Baner

Pomorska Liga Juniorów D1 - sezon 2014/2015

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Piłkarska LG 26 73 24 1 1 134 - 21
2. U-2 Bytów 26 59 19 2 5 64 - 30
3. Chojniczanka Chojnice 26 55 17 4 5 70 - 23
4. Pogoń Lębork 26 49 16 1 9 90 - 37
5. Gryf Słupsk 26 46 15 1 10 46 - 41
6. KP Starogard Gdański 26 45 14 3 9 66 - 36
7. Arka Gdynia SI 26 33 9 6 11 39 - 33
8. Sztorm Mosty 26 32 9 5 12 44 - 41
9. Santos Gdańsk 26 31 10 1 15 45 - 66
10. Gryf Wejherowo 26 28 7 7 12 36 - 67
11. Wierzyca Pelplin 26 24 6 6 14 31 - 73
12. Czarni Pruszcz Gdański 26 22 6 4 16 23 - 61
13. Cartusia Kartuzy 26 19 5 4 17 35 - 76
14. Gryf 2009 Tczew 26 7 2 1 23 24 - 142
Ostatni komentarz dodał cpelplin 14.06.2015, 12:40:56


Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (9) 
Wierzyca Pelplin 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 10 września 2014
U-2 Bytów 1 - 2 Arka Gdynia SI 10 września 2014
Sztorm Mosty 5 - 0 Cartusia Kartuzy
Santos Gdańsk 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 17 września 2014
Pogoń Lębork 4 - 1 Gryf 2009 Tczew 10 września 2014
Akademia Piłkarska LG 13 - 0 Gryf Wejherowo 9 września 2014
Gryf Słupsk 2 - 1 KP Starogard Gdański
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 4 KP Starogard Gdański
Gryf Wejherowo 1 - 0 Gryf Słupsk
Gryf 2009 Tczew 0 - 9 Akademia Piłkarska LG
Chojniczanka Chojnice 5 - 1 Pogoń Lębork
Cartusia Kartuzy 4 - 2 Santos Gdańsk
Arka Gdynia SI 1 - 0 Sztorm Mosty
Wierzyca Pelplin 1 - 4 U-2 Bytów
Kolejka 3 - 3. września 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
U-2 Bytów 6 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Sztorm Mosty 2 - 2 Wierzyca Pelplin
Santos Gdańsk 2 - 1 Arka Gdynia SI
Pogoń Lębork 1 - 2 Cartusia Kartuzy 4 września 2014
Akademia Piłkarska LG 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
Gryf Słupsk 7 - 2 Gryf 2009 Tczew
KP Starogard Gdański 3 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 4 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 3 Gryf Wejherowo
Gryf 2009 Tczew 1 - 13 KP Starogard Gdański
Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Gryf Słupsk
Cartusia Kartuzy 1 - 3 Akademia Piłkarska LG
Arka Gdynia SI 0 - 0 Pogoń Lębork
Wierzyca Pelplin 3 - 1 Santos Gdańsk
U-2 Bytów 3 - 1 Sztorm Mosty
Kolejka 5 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
Sztorm Mosty 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 18 września 2014
Santos Gdańsk 0 - 2 U-2 Bytów
Pogoń Lębork 7 - 0 Wierzyca Pelplin
Akademia Piłkarska LG 6 - 1 Arka Gdynia SI
Gryf Słupsk 4 - 1 Cartusia Kartuzy
KP Starogard Gdański 0 - 0 Chojniczanka Chojnice
Gryf Wejherowo 5 - 2 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 6 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (7) 
Czarni Pruszcz Gdański 5 - 0 Gryf 2009 Tczew
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Gryf Wejherowo
Cartusia Kartuzy 2 - 2 KP Starogard Gdański
Arka Gdynia SI 0 - 0 Gryf Słupsk
Wierzyca Pelplin 1 - 4 Akademia Piłkarska LG
U-2 Bytów 2 - 0 Pogoń Lębork
Sztorm Mosty 4 - 1 Santos Gdańsk
Kolejka 7 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
Santos Gdańsk 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Pogoń Lębork 4 - 0 Sztorm Mosty
Akademia Piłkarska LG 9 - 2 U-2 Bytów
Gryf Słupsk 4 - 1 Wierzyca Pelplin
KP Starogard Gdański 1 - 3 Arka Gdynia SI
Gryf Wejherowo 4 - 1 Cartusia Kartuzy
Gryf 2009 Tczew 0 - 5 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 8 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
Cartusia Kartuzy 3 - 6 Gryf 2009 Tczew
Arka Gdynia SI 3 - 1 Gryf Wejherowo
Wierzyca Pelplin 0 - 2 KP Starogard Gdański
U-2 Bytów 2 - 0 Gryf Słupsk
Sztorm Mosty 1 - 4 Akademia Piłkarska LG
Pogoń Lębork 5 - 0 Santos Gdańsk
Kolejka 9 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
Pogoń Lębork 4 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Akademia Piłkarska LG 11 - 0 Santos Gdańsk
Gryf Słupsk 0 - 1 Sztorm Mosty
KP Starogard Gdański 0 - 2 U-2 Bytów
Gryf Wejherowo 1 - 1 Wierzyca Pelplin
Gryf 2009 Tczew 1 - 5 Arka Gdynia SI
Chojniczanka Chojnice 8 - 0 Cartusia Kartuzy
Kolejka 10 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Cartusia Kartuzy
Arka Gdynia SI 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
Wierzyca Pelplin 5 - 0 Gryf 2009 Tczew
U-2 Bytów 2 - 1 Gryf Wejherowo
Sztorm Mosty 0 - 3 KP Starogard Gdański
Santos Gdańsk 1 - 2 Gryf Słupsk
Pogoń Lębork 2 - 7 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 11 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
Akademia Piłkarska LG 4 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Gryf Słupsk 2 - 1 Pogoń Lębork
KP Starogard Gdański 4 - 1 Santos Gdańsk
Gryf Wejherowo 1 - 0 Sztorm Mosty
Gryf 2009 Tczew 0 - 2 U-2 Bytów
Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Wierzyca Pelplin
Cartusia Kartuzy 1 - 1 Arka Gdynia SI
Kolejka 12 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 4 Arka Gdynia SI
Wierzyca Pelplin 3 - 2 Cartusia Kartuzy
U-2 Bytów 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
Sztorm Mosty 6 - 0 Gryf 2009 Tczew
Santos Gdańsk 2 - 0 Gryf Wejherowo 23 listopada 2014
Pogoń Lębork 4 - 1 KP Starogard Gdański
Akademia Piłkarska LG 2 - 0 Gryf Słupsk
Kolejka 13 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
Gryf Słupsk 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
KP Starogard Gdański 1 - 3 Akademia Piłkarska LG
Gryf Wejherowo 0 - 5 Pogoń Lębork
Gryf 2009 Tczew 0 - 6 Santos Gdańsk
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Sztorm Mosty
Cartusia Kartuzy 0 - 3 U-2 Bytów
Arka Gdynia SI 3 - 3 Wierzyca Pelplin
Kolejka 14 - 21/22. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 Wierzyca Pelplin
Arka Gdynia SI 0 - 1 U-2 Bytów 25 marca 2015
Cartusia Kartuzy 2 - 2 Sztorm Mosty
Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Santos Gdańsk
Gryf 2009 Tczew 0 - 12 Pogoń Lębork
Gryf Wejherowo 1 - 2 Akademia Piłkarska LG 25 marca 2015
KP Starogard Gdański 0 - 2 Gryf Słupsk
Kolejka 15 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
KP Starogard Gdański 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Gryf Słupsk 3 - 0 Gryf Wejherowo
Akademia Piłkarska LG 7 - 0 Gryf 2009 Tczew
Pogoń Lębork 6 - 1 Chojniczanka Chojnice
Santos Gdańsk 1 - 0 Cartusia Kartuzy
Sztorm Mosty 0 - 4 Arka Gdynia SI
U-2 Bytów 1 - 0 Wierzyca Pelplin
Kolejka 16 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 U-2 Bytów
Wierzyca Pelplin 1 - 1 Sztorm Mosty
Arka Gdynia SI 3 - 0 Santos Gdańsk
Cartusia Kartuzy 0 - 3 Pogoń Lębork
Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Akademia Piłkarska LG 8 kwietnia 2015
Gryf 2009 Tczew 1 - 5 Gryf Słupsk
Gryf Wejherowo 1 - 4 KP Starogard Gdański 15 kwietnia 2015
Kolejka 17 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (4) 
Gryf Wejherowo 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
KP Starogard Gdański 5 - 2 Gryf 2009 Tczew
Gryf Słupsk 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
Akademia Piłkarska LG 9 - 0 Cartusia Kartuzy
Pogoń Lębork 3 - 1 Arka Gdynia SI
Santos Gdańsk 4 - 0 Wierzyca Pelplin
Sztorm Mosty 0 - 0 U-2 Bytów
Kolejka 18 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (3) 
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Sztorm Mosty
U-2 Bytów 1 - 3 Santos Gdańsk
Wierzyca Pelplin 0 - 4 Pogoń Lębork
Arka Gdynia SI 0 - 1 Akademia Piłkarska LG
Cartusia Kartuzy 1 - 3 Gryf Słupsk
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 KP Starogard Gdański
Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 19 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (3) 
Gryf 2009 Tczew 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
Gryf Wejherowo 2 - 2 Chojniczanka Chojnice
KP Starogard Gdański 1 - 0 Cartusia Kartuzy
Gryf Słupsk 1 - 0 Arka Gdynia SI
Akademia Piłkarska LG 6 - 0 Wierzyca Pelplin 6 maja 2015
Pogoń Lębork 0 - 1 U-2 Bytów
Santos Gdańsk 0 - 4 Sztorm Mosty
Kolejka 20 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Santos Gdańsk 6 maja 2015
Sztorm Mosty 4 - 3 Pogoń Lębork
U-2 Bytów 5 - 1 Akademia Piłkarska LG
Wierzyca Pelplin 1 - 0 Gryf Słupsk
Arka Gdynia SI 0 - 2 KP Starogard Gdański
Cartusia Kartuzy 2 - 4 Gryf Wejherowo
Chojniczanka Chojnice 8 - 0 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 21 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Cartusia Kartuzy
Gryf Wejherowo 2 - 2 Arka Gdynia SI
KP Starogard Gdański 2 - 1 Wierzyca Pelplin
Gryf Słupsk 1 - 4 U-2 Bytów
Akademia Piłkarska LG 2 - 0 Sztorm Mosty
Santos Gdańsk 2 - 1 Pogoń Lębork
Kolejka 22 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 5 Pogoń Lębork
Santos Gdańsk 2 - 6 Akademia Piłkarska LG
Sztorm Mosty 0 - 2 Gryf Słupsk
U-2 Bytów 5 - 2 KP Starogard Gdański
Wierzyca Pelplin 1 - 1 Gryf Wejherowo
Arka Gdynia SI 4 - 1 Gryf 2009 Tczew
Cartusia Kartuzy 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 23 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
Cartusia Kartuzy 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Arka Gdynia SI
Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Wierzyca Pelplin
Gryf Wejherowo 1 - 1 U-2 Bytów
KP Starogard Gdański 5 - 0 Sztorm Mosty
Gryf Słupsk 1 - 0 Santos Gdańsk
Akademia Piłkarska LG 5 - 1 Pogoń Lębork
Kolejka 24 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 5 Akademia Piłkarska LG
Pogoń Lębork 4 - 0 Gryf Słupsk
Santos Gdańsk 1 - 4 KP Starogard Gdański
Sztorm Mosty 1 - 1 Gryf Wejherowo
U-2 Bytów 5 - 2 Gryf 2009 Tczew
Wierzyca Pelplin 0 - 8 Chojniczanka Chojnice
Arka Gdynia SI 0 - 1 Cartusia Kartuzy
Kolejka 25 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Cartusia Kartuzy 7 - 0 Wierzyca Pelplin
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 U-2 Bytów
Gryf 2009 Tczew 0 - 7 Sztorm Mosty
Gryf Wejherowo 0 - 4 Santos Gdańsk
KP Starogard Gdański 1 - 2 Pogoń Lębork
Gryf Słupsk 1 - 8 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 26 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Gryf Słupsk
Akademia Piłkarska LG 2 - 0 KP Starogard Gdański
Pogoń Lębork 8 - 2 Gryf Wejherowo
Santos Gdańsk 9 - 0 Gryf 2009 Tczew
Sztorm Mosty 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
U-2 Bytów 6 - 1 Cartusia Kartuzy
Wierzyca Pelplin 2 - 1 Arka Gdynia SI
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE