Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (104) |
Polonez Bobrowniki |
1 - 0 |
Zenit Redkowice |
24 sierpnia 2013
24.08 - 16:00 |
Słupia Kwakowo |
0 - 1 |
Granit Kończewo |
25 sierpnia 2013
25.08 - 13:30 |
Start Łebień |
0 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
24 sierpnia 2013
24.08 - 15:00 |
Unia Korzybie |
1 - 4 |
Barton Barcino |
25 sierpnia 2013
25.08 - 14:00 |
Słupia Kobylnica |
1 - 1 |
Sparta Sycewice |
24 sierpnia 2013
24.08 - 17:00 |
Garbarnia Kępice |
4 - 1 |
Echo Biesowice |
24 sierpnia 2013
24.08 - 15:00 |
Jantaria Pobłocie |
0 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
25 sierpnia 2013
25.08 - 12:30 |
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Zenit Redkowice |
1 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
1 września 2013
1.09 - 14:00 |
Echo Biesowice |
2 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
31 sierpnia 2013
31.08 - 11:00 |
Sparta Sycewice |
4 - 1 |
Garbarnia Kępice |
31 sierpnia 2013
31.08 - 16:00 |
Barton Barcino |
0 - 0 |
Słupia Kobylnica |
1 września 2013
1.09 - 14:00 |
Chrobry Charbrowo |
3 - 2 |
Unia Korzybie |
31 sierpnia 2013
31.08 - 17:00 |
Granit Kończewo |
2 - 0 |
Start Łebień |
1 września 2013
1.09 - 15:30 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 1 |
Słupia Kwakowo |
31 sierpnia 2013
31.08 - 16:00 |
Kolejka 3 - 7/8. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Słupia Kwakowo |
1 - 1 |
Zenit Redkowice |
8 września 2013
8.09 - 13:30 |
Start Łebień |
3 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
8 września 2013
8.09 - 14:00 |
Unia Korzybie |
7 - 1 |
Granit Kończewo |
8 września 2013
8.09 - 14:00 |
Słupia Kobylnica |
5 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
7 września 2013
7.09 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 2 |
Barton Barcino |
7 września 2013
7.09 - 12:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 4 |
Sparta Sycewice |
8 września 2013
8.09 - 12:30 |
Wybrzeże Objazda |
3 - 3 |
Echo Biesowice |
8 września 2013
8.09 - 13:00 |
Kolejka 4 - 14/15. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Zenit Redkowice |
5 - 0 |
Echo Biesowice |
15 września 2013
15.09 - 14:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
14 września 2013
14.09 - 16:00 |
Barton Barcino |
5 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
15 września 2013
15.09 - 14:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 1 |
Garbarnia Kępice |
14 września 2013
14.09 - 17:00 |
Granit Kończewo |
0 - 2 |
Słupia Kobylnica |
15 września 2013
15.09 - 15:30 |
Polonez Bobrowniki |
3 - 4 |
Unia Korzybie |
14 września 2013
14.09 - 16:00 |
Słupia Kwakowo |
1 - 0 |
Start Łebień |
15 września 2013
15.09 - 13:30 |
Kolejka 5 - 21/22. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (73) |
Start Łebień |
0 - 1 |
Zenit Redkowice |
22 września 2013
22.09 - 14:00 |
Unia Korzybie |
2 - 1 |
Słupia Kwakowo |
22 września 2013
22.09 - 14:00 |
Słupia Kobylnica |
4 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
21 września 2013
21.09 - 16:00 |
Garbarnia Kępice |
3 - 0 |
Granit Kończewo |
21 września 2013
21.09 - 14:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
22 września 2013
22.09 - 12:30 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 2 |
Barton Barcino |
22 września 2013
22.09 - 13:00 |
Echo Biesowice |
0 - 4 |
Sparta Sycewice |
21 września 2013
21.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 28/29. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (63) |
Zenit Redkowice |
0 - 0 |
Sparta Sycewice |
29 września 2013
29.09 - 14:00 |
Barton Barcino |
2 - 2 |
Echo Biesowice |
29 września 2013
29.09 - 14:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
28 września 2013
28.09 - 16:00 |
Granit Kończewo |
3 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
29 września 2013
29.09 - 15:30 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 2 |
Garbarnia Kępice |
28 września 2013
28.09 - 16:00 |
Słupia Kwakowo |
0 - 5 |
Słupia Kobylnica |
29 września 2013
29.09 - 13:30 |
Start Łebień |
1 - 2 |
Unia Korzybie |
29 września 2013
29.09 - 14:00 |
Kolejka 7 - 5/6. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Unia Korzybie |
3 - 0 |
Zenit Redkowice |
6 października 2013
6.10 - 14:00 |
Słupia Kobylnica |
18 - 0 |
Start Łebień |
5 października 2013
5.10 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
3 - 3 |
Słupia Kwakowo |
5 października 2013
5.10 - 14:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
6 października 2013
6.10 - 12:30 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 1 |
Granit Kończewo |
6 października 2013
6.10 - 13:00 |
Echo Biesowice |
2 - 3 |
Chrobry Charbrowo |
5 października 2013
5.10 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
4 - 2 |
Barton Barcino |
5 października 2013
5.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 12/13. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (83) |
Zenit Redkowice |
3 - 0 |
Barton Barcino |
13 października 2013
13.10 - 14:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 1 |
Sparta Sycewice |
12 października 2013
12.10 - 15:00 |
Granit Kończewo |
0 - 3 |
Echo Biesowice |
13 października 2013
13.10 - 15:30 |
Polonez Bobrowniki |
3 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
12 października 2013
12.10 - 15:00 |
Słupia Kwakowo |
2 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
13 października 2013
13.10 - 13:30 |
Start Łebień |
1 - 4 |
Garbarnia Kępice |
13 października 2013
13.10 - 14:00 |
Unia Korzybie |
1 - 3 |
Słupia Kobylnica |
13 października 2013
13.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 19/20. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (95) |
Słupia Kobylnica |
0 - 0 |
Zenit Redkowice |
19 października 2013
19.10 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
3 - 1 |
Unia Korzybie |
19 października 2013
19.10 - 14:00 |
Jantaria Pobłocie |
3 - 1 |
Start Łebień |
20 października 2013
20.10 - 12:30 |
Wybrzeże Objazda |
5 - 2 |
Słupia Kwakowo |
20 października 2013
20.10 - 13:00 |
Echo Biesowice |
3 - 6 |
Polonez Bobrowniki |
19 października 2013
19.10 - 15:00 |
Sparta Sycewice |
3 - 3 |
Granit Kończewo |
19 października 2013
19.10 - 14:00 |
Barton Barcino |
2 - 4 |
Chrobry Charbrowo |
20 października 2013
20.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 26/27. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (90) |
Zenit Redkowice |
4 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
27 października 2013
27.10 - 14:00 |
Granit Kończewo |
5 - 5 |
Barton Barcino |
27 października 2013
27.10 - 15:00 |
Polonez Bobrowniki |
5 - 2 |
Sparta Sycewice |
26 października 2013
26.10 - 15:00 |
Słupia Kwakowo |
3 - 0 |
Echo Biesowice |
27 października 2013
27.10 - 13:30 |
Start Łebień |
1 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
27 października 2013
27.10 - 13:00 |
Unia Korzybie |
3 - 3 |
Jantaria Pobłocie |
27 października 2013
27.10 - 14:00 |
Słupia Kobylnica |
3 - 0 |
Garbarnia Kępice |
26 października 2013
26.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] | Komentarze (72) |
Garbarnia Kępice |
4 - 1 |
Zenit Redkowice |
3 listopada 2013
3.11 - 13:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 2 |
Słupia Kobylnica |
3 listopada 2013
3.11 - 12:30 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 2 |
Unia Korzybie |
3 listopada 2013
3.11 - 13:00 |
Echo Biesowice |
4 - 0 |
Start Łebień |
3 listopada 2013
3.11 - 11:00 |
Sparta Sycewice |
3 - 1 |
Słupia Kwakowo |
3 listopada 2013
3.11 - 14:00 |
Barton Barcino |
5 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
3 listopada 2013
3.11 - 11:00 |
Chrobry Charbrowo |
3 - 0 |
Granit Kończewo |
3 listopada 2013
3.11 - 14:00 |
Kolejka 12 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] | Komentarze (84) |
Zenit Redkowice |
2 - 0 |
Granit Kończewo |
10 listopada 2013
10.11 - 14:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
9 listopada 2013
9.11 - 15:00 |
Słupia Kwakowo |
4 - 1 |
Barton Barcino |
10 listopada 2013
10.11 - 13:30 |
Start Łebień |
2 - 1 |
Sparta Sycewice |
10 listopada 2013
10.11 - 12:00 |
Unia Korzybie |
1 - 1 |
Echo Biesowice |
10 listopada 2013
10.11 - 14:00 |
Słupia Kobylnica |
4 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
9 listopada 2013
9.11 - 14:00 |
Garbarnia Kępice |
0 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
9 listopada 2013
9.11 - 13:00 |
Kolejka 13 - 16/17. listopada 2013 [szczegóły] | Komentarze (65) |
Jantaria Pobłocie |
2 - 0 |
Zenit Redkowice |
17 listopada 2013
17.11 - 12:30 |
Wybrzeże Objazda |
4 - 2 |
Garbarnia Kępice |
17 listopada 2013
17.11 - 13:00 |
Echo Biesowice |
1 - 3 |
Słupia Kobylnica |
16 listopada 2013
16.11 - 14:00 |
Sparta Sycewice |
1 - 2 |
Unia Korzybie |
16 listopada 2013
16.11 - 13:00 |
Barton Barcino |
4 - 2 |
Start Łebień |
17 listopada 2013
17.11 - 11:00 |
Chrobry Charbrowo |
4 - 2 |
Słupia Kwakowo |
16 listopada 2013
16.11 - 14:00 |
Granit Kończewo |
1 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
17 listopada 2013
17.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] | Komentarze (79) |
Zenit Redkowice |
2 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
30 marca 2014
30.03 - 14:00 |
Granit Kończewo |
0 - 3 |
Słupia Kwakowo |
30 marca 2014
30.03 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
4 - 0 |
Start Łebień |
29 marca 2014
29.03 - 16:00 |
Barton Barcino |
4 - 2 |
Unia Korzybie |
30 marca 2014
30.03 - 11:00 |
Sparta Sycewice |
3 - 1 |
Słupia Kobylnica |
29 marca 2014
29.03 - 16:00 |
Echo Biesowice |
0 - 1 |
Garbarnia Kępice |
29 marca 2014
29.03 - 15:00 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
29 marca 2014
29.03 - 15:00 |
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Wybrzeże Objazda |
5 - 4 |
Zenit Redkowice |
5 kwietnia 2014
5.04 - 15:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 0 |
Echo Biesowice |
6 kwietnia 2014
6.04 - 12:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 1 |
Sparta Sycewice |
6 kwietnia 2014
6.04 - 16:00 |
Słupia Kobylnica |
2 - 0 |
Barton Barcino |
5 kwietnia 2014
5.04 - 14:00 |
Unia Korzybie |
1 - 4 |
Chrobry Charbrowo |
5 kwietnia 2014
5.04 - 16:00 |
Start Łebień |
2 - 1 |
Granit Kończewo |
6 kwietnia 2014
6.04 - 14:00 |
Słupia Kwakowo |
3 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
5 kwietnia 2014
5.04 - 16:00 |
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Zenit Redkowice |
0 - 0 |
Słupia Kwakowo |
13 kwietnia 2014
13.04 - 14:00 |
Polonez Bobrowniki |
0 - 3 |
Start Łebień |
12 kwietnia 2014
12.04 - 16:00 |
vo, na boisku 4-3 |
Granit Kończewo |
2 - 1 |
Unia Korzybie |
12 kwietnia 2014
12.04 - 17:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 0 |
Słupia Kobylnica |
12 kwietnia 2014
12.04 - 17:00 |
Barton Barcino |
1 - 1 |
Garbarnia Kępice |
13 kwietnia 2014
13.04 - 11:00 |
Sparta Sycewice |
3 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
12 kwietnia 2014
12.04 - 16:00 |
Echo Biesowice |
0 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
12 kwietnia 2014
12.04 - 16:00 |
Kolejka 17 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Echo Biesowice |
1 - 2 |
Zenit Redkowice |
19 kwietnia 2014
19.04 - 14:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 4 |
Sparta Sycewice |
16 kwietnia 2014
16.04 - 16:30 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 1 |
Barton Barcino |
19 kwietnia 2014
19.04 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
4 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
19 kwietnia 2014
19.04 - 14:00 |
Słupia Kobylnica |
2 - 1 |
Granit Kończewo |
19 kwietnia 2014
19.04 - 11:30 |
Unia Korzybie |
3 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
19 kwietnia 2014
19.04 - 17:00 |
Start Łebień |
4 - 2 |
Słupia Kwakowo |
19 kwietnia 2014
19.04 - 16:00 |
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Zenit Redkowice |
2 - 0 |
Start Łebień |
27 kwietnia 2014
27.04 - 14:00 |
Słupia Kwakowo |
2 - 0 |
Unia Korzybie |
26 kwietnia 2014
26.04 - 16:00 |
Polonez Bobrowniki |
3 - 1 |
Słupia Kobylnica |
26 kwietnia 2014
26.04 - 16:00 |
Granit Kończewo |
0 - 6 |
Garbarnia Kępice |
30 kwietnia 2014
30.04 - 17:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
26 kwietnia 2014
26.04 - 17:00 |
Barton Barcino |
2 - 5 |
Wybrzeże Objazda |
27 kwietnia 2014
27.04 - 11:00 |
Sparta Sycewice |
4 - 3 |
Echo Biesowice |
26 kwietnia 2014
26.04 - 16:00 |
Kolejka 19 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Sparta Sycewice |
4 - 0 |
Zenit Redkowice |
3 maja 2014
3.05 - 16:00 |
Echo Biesowice |
2 - 1 |
Barton Barcino |
1 maja 2014
1.05 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
4 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
1 maja 2014
1.05 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
6 - 2 |
Granit Kończewo |
4 maja 2014
4.05 - 12:00 |
Garbarnia Kępice |
3 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
4 maja 2014
4.05 - 16:00 |
Słupia Kobylnica |
1 - 0 |
Słupia Kwakowo |
3 maja 2014
3.05 - 15:00 |
Unia Korzybie |
1 - 1 |
Start Łebień |
3 maja 2014
3.05 - 17:00 |
Kolejka 20 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (66) |
Zenit Redkowice |
4 - 1 |
Unia Korzybie |
11 maja 2014
11.05 - 14:00 |
Start Łebień |
0 - 3 |
Słupia Kobylnica |
11 maja 2014
11.05 - 14:00 |
Słupia Kwakowo |
0 - 1 |
Garbarnia Kępice |
10 maja 2014
10.05 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
10 maja 2014
10.05 - 16:00 |
Granit Kończewo |
4 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
10 maja 2014
10.05 - 17:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 3 |
Echo Biesowice |
10 maja 2014
10.05 - 17:00 |
Barton Barcino |
2 - 5 |
Sparta Sycewice |
10 maja 2014
10.05 - 16:30 |
Kolejka 21 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (60) |
Barton Barcino |
3 - 4 |
Zenit Redkowice |
18 maja 2014
18.05 - 11:00 |
Sparta Sycewice |
0 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
17 maja 2014
17.05 - 16:00 |
Echo Biesowice |
5 - 2 |
Granit Kończewo |
17 maja 2014
17.05 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
17 maja 2014
17.05 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
0 - 6 |
Słupia Kwakowo |
18 maja 2014
18.05 - 12:00 |
Garbarnia Kępice |
6 - 0 |
Start Łebień |
18 maja 2014
18.05 - 16:00 |
Słupia Kobylnica |
1 - 3 |
Unia Korzybie |
17 maja 2014
17.05 - 15:00 |
Kolejka 22 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Zenit Redkowice |
0 - 0 |
Słupia Kobylnica |
25 maja 2014
25.05 - 14:00 |
Unia Korzybie |
1 - 4 |
Garbarnia Kępice |
24 maja 2014
24.05 - 17:00 |
Start Łebień |
3 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
25 maja 2014
25.05 - 14:00 |
Słupia Kwakowo |
2 - 4 |
Wybrzeże Objazda |
24 maja 2014
24.05 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 2 |
Echo Biesowice |
24 maja 2014
24.05 - 16:00 |
Granit Kończewo |
1 - 7 |
Sparta Sycewice |
24 maja 2014
24.05 - 17:00 |
Chrobry Charbrowo |
5 - 0 |
Barton Barcino |
24 maja 2014
24.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Chrobry Charbrowo |
2 - 0 |
Zenit Redkowice |
31 maja 2014
31.05 - 17:00 |
Barton Barcino |
3 - 1 |
Granit Kończewo |
1 czerwca 2014
1.06 - 11:00 |
Sparta Sycewice |
3 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
31 maja 2014
31.05 - 16:00 |
Echo Biesowice |
1 - 4 |
Słupia Kwakowo |
31 maja 2014
31.05 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 2 |
Start Łebień |
31 maja 2014
31.05 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 0 |
Unia Korzybie |
1 czerwca 2014
1.06 - 12:00 |
Garbarnia Kępice |
2 - 1 |
Słupia Kobylnica |
31 maja 2014
31.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (66) |
Zenit Redkowice |
0 - 3 |
Garbarnia Kępice |
8 czerwca 2014
8.06 - 14:00 |
Słupia Kobylnica |
6 - 4 |
Jantaria Pobłocie |
7 czerwca 2014
7.06 - 16:00 |
Unia Korzybie |
1 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
7 czerwca 2014
7.06 - 17:00 |
Start Łebień |
3 - 4 |
Echo Biesowice |
8 czerwca 2014
8.06 - 14:00 |
Słupia Kwakowo |
0 - 2 |
Sparta Sycewice |
7 czerwca 2014
7.06 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 2 |
Barton Barcino |
7 czerwca 2014
7.06 - 16:00 |
Granit Kończewo |
4 - 3 |
Chrobry Charbrowo |
7 czerwca 2014
7.06 - 17:00 |
Kolejka 25 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (69) |
Granit Kończewo |
0 - 1 |
Zenit Redkowice |
14 czerwca 2014
14.06 - 17:00 |
Chrobry Charbrowo |
3 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
14 czerwca 2014
14.06 - 17:00 |
Barton Barcino |
2 - 2 |
Słupia Kwakowo |
15 czerwca 2014
15.06 - 11:00 |
Sparta Sycewice |
3 - 0 |
Start Łebień |
14 czerwca 2014
14.06 - 16:00 |
goście nie przyjechali |
Echo Biesowice |
3 - 2 |
Unia Korzybie |
14 czerwca 2014
14.06 - 17:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 2 |
Słupia Kobylnica |
14 czerwca 2014
14.06 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 1 |
Garbarnia Kępice |
15 czerwca 2014
15.06 - 12:00 |
Kolejka 26 - 21. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (100) |
Zenit Redkowice |
5 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
21 czerwca 2014
21.06 - 17:00 |
Garbarnia Kępice |
5 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
21 czerwca 2014
21.06 - 17:00 |
Słupia Kobylnica |
3 - 0 |
Echo Biesowice |
21 czerwca 2014
21.06 - 17:00 |
Unia Korzybie |
1 - 1 |
Sparta Sycewice |
21 czerwca 2014
21.06 - 17:00 |
Start Łebień |
2 - 1 |
Barton Barcino |
21 czerwca 2014
21.06 - 17:00 |
Słupia Kwakowo |
3 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
21 czerwca 2014
21.06 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
3 - 0 |
Granit Kończewo |
21 czerwca 2014
21.06 - 17:00 |
|