Liga Juniorów C1 - grupa III (Malbork) - rocznik 1992 - sezon 2006/2007

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olimpia Sztum 18 41 12 5 1 84 - 17
2. Pogoń Prabuty 18 38 12 2 4 66 - 31
3. Unia Tczew 17 37 12 1 4 64 - 27
4. Powiśle Dzierzgoń 18 29 9 2 7 47 - 45
5. Jurand Lasowice 16 27 8 3 5 83 - 29
6. Subkowia Subkowy 18 26 8 2 8 34 - 43
7. Hubertus Tczew 18 19 6 1 11 33 - 69
8. LZS Mikołajki Pomorskie 18 16 5 1 12 29 - 72
9. Wisła Korzeniewo 15 10 3 1 11 24 - 66
10. Delta Miłoradz 16 6 2 0 14 8 - 73
Ostatni komentarz dodał _bdi_bursztyn 09.11.2008, 09:24:59


 Baner


Kolejka 1 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (13) 
LZS Mikołajki Pomorskie 2 - 1 Subkowia Subkowy
Unia Tczew 6 - 0 Hubertus Tczew
Wisła Korzeniewo 0 - 11 Olimpia Sztum
Jurand Lasowice 8 - 2 Pogoń Prabuty
Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Delta Miłoradz
Kolejka 2 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (8) 
Subkowia Subkowy 1 - 0 Delta Miłoradz
Pogoń Prabuty 5 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Olimpia Sztum 2 - 2 Jurand Lasowice
Hubertus Tczew 6 - 1 Wisła Korzeniewo
LZS Mikołajki Pomorskie 1 - 3 Unia Tczew
Kolejka 3 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (30) 
Unia Tczew 2 - 0 Subkowia Subkowy
Wisła Korzeniewo 1 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
Jurand Lasowice 11 - 0 Hubertus Tczew
Powiśle Dzierzgoń 0 - 4 Olimpia Sztum
Delta Miłoradz 2 - 5 Pogoń Prabuty
Kolejka 4 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (69) 
Subkowia Subkowy 1 - 1 Pogoń Prabuty
Olimpia Sztum 3 - 0 Delta Miłoradz
Hubertus Tczew 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń
LZS Mikołajki Pomorskie 2 - 7 Jurand Lasowice
Unia Tczew 3 - 0 Wisła Korzeniewo
vo
Kolejka 5 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (43) 
Wisła Korzeniewo 4 - 5 Subkowia Subkowy
Jurand Lasowice 1 - 3 Unia Tczew
Powiśle Dzierzgoń 2 - 3 LZS Mikołajki Pomorskie
Delta Miłoradz 0 - 1 Hubertus Tczew
Pogoń Prabuty 2 - 2 Olimpia Sztum
Kolejka 6 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (48) 
Subkowia Subkowy 1 - 5 Olimpia Sztum
Hubertus Tczew 0 - 5 Pogoń Prabuty
LZS Mikołajki Pomorskie 1 - 2 Delta Miłoradz
Unia Tczew 2 - 4 Powiśle Dzierzgoń
Wisła Korzeniewo 1 - 11 Jurand Lasowice
Kolejka 7 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (18) 
Jurand Lasowice 8 - 0 Subkowia Subkowy
Powiśle Dzierzgoń 5 - 2 Wisła Korzeniewo
Delta Miłoradz 0 - 12 Unia Tczew
Pogoń Prabuty 5 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
Olimpia Sztum 8 - 1 Hubertus Tczew
Kolejka 8 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (35) 
Subkowia Subkowy 2 - 1 Hubertus Tczew
LZS Mikołajki Pomorskie 0 - 7 Olimpia Sztum
Unia Tczew 1 - 4 Pogoń Prabuty
Wisła Korzeniewo 1 - 0 Delta Miłoradz
Jurand Lasowice 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 9 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (47) 
Powiśle Dzierzgoń 4 - 0 Subkowia Subkowy
Delta Miłoradz 0 - 8 Jurand Lasowice
Pogoń Prabuty 3 - 0 Wisła Korzeniewo
vo
Olimpia Sztum 5 - 3 Unia Tczew
Hubertus Tczew 2 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
Kolejka 10 - 5. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (91) 
Subkowia Subkowy 2 - 0 LZS Mikołajki Pomorskie
Hubertus Tczew 1 - 2 Unia Tczew
Olimpia Sztum 5 - 0 Wisła Korzeniewo
Pogoń Prabuty 2 - 1 Jurand Lasowice
Delta Miłoradz 0 - 6 Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 11 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (58) 
Delta Miłoradz 0 - 3 Subkowia Subkowy
Powiśle Dzierzgoń 5 - 4 Pogoń Prabuty
Jurand Lasowice 2 - 2 Olimpia Sztum
Wisła Korzeniewo 4 - 1 Hubertus Tczew
Unia Tczew 6 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
Kolejka 12 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (59) 
Subkowia Subkowy 1 - 4 Unia Tczew
LZS Mikołajki Pomorskie 4 - 2 Wisła Korzeniewo
Hubertus Tczew 0 - 10 Jurand Lasowice
Olimpia Sztum 2 - 2 Powiśle Dzierzgoń
Pogoń Prabuty 8 - 0 Delta Miłoradz
Kolejka 13 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (56) 
Pogoń Prabuty 3 - 2 Subkowia Subkowy
Delta Miłoradz 0 - 5 Olimpia Sztum
Powiśle Dzierzgoń 1 - 5 Hubertus Tczew
Jurand Lasowice 8 - 3 LZS Mikołajki Pomorskie
Wisła Korzeniewo - Unia Tczew
Kolejka 14 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (47) 
Subkowia Subkowy 3 - 0 Wisła Korzeniewo
vo Wis?a nie przyjecha?a na mecz
Unia Tczew 5 - 3 Jurand Lasowice
LZS Mikołajki Pomorskie 3 - 4 Powiśle Dzierzgoń
Hubertus Tczew 9 - 1 Delta Miłoradz
Olimpia Sztum 0 - 1 Pogoń Prabuty
Kolejka 15 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (17) 
Olimpia Sztum 5 - 1 Subkowia Subkowy
Pogoń Prabuty 8 - 0 Hubertus Tczew
Delta Miłoradz 0 - 2 LZS Mikołajki Pomorskie
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Unia Tczew
Jurand Lasowice - Wisła Korzeniewo
Kolejka 16 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (33) 
Subkowia Subkowy 3 - 3 Jurand Lasowice
Wisła Korzeniewo 3 - 6 Powiśle Dzierzgoń
Unia Tczew 7 - 1 Delta Miłoradz
LZS Mikołajki Pomorskie 0 - 6 Pogoń Prabuty
Hubertus Tczew 1 - 1 Olimpia Sztum
Kolejka 17 - 26/25. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (41) 
Hubertus Tczew 0 - 3 Subkowia Subkowy
Olimpia Sztum 13 - 0 LZS Mikołajki Pomorskie
Pogoń Prabuty 0 - 3 Unia Tczew
vo
Delta Miłoradz - Wisła Korzeniewo
Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Jurand Lasowice
vo
Kolejka 18 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (77) 
Subkowia Subkowy 5 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Jurand Lasowice - Delta Miłoradz
Wisła Korzeniewo 5 - 2 Pogoń Prabuty
Unia Tczew 1 - 4 Olimpia Sztum
LZS Mikołajki Pomorskie 4 - 1 Hubertus Tczew