Baner

V liga - pomorska - grupa Gdańsk II - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pomezania Malbork 34 96 31 3 0 134 - 13
2. Powiśle Dzierzgoń 34 71 22 5 7 78 - 29
3. Radunia II Stężyca 34 69 22 3 9 99 - 43 2 3 1 0 1 4 - 4
4. Wietcisa Skarszewy 34 69 21 6 7 85 - 55 2 3 1 0 1 4 - 4
5. Kolejarz Chojnice 34 62 19 5 10 70 - 50
6. Beniaminek 03 Starogard Gdański 34 58 18 4 12 76 - 43
7. Żuławy Nowy Dwór Gdański 34 56 17 5 12 80 - 49
8. Gwiazda Karsin 34 51 16 3 15 64 - 65
9. Wisła Tczew 34 47 15 2 17 70 - 85
10. Wisła Korzeniewo 34 45 14 3 17 59 - 98
11. Błękitni Stare Pole 34 43 12 7 15 54 - 66
12. Meteor Pinczyn 34 39 11 6 17 53 - 62
13. Tęcza Brusy 34 38 10 8 16 57 - 63
14. Spójnia Sadlinki 34 35 11 2 21 47 - 94 2 6 2 0 0 4 - 2
15. Styna Godziszewo 34 35 9 8 17 46 - 79 2 0 0 0 2 2 - 4
16. Olimpia Sztum 34 26 7 5 22 47 - 101
17. Victoria Kaliska 34 15 4 3 27 45 - 114
18. Orzeł Subkowy (*) 34 23 7 2 25 31 - 86
Ostatni komentarz dodał Zarzycki1922 01.07.2022, 14:00:17
* Orzeł Subkowy wycofał się po rundzie jesiennej


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (33) 
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Victoria Kaliska 7 sierpnia 2021 - 17:00
Pomezania Malbork 3 - 0 Radunia II Stężyca 7 sierpnia 2021 - 18:00
Wisła Korzeniewo 2 - 4 Wietcisa Skarszewy 7 sierpnia 2021 - 15:00
Tęcza Brusy 0 - 3 Olimpia Sztum 7 sierpnia 2021 - 17:00
vo, na boisku 4-2
Wisła Tczew 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 sierpnia 2021 - 12:00
Styna Godziszewo 1 - 0 Gwiazda Karsin 7 sierpnia 2021 - 14:00
Błękitni Stare Pole 5 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 sierpnia 2021 - 14:00
Kolejarz Chojnice 2 - 0 Spójnia Sadlinki 7 sierpnia 2021 - 13:00
Orzeł Subkowy 2 - 0 Meteor Pinczyn 7 sierpnia 2021 - 16:00
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (15) 
Olimpia Sztum 0 - 4 Meteor Pinczyn 14 sierpnia 2021 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Orzeł Subkowy 14 sierpnia 2021 - 17:00
Gwiazda Karsin 1 - 2 Błękitni Stare Pole 14 sierpnia 2021 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 2 Styna Godziszewo 14 sierpnia 2021 - 18:00
Wietcisa Skarszewy 6 - 1 Wisła Tczew 14 sierpnia 2021 - 17:00
Radunia II Stężyca 6 - 0 Wisła Korzeniewo 14 sierpnia 2021 - 13:00
Victoria Kaliska 1 - 7 Pomezania Malbork 14 sierpnia 2021 - 16:00
Spójnia Sadlinki 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 14 sierpnia 2021 - 12:00
Tęcza Brusy 0 - 2 Kolejarz Chojnice 14 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (24) 
Powiśle Dzierzgoń 8 - 0 Tęcza Brusy 21 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejarz Chojnice 2 - 0 Olimpia Sztum 22 sierpnia 2021 - 12:00
Pomezania Malbork 8 - 0 Spójnia Sadlinki 20 sierpnia 2021 - 18:00
Wisła Korzeniewo 6 - 1 Victoria Kaliska 21 sierpnia 2021 - 12:00
Wisła Tczew 0 - 4 Radunia II Stężyca 21 sierpnia 2021 - 12:00
vo, na boisku 1-4
Styna Godziszewo 0 - 4 Wietcisa Skarszewy 22 sierpnia 2021 - 18:00
Błękitni Stare Pole 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 21 sierpnia 2021 - 17:00
Orzeł Subkowy 2 - 3 Gwiazda Karsin 21 sierpnia 2021 - 16:00
Meteor Pinczyn 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 sierpnia 2021 - 14:00
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (15) 
Olimpia Sztum 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 sierpnia 2021 - 17:00
Gwiazda Karsin 2 - 0 Meteor Pinczyn 29 sierpnia 2021 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 Orzeł Subkowy 1 września 2021 - 18:00
Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Błękitni Stare Pole 28 sierpnia 2021 - 17:00
Radunia II Stężyca 4 - 1 Styna Godziszewo 28 sierpnia 2021 - 13:00
Victoria Kaliska 2 - 4 Wisła Tczew 28 sierpnia 2021 - 16:00
Spójnia Sadlinki 0 - 2 Wisła Korzeniewo 28 sierpnia 2021 - 16:30
Tęcza Brusy 0 - 1 Pomezania Malbork 28 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejarz Chojnice 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń 28 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 5 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (14) 
Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Olimpia Sztum 4 września 2021 - 17:00
Kolejarz Chojnice 0 - 3 Pomezania Malbork 4 września 2021 - 17:00
Wisła Korzeniewo 2 - 1 Tęcza Brusy 4 września 2021 - 15:00
Wisła Tczew 3 - 2 Spójnia Sadlinki 4 września 2021 - 16:00
Styna Godziszewo 3 - 2 Victoria Kaliska 4 września 2021 - 17:00
Błękitni Stare Pole 1 - 0 Radunia II Stężyca 5 września 2021 - 16:00
Orzeł Subkowy 3 - 1 Wietcisa Skarszewy 4 września 2021 - 17:00
Meteor Pinczyn 1 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 września 2021 - 12:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Gwiazda Karsin 4 września 2021 - 16:00
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (16) 
Powiśle Dzierzgoń 2 - 3 Pomezania Malbork 11 września 2021 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 września 2021 - 17:00
Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Meteor Pinczyn 13 października 2021 - 16:00
Radunia II Stężyca 2 - 4 Orzeł Subkowy 11 września 2021 - 11:00
Victoria Kaliska 1 - 1 Błękitni Stare Pole 11 września 2021 - 16:00
Spójnia Sadlinki 3 - 2 Styna Godziszewo 11 września 2021 - 12:00
Tęcza Brusy 5 - 2 Wisła Tczew 12 września 2021 - 17:00
Kolejarz Chojnice 8 - 2 Wisła Korzeniewo 11 września 2021 - 17:00
Olimpia Sztum 1 - 4 Gwiazda Karsin 11 września 2021 - 15:00
Kolejka 7 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (9) 
Pomezania Malbork 9 - 0 Olimpia Sztum 17 września 2021 - 19:00
Wisła Korzeniewo 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń 18 września 2021 - 14:30
Wisła Tczew 0 - 2 Kolejarz Chojnice 18 września 2021 - 12:00
Styna Godziszewo 2 - 2 Tęcza Brusy 19 września 2021 - 15:00
Błękitni Stare Pole 7 - 0 Spójnia Sadlinki 18 września 2021 - 15:00
Orzeł Subkowy 5 - 3 Victoria Kaliska 18 września 2021 - 16:00
Meteor Pinczyn 0 - 1 Radunia II Stężyca 18 września 2021 - 12:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 Wietcisa Skarszewy 18 września 2021 - 12:00
Gwiazda Karsin 1 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 września 2021 - 15:00
Kolejka 8 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (9) 
Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Wisła Tczew 25 września 2021 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Gwiazda Karsin 25 września 2021 - 16:00
Radunia II Stężyca 3 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 25 września 2021 - 15:00
Victoria Kaliska 0 - 0 Meteor Pinczyn 25 września 2021 - 16:00
Spójnia Sadlinki 1 - 1 Orzeł Subkowy 25 września 2021 - 12:00
Tęcza Brusy 4 - 1 Błękitni Stare Pole 25 września 2021 - 16:00
Kolejarz Chojnice 2 - 0 Styna Godziszewo 25 września 2021 - 16:00
Olimpia Sztum 1 - 5 Beniaminek 03 Starogard Gdański 25 września 2021 - 15:00
Pomezania Malbork 2 - 0 Wisła Korzeniewo 24 września 2021 - 19:00
Kolejka 9 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (6) 
Orzeł Subkowy 2 - 4 Tęcza Brusy 2 października 2021 - 16:00
Wisła Korzeniewo 4 - 3 Olimpia Sztum 2 października 2021 - 14:00
Wisła Tczew 0 - 2 Pomezania Malbork 2 października 2021 - 12:00
Styna Godziszewo 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 2 października 2021 - 14:00
Błękitni Stare Pole 1 - 0 Kolejarz Chojnice 2 października 2021 - 15:00
Meteor Pinczyn 4 - 0 Spójnia Sadlinki 2 października 2021 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 1 Victoria Kaliska 2 października 2021 - 15:00
Gwiazda Karsin 1 - 0 Radunia II Stężyca 2 października 2021 - 14:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Wietcisa Skarszewy 3 października 2021 - 11:00
Kolejka 10 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (8) 
Powiśle Dzierzgoń 3 - 3 Błękitni Stare Pole 9 października 2021 - 15:00
Tęcza Brusy 4 - 5 Meteor Pinczyn 9 października 2021 - 16:00
Kolejarz Chojnice 0 - 1 Orzeł Subkowy 10 października 2021 - 15:00
Pomezania Malbork 3 - 0 Styna Godziszewo 9 października 2021 - 16:00
Wisła Korzeniewo 1 - 1 Wisła Tczew 9 października 2021 - 14:00
Spójnia Sadlinki 1 - 7 Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 października 2021 - 12:00
Radunia II Stężyca 1 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 października 2021 - 13:00
Victoria Kaliska 1 - 3 Gwiazda Karsin 9 października 2021 - 15:00
Olimpia Sztum 2 - 5 Wietcisa Skarszewy 9 października 2021 - 15:00
Kolejka 11 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (7) 
Styna Godziszewo 2 - 2 Wisła Korzeniewo 16 października 2021 - 15:00
Błękitni Stare Pole 0 - 2 Pomezania Malbork 16 października 2021 - 15:00
Orzeł Subkowy 0 - 4 Powiśle Dzierzgoń 16 października 2021 - 15:30
Meteor Pinczyn 1 - 3 Kolejarz Chojnice 16 października 2021 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Tęcza Brusy 16 października 2021 - 15:00
Gwiazda Karsin 5 - 2 Spójnia Sadlinki 16 października 2021 - 14:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 1 Victoria Kaliska 16 października 2021 - 15:00
Wietcisa Skarszewy 4 - 2 Radunia II Stężyca 16 października 2021 - 15:00
Wisła Tczew 5 - 0 Olimpia Sztum 16 października 2021 - 12:00
Kolejka 12 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (12) 
Powiśle Dzierzgoń 5 - 2 Meteor Pinczyn 23 października 2021 - 15:00
Spójnia Sadlinki 3 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 23 października 2021 - 12:00
Gwiazda Karsin 2 - 0 Tęcza Brusy 23 października 2021 - 11:00
Kolejarz Chojnice 1 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 października 2021 - 14:00
Pomezania Malbork 3 - 0 Orzeł Subkowy 22 października 2021 - 19:00
Wisła Korzeniewo 3 - 2 Błękitni Stare Pole 23 października 2021 - 13:00
Wisła Tczew 1 - 3 Styna Godziszewo 23 października 2021 - 12:00
Victoria Kaliska 0 - 2 Wietcisa Skarszewy 23 października 2021 - 15:00
Olimpia Sztum 1 - 4 Radunia II Stężyca 23 października 2021 - 14:00
Kolejka 13 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (11) 
Błękitni Stare Pole 3 - 4 Wisła Tczew 30 października 2021 - 14:00
Meteor Pinczyn 0 - 3 Pomezania Malbork 30 października 2021 - 14:30
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 30 października 2021 - 13:00
Gwiazda Karsin 1 - 2 Kolejarz Chojnice 30 października 2021 - 14:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Tęcza Brusy 27 października 2021 - 17:00
Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Spójnia Sadlinki 27 października 2021 - 18:00
Radunia II Stężyca 2 - 1 Victoria Kaliska 27 października 2021 - 18:00
Styna Godziszewo 1 - 3 Olimpia Sztum 27 października 2021 - 15:00
Orzeł Subkowy 2 - 3 Wisła Korzeniewo 27 października 2021 - 15:30
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (15) 
Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Gwiazda Karsin 6 listopada 2021 - 14:00
Tęcza Brusy 2 - 3 Wietcisa Skarszewy 6 listopada 2021 - 15:00
Olimpia Sztum 7 - 2 Victoria Kaliska 6 listopada 2021 - 13:00
Spójnia Sadlinki 1 - 5 Radunia II Stężyca 6 listopada 2021 - 14:30
Kolejarz Chojnice 0 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 6 listopada 2021 - 14:00
Pomezania Malbork 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 listopada 2021 - 18:00
Wisła Korzeniewo 4 - 2 Meteor Pinczyn 6 listopada 2021 - 13:00
Wisła Tczew 3 - 1 Orzeł Subkowy 6 listopada 2021 - 12:00
Styna Godziszewo 2 - 2 Błękitni Stare Pole 6 listopada 2021 - 14:00
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (11) 
Orzeł Subkowy 5 - 0 Styna Godziszewo 13 listopada 2021 - 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 1 Wisła Korzeniewo 13 listopada 2021 - 12:00
Gwiazda Karsin 2 - 4 Pomezania Malbork 13 listopada 2021 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 13 listopada 2021 - 14:00
Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Kolejarz Chojnice 14 listopada 2021 - 13:00
Radunia II Stężyca 1 - 1 Tęcza Brusy 13 listopada 2021 - 13:00
Victoria Kaliska 2 - 3 Spójnia Sadlinki 13 listopada 2021 - 14:00
Meteor Pinczyn 4 - 0 Wisła Tczew 13 listopada 2021 - 14:00
Błękitni Stare Pole 2 - 0 Olimpia Sztum 13 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 16 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (14) 
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 20 listopada 2021 - 13:45
Pomezania Malbork 1 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 20 listopada 2021 - 16:00
Wisła Korzeniewo 5 - 1 Gwiazda Karsin 20 listopada 2021 - 11:00
Wisła Tczew 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 20 listopada 2021 - 12:00
Styna Godziszewo 2 - 2 Meteor Pinczyn 20 listopada 2021 - 13:00
Błękitni Stare Pole 1 - 1 Orzeł Subkowy 20 listopada 2021 - 13:00
Kolejarz Chojnice 4 - 2 Radunia II Stężyca 20 listopada 2021 - 13:00
Tęcza Brusy 5 - 1 Victoria Kaliska 20 listopada 2021 - 14:00
Olimpia Sztum 1 - 3 Spójnia Sadlinki 20 listopada 2021 - 12:00
Kolejka 17 - 27/28. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (23) 
Gwiazda Karsin 3 - 0 Wisła Tczew 27 listopada 2021 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 5 Wisła Korzeniewo 27 listopada 2021 - 13:00
Wietcisa Skarszewy 0 - 6 Pomezania Malbork 28 listopada 2021 - 13:00
Powiśle Dzierzgoń 5 - 0 Radunia II Stężyca 27 listopada 2021 - 11:00
Victoria Kaliska 1 - 2 Kolejarz Chojnice 27 listopada 2021 - 13:30
Spójnia Sadlinki 2 - 1 Tęcza Brusy 27 listopada 2021 - 12:00
Orzeł Subkowy 0 - 3 Olimpia Sztum 27 listopada 2021 - 12:00
Meteor Pinczyn 4 - 1 Błękitni Stare Pole 27 listopada 2021 - 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 4 Styna Godziszewo 27 listopada 2021 - 13:30
Kolejka 18 - 5/6. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (9) 
Victoria Kaliska 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 5 marca 2022 - 15:00
Radunia II Stężyca 1 - 1 Pomezania Malbork 5 marca 2022 - 13:00
Wietcisa Skarszewy 5 - 0 Wisła Korzeniewo 6 marca 2022 - 11:00
Olimpia Sztum 2 - 2 Tęcza Brusy 5 marca 2022 - 12:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 6 - 0 Wisła Tczew 5 marca 2022 - 14:00
Gwiazda Karsin 0 - 1 Styna Godziszewo 5 marca 2022 - 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Błękitni Stare Pole 5 marca 2022 - 14:00
Spójnia Sadlinki 0 - 1 Kolejarz Chojnice 5 marca 2022 - 12:00
Meteor Pinczyn 3 - 0 Orzeł Subkowy
Kolejka 19 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (21) 
Meteor Pinczyn 0 - 1 Olimpia Sztum 12 marca 2022 - 15:00
Orzeł Subkowy 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Błękitni Stare Pole 2 - 2 Gwiazda Karsin 12 marca 2022 - 14:00
Styna Godziszewo 1 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 marca 2022 - 15:00
Wisła Tczew 3 - 4 Wietcisa Skarszewy 12 marca 2022 - 12:00
Wisła Korzeniewo 1 - 2 Radunia II Stężyca 13 marca 2022 - 11:00
Pomezania Malbork 9 - 0 Victoria Kaliska 12 marca 2022 - 17:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Spójnia Sadlinki 12 marca 2022 - 15:00
Kolejarz Chojnice 1 - 1 Tęcza Brusy 12 marca 2022 - 14:00
Kolejka 20 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (16) 
Tęcza Brusy 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 19 marca 2022 - 15:00
Olimpia Sztum 2 - 6 Kolejarz Chojnice 19 marca 2022 - 14:00
Spójnia Sadlinki 0 - 1 Pomezania Malbork 19 marca 2022 - 11:00
Victoria Kaliska 4 - 0 Wisła Korzeniewo 19 marca 2022 - 16:00
Radunia II Stężyca 5 - 1 Wisła Tczew 19 marca 2022 - 13:00
Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Styna Godziszewo 19 marca 2022 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 Błękitni Stare Pole 19 marca 2022 - 15:00
Gwiazda Karsin 3 - 0 Orzeł Subkowy
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Meteor Pinczyn 19 marca 2022 - 14:00
Kolejka 21 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (7) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 Olimpia Sztum 26 marca 2022 - 14:00
Meteor Pinczyn 3 - 4 Gwiazda Karsin 26 marca 2022 - 15:00
Orzeł Subkowy 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Błękitni Stare Pole 0 - 1 Wietcisa Skarszewy 26 marca 2022 - 15:00
Styna Godziszewo 0 - 4 Radunia II Stężyca 26 marca 2022 - 16:00
Wisła Tczew 1 - 2 Victoria Kaliska 26 marca 2022 - 12:00
Wisła Korzeniewo 2 - 1 Spójnia Sadlinki 26 marca 2022 - 14:00
Pomezania Malbork 3 - 0 Tęcza Brusy 26 marca 2022 - 12:00
Powiśle Dzierzgoń 7 - 0 Kolejarz Chojnice 26 marca 2022 - 15:00
Kolejka 22 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (11) 
Olimpia Sztum 1 - 0 Powiśle Dzierzgoń 2 kwietnia 2022 - 18:00
Pomezania Malbork 2 - 2 Kolejarz Chojnice 2 kwietnia 2022 - 17:00
Tęcza Brusy 4 - 1 Wisła Korzeniewo 2 kwietnia 2022 - 15:00
Spójnia Sadlinki 2 - 4 Wisła Tczew 2 kwietnia 2022 - 12:00
Victoria Kaliska 1 - 2 Styna Godziszewo 2 kwietnia 2022 - 16:00
Radunia II Stężyca 8 - 0 Błękitni Stare Pole 2 kwietnia 2022 - 13:00
Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Orzeł Subkowy
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 1 Meteor Pinczyn 2 kwietnia 2022 - 15:00
Gwiazda Karsin 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 kwietnia 2022 - 14:00
Kolejka 23 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (7) 
Pomezania Malbork 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń 9 kwietnia 2022 - 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 kwietnia 2022 - 16:00
Meteor Pinczyn 0 - 2 Wietcisa Skarszewy 9 kwietnia 2022 - 12:00
Orzeł Subkowy 0 - 3 Radunia II Stężyca
Błękitni Stare Pole 2 - 0 Victoria Kaliska 9 kwietnia 2022 - 16:00
Styna Godziszewo 0 - 1 Spójnia Sadlinki 9 kwietnia 2022 - 16:00
Wisła Tczew 3 - 3 Tęcza Brusy 9 kwietnia 2022 - 12:00
Wisła Korzeniewo 1 - 1 Kolejarz Chojnice 9 kwietnia 2022 - 15:30
Gwiazda Karsin 3 - 1 Olimpia Sztum 9 kwietnia 2022 - 14:00
Kolejka 24 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (5) 
Olimpia Sztum 0 - 5 Pomezania Malbork 13 kwietnia 2022 - 19:00
Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 Wisła Korzeniewo 16 kwietnia 2022 - 14:00
Kolejarz Chojnice 3 - 2 Wisła Tczew 13 kwietnia 2022 - 17:30
Tęcza Brusy 1 - 2 Styna Godziszewo 13 kwietnia 2022 - 17:30
Spójnia Sadlinki 2 - 1 Błękitni Stare Pole 13 kwietnia 2022 - 16:00
Victoria Kaliska 3 - 0 Orzeł Subkowy
Radunia II Stężyca 6 - 0 Meteor Pinczyn 13 kwietnia 2022 - 18:00
Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 kwietnia 2022 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 1 Gwiazda Karsin 13 kwietnia 2022 - 17:30
Kolejka 25 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (8) 
Wisła Tczew 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 23 kwietnia 2022 - 12:00
Gwiazda Karsin 2 - 2 Wietcisa Skarszewy 23 kwietnia 2022 - 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 3 Radunia II Stężyca 23 kwietnia 2022 - 17:00
Meteor Pinczyn 2 - 2 Victoria Kaliska 23 kwietnia 2022 - 15:00
Orzeł Subkowy 0 - 3 Spójnia Sadlinki
Błękitni Stare Pole 2 - 1 Tęcza Brusy 23 kwietnia 2022 - 16:00
Styna Godziszewo 2 - 3 Kolejarz Chojnice 23 kwietnia 2022 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 Olimpia Sztum 23 kwietnia 2022 - 17:30
Wisła Korzeniewo 0 - 6 Pomezania Malbork 24 kwietnia 2022 - 17:00
Kolejka 26 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (13) 
Tęcza Brusy 3 - 0 Orzeł Subkowy
Olimpia Sztum 0 - 1 Wisła Korzeniewo 30 kwietnia 2022 - 15:00
Pomezania Malbork 6 - 1 Wisła Tczew 30 kwietnia 2022 - 18:00
Powiśle Dzierzgoń 4 - 1 Styna Godziszewo 30 kwietnia 2022 - 17:00
Kolejarz Chojnice 1 - 1 Błękitni Stare Pole 30 kwietnia 2022 - 11:00
Spójnia Sadlinki 0 - 4 Meteor Pinczyn 30 kwietnia 2022 - 12:00
Victoria Kaliska 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 kwietnia 2022 - 16:00
Radunia II Stężyca 6 - 0 Gwiazda Karsin 30 kwietnia 2022 - 13:00
Wietcisa Skarszewy 4 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 kwietnia 2022 - 16:00
Kolejka 27 - 3. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (9) 
Błękitni Stare Pole 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 3 maja 2022 - 16:00
Meteor Pinczyn 0 - 0 Tęcza Brusy 3 maja 2022 - 12:00
Orzeł Subkowy 0 - 3 Kolejarz Chojnice
Styna Godziszewo 1 - 7 Pomezania Malbork 3 maja 2022 - 13:00
Wisła Tczew 7 - 2 Wisła Korzeniewo 3 maja 2022 - 12:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 1 Spójnia Sadlinki 20 kwietnia 2022 - 17:15
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 0 Radunia II Stężyca 3 maja 2022 - 17:00
Gwiazda Karsin 4 - 1 Victoria Kaliska 3 maja 2022 - 11:00
Wietcisa Skarszewy 4 - 1 Olimpia Sztum 3 maja 2022 - 17:00
Kolejka 28 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (11) 
Wisła Korzeniewo 1 - 0 Styna Godziszewo 7 maja 2022 - 14:00
Pomezania Malbork 5 - 0 Błękitni Stare Pole 7 maja 2022 - 17:00
Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Orzeł Subkowy
Kolejarz Chojnice 4 - 1 Meteor Pinczyn 17 maja 2022 - 18:00
Tęcza Brusy 0 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 maja 2022 - 15:00
Spójnia Sadlinki 2 - 3 Gwiazda Karsin 7 maja 2022 - 14:00
Victoria Kaliska 1 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 maja 2022 - 16:00
Radunia II Stężyca 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 7 maja 2022 - 13:00
Olimpia Sztum 2 - 5 Wisła Tczew 7 maja 2022 - 15:00
Kolejka 29 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (3) 
Meteor Pinczyn 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 14 maja 2022 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 1 Spójnia Sadlinki 14 maja 2022 - 17:00
Tęcza Brusy 2 - 0 Gwiazda Karsin 14 maja 2022 - 18:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Kolejarz Chojnice 14 maja 2022 - 17:00
Orzeł Subkowy 0 - 3 Pomezania Malbork
Błękitni Stare Pole 4 - 1 Wisła Korzeniewo 14 maja 2022 - 17:00
Styna Godziszewo 1 - 5 Wisła Tczew 15 maja 2022 - 13:00
Wietcisa Skarszewy 6 - 3 Victoria Kaliska 14 maja 2022 - 17:00
Radunia II Stężyca 7 - 0 Olimpia Sztum 14 maja 2022 - 13:00
Kolejka 30 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (4) 
Wisła Tczew 2 - 0 Błękitni Stare Pole 21 maja 2022 - 16:00
Pomezania Malbork 1 - 0 Meteor Pinczyn 21 maja 2022 - 17:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 maja 2022 - 17:00
Kolejarz Chojnice 0 - 0 Gwiazda Karsin 21 maja 2022 - 17:00
Tęcza Brusy 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 21 maja 2022 - 15:00
Spójnia Sadlinki 2 - 2 Wietcisa Skarszewy 21 maja 2022 - 16:00
Victoria Kaliska 2 - 5 Radunia II Stężyca 21 maja 2022 - 16:00
Olimpia Sztum 1 - 1 Styna Godziszewo 20 maja 2022 - 18:00
Wisła Korzeniewo 3 - 0 Orzeł Subkowy
Kolejka 31 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (4) 
Gwiazda Karsin 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń 28 maja 2022 - 18:00
Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Tęcza Brusy 28 maja 2022 - 17:00
Victoria Kaliska 5 - 3 Olimpia Sztum 28 maja 2022 - 16:00
Radunia II Stężyca 4 - 1 Spójnia Sadlinki 28 maja 2022 - 13:30
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 1 Kolejarz Chojnice 28 maja 2022 - 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 Pomezania Malbork 28 maja 2022 - 15:00
Meteor Pinczyn 1 - 0 Wisła Korzeniewo 28 maja 2022 - 15:00
Orzeł Subkowy 0 - 3 Wisła Tczew
Błękitni Stare Pole 1 - 0 Styna Godziszewo 28 maja 2022 - 16:00
Kolejka 32 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (12) 
Styna Godziszewo 3 - 0 Orzeł Subkowy
Wisła Korzeniewo 2 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 czerwca 2022 - 15:15
Pomezania Malbork 6 - 0 Gwiazda Karsin 3 czerwca 2022 - 19:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 czerwca 2022 - 17:00
Kolejarz Chojnice 3 - 0 Wietcisa Skarszewy 4 czerwca 2022 - 18:00
Tęcza Brusy 2 - 3 Radunia II Stężyca 4 czerwca 2022 - 15:00
Spójnia Sadlinki 1 - 0 Victoria Kaliska 4 czerwca 2022 - 14:00
Wisła Tczew 1 - 0 Meteor Pinczyn 5 czerwca 2022 - 14:00
Olimpia Sztum 3 - 4 Błękitni Stare Pole 4 czerwca 2022 - 15:00
Kolejka 33 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (2) 
Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 12 czerwca 2022 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Pomezania Malbork 11 czerwca 2022 - 17:00
Gwiazda Karsin 7 - 1 Wisła Korzeniewo 11 czerwca 2022 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Wisła Tczew 11 czerwca 2022 - 15:00
Meteor Pinczyn 2 - 2 Styna Godziszewo 11 czerwca 2022 - 15:00
Orzeł Subkowy 0 - 3 Błękitni Stare Pole
Radunia II Stężyca 1 - 0 Kolejarz Chojnice 11 czerwca 2022 - 13:00
Victoria Kaliska 0 - 3 Tęcza Brusy 11 czerwca 2022 - 16:00
Spójnia Sadlinki 4 - 1 Olimpia Sztum 12 czerwca 2022 - 12:00
Kolejka 34 - 16. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (38) 
Wisła Tczew 0 - 3 Gwiazda Karsin 16 czerwca 2022 - 17:00
Wisła Korzeniewo 0 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 czerwca 2022 - 17:00
Pomezania Malbork 6 - 1 Wietcisa Skarszewy 16 czerwca 2022 - 17:00
Radunia II Stężyca 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń 16 czerwca 2022 - 17:00
Kolejarz Chojnice 7 - 0 Victoria Kaliska 15 czerwca 2022 - 18:30
Tęcza Brusy 2 - 1 Spójnia Sadlinki 16 czerwca 2022 - 17:00
Olimpia Sztum 3 - 0 Orzeł Subkowy
Błękitni Stare Pole 1 - 2 Meteor Pinczyn 16 czerwca 2022 - 17:00
Styna Godziszewo 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 czerwca 2022 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE