Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Drzewiarz Rzeczenica |
3 - 0 |
Orkan Gostkowo |
|
GKS Kołczygłowy |
2 - 2 |
Granit Koczała |
|
Urania Udorpie |
4 - 0 |
Sokół Wyczechy |
|
Juve Uniechów |
4 - 3 |
Stegna Parchowo |
|
Zawisza Borzytuchom |
8 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Arkonia Pomysk Wielki |
1 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Gostkowo |
4 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 1 |
Arkonia Pomysk Wielki |
|
Stegna Parchowo |
1 - 4 |
Zawisza Borzytuchom |
|
Sokół Wyczechy |
2 - 3 |
Juve Uniechów |
|
Granit Koczała |
0 - 2 |
Urania Udorpie |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
0 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
|
Kolejka 3 - 2/3. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kołczygłowy |
1 - 2 |
Orkan Gostkowo |
|
Urania Udorpie |
3 - 1 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Juve Uniechów |
2 - 2 |
Granit Koczała |
|
Zawisza Borzytuchom |
2 - 0 |
Sokół Wyczechy |
|
Arkonia Pomysk Wielki |
2 - 1 |
Stegna Parchowo |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
4 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Kolejka 4 - 9/10. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Orkan Gostkowo |
1 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Stegna Parchowo |
2 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Sokół Wyczechy |
2 - 1 |
Arkonia Pomysk Wielki |
|
Granit Koczała |
1 - 5 |
Zawisza Borzytuchom |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 1 |
Juve Uniechów |
|
GKS Kołczygłowy |
2 - 2 |
Urania Udorpie |
|
Kolejka 5 - 16/17. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Urania Udorpie |
1 - 2 |
Orkan Gostkowo |
|
Juve Uniechów |
4 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
|
Zawisza Borzytuchom |
0 - 3 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Arkonia Pomysk Wielki |
4 - 2 |
Granit Koczała |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 1 |
Sokół Wyczechy |
|
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 2 |
Stegna Parchowo |
|
Kolejka 6 - 23/24. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Gostkowo |
1 - 0 |
Stegna Parchowo |
|
Sokół Wyczechy |
3 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Granit Koczała |
2 - 4 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
4 - 1 |
Arkonia Pomysk Wielki |
|
GKS Kołczygłowy |
1 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
|
Urania Udorpie |
3 - 2 |
Juve Uniechów |
|
Kolejka 7 - 1. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Juve Uniechów |
1 - 2 |
Orkan Gostkowo |
|
Zawisza Borzytuchom |
2 - 1 |
Urania Udorpie |
|
Arkonia Pomysk Wielki |
0 - 3 |
GKS Kołczygłowy |
|
vo |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 1 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
Granit Koczała |
|
Stegna Parchowo |
3 - 2 |
Sokół Wyczechy |
|
Kolejka 8 - 8. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Gostkowo |
2 - 0 |
Sokół Wyczechy |
|
Granit Koczała |
2 - 2 |
Stegna Parchowo |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
0 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
GKS Kołczygłowy |
1 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Urania Udorpie |
2 - 0 |
Arkonia Pomysk Wielki |
|
Juve Uniechów |
2 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
|
Kolejka 9 - 15. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 1 |
Orkan Gostkowo |
|
Arkonia Pomysk Wielki |
3 - 0 |
Juve Uniechów |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 0 |
Urania Udorpie |
|
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
|
Stegna Parchowo |
2 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Sokół Wyczechy |
3 - 1 |
Granit Koczała |
|
Kolejka 10 - 22. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Orkan Gostkowo |
0 - 1 |
Granit Koczała |
|
Drzewiarz Rzeczenica |
3 - 0 |
Sokół Wyczechy |
|
vo. |
GKS Kołczygłowy |
5 - 1 |
Stegna Parchowo |
|
Urania Udorpie |
1 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Juve Uniechów |
2 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Zawisza Borzytuchom |
2 - 0 |
Arkonia Pomysk Wielki |
|
Kolejka 11 - 29. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Arkonia Pomysk Wielki |
3 - 1 |
Orkan Gostkowo |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
|
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 0 |
Juve Uniechów |
|
Stegna Parchowo |
1 - 0 |
Urania Udorpie |
|
Sokół Wyczechy |
0 - 3 |
GKS Kołczygłowy |
|
vo. |
Granit Koczała |
3 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Orkan Gostkowo |
1 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Granit Koczała |
2 - 5 |
GKS Kołczygłowy |
|
Sokół Wyczechy |
2 - 1 |
Urania Udorpie |
|
Stegna Parchowo |
0 - 1 |
Juve Uniechów |
|
Myśliwiec Tuchomie |
4 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 3 |
Arkonia Pomysk Wielki |
|
Kolejka 13 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (3) |
GTS Czarna Dąbrówka |
5 - 2 |
Orkan Gostkowo |
1 kwietnia 2007
1.04 - 13:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
1 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 kwietnia 2007
1.04 - 15:00 |
Zawisza Borzytuchom |
4 - 3 |
Stegna Parchowo |
1 kwietnia 2007
1.04 - 14:00 |
Juve Uniechów |
1 - 2 |
Sokół Wyczechy |
1 kwietnia 2007
1.04 - 15:00 |
Urania Udorpie |
0 - 0 |
Granit Koczała |
1 kwietnia 2007
1.04 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
1 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 kwietnia 2007
1.04 - 14:00 |
Kolejka 14 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Orkan Gostkowo |
0 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
15 kwietnia 2007
15.04 - 14:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 5 |
Urania Udorpie |
15 kwietnia 2007
15.04 - 13:00 |
Granit Koczała |
3 - 0 |
Juve Uniechów |
15 kwietnia 2007
15.04 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
15 kwietnia 2007
15.04 - 14:00 |
Stegna Parchowo |
5 - 1 |
Arkonia Pomysk Wielki |
15 kwietnia 2007
15.04 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
15 kwietnia 2007
15.04 - 14:00 |
Kolejka 15 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
Orkan Gostkowo |
|
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 0 |
Stegna Parchowo |
|
Arkonia Pomysk Wielki |
0 - 0 |
Sokół Wyczechy |
|
Zawisza Borzytuchom |
1 - 1 |
Granit Koczała |
|
Juve Uniechów |
0 - 1 |
Drzewiarz Rzeczenica |
|
Urania Udorpie |
0 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
|
Kolejka 16 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Orkan Gostkowo |
2 - 2 |
Urania Udorpie |
29 kwietnia 2007
29.04 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
1 - 4 |
Juve Uniechów |
29 kwietnia 2007
29.04 - 14:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
3 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
29 kwietnia 2007
29.04 - 15:00 |
Granit Koczała |
3 - 1 |
Arkonia Pomysk Wielki |
29 kwietnia 2007
29.04 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
29 kwietnia 2007
29.04 - 13:00 |
Stegna Parchowo |
1 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
29 kwietnia 2007
29.04 - 16:00 |
Kolejka 17 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Stegna Parchowo |
0 - 4 |
Orkan Gostkowo |
6 maja 2007
6.05 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 4 |
Sokół Wyczechy |
6 maja 2007
6.05 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 1 |
Granit Koczała |
6 maja 2007
6.05 - 13:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
1 - 3 |
Drzewiarz Rzeczenica |
6 maja 2007
6.05 - 15:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 3 |
GKS Kołczygłowy |
6 maja 2007
6.05 - 14:00 |
Juve Uniechów |
2 - 1 |
Urania Udorpie |
6 maja 2007
6.05 - 16:00 |
Kolejka 18 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Orkan Gostkowo |
5 - 0 |
Juve Uniechów |
13 maja 2007
13.05 - 14:00 |
Urania Udorpie |
2 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
13 maja 2007
13.05 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
2 - 1 |
Arkonia Pomysk Wielki |
13 maja 2007
13.05 - 14:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
3 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
13 maja 2007
13.05 - 13:00 |
Granit Koczała |
0 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
13 maja 2007
13.05 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
6 - 1 |
Stegna Parchowo |
13 maja 2007
13.05 - 14:00 |
Kolejka 19 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Sokół Wyczechy |
2 - 1 |
Orkan Gostkowo |
20 maja 2007
20.05 - 14:00 |
Stegna Parchowo |
2 - 2 |
Granit Koczała |
20 maja 2007
20.05 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 2 |
Drzewiarz Rzeczenica |
20 maja 2007
20.05 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 4 |
GKS Kołczygłowy |
20 maja 2007
20.05 - 13:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
1 - 3 |
Urania Udorpie |
20 maja 2007
20.05 - 15:00 |
Zawisza Borzytuchom |
6 - 1 |
Juve Uniechów |
20 maja 2007
20.05 - 14:00 |
Kolejka 20 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Orkan Gostkowo |
2 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
27 maja 2007
27.05 - 14:00 |
Juve Uniechów |
1 - 0 |
Arkonia Pomysk Wielki |
27 maja 2007
27.05 - 16:00 |
Urania Udorpie |
4 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
27 maja 2007
27.05 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
0 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
27 maja 2007
27.05 - 14:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
10 - 1 |
Stegna Parchowo |
27 maja 2007
27.05 - 15:00 |
Granit Koczała |
2 - 3 |
Sokół Wyczechy |
27 maja 2007
27.05 - 13:00 |
Kolejka 21 - 3. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (83) |
Granit Koczała |
5 - 0 |
Orkan Gostkowo |
3 czerwca 2007
3.06 - 14:00 |
Sokół Wyczechy |
3 - 1 |
Drzewiarz Rzeczenica |
3 czerwca 2007
3.06 - 14:00 |
Stegna Parchowo |
1 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
3 czerwca 2007
3.06 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 2 |
Urania Udorpie |
3 czerwca 2007
3.06 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
9 - 0 |
Juve Uniechów |
3 czerwca 2007
3.06 - 14:00 |
Arkonia Pomysk Wielki |
2 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
3 czerwca 2007
3.06 - 14:00 |
Kolejka 22 - 10. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Orkan Gostkowo |
4 - 2 |
Arkonia Pomysk Wielki |
10 czerwca 2007
10.06 - 00:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
10 czerwca 2007
10.06 - 16:00 |
Juve Uniechów |
1 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
10 czerwca 2007
10.06 - 16:00 |
Urania Udorpie |
3 - 0 |
Stegna Parchowo |
10 czerwca 2007
10.06 - 16:00 |
GKS Kołczygłowy |
0 - 0 |
Sokół Wyczechy |
10 czerwca 2007
10.06 - 16:00 |
Drzewiarz Rzeczenica |
4 - 1 |
Granit Koczała |
10 czerwca 2007
10.06 - 16:00 |
|