MENU
ROZGRYWKI 13/14
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
POLECAMY
REKLAMA



Pomorska Liga Juniorów Starszych - sezon 2012/2013

M.DrużynaMPKTZw.Rem.Por.Bramki
1. Bałtyk Gdynia2455174391 - 21
2. Polonia Gdańsk2450162671 - 32
3. Rodło Kwidzyn2442133881 - 43
4. Lechia Gdańsk1339130073 - 8
5. Pogoń Lębork2438115837 - 38
6. Arka Gdynia1334111181 - 11
7. Gryf 2009 Tczew243497851 - 52
8. KP Starogard Gdański24321021260 - 67
9. Pomezania Malbork2429851150 - 58
10. AP Malbork2327831261 - 65
11. Jedynka Reda2427831353 - 77
12. Bytovia Bytów2427831343 - 86
13. Piast Człuchów237141822 - 91
14. Kaszubia Kościerzyna245122116 - 141
Ostatni komentarz dodał sanatorium 10.06.2013, 09:36:09


Ostatnie dyskusje na forum ligi:
Dodaj nowy temat >>


Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (32) 
1.Rodło Kwidzyn 4 - 6AP Malbork26 sierpnia 2012 - 13:30
2.Pomezania Malbork 1 - 3Arka Gdynia26 sierpnia 2012 - 13:00
3.Polonia Gdańsk 3 - 1Bałtyk Gdynia26 sierpnia 2012 - 18:00
4.Pogoń Lębork 0 - 0Bytovia Bytów30 sierpnia 2012 - 18:00
5.Piast Człuchów 0 - 2Gryf 2009 Tczew26 sierpnia 2012 - 11:00
6.Lechia Gdańsk 8 - 1Jedynka Reda25 sierpnia 2012 - 15:30
7.KP Starogard Gdański 6 - 1Kaszubia Kościerzyna26 sierpnia 2012 - 11:00
Kolejka 2 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (20) 
8.AP Malbork 4 - 1Kaszubia Kościerzyna1 września 2012 - 12:00
9.Jedynka Reda 4 - 3KP Starogard Gdański1 września 2012 - 14:00
10.Gryf 2009 Tczew 2 - 4Lechia Gdańsk1 września 2012 - 11:00
11.Bytovia Bytów 4 - 2Piast Człuchów1 września 2012 - 11:00
12.Bałtyk Gdynia 3 - 0Pogoń Lębork2 września 2012 - 11:00
13.Arka Gdynia 4 - 1Polonia Gdańsk1 września 2012 - 11:00
14.Rodło Kwidzyn 1 - 2Pomezania Malbork2 września 2012 - 13:00
Kolejka 3 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (27) 
15.Pomezania Malbork 1 - 1AP Malbork8 września 2012 - 13:00
16.Polonia Gdańsk 5 - 4Rodło Kwidzyn8 września 2012 - 11:00
17.Pogoń Lębork 2 - 7Arka Gdynia8 września 2012 - 11:00
18.Piast Człuchów 0 - 1Bałtyk Gdynia9 września 2012 - 16:00
19.Lechia Gdańsk 3 - 0Bytovia Bytów9 września 2012 - 13:00
20.KP Starogard Gdański 1 - 2Gryf 2009 Tczew9 września 2012 - 11:00
21.Kaszubia Kościerzyna 3 - 1Jedynka Reda8 września 2012 - 13:00
Kolejka 4 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (18) 
22.AP Malbork 1 - 0Jedynka Reda15 września 2012 - 14:00
23.Gryf 2009 Tczew 2 - 0Kaszubia Kościerzyna16 września 2012 - 11:00
24.Bytovia Bytów 1 - 1KP Starogard Gdański15 września 2012 - 11:00
25.Bałtyk Gdynia 1 - 3Lechia Gdańsk16 września 2012 - 11:00
26.Arka Gdynia 7 - 0Piast Człuchów15 września 2012 - 11:00
27.Rodło Kwidzyn 5 - 0Pogoń Lębork15 września 2012 - 13:00
28.Pomezania Malbork 0 - 1Polonia Gdańsk15 września 2012 - 14:00
Kolejka 5 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (20) 
29.Polonia Gdańsk 1 - 1AP Malbork23 września 2012 - 15:00
30.Pogoń Lębork 3 - 0Pomezania Malbork22 września 2012 - 11:00
31.Piast Człuchów 2 - 5Rodło Kwidzyn23 września 2012 - 11:00
32.Lechia Gdańsk 3 - 0Arka Gdynia22 września 2012 - 15:30
33.KP Starogard Gdański 0 - 5Bałtyk Gdynia23 września 2012 - 11:00
34.Kaszubia Kościerzyna 1 - 3Bytovia Bytów22 września 2012 - 13:00
35.Jedynka Reda 3 - 0Gryf 2009 Tczew22 września 2012 - 14:00
Kolejka 6 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (20) 
36.AP Malbork 8 - 9Gryf 2009 Tczew29 września 2012 - 12:00
37.Bytovia Bytów 1 - 4Jedynka Reda29 września 2012 - 11:00
38.Bałtyk Gdynia 10 - 0Kaszubia Kościerzyna30 września 2012 - 11:00
39.Arka Gdynia 9 - 1KP Starogard Gdański29 września 2012 - 11:00
40.Rodło Kwidzyn 0 - 2Lechia Gdańsk29 września 2012 - 11:00
41.Pomezania Malbork 8 - 1Piast Człuchów29 września 2012
42.Polonia Gdańsk 6 - 1Pogoń Lębork29 września 2012 - 11:00
Kolejka 7 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (25) 
43.Pogoń Lębork 2 - 0AP Malbork6 października 2012 - 11:00
44.Piast Człuchów 0 - 7Polonia Gdańsk7 października 2012 - 11:00
45.Lechia Gdańsk 7 - 1Pomezania Malbork6 października 2012 - 15:30
46.KP Starogard Gdański 2 - 3Rodło Kwidzyn6 października 2012 - 11:00
47.Kaszubia Kościerzyna 0 - 14Arka Gdynia6 października 2012 - 13:00
48.Jedynka Reda 3 - 2Bałtyk Gdynia6 października 2012 - 12:00
49.Gryf 2009 Tczew 8 - 0Bytovia Bytów7 października 2012 - 11:00
Kolejka 8 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (16) 
50.AP Malbork 5 - 0Bytovia Bytów13 października 2012 - 13:00
51.Bałtyk Gdynia 7 - 1Gryf 2009 Tczew14 października 2012 - 11:00
52.Arka Gdynia 6 - 0Jedynka Reda13 października 2012 - 11:00
53.Rodło Kwidzyn 6 - 2Kaszubia Kościerzyna13 października 2012 - 13:00
54.Pomezania Malbork 3 - 2KP Starogard Gdański13 października 2012
55.Polonia Gdańsk 1 - 6Lechia Gdańsk13 października 2012 - 13:00
56.Pogoń Lębork 3 - 0Piast Człuchów13 października 2012 - 11:00
Kolejka 9 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (24) 
57.Piast Człuchów 1 - 4AP Malbork21 października 2012 - 11:00
58.Lechia Gdańsk 4 - 1Pogoń Lębork21 października 2012 - 13:00
59.KP Starogard Gdański 1 - 0Polonia Gdańsk20 października 2012 - 11:00
60.Kaszubia Kościerzyna 1 - 1Pomezania Malbork20 października 2012 - 13:00
61.Jedynka Reda 1 - 2Rodło Kwidzyn20 października 2012 - 12:00
62.Gryf 2009 Tczew 0 - 4Arka Gdynia21 października 2012 - 11:00
63.Bytovia Bytów 1 - 9Bałtyk Gdynia20 października 2012 - 11:00
Kolejka 10 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (19) 
64.AP Malbork 1 - 1Bałtyk Gdynia27 października 2012 - 13:00
65.Arka Gdynia 13 - 1Bytovia Bytów27 października 2012 - 11:00
66.Rodło Kwidzyn 3 - 2Gryf 2009 Tczew27 października 2012 - 11:00
67.Pomezania Malbork 2 - 2Jedynka Reda28 października 2012 - 14:00
68.Polonia Gdańsk 5 - 0Kaszubia Kościerzyna28 października 2012 - 13:00
69.Pogoń Lębork 3 - 4KP Starogard Gdański27 października 2012 - 11:00
70.Piast Człuchów 0 - 4Lechia Gdańsk28 października 2012 - 15:00
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (19) 
71.Lechia Gdańsk 5 - 1AP Malbork4 listopada 2012 - 12:00
72.KP Starogard Gdański 9 - 0Piast Człuchów3 listopada 2012 - 11:00
73.Kaszubia Kościerzyna 0 - 1Pogoń Lębork3 listopada 2012 - 13:00
74.Jedynka Reda 2 - 0Polonia Gdańsk3 listopada 2012 - 11:00
75.Gryf 2009 Tczew 1 - 1Pomezania Malbork4 listopada 2012 - 11:00
76.Bytovia Bytów 4 - 0Rodło Kwidzyn3 listopada 2012 - 11:00
77.Bałtyk Gdynia 2 - 2Arka Gdynia3 listopada 2012 - 11:00
Kolejka 12 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (19) 
78.AP Malbork 0 - 8Arka Gdynia10 listopada 2012 - 13:00
79.Rodło Kwidzyn 0 - 0Bałtyk Gdynia10 listopada 2012 - 13:00
80.Pomezania Malbork 6 - 3Bytovia Bytów11 listopada 2012 - 13:00
81.Polonia Gdańsk 3 - 0Gryf 2009 Tczew10 listopada 2012 - 11:00
82.Pogoń Lębork 1 - 2Jedynka Reda11 listopada 2012 - 11:00
83.Piast Człuchów 4 - 2Kaszubia Kościerzyna11 listopada 2012 - 11:00
84.Lechia Gdańsk 10 - 0KP Starogard Gdański10 listopada 2012 - 15:30
Kolejka 13 - 17/18. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (29) 
85.KP Starogard Gdański 4 - 3AP Malbork17 listopada 2012 - 11:00
86.Kaszubia Kościerzyna 0 - 14Lechia Gdańsk18 listopada 2012 - 13:00
87.Jedynka Reda 2 - 2Piast Człuchów17 listopada 2012 - 11:00
88.Gryf 2009 Tczew 1 - 1Pogoń Lębork18 listopada 2012 - 11:00
89.Bytovia Bytów 1 - 3Polonia Gdańsk17 listopada 2012 - 11:00
90.Bałtyk Gdynia 6 - 2Pomezania Malbork18 listopada 2012 - 13:00
91.Arka Gdynia 4 - 0Rodło Kwidzyn18 listopada 2012 - 11:00
Kolejka 14 - 16/17. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (16) 
92.AP Malbork 1 - 5Rodło Kwidzyn17 marca 2013 - 13:00
94.Bałtyk Gdynia 3 - 2Polonia Gdańsk17 marca 2013 - 15:00
95.Bytovia Bytów 0 - 2Pogoń Lębork17 marca 2013 - 15:00
96.Gryf 2009 Tczew 5 - 1Piast Człuchów17 kwietnia 2013 - 17:00
98.Kaszubia Kościerzyna 1 - 7KP Starogard Gdański23 maja 2013 - 17:00
Pauza: Jedynka Reda, Pomezania Malbork,
Kolejka 15 - 23/24. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (14) 
99.Kaszubia Kościerzyna 0 - 13AP Malbork29 maja 2013 - 17:00
100.KP Starogard Gdański 5 - 1Jedynka Reda23 marca 2013 - 15:00
102.Piast Człuchów 1 - 3Bytovia Bytów8 maja 2013 - 17:00
103.Pogoń Lębork 1 - 1Bałtyk Gdynia2 maja 2013 - 18:00
105.Pomezania Malbork 1 - 5Rodło Kwidzyn24 marca 2013 - 12:00
Pauza: Polonia Gdańsk, Gryf 2009 Tczew,
Kolejka 16 - 30. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
106.AP Malbork 2 - 0Pomezania Malbork5 czerwca 2013 - 15:00
107.Rodło Kwidzyn 1 - 2Polonia Gdańsk24 kwietnia 2013 - 17:00
109.Bałtyk Gdynia 5 - 0Piast Człuchów29 marca 2013 - 11:00
111.Gryf 2009 Tczew 2 - 2KP Starogard Gdański29 maja 2013 - 17:00
112.Jedynka Reda 14 - 0Kaszubia Kościerzyna6 czerwca 2013 - 19:00
Pauza: Bytovia Bytów, Pogoń Lębork,
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (8) 
113.Jedynka Reda 2 - 7AP Malbork23 maja 2013 - 19:00
114.Kaszubia Kościerzyna 1 - 2Gryf 2009 Tczew15 maja 2013 - 18:00
115.KP Starogard Gdański 3 - 0Bytovia Bytów7 kwietnia 2013 - 14:30
118.Pogoń Lębork 0 - 0Rodło Kwidzyn8 maja 2013 - 17:30
119.Polonia Gdańsk 2 - 0Pomezania Malbork7 kwietnia 2013 - 11:00
Pauza: Piast Człuchów, Bałtyk Gdynia,
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (10) 
120.AP Malbork 0 - 6Polonia Gdańsk14 kwietnia 2013 - 17:00
121.Pomezania Malbork 2 - 1Pogoń Lębork14 kwietnia 2013 - 13:00
122.Rodło Kwidzyn 7 - 1Piast Człuchów13 kwietnia 2013 - 11:00
124.Bałtyk Gdynia 2 - 0KP Starogard Gdański13 kwietnia 2013 - 11:00
125.Bytovia Bytów 3 - 2Kaszubia Kościerzyna14 kwietnia 2013 - 15:00
126.Gryf 2009 Tczew 1 - 1Jedynka Reda14 kwietnia 2013 - 11:00
Kolejka 19 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (14) 
127.Gryf 2009 Tczew 3 - 1AP Malbork21 kwietnia 2013 - 11:00
128.Jedynka Reda 3 - 6Bytovia Bytów20 kwietnia 2013 - 14:00
129.Kaszubia Kościerzyna 0 - 11Bałtyk Gdynia21 kwietnia 2013 - 13:00
132.Piast Człuchów 2 - 2Pomezania Malbork21 kwietnia 2013 - 16:00
133.Pogoń Lębork 2 - 1Polonia Gdańsk20 kwietnia 2013 - 11:00
Pauza: Rodło Kwidzyn, KP Starogard Gdański,
Kolejka 20 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
134.AP Malbork 1 - 2Pogoń Lębork28 kwietnia 2013 - 13:00
135.Polonia Gdańsk 3 - 0Piast Człuchów28 kwietnia 2013 - 17:00
goście nie stawili sie o wyznaczonej godzinie
137.Rodło Kwidzyn 6 - 1KP Starogard Gdański27 kwietnia 2013 - 11:00
139.Bałtyk Gdynia 3 - 1Jedynka Reda28 kwietnia 2013 - 11:00
140.Bytovia Bytów 2 - 2Gryf 2009 Tczew27 kwietnia 2013 - 15:00
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, Pomezania Malbork,
Kolejka 21 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (16) 
141.Bytovia Bytów 2 - 1AP Malbork5 maja 2013 - 15:00
142.Gryf 2009 Tczew 0 - 3Bałtyk Gdynia5 maja 2013 - 11:00
144.Kaszubia Kościerzyna 0 - 6Rodło Kwidzyn5 maja 2013 - 13:00
145.KP Starogard Gdański 2 - 3Pomezania Malbork5 maja 2013 - 11:00
147.Piast Człuchów 1 - 1Pogoń Lębork5 maja 2013 - 17:00
Pauza: Polonia Gdańsk, Jedynka Reda,
Kolejka 22 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (23) 
148.AP Malbork - Piast Człuchów12 maja 2013 - 13:00
Goście nie stawili się na spotkanie o wyznaczonej godzinie
150.Polonia Gdańsk 6 - 2KP Starogard Gdański12 maja 2013 - 17:00
151.Pomezania Malbork 6 - 0Kaszubia Kościerzyna12 maja 2013 - 17:00
152.Rodło Kwidzyn 14 - 1Jedynka Reda11 maja 2013 - 11:00
154.Bałtyk Gdynia 4 - 1Bytovia Bytów11 maja 2013 - 11:00
Pauza: Gryf 2009 Tczew, Pogoń Lębork,
Kolejka 23 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (17) 
155.Bałtyk Gdynia 6 - 0AP Malbork19 maja 2013 - 11:00
157.Gryf 2009 Tczew 0 - 0Rodło Kwidzyn19 maja 2013 - 11:00
158.Jedynka Reda 0 - 3Pomezania Malbork18 maja 2013 - 13:00
159.Kaszubia Kościerzyna 0 - 4Polonia Gdańsk19 maja 2013 - 13:00
160.KP Starogard Gdański 0 - 1Pogoń Lębork19 maja 2013 - 11:00
Pauza: Piast Człuchów, Bytovia Bytów,
Kolejka 24 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (16) 
163.Piast Człuchów 1 - 2KP Starogard Gdański26 maja 2013 - 17:00
164.Pogoń Lębork 3 - 0Kaszubia Kościerzyna25 maja 2013 - 11:00
Goscie nie stawili sie na spotkanie w wyznaczonym terminie
165.Polonia Gdańsk 2 - 1Jedynka Reda26 maja 2013 - 17:00
166.Pomezania Malbork 2 - 5Gryf 2009 Tczew26 maja 2013 - 13:00
167.Rodło Kwidzyn 4 - 1Bytovia Bytów26 maja 2013 - 11:00
Pauza: Bałtyk Gdynia, AP Malbork,
Kolejka 25 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (36) 
170.Bałtyk Gdynia 3 - 0Rodło Kwidzyn1 czerwca 2013 - 11:00
goście nie przyjechali
171.Bytovia Bytów 5 - 3Pomezania Malbork2 czerwca 2013 - 15:00
172.Gryf 2009 Tczew 1 - 1Polonia Gdańsk2 czerwca 2013 - 11:00
173.Jedynka Reda 0 - 3Pogoń Lębork1 czerwca 2013 - 13:00
174.Kaszubia Kościerzyna 1 - 1Piast Człuchów2 czerwca 2013 - 13:00
Pauza: KP Starogard Gdański, AP Malbork,
Kolejka 26 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (6) 
176.AP Malbork 0 - 2KP Starogard Gdański9 czerwca 2013 - 15:00
178.Piast Człuchów 2 - 4Jedynka Reda9 czerwca 2013 - 17:00
179.Pogoń Lębork 3 - 0Gryf 2009 Tczew9 czerwca 2013 - 12:00
goście nie przyjechali
180.Polonia Gdańsk 6 - 1Bytovia Bytów9 czerwca 2013 - 17:00
181.Pomezania Malbork 0 - 2Bałtyk Gdynia9 czerwca 2013 - 11:00
© Pomorski Futbol 2003-2014 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE