TRÓJMIEJSKA LIGA JUNIORÓW (2006 - 2011). ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU
MENU
ROZGRYWKI 16/17
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2013/2014


MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KS Kamienica Królewska 26 62 19 5 2 101 - 27
2. Piaski Wąglikowice 26 62 19 5 2 85 - 33
3. Sławek Borzechowo 26 55 17 4 5 69 - 45
4. Tęcza Brusy 26 39 10 9 7 35 - 50
5. Czarni Ostrowite 26 36 11 3 12 56 - 53
6. Brda Rytel 26 35 9 8 9 42 - 44
7. KS Grabowo 26 33 9 6 11 58 - 62
8. Gwiazda Karsin 26 31 9 4 13 41 - 58
9. Ceramik Łubiana 26 30 8 6 12 32 - 45
10. Orzeł Gołubie 26 29 9 2 15 48 - 64
11. Kolejarz Chojnice 26 28 8 4 14 43 - 52
12. Wda Czarna Woda 26 28 8 4 14 33 - 46
13. Santana Wielki Klincz 26 27 8 3 15 35 - 69
14. Czarni Piece 26 18 5 3 18 47 - 77
Ostatni komentarz dodał Piotr90 25.07.2014, 21:53:53

Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (52) 
1. Wda Czarna Woda 0 - 0 Brda Rytel 24 sierpnia 2013 - 17:00
2. Tęcza Brusy 1 - 0 Ceramik Łubiana 24 sierpnia 2013 - 17:00
3. Sławek Borzechowo 4 - 1 Czarni Ostrowite 24 sierpnia 2013 - 17:00
4. Santana Wielki Klincz 1 - 0 Czarni Piece 24 sierpnia 2013 - 14:00
5. Piaski Wąglikowice 5 - 2 Gwiazda Karsin 24 sierpnia 2013 - 14:00
6. Orzeł Gołubie 4 - 3 KS Grabowo 25 sierpnia 2013 - 13:30
7. Kolejarz Chojnice 0 - 2 KS Kamienica Królewska 24 sierpnia 2013 - 17:00
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (23) 
8. Brda Rytel 3 - 2 KS Kamienica Królewska 31 sierpnia 2013 - 17:00
9. KS Grabowo 6 - 3 Kolejarz Chojnice 1 września 2013 - 14:00
10. Gwiazda Karsin 2 - 0 Orzeł Gołubie 31 sierpnia 2013 - 16:30
11. Czarni Piece 1 - 3 Piaski Wąglikowice 31 sierpnia 2013 - 16:00
12. Czarni Ostrowite 5 - 0 Santana Wielki Klincz 31 sierpnia 2013 - 15:00
13. Ceramik Łubiana 1 - 1 Sławek Borzechowo 31 sierpnia 2013 - 15:00
14. Wda Czarna Woda 3 - 2 Tęcza Brusy 31 sierpnia 2013 - 17:00
Kolejka 3 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (35) 
15. Tęcza Brusy 1 - 1 Brda Rytel 7 września 2013 - 17:00
16. Sławek Borzechowo 3 - 0 Wda Czarna Woda 7 września 2013 - 17:00
17. Santana Wielki Klincz 0 - 1 Ceramik Łubiana 8 września 2013 - 14:00
18. Piaski Wąglikowice 2 - 2 Czarni Ostrowite 7 września 2013 - 16:00
19. Orzeł Gołubie 6 - 2 Czarni Piece 8 września 2013 - 13:30
20. Kolejarz Chojnice 4 - 0 Gwiazda Karsin 7 września 2013 - 17:00
21. KS Kamienica Królewska 3 - 3 KS Grabowo 8 września 2013 - 13:00
Kolejka 4 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
22. Brda Rytel 2 - 0 KS Grabowo 14 września 2013 - 17:00
23. Gwiazda Karsin 0 - 1 KS Kamienica Królewska 14 września 2013 - 16:30
24. Czarni Piece 4 - 0 Kolejarz Chojnice 14 września 2013 - 17:00
25. Czarni Ostrowite 1 - 0 Orzeł Gołubie 14 września 2013 - 15:30
26. Ceramik Łubiana 1 - 7 Piaski Wąglikowice 14 września 2013 - 15:00
27. Wda Czarna Woda 3 - 0 Santana Wielki Klincz 14 września 2013 - 17:00
28. Tęcza Brusy 3 - 2 Sławek Borzechowo 14 września 2013 - 16:00
Kolejka 5 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (24) 
29. Sławek Borzechowo 3 - 2 Brda Rytel 21 września 2013 - 17:00
30. Santana Wielki Klincz 0 - 0 Tęcza Brusy 21 września 2013 - 15:30
31. Piaski Wąglikowice 3 - 2 Wda Czarna Woda 21 września 2013 - 16:00
32. Orzeł Gołubie 0 - 1 Ceramik Łubiana 22 września 2013 - 13:30
33. Kolejarz Chojnice 1 - 2 Czarni Ostrowite 21 września 2013 - 16:00
34. KS Kamienica Królewska 5 - 1 Czarni Piece 22 września 2013 - 13:00
35. KS Grabowo 4 - 0 Gwiazda Karsin 22 września 2013 - 14:00
Kolejka 6 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (24) 
36. Brda Rytel 2 - 0 Gwiazda Karsin 28 września 2013 - 16:30
37. Czarni Piece 3 - 3 KS Grabowo 28 września 2013 - 16:00
38. Czarni Ostrowite 2 - 2 KS Kamienica Królewska 28 września 2013 - 14:30
39. Ceramik Łubiana 2 - 1 Kolejarz Chojnice 28 września 2013 - 15:00
40. Wda Czarna Woda 1 - 2 Orzeł Gołubie 28 września 2013 - 17:00
41. Tęcza Brusy 1 - 1 Piaski Wąglikowice 28 września 2013 - 16:00
42. Sławek Borzechowo 6 - 1 Santana Wielki Klincz 29 września 2013 - 15:00
Kolejka 7 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (25) 
43. Santana Wielki Klincz 2 - 3 Brda Rytel 6 października 2013 - 14:00
44. Piaski Wąglikowice 4 - 0 Sławek Borzechowo 5 października 2013 - 16:00
45. Orzeł Gołubie 2 - 4 Tęcza Brusy 6 października 2013 - 13:30
46. Kolejarz Chojnice 2 - 0 Wda Czarna Woda 5 października 2013 - 16:00
47. KS Kamienica Królewska 3 - 3 Ceramik Łubiana 6 października 2013 - 13:00
48. KS Grabowo 4 - 2 Czarni Ostrowite 6 października 2013 - 14:00
49. Gwiazda Karsin 3 - 5 Czarni Piece 6 października 2013 - 14:00
Kolejka 8 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (16) 
50. Brda Rytel 2 - 0 Czarni Piece 12 października 2013 - 16:00
51. Czarni Ostrowite 6 - 1 Gwiazda Karsin 12 października 2013 - 14:30
52. Ceramik Łubiana 2 - 3 KS Grabowo 12 października 2013 - 13:30
53. Wda Czarna Woda 1 - 6 KS Kamienica Królewska 12 października 2013 - 15:00
54. Tęcza Brusy 3 - 1 Kolejarz Chojnice 12 października 2013 - 15:00
55. Sławek Borzechowo 3 - 2 Orzeł Gołubie 12 października 2013 - 16:00
56. Santana Wielki Klincz 2 - 4 Piaski Wąglikowice 12 października 2013 - 14:30
Kolejka 9 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (34) 
57. Piaski Wąglikowice 1 - 1 Brda Rytel 19 października 2013 - 15:00
58. Orzeł Gołubie 2 - 3 Santana Wielki Klincz 20 października 2013 - 13:30
59. Kolejarz Chojnice 1 - 2 Sławek Borzechowo 19 października 2013 - 14:00
60. KS Kamienica Królewska 7 - 1 Tęcza Brusy 20 października 2013 - 13:00
61. KS Grabowo 3 - 3 Wda Czarna Woda 20 października 2013 - 14:00
62. Gwiazda Karsin 2 - 3 Ceramik Łubiana 19 października 2013 - 14:00
63. Czarni Piece 2 - 3 Czarni Ostrowite 19 października 2013 - 16:00
Kolejka 10 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (31) 
64. Brda Rytel 2 - 4 Czarni Ostrowite 26 października 2013 - 15:00
65. Ceramik Łubiana 2 - 2 Czarni Piece 26 października 2013 - 13:00
66. Wda Czarna Woda 3 - 2 Gwiazda Karsin 26 października 2013 - 15:00
67. Tęcza Brusy 0 - 0 KS Grabowo 26 października 2013 - 15:00
68. Sławek Borzechowo 1 - 4 KS Kamienica Królewska 27 października 2013 - 11:00
69. Santana Wielki Klincz 2 - 2 Kolejarz Chojnice 27 października 2013 - 14:00
70. Piaski Wąglikowice 2 - 1 Orzeł Gołubie 26 października 2013 - 15:00
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (31) 
71. Orzeł Gołubie 2 - 4 Brda Rytel 3 listopada 2013 - 13:30
72. Kolejarz Chojnice 2 - 2 Piaski Wąglikowice 2 listopada 2013 - 14:00
73. KS Kamienica Królewska 11 - 0 Santana Wielki Klincz 3 listopada 2013 - 13:00
74. KS Grabowo 1 - 5 Sławek Borzechowo 3 listopada 2013 - 14:00
75. Gwiazda Karsin 3 - 0 Tęcza Brusy 2 listopada 2013 - 14:00
76. Czarni Piece 0 - 2 Wda Czarna Woda 2 listopada 2013 - 14:30
77. Czarni Ostrowite 3 - 2 Ceramik Łubiana 2 listopada 2013 - 14:00
Kolejka 12 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (31) 
78. Brda Rytel 2 - 2 Ceramik Łubiana 9 listopada 2013 - 14:00
79. Wda Czarna Woda 2 - 0 Czarni Ostrowite 9 listopada 2013 - 14:30
80. Tęcza Brusy 2 - 0 Czarni Piece 10 listopada 2013 - 14:00
81. Sławek Borzechowo 1 - 0 Gwiazda Karsin 9 listopada 2013 - 14:00
82. Santana Wielki Klincz 2 - 1 KS Grabowo 10 listopada 2013 - 14:00
83. Piaski Wąglikowice 1 - 5 KS Kamienica Królewska 9 listopada 2013 - 14:00
84. Orzeł Gołubie 5 - 3 Kolejarz Chojnice 10 listopada 2013 - 13:30
Kolejka 13 - 16/17. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (29) 
85. Kolejarz Chojnice 1 - 1 Brda Rytel 16 listopada 2013 - 14:00
86. KS Kamienica Królewska 2 - 0 Orzeł Gołubie 17 listopada 2013 - 13:00
87. KS Grabowo 1 - 3 Piaski Wąglikowice 17 listopada 2013 - 14:00
88. Gwiazda Karsin 0 - 4 Santana Wielki Klincz 16 listopada 2013 - 14:00
89. Czarni Piece 3 - 4 Sławek Borzechowo 16 listopada 2013 - 14:00
90. Czarni Ostrowite 0 - 1 Tęcza Brusy 17 listopada 2013 - 13:00
91. Ceramik Łubiana 1 - 1 Wda Czarna Woda 16 listopada 2013 - 13:00
Kolejka 14 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (53) 
92. Brda Rytel 1 - 1 Wda Czarna Woda 29 marca 2014 - 16:00
93. Ceramik Łubiana 0 - 1 Tęcza Brusy 29 marca 2014 - 12:00
94. Czarni Ostrowite 3 - 4 Sławek Borzechowo 29 marca 2014 - 15:30
95. Czarni Piece 1 - 3 Santana Wielki Klincz 29 marca 2014 - 16:00
96. Gwiazda Karsin 0 - 4 Piaski Wąglikowice 30 marca 2014 - 15:00
97. KS Grabowo 0 - 3 Orzeł Gołubie 30 marca 2014 - 16:00
98. KS Kamienica Królewska 3 - 0 Kolejarz Chojnice 29 marca 2014 - 16:00
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (24) 
99. KS Kamienica Królewska 4 - 0 Brda Rytel 5 kwietnia 2014 - 16:00
100. Kolejarz Chojnice 3 - 1 KS Grabowo 6 kwietnia 2014 - 16:00
101. Orzeł Gołubie 0 - 2 Gwiazda Karsin 5 kwietnia 2014 - 15:30
102. Piaski Wąglikowice 5 - 3 Czarni Piece 5 kwietnia 2014 - 15:30
103. Santana Wielki Klincz 0 - 1 Czarni Ostrowite 5 kwietnia 2014 - 15:30
104. Sławek Borzechowo 1 - 0 Ceramik Łubiana 5 kwietnia 2014 - 16:00
105. Tęcza Brusy 0 - 1 Wda Czarna Woda 5 kwietnia 2014 - 16:00
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (9) 
106. Brda Rytel 0 - 2 Tęcza Brusy 12 kwietnia 2014 - 16:00
107. Wda Czarna Woda 1 - 2 Sławek Borzechowo 12 kwietnia 2014 - 17:00
108. Ceramik Łubiana 3 - 0 Santana Wielki Klincz 12 kwietnia 2014 - 11:00
109. Czarni Ostrowite 1 - 4 Piaski Wąglikowice 12 kwietnia 2014 - 16:00
110. Czarni Piece 2 - 3 Orzeł Gołubie 12 kwietnia 2014 - 16:00
111. Gwiazda Karsin 2 - 1 Kolejarz Chojnice 13 kwietnia 2014 - 15:00
112. KS Grabowo 0 - 4 KS Kamienica Królewska 13 kwietnia 2014 - 14:00
Kolejka 17 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (22) 
113. KS Grabowo 2 - 1 Brda Rytel 19 kwietnia 2014 - 15:00
114. KS Kamienica Królewska 2 - 2 Gwiazda Karsin 19 kwietnia 2014 - 17:00
115. Kolejarz Chojnice 3 - 0 Czarni Piece 16 kwietnia 2014 - 17:00
116. Orzeł Gołubie 2 - 2 Czarni Ostrowite 19 kwietnia 2014 - 16:30
117. Piaski Wąglikowice 2 - 0 Ceramik Łubiana 19 kwietnia 2014 - 12:00
118. Santana Wielki Klincz 1 - 0 Wda Czarna Woda 16 kwietnia 2014 - 17:30
119. Sławek Borzechowo 1 - 1 Tęcza Brusy 19 kwietnia 2014 - 16:00
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (27) 
120. Brda Rytel 1 - 1 Sławek Borzechowo 26 kwietnia 2014 - 17:00
121. Tęcza Brusy 3 - 1 Santana Wielki Klincz 26 kwietnia 2014 - 16:00
122. Wda Czarna Woda 0 - 5 Piaski Wąglikowice 26 kwietnia 2014 - 17:00
123. Ceramik Łubiana 0 - 2 Orzeł Gołubie 26 kwietnia 2014 - 11:00
124. Czarni Ostrowite 3 - 1 Kolejarz Chojnice 26 kwietnia 2014 - 16:00
125. Czarni Piece 2 - 7 KS Kamienica Królewska 26 kwietnia 2014 - 16:00
126. Gwiazda Karsin 3 - 3 KS Grabowo 27 kwietnia 2014 - 15:00
Kolejka 19 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (39) 
127. Gwiazda Karsin 2 - 1 Brda Rytel 4 maja 2014 - 15:00
128. KS Grabowo 3 - 2 Czarni Piece 3 maja 2014 - 14:00
129. KS Kamienica Królewska 2 - 0 Czarni Ostrowite 3 maja 2014 - 17:00
130. Kolejarz Chojnice 2 - 0 Ceramik Łubiana 3 maja 2014 - 16:00
131. Orzeł Gołubie 1 - 0 Wda Czarna Woda 3 maja 2014 - 16:30
132. Piaski Wąglikowice 8 - 0 Tęcza Brusy 3 maja 2014 - 16:00
133. Santana Wielki Klincz 0 - 3 Sławek Borzechowo 3 maja 2014 - 11:30
Kolejka 20 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (20) 
134. Brda Rytel 1 - 0 Santana Wielki Klincz 10 maja 2014 - 17:00
135. Sławek Borzechowo 4 - 1 Piaski Wąglikowice 10 maja 2014 - 12:00
136. Tęcza Brusy 4 - 4 Orzeł Gołubie 10 maja 2014 - 17:00
137. Wda Czarna Woda 2 - 3 Kolejarz Chojnice 10 maja 2014 - 17:00
138. Ceramik Łubiana 0 - 2 KS Kamienica Królewska 10 maja 2014 - 11:00
139. Czarni Ostrowite 5 - 2 KS Grabowo 10 maja 2014 - 16:00
140. Czarni Piece 2 - 0 Gwiazda Karsin 10 maja 2014 - 16:00
Kolejka 21 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (18) 
141. Czarni Piece 3 - 1 Brda Rytel 17 maja 2014 - 16:00
142. Gwiazda Karsin 2 - 1 Czarni Ostrowite 18 maja 2014 - 15:00
143. KS Grabowo 3 - 0 Ceramik Łubiana 18 maja 2014 - 14:00
144. KS Kamienica Królewska 3 - 1 Wda Czarna Woda 17 maja 2014 - 17:00
145. Kolejarz Chojnice 1 - 1 Tęcza Brusy 17 maja 2014 - 13:30
146. Orzeł Gołubie 4 - 2 Sławek Borzechowo 17 maja 2014 - 16:30
147. Piaski Wąglikowice 5 - 1 Santana Wielki Klincz 17 maja 2014 - 16:00
Kolejka 22 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (24) 
148. Brda Rytel 0 - 3 Piaski Wąglikowice 24 maja 2014 - 17:00
149. Santana Wielki Klincz 4 - 0 Orzeł Gołubie 24 maja 2014 - 17:30
150. Sławek Borzechowo 3 - 1 Kolejarz Chojnice 24 maja 2014 - 17:00
151. Tęcza Brusy 1 - 5 KS Kamienica Królewska 24 maja 2014 - 17:00
152. Wda Czarna Woda 0 - 1 KS Grabowo 24 maja 2014 - 17:00
153. Ceramik Łubiana 1 - 3 Gwiazda Karsin 24 maja 2014 - 11:00
154. Czarni Ostrowite 2 - 5 Czarni Piece 24 maja 2014 - 16:00
Kolejka 23 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (41) 
155. Czarni Ostrowite 5 - 3 Brda Rytel 31 maja 2014 - 16:00
156. Czarni Piece 0 - 2 Ceramik Łubiana 31 maja 2014 - 16:00
157. Gwiazda Karsin 2 - 0 Wda Czarna Woda 1 czerwca 2014 - 15:00
158. KS Grabowo 7 - 0 Tęcza Brusy 1 czerwca 2014 - 14:00
159. KS Kamienica Królewska 1 - 2 Sławek Borzechowo 31 maja 2014 - 17:00
160. Kolejarz Chojnice 3 - 1 Santana Wielki Klincz 1 czerwca 2014 - 16:00
161. Orzeł Gołubie 1 - 3 Piaski Wąglikowice 31 maja 2014 - 16:30
Kolejka 24 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (37) 
162. Brda Rytel 4 - 1 Orzeł Gołubie 7 czerwca 2014 - 17:00
163. Piaski Wąglikowice 1 - 0 Kolejarz Chojnice 7 czerwca 2014 - 16:00
164. Santana Wielki Klincz 1 - 6 KS Kamienica Królewska 8 czerwca 2014 - 11:30
165. Sławek Borzechowo 2 - 2 KS Grabowo 8 czerwca 2014 - 14:00
166. Tęcza Brusy 0 - 0 Gwiazda Karsin 11 czerwca 2014 - 18:00
167. Wda Czarna Woda 3 - 0 Czarni Piece 7 czerwca 2014 - 17:00
168. Ceramik Łubiana 2 - 1 Czarni Ostrowite 7 czerwca 2014 - 11:00
Kolejka 25 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (25) 
169. Ceramik Łubiana 1 - 1 Brda Rytel 14 czerwca 2014 - 11:00
170. Czarni Ostrowite 1 - 2 Wda Czarna Woda 14 czerwca 2014 - 16:00
171. Czarni Piece 2 - 2 Tęcza Brusy 14 czerwca 2014 - 16:00
172. Gwiazda Karsin 5 - 2 Sławek Borzechowo 15 czerwca 2014 - 15:00
173. KS Grabowo 2 - 3 Santana Wielki Klincz 15 czerwca 2014 - 14:00
174. KS Kamienica Królewska 2 - 2 Piaski Wąglikowice 14 czerwca 2014 - 17:00
175. Kolejarz Chojnice 3 - 1 Orzeł Gołubie 14 czerwca 2014 - 16:00
Kolejka 26 - 21. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (32) 
176. Brda Rytel 3 - 1 Kolejarz Chojnice 21 czerwca 2014 - 17:00
177. Orzeł Gołubie 0 - 7 KS Kamienica Królewska 21 czerwca 2014 - 17:00
178. Piaski Wąglikowice 4 - 0 KS Grabowo 21 czerwca 2014 - 17:00
179. Santana Wielki Klincz 3 - 3 Gwiazda Karsin 21 czerwca 2014 - 17:00
180. Sławek Borzechowo 7 - 2 Czarni Piece 21 czerwca 2014 - 17:00
181. Tęcza Brusy 1 - 0 Czarni Ostrowite 21 czerwca 2014 - 17:00
182. Wda Czarna Woda 1 - 2 Ceramik Łubiana 21 czerwca 2014 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.05