MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk II - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gedania Gdańsk 14 37 12 1 1 82 - 11
2. KS Sulmin 14 33 11 0 3 77 - 27
3. Orzeł Subkowy 14 25 8 1 5 71 - 39
4. Morze Stegna 14 23 6 5 3 47 - 23
5. Korona Cedry Małe 14 21 7 0 7 55 - 51
6. GKS Żukowo 14 17 5 2 7 41 - 29
7. Fosfory Wiślinka 14 4 1 1 12 14 - 131
8. Królewscy Czapielsk 14 3 1 0 13 14 - 90
Ostatni komentarz dodał macio96 03.06.2011, 20:36:28



Kolejka 1 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (13) 
1. Królewscy Czapielsk 6 - 4 Fosfory Wiślinka
2. Korona Cedry Małe 4 - 11 Orzeł Subkowy
3. KS Sulmin 4 - 2 Gedania Gdańsk
4. Morze Stegna 1 - 1 GKS Żukowo
Kolejka 2 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (3) 
5. Fosfory Wiślinka 0 - 6 GKS Żukowo
6. Gedania Gdańsk 3 - 3 Morze Stegna
7. Orzeł Subkowy 3 - 6 KS Sulmin
8. Królewscy Czapielsk 2 - 4 Korona Cedry Małe
Kolejka 3 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (8) 
9. Korona Cedry Małe 7 - 0 Fosfory Wiślinka
10. KS Sulmin 7 - 1 Królewscy Czapielsk
11. Morze Stegna 2 - 2 Orzeł Subkowy
12. GKS Żukowo 1 - 3 Gedania Gdańsk
Kolejka 4 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (10) 
13. Fosfory Wiślinka 0 - 16 Gedania Gdańsk
14. Orzeł Subkowy 3 - 2 GKS Żukowo 28 września 2010 - 12:00
15. Królewscy Czapielsk 2 - 8 Morze Stegna
16. Korona Cedry Małe 5 - 2 KS Sulmin
Kolejka 5 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (9) 
17. KS Sulmin 7 - 1 Fosfory Wiślinka
18. Morze Stegna 3 - 0 Korona Cedry Małe
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości
19. GKS Żukowo 6 - 2 Królewscy Czapielsk
20. Gedania Gdańsk 6 - 0 Orzeł Subkowy
Kolejka 6 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (7) 
21. Fosfory Wiślinka 3 - 6 Orzeł Subkowy
22. Królewscy Czapielsk 0 - 13 Gedania Gdańsk
23. Korona Cedry Małe 0 - 10 GKS Żukowo
24. KS Sulmin 4 - 3 Morze Stegna
Kolejka 7 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (26) 
25. Morze Stegna 0 - 0 Fosfory Wiślinka
26. GKS Żukowo 1 - 3 KS Sulmin
27. Gedania Gdańsk 3 - 0 Korona Cedry Małe
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości
28. Orzeł Subkowy 19 - 0 Królewscy Czapielsk
Kolejka 8 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (12) 
29. Fosfory Wiślinka 3 - 0 Królewscy Czapielsk
niekompletny skład
30. Orzeł Subkowy 7 - 2 Korona Cedry Małe
31. Gedania Gdańsk 3 - 0 KS Sulmin
32. GKS Żukowo 1 - 1 Morze Stegna
Kolejka 9 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (10) 
33. GKS Żukowo 8 - 1 Fosfory Wiślinka
34. Morze Stegna 1 - 2 Gedania Gdańsk
35. KS Sulmin 6 - 1 Orzeł Subkowy
36. Korona Cedry Małe 11 - 1 Królewscy Czapielsk
Kolejka 10 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (15) 
37. Fosfory Wiślinka 0 - 7 Korona Cedry Małe
38. Królewscy Czapielsk 0 - 3 KS Sulmin
niekompletny skład
39. Orzeł Subkowy 1 - 2 Morze Stegna
40. Gedania Gdańsk 7 - 0 GKS Żukowo 17 maja 2011
Kolejka 11 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (12) 
41. Gedania Gdańsk 13 - 0 Fosfory Wiślinka
42. GKS Żukowo 1 - 2 Orzeł Subkowy
43. Morze Stegna 3 - 0 Królewscy Czapielsk
goście nie przyjechali
44. KS Sulmin 5 - 3 Korona Cedry Małe
Kolejka 12 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (12) 
45. Fosfory Wiślinka 1 - 29 KS Sulmin
46. Korona Cedry Małe 6 - 3 Morze Stegna
47. Królewscy Czapielsk 0 - 3 GKS Żukowo
gospodarze nie stawili się na mecz
48. Orzeł Subkowy 1 - 5 Gedania Gdańsk
Kolejka 13 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (49) 
49. Orzeł Subkowy 12 - 0 Fosfory Wiślinka
50. Gedania Gdańsk 3 - 0 Królewscy Czapielsk
51. GKS Żukowo 1 - 5 Korona Cedry Małe
52. Morze Stegna 3 - 0 KS Sulmin
Kolejka 14 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (28) 
53. Fosfory Wiślinka 1 - 14 Morze Stegna
54. KS Sulmin 1 - 0 GKS Żukowo
55. Korona Cedry Małe 1 - 3 Gedania Gdańsk
56. Królewscy Czapielsk 0 - 3 Orzeł Subkowy




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE