Baner

V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2013/2014

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. MKS Władysławowo 30 64 20 4 6 77 - 38
2. Jaguar Gdańsk 30 64 20 4 6 65 - 37
3. Czarni Pruszcz Gdański 30 63 20 3 7 65 - 44
4. Gedania Gdańsk 30 61 18 7 5 90 - 37
5. Orkan Rumia MKS 30 58 17 7 6 74 - 41
6. Stolem Gniewino 30 52 16 4 10 81 - 37
7. GKS Kowale 30 50 15 5 10 62 - 46
8. Olimpia Osowa 30 50 15 5 10 54 - 38
9. Czarni Przemysław 30 40 13 1 16 60 - 61
10. GKS Sierakowice 30 35 10 5 15 48 - 65
11. Potok Pszczółki 30 34 9 7 14 38 - 66
12. Sokół Ełganowo 30 32 9 5 16 32 - 38
13. Orzeł Trąbki Wielkie 30 32 10 2 18 49 - 68
14. Start Mrzezino 30 25 7 4 19 41 - 76
15. Sporting Leźno 30 19 5 4 21 28 - 85
16. GTS Rusocin 30 6 1 3 26 28 - 115
Ostatni komentarz dodał tomek76 16.07.2014, 07:56:25

 Baner


Kolejka 1 - 10/11. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (62) 
MKS Władysławowo 6 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 10 sierpnia 2013 - 18:00
Start Mrzezino 4 - 3 Czarni Przemysław 10 sierpnia 2013 - 12:00
Orkan Rumia MKS 1 - 3 Gedania Gdańsk 10 sierpnia 2013 - 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 GKS Kowale 10 sierpnia 2013 - 15:00
Sokół Ełganowo 0 - 1 Potok Pszczółki 10 sierpnia 2013 - 17:00
Sporting Leźno 0 - 0 Olimpia Osowa 11 sierpnia 2013 - 14:00
GTS Rusocin 0 - 5 Jaguar Gdańsk 10 sierpnia 2013 - 17:00
Stolem Gniewino 6 - 0 GKS Sierakowice 10 sierpnia 2013 - 17:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (56) 
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 GKS Sierakowice 15 sierpnia 2013 - 18:00
Jaguar Gdańsk 4 - 3 Stolem Gniewino 15 sierpnia 2013 - 11:00
Olimpia Osowa 6 - 0 GTS Rusocin 15 sierpnia 2013 - 11:00
Potok Pszczółki 3 - 1 Sporting Leźno 15 sierpnia 2013 - 14:00
GKS Kowale 2 - 3 Sokół Ełganowo 15 sierpnia 2013 - 15:00
Gedania Gdańsk 8 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 15 sierpnia 2013 - 18:00
Czarni Przemysław 1 - 2 Orkan Rumia MKS 15 sierpnia 2013 - 17:00
MKS Władysławowo 4 - 0 Start Mrzezino 15 sierpnia 2013 - 18:00
Kolejka 3 - 17/18. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (33) 
Start Mrzezino 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 18 sierpnia 2013 - 12:00
Orkan Rumia MKS 3 - 1 MKS Władysławowo 18 sierpnia 2013 - 16:00
Orzeł Trąbki Wielkie 7 - 3 Czarni Przemysław 17 sierpnia 2013 - 17:00
Sokół Ełganowo 2 - 1 Gedania Gdańsk 17 sierpnia 2013 - 17:00
Sporting Leźno 0 - 3 GKS Kowale 18 sierpnia 2013 - 14:00
GTS Rusocin 0 - 2 Potok Pszczółki 17 sierpnia 2013 - 17:00
Stolem Gniewino 1 - 2 Olimpia Osowa 18 sierpnia 2013 - 17:00
GKS Sierakowice 2 - 3 Jaguar Gdańsk 18 sierpnia 2013 - 14:00
Kolejka 4 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (23) 
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Jaguar Gdańsk 24 sierpnia 2013 - 18:00
Olimpia Osowa 2 - 1 GKS Sierakowice 24 sierpnia 2013 - 17:00
Potok Pszczółki 1 - 1 Stolem Gniewino 24 sierpnia 2013 - 15:00
GKS Kowale 5 - 1 GTS Rusocin 24 sierpnia 2013 - 15:00
Gedania Gdańsk 5 - 0 Sporting Leźno 25 sierpnia 2013 - 17:30
Czarni Przemysław 0 - 3 Sokół Ełganowo 25 sierpnia 2013 - 16:00
MKS Władysławowo 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 24 sierpnia 2013 - 18:00
Start Mrzezino 2 - 1 Orkan Rumia MKS 25 sierpnia 2013 - 12:00
Kolejka 5 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (65) 
Orkan Rumia MKS 4 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 1 września 2013 - 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 3 Start Mrzezino 31 sierpnia 2013 - 17:00
Sokół Ełganowo 2 - 0 MKS Władysławowo 31 sierpnia 2013 - 17:00
Sporting Leźno 0 - 3 Czarni Przemysław 1 września 2013 - 14:00
GTS Rusocin 2 - 2 Gedania Gdańsk 31 sierpnia 2013 - 15:00
Stolem Gniewino 2 - 4 GKS Kowale 31 sierpnia 2013 - 17:00
GKS Sierakowice 3 - 0 Potok Pszczółki 1 września 2013 - 14:00
Jaguar Gdańsk 2 - 1 Olimpia Osowa 31 sierpnia 2013 - 11:00
Kolejka 6 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (51) 
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Olimpia Osowa 7 września 2013 - 17:00
Potok Pszczółki 0 - 2 Jaguar Gdańsk 7 września 2013 - 15:00
GKS Kowale 3 - 2 GKS Sierakowice 7 września 2013 - 15:00
Gedania Gdańsk 2 - 2 Stolem Gniewino 7 września 2013 - 17:00
Czarni Przemysław 5 - 0 GTS Rusocin 8 września 2013 - 16:00
MKS Władysławowo 5 - 1 Sporting Leźno 7 września 2013 - 11:00
Start Mrzezino 0 - 1 Sokół Ełganowo 7 września 2013 - 12:00
Orkan Rumia MKS 2 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 8 września 2013 - 11:00
Kolejka 7 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (89) 
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 14 września 2013 - 16:00
Sokół Ełganowo 0 - 2 Orkan Rumia MKS 14 września 2013 - 16:00
Sporting Leźno 1 - 3 Start Mrzezino 15 września 2013 - 14:00
GTS Rusocin 1 - 2 MKS Władysławowo 14 września 2013 - 17:00
Stolem Gniewino 2 - 0 Czarni Przemysław 11 września 2013 - 19:30
GKS Sierakowice 0 - 5 Gedania Gdańsk 15 września 2013 - 14:00
Jaguar Gdańsk 3 - 2 GKS Kowale 14 września 2013 - 17:00
Olimpia Osowa 3 - 0 Potok Pszczółki 14 września 2013 - 16:00
vo, na boisku 1-1
Kolejka 8 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (50) 
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Potok Pszczółki 21 września 2013 - 16:00
GKS Kowale 3 - 1 Olimpia Osowa 21 września 2013 - 15:00
Gedania Gdańsk 2 - 3 Jaguar Gdańsk 21 września 2013 - 17:00
Czarni Przemysław 0 - 2 GKS Sierakowice 22 września 2013 - 15:00
MKS Władysławowo 0 - 5 Stolem Gniewino 21 września 2013 - 11:00
Start Mrzezino 2 - 2 GTS Rusocin 21 września 2013 - 12:00
Orkan Rumia MKS 2 - 2 Sporting Leźno 22 września 2013 - 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Sokół Ełganowo 21 września 2013 - 16:00
Kolejka 9 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (38) 
Sokół Ełganowo 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 28 września 2013 - 16:00
Sporting Leźno 0 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 29 września 2013 - 14:00
GTS Rusocin 1 - 3 Orkan Rumia MKS 28 września 2013 - 16:00
Stolem Gniewino 1 - 0 Start Mrzezino 28 września 2013 - 15:00
GKS Sierakowice 0 - 3 MKS Władysławowo 29 września 2013 - 14:00
Jaguar Gdańsk 3 - 0 Czarni Przemysław 28 września 2013 - 15:00
Olimpia Osowa 1 - 3 Gedania Gdańsk 28 września 2013 - 17:00
Potok Pszczółki 1 - 1 GKS Kowale 28 września 2013 - 14:30
Kolejka 10 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (45) 
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 GKS Kowale 5 października 2013 - 16:00
Gedania Gdańsk 2 - 2 Potok Pszczółki 5 października 2013 - 16:00
Czarni Przemysław 2 - 1 Olimpia Osowa 6 października 2013 - 14:00
MKS Władysławowo 2 - 1 Jaguar Gdańsk 5 października 2013 - 15:00
Start Mrzezino 2 - 1 GKS Sierakowice 5 października 2013 - 12:00
Orkan Rumia MKS 4 - 0 Stolem Gniewino 6 października 2013 - 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 GTS Rusocin 6 października 2013 - 11:00
Sokół Ełganowo 1 - 1 Sporting Leźno 5 października 2013 - 15:00
Kolejka 11 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (40) 
Sporting Leźno 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 13 października 2013 - 14:00
GTS Rusocin 0 - 4 Sokół Ełganowo 12 października 2013 - 16:00
Stolem Gniewino 5 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 12 października 2013 - 15:00
GKS Sierakowice 1 - 5 Orkan Rumia MKS 13 października 2013 - 14:00
Jaguar Gdańsk 2 - 1 Start Mrzezino 12 października 2013 - 15:00
Olimpia Osowa 3 - 3 MKS Władysławowo 12 października 2013 - 16:00
Potok Pszczółki 0 - 3 Czarni Przemysław 12 października 2013 - 14:30
vo, na boisku 7-0
GKS Kowale 1 - 2 Gedania Gdańsk 12 października 2013 - 15:00
Kolejka 12 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (88) 
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Gedania Gdańsk 19 października 2013 - 15:00
Czarni Przemysław 1 - 2 GKS Kowale 20 października 2013 - 14:00
MKS Władysławowo 3 - 1 Potok Pszczółki 20 października 2013 - 13:00
Start Mrzezino 0 - 4 Olimpia Osowa 19 października 2013 - 12:00
Orkan Rumia MKS 1 - 1 Jaguar Gdańsk 20 października 2013 - 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 GKS Sierakowice 19 października 2013 - 14:30
Sokół Ełganowo 1 - 3 Stolem Gniewino 19 października 2013 - 14:00
Sporting Leźno 3 - 2 GTS Rusocin 20 października 2013 - 14:00
Kolejka 13 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (36) 
GTS Rusocin 2 - 6 Czarni Pruszcz Gdański 26 października 2013 - 15:00
Stolem Gniewino 3 - 0 Sporting Leźno 26 października 2013 - 14:00
GKS Sierakowice 1 - 0 Sokół Ełganowo 27 października 2013 - 14:00
Jaguar Gdańsk 4 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 26 października 2013 - 13:00
Olimpia Osowa 4 - 2 Orkan Rumia MKS 27 października 2013 - 11:00
Potok Pszczółki 2 - 1 Start Mrzezino 26 października 2013 - 14:30
GKS Kowale 1 - 2 MKS Władysławowo 26 października 2013 - 15:00
Gedania Gdańsk 5 - 1 Czarni Przemysław 26 października 2013 - 15:00
Kolejka 14 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (31) 
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 2 Czarni Przemysław 2 listopada 2013 - 14:00
MKS Władysławowo 1 - 3 Gedania Gdańsk 2 listopada 2013 - 13:00
Start Mrzezino 2 - 4 GKS Kowale 2 listopada 2013 - 12:00
Orkan Rumia MKS 1 - 1 Potok Pszczółki 3 listopada 2013 - 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 3 Olimpia Osowa 2 listopada 2013 - 13:30
Sokół Ełganowo 1 - 0 Jaguar Gdańsk 2 listopada 2013 - 13:00
Sporting Leźno 2 - 2 GKS Sierakowice 3 listopada 2013 - 14:00
GTS Rusocin 0 - 7 Stolem Gniewino 2 listopada 2013 - 14:00
Kolejka 15 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (64) 
Stolem Gniewino 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 9 listopada 2013 - 14:00
GKS Sierakowice 3 - 1 GTS Rusocin 10 listopada 2013 - 14:00
Jaguar Gdańsk 1 - 0 Sporting Leźno 9 listopada 2013 - 13:00
Olimpia Osowa 0 - 0 Sokół Ełganowo 10 listopada 2013 - 11:00
Potok Pszczółki 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 9 listopada 2013 - 14:30
GKS Kowale 1 - 1 Orkan Rumia MKS 9 listopada 2013 - 14:00
Gedania Gdańsk 5 - 0 Start Mrzezino 9 listopada 2013 - 13:00
Czarni Przemysław 0 - 3 MKS Władysławowo 10 listopada 2013 - 13:00
Kolejka 16 - 15/16. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (35) 
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 MKS Władysławowo 15 marca 2014 - 14:00
Czarni Przemysław 5 - 0 Start Mrzezino 16 marca 2014 - 14:00
Gedania Gdańsk 2 - 3 Orkan Rumia MKS 15 marca 2014 - 15:00
GKS Kowale 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 15 marca 2014 - 14:00
Potok Pszczółki 0 - 0 Sokół Ełganowo 16 marca 2014 - 14:30
Olimpia Osowa 1 - 2 Sporting Leźno 15 marca 2014 - 16:00
Jaguar Gdańsk 5 - 0 GTS Rusocin 15 marca 2014 - 14:00
GKS Sierakowice 1 - 3 Stolem Gniewino 16 marca 2014 - 14:00
Kolejka 17 - 22/23. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (26) 
GKS Sierakowice 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 23 marca 2014 - 14:00
Stolem Gniewino 0 - 1 Jaguar Gdańsk 22 marca 2014 - 15:00
GTS Rusocin 2 - 3 Olimpia Osowa 23 marca 2014 - 12:00
Sporting Leźno 1 - 3 Potok Pszczółki 23 marca 2014 - 14:00
Sokół Ełganowo 1 - 1 GKS Kowale 22 marca 2014 - 15:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 5 Gedania Gdańsk 22 marca 2014 - 14:00
Orkan Rumia MKS 3 - 0 Czarni Przemysław 23 marca 2014 - 11:00
Start Mrzezino 1 - 3 MKS Władysławowo 22 marca 2014 - 15:00
Kolejka 18 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (32) 
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Start Mrzezino 29 marca 2014 - 14:00
MKS Władysławowo 1 - 0 Orkan Rumia MKS 29 marca 2014 - 13:00
Czarni Przemysław 1 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 30 marca 2014 - 14:00
Gedania Gdańsk 2 - 1 Sokół Ełganowo 29 marca 2014 - 15:00
GKS Kowale 3 - 2 Sporting Leźno 29 marca 2014 - 14:00
Potok Pszczółki 2 - 1 GTS Rusocin 30 marca 2014 - 14:30
Olimpia Osowa 2 - 1 Stolem Gniewino 29 marca 2014 - 16:30
Jaguar Gdańsk 1 - 1 GKS Sierakowice 29 marca 2014 - 16:00
Kolejka 19 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (25) 
Jaguar Gdańsk 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 5 kwietnia 2014 - 17:45
GKS Sierakowice 0 - 0 Olimpia Osowa 6 kwietnia 2014 - 14:00
Stolem Gniewino 8 - 0 Potok Pszczółki 5 kwietnia 2014 - 15:30
GTS Rusocin 1 - 2 GKS Kowale 6 kwietnia 2014 - 12:00
Sporting Leźno 1 - 3 Gedania Gdańsk 6 kwietnia 2014 - 14:00
Sokół Ełganowo 2 - 3 Czarni Przemysław 5 kwietnia 2014 - 15:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 2 MKS Władysławowo 6 kwietnia 2014 - 14:30
Orkan Rumia MKS 4 - 1 Start Mrzezino 6 kwietnia 2014 - 11:00
Kolejka 20 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (23) 
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Orkan Rumia MKS 12 kwietnia 2014 - 15:00
Start Mrzezino 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 12 kwietnia 2014 - 15:00
MKS Władysławowo 2 - 0 Sokół Ełganowo 12 kwietnia 2014 - 13:00
Czarni Przemysław 3 - 0 Sporting Leźno 13 kwietnia 2014 - 14:00
Gedania Gdańsk 6 - 1 GTS Rusocin 12 kwietnia 2014 - 16:00
GKS Kowale 1 - 1 Stolem Gniewino 12 kwietnia 2014 - 14:00
Potok Pszczółki 4 - 2 GKS Sierakowice 13 kwietnia 2014 - 14:30
Olimpia Osowa 2 - 0 Jaguar Gdańsk 12 kwietnia 2014 - 16:30
Kolejka 21 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (29) 
Olimpia Osowa 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 19 kwietnia 2014 - 12:00
Jaguar Gdańsk 3 - 2 Potok Pszczółki 16 kwietnia 2014 - 17:45
GKS Sierakowice 0 - 1 GKS Kowale 16 kwietnia 2014 - 17:30
Stolem Gniewino 0 - 3 Gedania Gdańsk 16 kwietnia 2014 - 18:00
GTS Rusocin 1 - 2 Czarni Przemysław 19 kwietnia 2014 - 15:00
Sporting Leźno 0 - 4 MKS Władysławowo 16 kwietnia 2014 - 17:00
vo, na boisku 1-4
Sokół Ełganowo 1 - 1 Start Mrzezino 16 kwietnia 2014 - 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Orkan Rumia MKS 19 kwietnia 2014 - 15:30
Kolejka 22 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (51) 
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 26 kwietnia 2014 - 15:00
Orkan Rumia MKS 4 - 1 Sokół Ełganowo 27 kwietnia 2014 - 11:00
Start Mrzezino 4 - 1 Sporting Leźno 26 kwietnia 2014 - 15:00
MKS Władysławowo 8 - 1 GTS Rusocin 26 kwietnia 2014 - 13:00
Czarni Przemysław 3 - 1 Stolem Gniewino 27 kwietnia 2014 - 14:00
Gedania Gdańsk 3 - 0 GKS Sierakowice 26 kwietnia 2014 - 11:00
GKS Kowale 1 - 3 Jaguar Gdańsk 26 kwietnia 2014 - 14:00
Potok Pszczółki 1 - 2 Olimpia Osowa 27 kwietnia 2014 - 14:30
Kolejka 23 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (56) 
Potok Pszczółki 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 4 maja 2014 - 14:30
Olimpia Osowa 0 - 1 GKS Kowale 1 maja 2014 - 11:00
Jaguar Gdańsk 1 - 4 Gedania Gdańsk 1 maja 2014 - 11:00
GKS Sierakowice 2 - 1 Czarni Przemysław 4 maja 2014 - 14:00
Stolem Gniewino 0 - 0 MKS Władysławowo 1 maja 2014 - 11:00
GTS Rusocin 1 - 3 Start Mrzezino 4 maja 2014 - 12:00
Sporting Leźno 0 - 6 Orkan Rumia MKS 4 maja 2014 - 14:00
Sokół Ełganowo 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 3 maja 2014 - 16:00
Kolejka 24 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (44) 
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 2 Sokół Ełganowo 10 maja 2014 - 12:00
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 Sporting Leźno 11 maja 2014 - 16:00
goście nie przyjechali
Orkan Rumia MKS 5 - 1 GTS Rusocin 11 maja 2014 - 11:00
Start Mrzezino 0 - 4 Stolem Gniewino 10 maja 2014 - 16:00
MKS Władysławowo 4 - 2 GKS Sierakowice 10 maja 2014 - 13:00
Czarni Przemysław 4 - 3 Jaguar Gdańsk 11 maja 2014 - 16:00
Gedania Gdańsk 2 - 1 Olimpia Osowa 11 maja 2014 - 10:30
GKS Kowale 4 - 0 Potok Pszczółki 10 maja 2014 - 14:00
Kolejka 25 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (56) 
GKS Kowale 4 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 17 maja 2014 - 14:00
Potok Pszczółki 1 - 1 Gedania Gdańsk 18 maja 2014 - 14:30
Olimpia Osowa 1 - 0 Czarni Przemysław 17 maja 2014 - 16:30
Jaguar Gdańsk 2 - 2 MKS Władysławowo 17 maja 2014 - 17:00
GKS Sierakowice 1 - 1 Start Mrzezino 18 maja 2014 - 14:00
Stolem Gniewino 2 - 1 Orkan Rumia MKS 17 maja 2014 - 16:00
GTS Rusocin 0 - 5 Orzeł Trąbki Wielkie 18 maja 2014 - 12:00
Sporting Leźno 2 - 1 Sokół Ełganowo 18 maja 2014 - 14:00
Kolejka 26 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (34) 
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Sporting Leźno 24 maja 2014 - 16:00
vo, nieuprawniony zawodnik, na boisku 6-0
Sokół Ełganowo 3 - 0 GTS Rusocin 24 maja 2014 - 15:00
vo, nieuprawniony zawodnik, na boisku 1-1
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 6 Stolem Gniewino 24 maja 2014 - 13:00
Orkan Rumia MKS 3 - 3 GKS Sierakowice 25 maja 2014 - 11:00
Start Mrzezino 0 - 1 Jaguar Gdańsk 24 maja 2014 - 16:00
MKS Władysławowo 3 - 1 Olimpia Osowa 24 maja 2014 - 13:00
Czarni Przemysław 5 - 0 Potok Pszczółki 25 maja 2014 - 16:00
Gedania Gdańsk 2 - 1 GKS Kowale 24 maja 2014 - 16:00
Kolejka 27 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (50) 
Gedania Gdańsk 2 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 31 maja 2014 - 16:00
GKS Kowale 1 - 3 Czarni Przemysław 31 maja 2014 - 14:00
Potok Pszczółki 1 - 4 MKS Władysławowo 1 czerwca 2014 - 14:30
Olimpia Osowa 2 - 1 Start Mrzezino 31 maja 2014 - 16:30
Jaguar Gdańsk 2 - 3 Orkan Rumia MKS 31 maja 2014 - 17:00
GKS Sierakowice 2 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 1 czerwca 2014 - 14:00
Stolem Gniewino 2 - 0 Sokół Ełganowo 31 maja 2014 - 17:00
GTS Rusocin 3 - 0 Sporting Leźno 1 czerwca 2014 - 12:00
Kolejka 28 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (67) 
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 2 GTS Rusocin 7 czerwca 2014 - 18:00
Sporting Leźno 0 - 5 Stolem Gniewino 8 czerwca 2014 - 14:00
Sokół Ełganowo 1 - 2 GKS Sierakowice 8 czerwca 2014 - 15:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Jaguar Gdańsk 7 czerwca 2014 - 17:00
Orkan Rumia MKS 1 - 3 Olimpia Osowa 8 czerwca 2014 - 11:00
Start Mrzezino 2 - 3 Potok Pszczółki 7 czerwca 2014 - 16:00
MKS Władysławowo 2 - 1 GKS Kowale 7 czerwca 2014 - 13:00
Czarni Przemysław 3 - 3 Gedania Gdańsk 8 czerwca 2014 - 16:00
Kolejka 29 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (78) 
Czarni Przemysław 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 15 czerwca 2014 - 16:00
Gedania Gdańsk 3 - 3 MKS Władysławowo 14 czerwca 2014 - 18:00
GKS Kowale 7 - 3 Start Mrzezino 14 czerwca 2014 - 14:00
Potok Pszczółki 2 - 2 Orkan Rumia MKS 15 czerwca 2014 - 13:00
Olimpia Osowa 4 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 14 czerwca 2014 - 16:30
Jaguar Gdańsk 1 - 0 Sokół Ełganowo 14 czerwca 2014 - 17:00
GKS Sierakowice 3 - 1 Sporting Leźno 15 czerwca 2014 - 14:00
Stolem Gniewino 6 - 0 GTS Rusocin 15 czerwca 2014 - 12:00
Kolejka 30 - 22. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (114) 
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Stolem Gniewino 22 czerwca 2014 - 13:00
GTS Rusocin 2 - 6 GKS Sierakowice 22 czerwca 2014 - 13:00
Sporting Leźno 0 - 6 Jaguar Gdańsk 22 czerwca 2014 - 13:00
Sokół Ełganowo 1 - 0 Olimpia Osowa 21 czerwca 2014 - 16:00
Orzeł Trąbki Wielkie 5 - 0 Potok Pszczółki 22 czerwca 2014 - 13:00
Orkan Rumia MKS 2 - 0 GKS Kowale 22 czerwca 2014 - 13:00
Start Mrzezino 1 - 1 Gedania Gdańsk 22 czerwca 2014 - 13:00
MKS Władysławowo 1 - 2 Czarni Przemysław 22 czerwca 2014 - 13:00