk | ||
Korona Żelistrzewo | 0 - 2 | Chojniczanka Chojnice | ||
Arka Gdynia | 4 - 0 | Cisowa Gdynia | ||
Stolem Gniewino | 7 - 0 | GKS Sierakowice | ||
Unia Tczew | 5 - 0 | Brzeźno Gdańsk | ||
Polonia II Gdańsk | 0 - 0 | KP Sopot | ||
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
KP Sopot | 1 - 1 | Unia Tczew | ||
Brzeźno Gdańsk | 0 - 2 | Stolem Gniewino | ||
GKS Sierakowice | 0 - 5 | Arka Gdynia | ||
Cisowa Gdynia | 1 - 1 | Chojniczanka Chojnice | ||
Polonia II Gdańsk | 2 - 2 | Korona Żelistrzewo | ||
Korona Żelistrzewo | 3 - 1 | Cisowa Gdynia | ||
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Chojniczanka Chojnice | 1 - 1 | GKS Sierakowice | ||
Arka Gdynia | 3 - 3 | Brzeźno Gdańsk | ||
Stolem Gniewino | 5 - 0 | KP Sopot | ||
Unia Tczew | 0 - 2 | Polonia II Gdańsk | ||
Unia Tczew | 6 - 0 | Korona Żelistrzewo | ||
KP Sopot | 0 - 3 | Arka Gdynia | ||
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Brzeźno Gdańsk | 1 - 0 | Chojniczanka Chojnice | ||
GKS Sierakowice | 1 - 1 | Cisowa Gdynia | ||
Polonia II Gdańsk | 0 - 3 | Stolem Gniewino | ||
Korona Żelistrzewo | 2 - 2 | GKS Sierakowice | ||
Cisowa Gdynia | 1 - 2 | Brzeźno Gdańsk | ||
Chojniczanka Chojnice | 3 - 0 | KP Sopot | ||
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Stolem Gniewino | 4 - 2 | Unia Tczew | ||
Arka Gdynia | 0 - 1 | Polonia II Gdańsk | ||
Stolem Gniewino | 10 - 1 | Korona Żelistrzewo | ||
Unia Tczew | 2 - 0 | Arka Gdynia | ||
KP Sopot | 1 - 1 | Cisowa Gdynia | ||
Brzeźno Gdańsk | 0 - 0 | GKS Sierakowice | ||
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Polonia II Gdańsk | 1 - 2 | Chojniczanka Chojnice | ||
Korona Żelistrzewo | 2 - 2 | Brzeźno Gdańsk | ||
GKS Sierakowice | 1 - 1 | KP Sopot | ||
Chojniczanka Chojnice | 2 - 1 | Unia Tczew | ||
Arka Gdynia | 3 - 0 | Stolem Gniewino | ||
Cisowa Gdynia | 2 - 0 | Polonia II Gdańsk | ||
|