MENU
ROZGRYWKI 14/15
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
POLECAMY
REKLAMA



Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2013/2014

M.DrużynaMPKTZw.Rem.Por.Bramki
1. KS Kamienica Królewska26621952101 - 27
2. Piaski Wąglikowice2662195285 - 33
3. Sławek Borzechowo2655174569 - 45
4. Tęcza Brusy2639109735 - 50
5. Czarni Ostrowite26361131256 - 53
6. Brda Rytel263598942 - 44
7. KS Grabowo2633961158 - 62
8. Gwiazda Karsin2631941341 - 58
9. Ceramik Łubiana2630861232 - 45
10. Orzeł Gołubie2629921548 - 64
11. Kolejarz Chojnice2628841443 - 52
12. Wda Czarna Woda2628841433 - 46
13. Santana Wielki Klincz2627831535 - 69
14. Czarni Piece2618531847 - 77
Ostatni komentarz dodał Piotr90 25.07.2014, 21:53:53


Ostatnie dyskusje na forum ligi:
* Turniej Szóstek Piłkarskich (20.06 20:12)
* Kamienica-Brda (05.04 17:09)
* Strzelcy(Asystenci) (04.04 14:38)
* okienko transferowe (13.11 18:58)
Dodaj nowy temat >>



Runda wiosenna 2014: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 14 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (53) 
1.Brda Rytel 1 - 1Wda Czarna Woda29 marca 2014 - 16:00
2.Ceramik Łubiana 0 - 1Tęcza Brusy29 marca 2014 - 12:00
3.Czarni Ostrowite 3 - 4Sławek Borzechowo29 marca 2014 - 15:30
4.Czarni Piece 1 - 3Santana Wielki Klincz29 marca 2014 - 16:00
5.Gwiazda Karsin 0 - 4Piaski Wąglikowice30 marca 2014 - 15:00
6.KS Grabowo 0 - 3Orzeł Gołubie30 marca 2014 - 16:00
7.KS Kamienica Królewska 3 - 0Kolejarz Chojnice29 marca 2014 - 16:00
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (24) 
8.KS Kamienica Królewska 4 - 0Brda Rytel5 kwietnia 2014 - 16:00
9.Kolejarz Chojnice 3 - 1KS Grabowo6 kwietnia 2014 - 16:00
10.Orzeł Gołubie 0 - 2Gwiazda Karsin5 kwietnia 2014 - 15:30
11.Piaski Wąglikowice 5 - 3Czarni Piece5 kwietnia 2014 - 15:30
12.Santana Wielki Klincz 0 - 1Czarni Ostrowite5 kwietnia 2014 - 15:30
13.Sławek Borzechowo 1 - 0Ceramik Łubiana5 kwietnia 2014 - 16:00
14.Tęcza Brusy 0 - 1Wda Czarna Woda5 kwietnia 2014 - 16:00
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (9) 
15.Brda Rytel 0 - 2Tęcza Brusy12 kwietnia 2014 - 16:00
16.Wda Czarna Woda 1 - 2Sławek Borzechowo12 kwietnia 2014 - 17:00
17.Ceramik Łubiana 3 - 0Santana Wielki Klincz12 kwietnia 2014 - 11:00
18.Czarni Ostrowite 1 - 4Piaski Wąglikowice12 kwietnia 2014 - 16:00
19.Czarni Piece 2 - 3Orzeł Gołubie12 kwietnia 2014 - 16:00
20.Gwiazda Karsin 2 - 1Kolejarz Chojnice13 kwietnia 2014 - 15:00
21.KS Grabowo 0 - 4KS Kamienica Królewska13 kwietnia 2014 - 14:00
Kolejka 17 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (22) 
22.KS Grabowo 2 - 1Brda Rytel19 kwietnia 2014 - 15:00
23.KS Kamienica Królewska 2 - 2Gwiazda Karsin19 kwietnia 2014 - 17:00
24.Kolejarz Chojnice 3 - 0Czarni Piece16 kwietnia 2014 - 17:00
25.Orzeł Gołubie 2 - 2Czarni Ostrowite19 kwietnia 2014 - 16:30
26.Piaski Wąglikowice 2 - 0Ceramik Łubiana19 kwietnia 2014 - 12:00
27.Santana Wielki Klincz 1 - 0Wda Czarna Woda16 kwietnia 2014 - 17:30
28.Sławek Borzechowo 1 - 1Tęcza Brusy19 kwietnia 2014 - 16:00
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (27) 
29.Brda Rytel 1 - 1Sławek Borzechowo26 kwietnia 2014 - 17:00
30.Tęcza Brusy 3 - 1Santana Wielki Klincz26 kwietnia 2014 - 16:00
31.Wda Czarna Woda 0 - 5Piaski Wąglikowice26 kwietnia 2014 - 17:00
32.Ceramik Łubiana 0 - 2Orzeł Gołubie26 kwietnia 2014 - 11:00
33.Czarni Ostrowite 3 - 1Kolejarz Chojnice26 kwietnia 2014 - 16:00
34.Czarni Piece 2 - 7KS Kamienica Królewska26 kwietnia 2014 - 16:00
35.Gwiazda Karsin 3 - 3KS Grabowo27 kwietnia 2014 - 15:00
Kolejka 19 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (39) 
36.Gwiazda Karsin 2 - 1Brda Rytel4 maja 2014 - 15:00
37.KS Grabowo 3 - 2Czarni Piece3 maja 2014 - 14:00
38.KS Kamienica Królewska 2 - 0Czarni Ostrowite3 maja 2014 - 17:00
39.Kolejarz Chojnice 2 - 0Ceramik Łubiana3 maja 2014 - 16:00
40.Orzeł Gołubie 1 - 0Wda Czarna Woda3 maja 2014 - 16:30
41.Piaski Wąglikowice 8 - 0Tęcza Brusy3 maja 2014 - 16:00
42.Santana Wielki Klincz 0 - 3Sławek Borzechowo3 maja 2014 - 11:30
Kolejka 20 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (20) 
43.Brda Rytel 1 - 0Santana Wielki Klincz10 maja 2014 - 17:00
44.Sławek Borzechowo 4 - 1Piaski Wąglikowice10 maja 2014 - 12:00
45.Tęcza Brusy 4 - 4Orzeł Gołubie10 maja 2014 - 17:00
46.Wda Czarna Woda 2 - 3Kolejarz Chojnice10 maja 2014 - 17:00
47.Ceramik Łubiana 0 - 2KS Kamienica Królewska10 maja 2014 - 11:00
48.Czarni Ostrowite 5 - 2KS Grabowo10 maja 2014 - 16:00
49.Czarni Piece 2 - 0Gwiazda Karsin10 maja 2014 - 16:00
Kolejka 21 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (18) 
50.Czarni Piece 3 - 1Brda Rytel17 maja 2014 - 16:00
51.Gwiazda Karsin 2 - 1Czarni Ostrowite18 maja 2014 - 15:00
52.KS Grabowo 3 - 0Ceramik Łubiana18 maja 2014 - 14:00
53.KS Kamienica Królewska 3 - 1Wda Czarna Woda17 maja 2014 - 17:00
54.Kolejarz Chojnice 1 - 1Tęcza Brusy17 maja 2014 - 13:30
55.Orzeł Gołubie 4 - 2Sławek Borzechowo17 maja 2014 - 16:30
56.Piaski Wąglikowice 5 - 1Santana Wielki Klincz17 maja 2014 - 16:00
Kolejka 22 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (24) 
57.Brda Rytel 0 - 3Piaski Wąglikowice24 maja 2014 - 17:00
58.Santana Wielki Klincz 4 - 0Orzeł Gołubie24 maja 2014 - 17:30
59.Sławek Borzechowo 3 - 1Kolejarz Chojnice24 maja 2014 - 17:00
60.Tęcza Brusy 1 - 5KS Kamienica Królewska24 maja 2014 - 17:00
61.Wda Czarna Woda 0 - 1KS Grabowo24 maja 2014 - 17:00
62.Ceramik Łubiana 1 - 3Gwiazda Karsin24 maja 2014 - 11:00
63.Czarni Ostrowite 2 - 5Czarni Piece24 maja 2014 - 16:00
Kolejka 23 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (41) 
64.Czarni Ostrowite 5 - 3Brda Rytel31 maja 2014 - 16:00
65.Czarni Piece 0 - 2Ceramik Łubiana31 maja 2014 - 16:00
66.Gwiazda Karsin 2 - 0Wda Czarna Woda1 czerwca 2014 - 15:00
67.KS Grabowo 7 - 0Tęcza Brusy1 czerwca 2014 - 14:00
68.KS Kamienica Królewska 1 - 2Sławek Borzechowo31 maja 2014 - 17:00
69.Kolejarz Chojnice 3 - 1Santana Wielki Klincz1 czerwca 2014 - 16:00
70.Orzeł Gołubie 1 - 3Piaski Wąglikowice31 maja 2014 - 16:30
Kolejka 24 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (37) 
71.Brda Rytel 4 - 1Orzeł Gołubie7 czerwca 2014 - 17:00
72.Piaski Wąglikowice 1 - 0Kolejarz Chojnice7 czerwca 2014 - 16:00
73.Santana Wielki Klincz 1 - 6KS Kamienica Królewska8 czerwca 2014 - 11:30
74.Sławek Borzechowo 2 - 2KS Grabowo8 czerwca 2014 - 14:00
75.Tęcza Brusy 0 - 0Gwiazda Karsin11 czerwca 2014 - 18:00
76.Wda Czarna Woda 3 - 0Czarni Piece7 czerwca 2014 - 17:00
77.Ceramik Łubiana 2 - 1Czarni Ostrowite7 czerwca 2014 - 11:00
Kolejka 25 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (25) 
78.Ceramik Łubiana 1 - 1Brda Rytel14 czerwca 2014 - 11:00
79.Czarni Ostrowite 1 - 2Wda Czarna Woda14 czerwca 2014 - 16:00
80.Czarni Piece 2 - 2Tęcza Brusy14 czerwca 2014 - 16:00
81.Gwiazda Karsin 5 - 2Sławek Borzechowo15 czerwca 2014 - 15:00
82.KS Grabowo 2 - 3Santana Wielki Klincz15 czerwca 2014 - 14:00
83.KS Kamienica Królewska 2 - 2Piaski Wąglikowice14 czerwca 2014 - 17:00
84.Kolejarz Chojnice 3 - 1Orzeł Gołubie14 czerwca 2014 - 16:00
Kolejka 26 - 21. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (32) 
85.Brda Rytel 3 - 1Kolejarz Chojnice21 czerwca 2014 - 17:00
86.Orzeł Gołubie 0 - 7KS Kamienica Królewska21 czerwca 2014 - 17:00
87.Piaski Wąglikowice 4 - 0KS Grabowo21 czerwca 2014 - 17:00
88.Santana Wielki Klincz 3 - 3Gwiazda Karsin21 czerwca 2014 - 17:00
89.Sławek Borzechowo 7 - 2Czarni Piece21 czerwca 2014 - 17:00
90.Tęcza Brusy 1 - 0Czarni Ostrowite21 czerwca 2014 - 17:00
91.Wda Czarna Woda 1 - 2Ceramik Łubiana21 czerwca 2014 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2014 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.13