POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ
 Baner

Fortuna I liga - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Miedź Legnica 33 74 22 8 3 55 - 22
2. Widzew Łódź 33 59 17 8 8 51 - 37
3. Arka Gdynia 33 58 18 4 11 60 - 38
4. Korona Kielce 33 55 15 10 8 45 - 36
5. Odra Opole 33 51 14 9 10 51 - 43
6. Chrobry Głogów 33 47 12 11 10 39 - 34 2 4 1 1 0 1 - 0
7. Sandecja Nowy Sącz 33 47 12 11 10 38 - 34 2 1 0 1 1 0 - 1
8. Podbeskidzie Bielsko-Biała 33 45 11 12 10 47 - 39 2 4 1 1 0 3 - 2
9. ŁKS Łódź 33 45 12 9 12 33 - 35 2 1 0 1 1 2 - 3
10. GKS Tychy 33 43 11 10 12 36 - 40 2 2 0 2 0 3 - 3
11. GKS Katowice 33 43 10 13 10 42 - 47 2 2 0 2 0 3 - 3
12. Resovia Rzeszów 32 41 10 11 11 39 - 36
13. Puszcza Niepołomice 33 37 10 7 16 41 - 49 2 3 1 0 1 3 - 3
14. Skra Częstochowa 33 37 8 13 12 27 - 40 2 3 1 0 1 3 - 3
15. Zagłębie Sosnowiec 33 36 8 12 13 41 - 44
16. Stomil Olsztyn 33 32 9 5 19 31 - 52
17. Górnik Polkowice 32 26 4 14 14 29 - 53
18. GKS Jastrzębie 33 24 5 9 19 31 - 57


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 20

Kolejka 1 - 31 lipca /1. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec 31 lipca 2021 - 20:30
Widzew Łódź 3 - 0 Sandecja Nowy Sącz 1 sierpnia 2021 - 12:40
Górnik Polkowice 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 sierpnia 2021 - 15:00
Odra Opole 1 - 4 Miedź Legnica 30 lipca 2021 - 18:00
GKS Katowice 2 - 2 Resovia Rzeszów 31 lipca 2021 - 12:40
GKS Tychy 1 - 1 ŁKS Łódź 30 lipca 2021 - 20:30
Stomil Olsztyn 1 - 2 Chrobry Głogów 1 sierpnia 2021 - 18:00
Korona Kielce 2 - 0 Skra Częstochowa 30 lipca 2021 - 20:00
GKS Jastrzębie 0 - 2 Puszcza Niepołomice 31 lipca 2021 - 18:00
Kolejka 2 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Korona Kielce 3 - 1 Puszcza Niepołomice 9 sierpnia 2021 - 18:00
ŁKS Łódź 3 - 2 Skra Częstochowa 8 sierpnia 2021 - 18:00
Resovia Rzeszów 1 - 0 GKS Tychy 6 sierpnia 2021 - 18:00
Miedź Legnica 1 - 0 GKS Katowice 7 sierpnia 2021 - 12:40
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 3 Odra Opole 6 sierpnia 2021 - 20:30
Zagłębie Sosnowiec 1 - 2 Widzew Łódź 8 sierpnia 2021 - 12:40
GKS Jastrzębie 1 - 0 Stomil Olsztyn 8 sierpnia 2021 - 15:00
Górnik Polkowice 0 - 2 Sandecja Nowy Sącz 7 sierpnia 2021 - 18:00
Arka Gdynia 0 - 2 Chrobry Głogów 7 sierpnia 2021 - 20:30
Kolejka 3 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Widzew Łódź 2 - 0 Chrobry Głogów 15 sierpnia 2021 - 12:40
Górnik Polkowice 2 - 4 Zagłębie Sosnowiec 15 sierpnia 2021 - 15:00
Odra Opole 1 - 2 Sandecja Nowy Sącz 15 sierpnia 2021 - 18:00
GKS Katowice 2 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 sierpnia 2021 - 20:30
GKS Tychy 0 - 3 Miedź Legnica 13 sierpnia 2021 - 20:30
Resovia Rzeszów 0 - 1 Skra Częstochowa 12 sierpnia 2021 - 20:00
Puszcza Niepołomice 0 - 2 ŁKS Łódź 13 sierpnia 2021 - 18:00
Stomil Olsztyn 0 - 1 Arka Gdynia 14 sierpnia 2021 - 18:00
Korona Kielce 2 - 1 GKS Jastrzębie 14 sierpnia 2021 - 12:40
Kolejka 4 - 18. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn 0 - 1 Korona Kielce 18 sierpnia 2021 - 18:00
ŁKS Łódź 2 - 2 GKS Jastrzębie 18 sierpnia 2021 - 18:00
Resovia Rzeszów 1 - 1 Puszcza Niepołomice 17 sierpnia 2021 - 18:00
Miedź Legnica 1 - 1 Skra Częstochowa 17 sierpnia 2021 - 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 GKS Tychy 17 sierpnia 2021 - 20:30
Odra Opole 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec 19 sierpnia 2021 - 18:00
Arka Gdynia 3 - 1 Widzew Łódź 18 sierpnia 2021 - 20:30
GKS Katowice 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz 19 sierpnia 2021 - 20:30
Górnik Polkowice 0 - 0 Chrobry Głogów 19 sierpnia 2021 - 18:00
Kolejka 5 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Widzew Łódź 2 - 0 Stomil Olsztyn 21 sierpnia 2021 - 20:30
Górnik Polkowice 2 - 1 Arka Gdynia 22 sierpnia 2021 - 15:00
Odra Opole 1 - 0 Chrobry Głogów 23 sierpnia 2021 - 18:00
GKS Katowice 3 - 2 Zagłębie Sosnowiec 22 sierpnia 2021 - 12:40
GKS Tychy 2 - 1 Sandecja Nowy Sącz 22 sierpnia 2021 - 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Skra Częstochowa 23 sierpnia 2021 - 20:30
Puszcza Niepołomice 0 - 1 Miedź Legnica 20 sierpnia 2021 - 18:00
GKS Jastrzębie 1 - 1 Resovia Rzeszów 21 sierpnia 2021 - 12:40
Korona Kielce 1 - 0 ŁKS Łódź 21 sierpnia 2021 - 18:00
Kolejka 6 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn 0 - 3 ŁKS Łódź 27 sierpnia 2021 - 20:30
Resovia Rzeszów 0 - 1 Korona Kielce 27 sierpnia 2021 - 18:00
Miedź Legnica 1 - 1 GKS Jastrzębie 28 sierpnia 2021 - 20:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 - 0 Puszcza Niepołomice 29 sierpnia 2021 - 15:00
Sandecja Nowy Sącz 0 - 1 Skra Częstochowa 17 listopada 2021 - 18:00
Zagłębie Sosnowiec 1 - 2 GKS Tychy 29 sierpnia 2021 - 19:45
Chrobry Głogów 4 - 0 GKS Katowice 29 sierpnia 2021 - 12:40
Arka Gdynia 3 - 0 Odra Opole 28 sierpnia 2021 - 12:40
Widzew Łódź 4 - 2 Górnik Polkowice 28 sierpnia 2021 - 18:00
Kolejka 7 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Górnik Polkowice 2 - 2 Stomil Olsztyn 16 września 2021 - 20:30
Odra Opole 0 - 0 Widzew Łódź 5 września 2021 - 18:00
GKS Katowice 2 - 4 Arka Gdynia 16 września 2021 - 18:00
GKS Tychy 1 - 0 Chrobry Głogów 16 września 2021 - 20:30
Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 Skra Częstochowa 4 września 2021 - 12:40
Puszcza Niepołomice 1 - 2 Sandecja Nowy Sącz 15 września 2021 - 18:00
GKS Jastrzębie 0 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 września 2021 - 15:00
Korona Kielce 0 - 0 Miedź Legnica 3 września 2021 - 20:30
ŁKS Łódź 0 - 3 Resovia Rzeszów 5 września 2021 - 12:40
Kolejka 8 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn 4 - 2 Resovia Rzeszów 13 września 2021 - 18:00
Miedź Legnica 0 - 2 ŁKS Łódź 11 września 2021 - 20:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 3 Korona Kielce 11 września 2021 - 12:40
GKS Jastrzębie 0 - 3 Sandecja Nowy Sącz 11 września 2021 - 18:00
Zagłębie Sosnowiec 1 - 2 Puszcza Niepołomice 12 września 2021 - 15:00
Chrobry Głogów 0 - 1 Skra Częstochowa 10 września 2021 - 15:00
Arka Gdynia 0 - 1 GKS Tychy 12 września 2021 - 12:40
Widzew Łódź 3 - 1 GKS Katowice 10 września 2021 - 20:30
Górnik Polkowice 1 - 1 Odra Opole 12 września 2021 - 18:00
Kolejka 9 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Odra Opole 2 - 0 Stomil Olsztyn 19 września 2021 - 15:00
Górnik Polkowice 1 - 1 GKS Katowice 20 września 2021 - 20:30
GKS Tychy 1 - 1 Widzew Łódź 19 września 2021 - 12:40
Skra Częstochowa 2 - 1 Arka Gdynia 20 września 2021 - 18:00
Puszcza Niepołomice 2 - 2 Chrobry Głogów 19 września 2021 - 18:00
GKS Jastrzębie 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec 17 września 2021 - 18:00
Korona Kielce 0 - 1 Sandecja Nowy Sącz 18 września 2021 - 20:30
ŁKS Łódź 1 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 września 2021 - 12:40
Resovia Rzeszów 0 - 2 Miedź Legnica 19 października 2021 - 18:00
Kolejka 10 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn 3 - 0 Miedź Legnica 26 września 2021 - 15:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 0 Resovia Rzeszów 26 września 2021 - 12:40
Sandecja Nowy Sącz 0 - 1 ŁKS Łódź 26 września 2021 - 18:00
Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 Korona Kielce 27 września 2021 - 18:00
Chrobry Głogów 2 - 0 GKS Jastrzębie 25 września 2021 - 20:30
Arka Gdynia 2 - 0 Puszcza Niepołomice 25 września 2021 - 18:00
Widzew Łódź 4 - 0 Skra Częstochowa 24 września 2021 - 18:00
Górnik Polkowice 0 - 1 GKS Tychy 24 września 2021 - 20:30
Odra Opole 4 - 2 GKS Katowice 25 września 2021 - 12:40
Kolejka 11 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Katowice 2 - 1 Stomil Olsztyn 3 października 2021 - 18:00
GKS Tychy 2 - 1 Odra Opole 3 października 2021 - 12:40
Górnik Polkowice 0 - 0 Skra Częstochowa 3 października 2021 - 15:00
Puszcza Niepołomice 0 - 1 Widzew Łódź 2 października 2021 - 12:40
GKS Jastrzębie 1 - 5 Arka Gdynia 4 października 2021 - 18:00
Korona Kielce 2 - 2 Chrobry Głogów 2 października 2021 - 18:00
ŁKS Łódź 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec 1 października 2021 - 20:30
Resovia Rzeszów 0 - 1 Sandecja Nowy Sącz 2 października 2021 - 20:30
Miedź Legnica 4 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 października 2021 - 18:00
Kolejka 12 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn 2 - 4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 21 października 2021 - 18:00
Sandecja Nowy Sącz 1 - 3 Miedź Legnica 10 października 2021 - 15:00
Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 Resovia Rzeszów 10 października 2021 - 12:40
Chrobry Głogów 1 - 0 ŁKS Łódź 1 grudnia 2021 - 18:00
Arka Gdynia 0 - 0 Korona Kielce 8 października 2021 - 17:30
Widzew Łódź 3 - 1 GKS Jastrzębie 10 października 2021 - 18:00
Górnik Polkowice 0 - 1 Puszcza Niepołomice 20 października 2021 - 18:00
Odra Opole 1 - 0 Skra Częstochowa 20 października 2021 - 20:30
GKS Katowice 2 - 2 GKS Tychy 9 października 2021 - 12:40
Kolejka 13 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Tychy 1 - 2 Stomil Olsztyn 18 października 2021 - 18:00
Skra Częstochowa 0 - 0 GKS Katowice 16 października 2021 - 20:30
Puszcza Niepołomice 3 - 0 Odra Opole 15 października 2021 - 18:00
GKS Jastrzębie 3 - 1 Górnik Polkowice 16 października 2021 - 15:00
Korona Kielce 0 - 1 Widzew Łódź 15 października 2021 - 20:30
ŁKS Łódź 1 - 0 Arka Gdynia 17 października 2021 - 12:40
Resovia Rzeszów 3 - 0 Chrobry Głogów 16 października 2021 - 12:40
Miedź Legnica 4 - 0 Zagłębie Sosnowiec 16 października 2021 - 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 1 Sandecja Nowy Sącz 16 października 2021 - 18:00
Kolejka 14 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn 1 - 2 Sandecja Nowy Sącz 25 października 2021 - 18:00
Zagłębie Sosnowiec 2 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 24 października 2021 - 12:40
Chrobry Głogów 0 - 0 Miedź Legnica 22 października 2021 - 20:30
Arka Gdynia 2 - 0 Resovia Rzeszów 23 października 2021 - 15:00
Widzew Łódź 2 - 2 ŁKS Łódź 24 października 2021 - 18:00
Górnik Polkowice 2 - 2 Korona Kielce 23 października 2021 - 12:40
Odra Opole 2 - 2 GKS Jastrzębie 24 października 2021 - 15:00
GKS Katowice 1 - 0 Puszcza Niepołomice 23 października 2021 - 18:00
GKS Tychy 0 - 0 Skra Częstochowa 23 października 2021 - 20:30
Kolejka 15 - 30/31. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn 0 - 1 Skra Częstochowa 29 października 2021 - 18:00
Puszcza Niepołomice 2 - 2 GKS Tychy 31 października 2021 - 20:30
GKS Jastrzębie 0 - 0 GKS Katowice 30 października 2021 - 12:40
Korona Kielce 2 - 1 Odra Opole 29 października 2021 - 20:30
ŁKS Łódź 1 - 1 Górnik Polkowice 30 października 2021 - 20:30
Resovia Rzeszów 1 - 0 Widzew Łódź 30 października 2021 - 18:00
Miedź Legnica 1 - 0 Arka Gdynia 31 października 2021 - 12:40
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Chrobry Głogów 31 października 2021 - 18:00
Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec 31 października 2021 - 15:00
Kolejka 16 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn 3 - 1 Zagłębie Sosnowiec 7 listopada 2021 - 15:00
Chrobry Głogów 1 - 0 Sandecja Nowy Sącz 6 listopada 2021 - 18:00
Arka Gdynia 1 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 listopada 2021 - 20:30
Widzew Łódź 1 - 1 Miedź Legnica 7 listopada 2021 - 12:40
Resovia Rzeszów 0 - 0 Górnik Polkowice 7 listopada 2021 - 18:00
Odra Opole 3 - 0 ŁKS Łódź 5 listopada 2021 - 18:00
GKS Katowice 1 - 0 Korona Kielce 6 listopada 2021 - 12:40
GKS Tychy 4 - 1 GKS Jastrzębie 6 listopada 2021 - 20:30
Puszcza Niepołomice 1 - 2 Skra Częstochowa 5 listopada 2021 - 18:00
Kolejka 17 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Puszcza Niepołomice 0 - 2 Stomil Olsztyn 12 listopada 2021 - 18:00
GKS Jastrzębie 0 - 1 Skra Częstochowa 14 listopada 2021 - 12:40
Korona Kielce 0 - 1 GKS Tychy 24 listopada 2021 - 20:30
ŁKS Łódź 1 - 0 GKS Katowice 13 listopada 2021 - 18:00
Resovia Rzeszów 3 - 3 Odra Opole 12 listopada 2021 - 17:30
Miedź Legnica 3 - 1 Górnik Polkowice 15 listopada 2021 - 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 - 0 Widzew Łódź 13 listopada 2021 - 20:30
Sandecja Nowy Sącz 3 - 1 Arka Gdynia 14 listopada 2021 - 15:00
Zagłębie Sosnowiec 3 - 2 Chrobry Głogów 24 listopada 2021 - 18:00
Kolejka 18 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chrobry Głogów 2 - 0 Stomil Olsztyn 21 listopada 2021 - 18:00
Skra Częstochowa 1 - 4 Korona Kielce 20 listopada 2021 - 20:30
Puszcza Niepołomice 0 - 0 GKS Jastrzębie 19 listopada 2021 - 18:00
Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Arka Gdynia 20 listopada 2021 - 12:40
Sandecja Nowy Sącz 2 - 2 Widzew Łódź 22 listopada 2021 - 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 - 0 Górnik Polkowice 20 listopada 2021 - 18:00
Miedź Legnica 2 - 0 Odra Opole 19 listopada 2021 - 20:30
Resovia Rzeszów 2 - 2 GKS Katowice 1 grudnia 2021 - 20:30
ŁKS Łódź 2 - 0 GKS Tychy 21 listopada 2021 - 12:40
Kolejka 19 - 27/28. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn 0 - 3 GKS Jastrzębie 16 marca 2022 - 18:00
Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 Górnik Polkowice 28 listopada 2021 - 15:00
Chrobry Głogów 1 - 0 Arka Gdynia 27 listopada 2021 - 12:40
Puszcza Niepołomice 5 - 2 Korona Kielce 27 listopada 2021 - 20:30
Skra Częstochowa 0 - 0 ŁKS Łódź 26 listopada 2021 - 18:00
GKS Tychy 0 - 1 Resovia Rzeszów 28 listopada 2021 - 12:40
GKS Katowice 2 - 3 Miedź Legnica 26 listopada 2021 - 18:00
Odra Opole 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 26 listopada 2021 - 20:30
Widzew Łódź 3 - 2 Zagłębie Sosnowiec 28 listopada 2021 - 18:00
Kolejka 20 - 4/5. grudnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia 6 - 0 Stomil Olsztyn 5 grudnia 2021 - 12:40
GKS Jastrzębie 0 - 2 Korona Kielce 5 grudnia 2021 - 18:00
Chrobry Głogów 0 - 0 Widzew Łódź 5 grudnia 2021 - 15:00
Zagłębie Sosnowiec 5 - 0 Górnik Polkowice 3 grudnia 2021 - 18:00
Sandecja Nowy Sącz 1 - 2 Odra Opole 6 grudnia 2021 - 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 2 GKS Katowice 4 grudnia 2021 - 12:40
Miedź Legnica 2 - 0 GKS Tychy 3 grudnia 2021 - 20:30
Skra Częstochowa 0 - 1 Resovia Rzeszów 4 grudnia 2021 - 20:30
ŁKS Łódź 2 - 0 Puszcza Niepołomice 9 marca 2022 - 18:00
Kolejka 21 - 26/27. lutego 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 GKS Katowice 27 lutego 2022 - 15:00
Chrobry Głogów 2 - 0 Górnik Polkowice 27 lutego 2022 - 18:00
Korona Kielce 1 - 1 Stomil Olsztyn 26 lutego 2022 - 12:40
GKS Jastrzębie 1 - 1 ŁKS Łódź 26 lutego 2022 - 20:30
Puszcza Niepołomice 1 - 0 Resovia Rzeszów 26 lutego 2022 - 18:00
Skra Częstochowa 0 - 2 Miedź Legnica 28 lutego 2022 - 18:00
GKS Tychy 0 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 27 lutego 2022 - 12:40
Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Odra Opole 25 lutego 2022 - 18:00
Widzew Łódź 2 - 5 Arka Gdynia 25 lutego 2022 - 20:30
Kolejka 22 - 5/6. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn 0 - 2 Widzew Łódź 4 marca 2022 - 18:00
Arka Gdynia 2 - 0 Górnik Polkowice 6 marca 2022 - 15:00
Chrobry Głogów 1 - 0 Odra Opole 6 marca 2022 - 18:00
Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 GKS Katowice 4 marca 2022 - 20:30
Sandecja Nowy Sącz 2 - 3 GKS Tychy 5 marca 2022 - 20:30
Skra Częstochowa 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 7 marca 2022 - 18:00
Miedź Legnica 3 - 1 Puszcza Niepołomice 6 marca 2022 - 12:40
Resovia Rzeszów 1 - 0 GKS Jastrzębie 5 marca 2022 - 18:00
ŁKS Łódź 0 - 0 Korona Kielce 5 marca 2022 - 12:40
Kolejka 23 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
ŁKS Łódź 0 - 2 Stomil Olsztyn 12 marca 2022 - 18:00
Korona Kielce 2 - 1 Resovia Rzeszów 13 marca 2022 - 12:40
GKS Jastrzębie 0 - 2 Miedź Legnica 12 marca 2022 - 20:30
Puszcza Niepołomice 4 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 marca 2022 - 15:00
Skra Częstochowa 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz 11 marca 2022 - 18:00
GKS Tychy 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec 11 marca 2022 - 20:30
GKS Katowice 0 - 0 Chrobry Głogów 14 marca 2022 - 18:00
Odra Opole 1 - 3 Arka Gdynia 12 marca 2022 - 12:40
Górnik Polkowice 0 - 0 Widzew Łódź 13 marca 2022 - 18:00
Kolejka 24 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn 0 - 4 Górnik Polkowice 20 marca 2022 - 15:00
Widzew Łódź 0 - 1 Odra Opole 18 marca 2022 - 20:30
Arka Gdynia 2 - 2 GKS Katowice 19 marca 2022 - 20:30
Chrobry Głogów 2 - 0 GKS Tychy 19 marca 2022 - 12:40
Skra Częstochowa 1 - 2 Zagłębie Sosnowiec 20 marca 2022 - 18:00
Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 Puszcza Niepołomice 19 marca 2022 - 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 GKS Jastrzębie 20 marca 2022 - 15:00
Miedź Legnica 1 - 1 Korona Kielce 18 marca 2022 - 18:00
Resovia Rzeszów 1 - 2 ŁKS Łódź 20 marca 2022 - 12:40
Kolejka 25 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Resovia Rzeszów 1 - 1 Stomil Olsztyn 5 kwietnia 2022 - 18:00
ŁKS Łódź 0 - 1 Miedź Legnica 25 marca 2022 - 20:30
Korona Kielce 2 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 kwietnia 2022 - 20:30
Sandecja Nowy Sącz 2 - 0 GKS Jastrzębie 5 kwietnia 2022 - 18:00
Puszcza Niepołomice 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec 6 kwietnia 2022 - 18:00
Skra Częstochowa 2 - 2 Chrobry Głogów 7 kwietnia 2022 - 18:00
GKS Tychy 0 - 2 Arka Gdynia 7 kwietnia 2022 - 20:30
GKS Katowice 0 - 2 Widzew Łódź 6 kwietnia 2022 - 20:30
Odra Opole 1 - 1 Górnik Polkowice 6 kwietnia 2022 - 18:00
Kolejka 26 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn 1 - 2 Odra Opole 2 kwietnia 2022 - 15:00
GKS Katowice 1 - 2 Górnik Polkowice 2 kwietnia 2022 - 18:00
Widzew Łódź 2 - 1 GKS Tychy 3 kwietnia 2022 - 15:00
Arka Gdynia 3 - 2 Skra Częstochowa 3 kwietnia 2022 - 18:00
Chrobry Głogów 2 - 2 Puszcza Niepołomice 3 kwietnia 2022 - 12:40
Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 GKS Jastrzębie 2 kwietnia 2022 - 20:30
Sandecja Nowy Sącz 2 - 2 Korona Kielce 1 kwietnia 2022 - 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 1 ŁKS Łódź 1 kwietnia 2022 - 20:30
Miedź Legnica 2 - 1 Resovia Rzeszów 2 kwietnia 2022 - 12:40
Kolejka 27 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Miedź Legnica 1 - 2 Stomil Olsztyn 9 kwietnia 2022 - 18:00
Resovia Rzeszów 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 kwietnia 2022 - 18:00
ŁKS Łódź 3 - 2 Sandecja Nowy Sącz 8 kwietnia 2022 - 20:30
Korona Kielce 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec 9 kwietnia 2022 - 12:40
GKS Jastrzębie 4 - 2 Chrobry Głogów 10 kwietnia 2022 - 15:00
Puszcza Niepołomice 2 - 3 Arka Gdynia 10 kwietnia 2022 - 12:40
Skra Częstochowa 2 - 2 Widzew Łódź 10 kwietnia 2022 - 15:00
GKS Tychy 1 - 1 Górnik Polkowice 11 kwietnia 2022 - 18:00
GKS Katowice 1 - 3 Odra Opole 10 kwietnia 2022 - 18:00
Kolejka 28 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn 0 - 1 GKS Katowice 19 kwietnia 2022 - 20:30
Odra Opole 1 - 1 GKS Tychy 19 kwietnia 2022 - 18:00
Skra Częstochowa 2 - 2 Górnik Polkowice 16 kwietnia 2022 - 15:00
Widzew Łódź 1 - 0 Puszcza Niepołomice 16 kwietnia 2022 - 20:30
Arka Gdynia 3 - 2 GKS Jastrzębie 14 kwietnia 2022 - 18:00
Chrobry Głogów 1 - 1 Korona Kielce 16 kwietnia 2022 - 12:40
Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 ŁKS Łódź 16 kwietnia 2022 - 18:00
Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 Resovia Rzeszów 14 kwietnia 2022 - 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 1 Miedź Legnica 14 kwietnia 2022 - 20:30
Kolejka 29 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 1 Stomil Olsztyn 24 kwietnia 2022 - 18:00
Miedź Legnica 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz 23 kwietnia 2022 - 20:30
Resovia Rzeszów 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec 22 kwietnia 2022 - 18:00
ŁKS Łódź 0 - 1 Chrobry Głogów 22 kwietnia 2022 - 20:30
Korona Kielce 1 - 2 Arka Gdynia 23 kwietnia 2022 - 12:40
GKS Jastrzębie 0 - 2 Widzew Łódź 23 kwietnia 2022 - 15:00
Puszcza Niepołomice 3 - 0 Górnik Polkowice 23 kwietnia 2022 - 18:00
Skra Częstochowa 2 - 2 Odra Opole 24 kwietnia 2022 - 15:00
GKS Tychy 1 - 1 GKS Katowice 24 kwietnia 2022 - 12:40
Kolejka 30 - 27. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn 2 - 1 GKS Tychy 28 kwietnia 2022 - 20:30
GKS Katowice 3 - 0 Skra Częstochowa 27 kwietnia 2022 - 18:00
Odra Opole 1 - 2 Puszcza Niepołomice 28 kwietnia 2022 - 18:00
Górnik Polkowice 1 - 0 GKS Jastrzębie 27 kwietnia 2022 - 18:00
Widzew Łódź 1 - 2 Korona Kielce 26 kwietnia 2022 - 20:30
Arka Gdynia 2 - 0 ŁKS Łódź 27 kwietnia 2022 - 20:30
Chrobry Głogów 3 - 3 Resovia Rzeszów 26 kwietnia 2022 - 18:00
Zagłębie Sosnowiec 1 - 2 Miedź Legnica 26 kwietnia 2022 - 18:00
Sandecja Nowy Sącz 0 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 28 kwietnia 2022 - 18:00
Kolejka 31 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 Stomil Olsztyn 2 maja 2022 - 12:40
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 2 Zagłębie Sosnowiec 1 maja 2022 - 12:40
Miedź Legnica 1 - 0 Chrobry Głogów 30 kwietnia 2022 - 12:40
Resovia Rzeszów 4 - 1 Arka Gdynia 1 maja 2022 - 15:00
ŁKS Łódź 0 - 1 Widzew Łódź 3 maja 2022 - 18:00
Korona Kielce 2 - 1 Górnik Polkowice 30 kwietnia 2022 - 18:00
GKS Jastrzębie 1 - 3 Odra Opole 1 maja 2022 - 15:00
Puszcza Niepołomice 1 - 1 GKS Katowice 1 maja 2022 - 18:00
Skra Częstochowa 1 - 0 GKS Tychy 2 maja 2022 - 20:00
Kolejka 32 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skra Częstochowa 0 - 0 Stomil Olsztyn 6 maja 2022 - 18:00
GKS Tychy 3 - 1 Puszcza Niepołomice 7 maja 2022 - 12:40
GKS Katowice 3 - 1 GKS Jastrzębie 7 maja 2022 - 20:30
Odra Opole 3 - 1 Korona Kielce 6 maja 2022 - 20:30
Górnik Polkowice 0 - 2 ŁKS Łódź 8 maja 2022 - 15:00
Widzew Łódź 1 - 4 Resovia Rzeszów 7 maja 2022 - 18:00
Arka Gdynia 0 - 2 Miedź Legnica 8 maja 2022 - 12:40
Chrobry Głogów 1 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 maja 2022 - 18:00
Zagłębie Sosnowiec 3 - 3 Sandecja Nowy Sącz 9 maja 2022 - 18:00
Kolejka 33 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 Stomil Olsztyn 14 maja 2022 - 20:30
Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 Chrobry Głogów 15 maja 2022 - 15:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 1 Arka Gdynia 13 maja 2022 - 20:30
Miedź Legnica 1 - 0 Widzew Łódź 15 maja 2022 - 12:40
Górnik Polkowice - Resovia Rzeszów 16 maja 2022 - 18:00
ŁKS Łódź 0 - 4 Odra Opole 15 maja 2022 - 18:00
Korona Kielce 1 - 2 GKS Katowice 14 maja 2022 - 12:40
GKS Jastrzębie 3 - 2 GKS Tychy 14 maja 2022 - 18:00
Skra Częstochowa 1 - 2 Puszcza Niepołomice 13 maja 2022 - 18:00
Kolejka 34 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice 22 maja 2022 - 12:40
Skra Częstochowa - GKS Jastrzębie 22 maja 2022 - 12:40
GKS Tychy - Korona Kielce 22 maja 2022 - 12:40
GKS Katowice - ŁKS Łódź 22 maja 2022 - 12:40
Odra Opole - Resovia Rzeszów 22 maja 2022 - 12:40
Górnik Polkowice - Miedź Legnica 22 maja 2022 - 12:40
Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 22 maja 2022 - 12:40
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 22 maja 2022 - 12:40
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 22 maja 2022 - 12:40
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE