Baner

Klasa B - pomorska - grupa Gdańsk I - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sztorm II Kosakowo 12 31 10 1 1 48 - 19
2. Barca Bolszewo 12 29 9 2 1 38 - 15
3. Feniks Mechowo 12 23 7 2 3 37 - 26
4. Kaszuby Połchowo 12 22 6 4 2 31 - 18
5. Arka Prusewo 12 21 6 3 3 26 - 20
6. Cassubian AP 12 19 6 1 5 40 - 30
7. Ajax Leśniewo 12 17 4 5 3 33 - 26
8. Zenit II Łęczyce 12 16 5 1 6 28 - 34
9. Lider Dębogórze 12 14 4 2 6 30 - 33
10. Huragan Smolno 12 13 3 4 5 22 - 24
11. Norda Karwia 12 8 2 2 8 21 - 50
12. Puma Darżlubie 12 7 2 1 9 29 - 48
13. Sokół Strzelno 12 0 0 0 12 8 - 48
Ostatni komentarz dodał lukasz8991 06.09.2021, 20:09:02


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 15

Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Norda Karwia 4 - 2 Sokół Strzelno 14 sierpnia 2021 - 17:00
Ajax Leśniewo 1 - 2 Barca Bolszewo 15 sierpnia 2021 - 17:00
Lider Dębogórze 1 - 3 Cassubian AP 1 września 2021 - 18:00
Kaszuby Połchowo 3 - 1 Zenit II Łęczyce 14 sierpnia 2021 - 17:00
Puma Darżlubie 1 - 1 Huragan Smolno 14 sierpnia 2021 - 17:30
Sztorm II Kosakowo 3 - 5 Feniks Mechowo 14 sierpnia 2021 - 11:00
Pauza: Arka Prusewo,
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Huragan Smolno 1 - 5 Sztorm II Kosakowo 21 sierpnia 2021 - 18:00
Zenit II Łęczyce 4 - 3 Puma Darżlubie 21 sierpnia 2021 - 17:00
Kaszuby Połchowo 4 - 3 Cassubian AP 21 sierpnia 2021 - 17:00
Barca Bolszewo 1 - 2 Lider Dębogórze 9 września 2021 - 20:30
Sokół Strzelno 1 - 2 Ajax Leśniewo 22 sierpnia 2021 - 12:00
Pauza: Norda Karwia, Feniks Mechowo, Arka Prusewo,
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Norda Karwia 1 - 5 Arka Prusewo 28 sierpnia 2021 - 17:00
Lider Dębogórze 5 - 1 Sokół Strzelno 29 sierpnia 2021 - 14:30
Kaszuby Połchowo 1 - 2 Barca Bolszewo 29 sierpnia 2021 - 16:30
Puma Darżlubie 2 - 3 Cassubian AP 29 sierpnia 2021 - 11:00
Sztorm II Kosakowo 7 - 0 Zenit II Łęczyce 28 sierpnia 2021 - 11:00
Pauza: Feniks Mechowo, Huragan Smolno, Ajax Leśniewo,
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Arka Prusewo 0 - 0 Feniks Mechowo 4 września 2021 - 17:00
Sztorm II Kosakowo 6 - 3 Cassubian AP 4 września 2021 - 14:00
Barca Bolszewo 6 - 2 Puma Darżlubie 4 września 2021 - 16:00
Sokół Strzelno 0 - 6 Kaszuby Połchowo 4 września 2021 - 18:00
Norda Karwia 1 - 1 Ajax Leśniewo 4 września 2021 - 17:00
Pauza: Lider Dębogórze, Zenit II Łęczyce, Huragan Smolno,
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ajax Leśniewo 1 - 0 Arka Prusewo 11 września 2021 - 17:00
Lider Dębogórze 9 - 2 Norda Karwia 12 września 2021 - 14:30
Puma Darżlubie 4 - 0 Sokół Strzelno 12 września 2021 - 11:00
Sztorm II Kosakowo 0 - 0 Barca Bolszewo 11 września 2021 - 11:00
Feniks Mechowo 1 - 1 Huragan Smolno 12 września 2021 - 13:30
Pauza: Zenit II Łęczyce, Cassubian AP, Kaszuby Połchowo,
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Prusewo 2 - 1 Huragan Smolno 18 września 2021 - 17:00
Zenit II Łęczyce 6 - 2 Feniks Mechowo 18 września 2021 - 17:00
Sokół Strzelno 0 - 3 Sztorm II Kosakowo 18 września 2021 - 18:00
vo, na boisku 2-3
Norda Karwia 1 - 2 Kaszuby Połchowo 18 września 2021 - 17:00
Ajax Leśniewo 4 - 2 Lider Dębogórze 18 września 2021 - 16:30
Pauza: Puma Darżlubie, Barca Bolszewo, Cassubian AP,
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lider Dębogórze 1 - 1 Arka Prusewo 26 września 2021 - 14:30
Kaszuby Połchowo 2 - 2 Ajax Leśniewo 25 września 2021 - 15:30
Puma Darżlubie 8 - 4 Norda Karwia 26 września 2021 - 11:00
Feniks Mechowo 4 - 3 Cassubian AP 25 września 2021 - 17:00
Huragan Smolno 3 - 1 Zenit II Łęczyce 25 września 2021 - 17:00
Pauza: Barca Bolszewo, Sokół Strzelno, Sztorm II Kosakowo,
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Prusewo 5 - 2 Zenit II Łęczyce 2 października 2021 - 16:00
Cassubian AP 3 - 1 Huragan Smolno 3 października 2021 - 11:00
Barca Bolszewo 6 - 2 Feniks Mechowo 2 października 2021 - 16:00
Norda Karwia 2 - 3 Sztorm II Kosakowo 2 października 2021 - 16:00
Ajax Leśniewo 7 - 1 Puma Darżlubie 2 października 2021 - 16:00
Lider Dębogórze 2 - 2 Kaszuby Połchowo 3 października 2021 - 14:30
Pauza: Sokół Strzelno,
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszuby Połchowo 2 - 2 Arka Prusewo 9 października 2021 - 15:00
Puma Darżlubie 2 - 5 Lider Dębogórze 10 października 2021 - 11:00
Sztorm II Kosakowo 4 - 3 Ajax Leśniewo 9 października 2021 - 14:30
Feniks Mechowo 3 - 0 Sokół Strzelno 10 października 2021 - 13:30
Huragan Smolno 1 - 2 Barca Bolszewo 9 października 2021 - 16:00
Zenit II Łęczyce 0 - 4 Cassubian AP 9 października 2021 - 15:30
Pauza: Norda Karwia,
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Prusewo 3 - 2 Cassubian AP 16 października 2021 - 15:30
Barca Bolszewo 3 - 1 Zenit II Łęczyce 17 października 2021 - 13:00
Sokół Strzelno 1 - 3 Huragan Smolno 16 października 2021 - 16:00
Lider Dębogórze 0 - 1 Sztorm II Kosakowo 17 października 2021 - 14:30
Kaszuby Połchowo 4 - 1 Puma Darżlubie 17 października 2021 - 14:30
Pauza: Ajax Leśniewo, Norda Karwia, Feniks Mechowo,
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Puma Darżlubie 1 - 4 Arka Prusewo 24 października 2021 - 11:00
Sztorm II Kosakowo 3 - 2 Kaszuby Połchowo 24 października 2021 - 14:00
Feniks Mechowo 3 - 0 Norda Karwia 24 października 2021 - 13:30
vo, na boisku 0-1
Zenit II Łęczyce 3 - 0 Sokół Strzelno 23 października 2021 - 15:00
Cassubian AP 1 - 4 Barca Bolszewo 24 października 2021 - 11:30
Pauza: Huragan Smolno, Ajax Leśniewo, Lider Dębogórze,
Kolejka 12 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Prusewo 1 - 2 Barca Bolszewo 30 października 2021 - 15:00
Sokół Strzelno 1 - 4 Cassubian AP 30 października 2021 - 15:00
Norda Karwia 2 - 1 Huragan Smolno 30 października 2021 - 15:00
Ajax Leśniewo 4 - 5 Feniks Mechowo 30 października 2021 - 14:30
Puma Darżlubie 3 - 7 Sztorm II Kosakowo 30 października 2021 - 15:00
Pauza: Kaszuby Połchowo, Lider Dębogórze, Zenit II Łęczyce,
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm II Kosakowo 6 - 0 Arka Prusewo 6 listopada 2021 - 14:30
Feniks Mechowo 9 - 0 Lider Dębogórze 7 listopada 2021 - 13:30
Huragan Smolno 3 - 3 Ajax Leśniewo 7 listopada 2021 - 11:00
Zenit II Łęczyce 6 - 1 Norda Karwia 6 listopada 2021 - 14:00
Barca Bolszewo 8 - 1 Sokół Strzelno 6 listopada 2021 - 16:00
Pauza: Cassubian AP, Kaszuby Połchowo, Puma Darżlubie,
Kolejka 14 - 11. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Prusewo 3 - 1 Sokół Strzelno 14 listopada 2021 - 13:00
Norda Karwia 1 - 8 Cassubian AP 11 listopada 2021 - 14:00
Ajax Leśniewo 2 - 2 Zenit II Łęczyce 11 listopada 2021 - 11:00
Lider Dębogórze 2 - 5 Huragan Smolno 4 września 2021 - 17:30
Kaszuby Połchowo 2 - 0 Feniks Mechowo 11 listopada 2021 - 12:00
Pauza: Sztorm II Kosakowo, Puma Darżlubie, Barca Bolszewo,
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Puma Darżlubie 1 - 3 Feniks Mechowo 14 listopada 2021 - 13:30
Huragan Smolno 1 - 1 Kaszuby Połchowo 14 listopada 2021 - 11:00
Zenit II Łęczyce 2 - 1 Lider Dębogórze 14 listopada 2021 - 13:00
Cassubian AP 3 - 3 Ajax Leśniewo 14 listopada 2021 - 12:00
Barca Bolszewo 2 - 2 Norda Karwia 13 listopada 2021 - 16:00
Pauza: Sokół Strzelno, Sztorm II Kosakowo, Arka Prusewo,
Kolejka 16 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Strzelno - Norda Karwia
Barca Bolszewo - Ajax Leśniewo
Cassubian AP - Lider Dębogórze
Zenit II Łęczyce - Kaszuby Połchowo
Huragan Smolno - Puma Darżlubie
Feniks Mechowo - Sztorm II Kosakowo
Pauza: Arka Prusewo,
Kolejka 17 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm II Kosakowo - Huragan Smolno
Puma Darżlubie - Zenit II Łęczyce
Cassubian AP - Kaszuby Połchowo
Lider Dębogórze - Barca Bolszewo
Ajax Leśniewo - Sokół Strzelno
Pauza: Norda Karwia, Feniks Mechowo, Arka Prusewo,
Kolejka 18 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Prusewo - Norda Karwia
Sokół Strzelno - Lider Dębogórze
Barca Bolszewo - Kaszuby Połchowo
Cassubian AP - Puma Darżlubie
Zenit II Łęczyce - Sztorm II Kosakowo
Pauza: Feniks Mechowo, Huragan Smolno, Ajax Leśniewo,
Kolejka 19 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Feniks Mechowo - Arka Prusewo
Cassubian AP - Sztorm II Kosakowo
Puma Darżlubie - Barca Bolszewo
Kaszuby Połchowo - Sokół Strzelno
Ajax Leśniewo - Norda Karwia
Pauza: Lider Dębogórze, Zenit II Łęczyce, Huragan Smolno,
Kolejka 20 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Prusewo - Ajax Leśniewo
Norda Karwia - Lider Dębogórze
Sokół Strzelno - Puma Darżlubie
Barca Bolszewo - Sztorm II Kosakowo
Huragan Smolno - Feniks Mechowo
Pauza: Zenit II Łęczyce, Cassubian AP, Kaszuby Połchowo,
Kolejka 21 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Huragan Smolno - Arka Prusewo
Feniks Mechowo - Zenit II Łęczyce
Sztorm II Kosakowo - Sokół Strzelno
Kaszuby Połchowo - Norda Karwia
Lider Dębogórze - Ajax Leśniewo
Pauza: Puma Darżlubie, Barca Bolszewo, Cassubian AP,
Kolejka 22 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Prusewo - Lider Dębogórze
Ajax Leśniewo - Kaszuby Połchowo
Norda Karwia - Puma Darżlubie
Cassubian AP - Feniks Mechowo
Zenit II Łęczyce - Huragan Smolno
Pauza: Barca Bolszewo, Sokół Strzelno, Sztorm II Kosakowo,
Kolejka 23 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zenit II Łęczyce - Arka Prusewo
Huragan Smolno - Cassubian AP
Feniks Mechowo - Barca Bolszewo
Sztorm II Kosakowo - Norda Karwia
Puma Darżlubie - Ajax Leśniewo
Kaszuby Połchowo - Lider Dębogórze
Pauza: Sokół Strzelno,
Kolejka 24 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Prusewo - Kaszuby Połchowo
Lider Dębogórze - Puma Darżlubie
Ajax Leśniewo - Sztorm II Kosakowo
Sokół Strzelno - Feniks Mechowo
Barca Bolszewo - Huragan Smolno
Cassubian AP - Zenit II Łęczyce
Pauza: Norda Karwia,
Kolejka 25 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cassubian AP - Arka Prusewo
Zenit II Łęczyce - Barca Bolszewo
Huragan Smolno - Sokół Strzelno
Sztorm II Kosakowo - Lider Dębogórze
Puma Darżlubie - Kaszuby Połchowo
Pauza: Ajax Leśniewo, Norda Karwia, Feniks Mechowo,
Kolejka 26 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Prusewo - Puma Darżlubie
Kaszuby Połchowo - Sztorm II Kosakowo
Norda Karwia - Feniks Mechowo
Sokół Strzelno - Zenit II Łęczyce
Barca Bolszewo - Cassubian AP
Pauza: Huragan Smolno, Ajax Leśniewo, Lider Dębogórze,
Kolejka 27 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Barca Bolszewo - Arka Prusewo
Cassubian AP - Sokół Strzelno
Huragan Smolno - Norda Karwia
Feniks Mechowo - Ajax Leśniewo
Sztorm II Kosakowo - Puma Darżlubie
Pauza: Kaszuby Połchowo, Lider Dębogórze, Zenit II Łęczyce,
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Prusewo - Sztorm II Kosakowo
Lider Dębogórze - Feniks Mechowo
Ajax Leśniewo - Huragan Smolno
Norda Karwia - Zenit II Łęczyce
Sokół Strzelno - Barca Bolszewo
Pauza: Cassubian AP, Kaszuby Połchowo, Puma Darżlubie,
Kolejka 29 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Strzelno - Arka Prusewo
Cassubian AP - Norda Karwia
Zenit II Łęczyce - Ajax Leśniewo
Huragan Smolno - Lider Dębogórze
Feniks Mechowo - Kaszuby Połchowo
Pauza: Sztorm II Kosakowo, Puma Darżlubie, Barca Bolszewo,
Kolejka 30 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Feniks Mechowo - Puma Darżlubie 18 czerwca 2022 - 13:00
Kaszuby Połchowo - Huragan Smolno 18 czerwca 2022 - 13:00
Lider Dębogórze - Zenit II Łęczyce 18 czerwca 2022 - 13:00
Ajax Leśniewo - Cassubian AP 18 czerwca 2022 - 13:00
Norda Karwia - Barca Bolszewo 18 czerwca 2022 - 13:00
Pauza: Sokół Strzelno, Sztorm II Kosakowo, Arka Prusewo, .