Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zenit Łęczyce |
3 - 4 |
Iskra Gdynia |
|
Olimpia Osowa |
3 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Klif Chłapowo |
4 - 2 |
Cisowa Gdynia |
|
Champion Gdańsk |
3 - 2 |
Celtic Reda |
|
Pauza: KP Sopot, |
Kolejka 2 - 3/4. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
3 - 0 |
Celtic Reda |
|
Cisowa Gdynia |
1 - 2 |
Champion Gdańsk |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 10 |
Klif Chłapowo |
|
KP Sopot |
- |
Olimpia Osowa |
|
anulowany (było 0-1) |
Pauza: Zenit Łęczyce, |
Kolejka 3 - 10/11. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
4 - 1 |
Zenit Łęczyce |
|
Klif Chłapowo |
- |
KP Sopot |
|
anulowany (było 3-0 vo) |
Champion Gdańsk |
15 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Celtic Reda |
0 - 2 |
Cisowa Gdynia |
|
Pauza: Iskra Gdynia, |
Kolejka 4 - 17/18. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
1 - 2 |
Cisowa Gdynia |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 3 |
Celtic Reda |
|
KP Sopot |
- |
Champion Gdańsk |
|
anulowany (było 2-15) |
Zenit Łęczyce |
5 - 4 |
Klif Chłapowo |
|
Pauza: Olimpia Osowa, |
Kolejka 5 - 24/25. września 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
0 - 4 |
Iskra Gdynia |
|
Champion Gdańsk |
9 - 0 |
Zenit Łęczyce |
|
Celtic Reda |
- |
KP Sopot |
|
anulowany (było 3-0 vo) |
Cisowa Gdynia |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Pauza: Klif Chłapowo, |
Kolejka 6 - 1/2. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
3 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Zenit Łęczyce |
4 - 3 |
Celtic Reda |
|
Olimpia Osowa |
1 - 0 |
Klif Chłapowo |
|
Pauza: Champion Gdańsk, Cisowa Gdynia, |
Kolejka 7 - 8/9. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Klif Chłapowo |
3 - 7 |
Iskra Gdynia |
9 października 2005
9.10 |
Champion Gdańsk |
3 - 0 |
Olimpia Osowa |
9 października 2005
9.10 |
Cisowa Gdynia |
11 - 0 |
Zenit Łęczyce |
8 października 2005
8.10 |
Pauza: Bałtyk Gdynia, Celtic Reda, |
Kolejka 8 - 15/16. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zenit Łęczyce |
3 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
|
Olimpia Osowa |
0 - 3 |
Celtic Reda |
|
Klif Chłapowo |
0 - 4 |
Champion Gdańsk |
|
Pauza: Cisowa Gdynia, Iskra Gdynia, |
Kolejka 9 - 22/23. października 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Champion Gdańsk |
0 - 3 |
Iskra Gdynia |
|
Celtic Reda |
0 - 1 |
Klif Chłapowo |
|
Cisowa Gdynia |
0 - 1 |
Olimpia Osowa |
|
Pauza: Zenit Łęczyce, Bałtyk Gdynia, |
Kolejka 10 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Iskra Gdynia |
7 - 0 |
Zenit Łęczyce |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 1 |
Olimpia Osowa |
|
Cisowa Gdynia |
0 - 2 |
Klif Chłapowo |
|
Celtic Reda |
0 - 4 |
Champion Gdańsk |
|
Kolejka 11 - 13. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Celtic Reda |
1 - 4 |
Iskra Gdynia |
13 kwietnia 2006
13.04 |
Champion Gdańsk |
10 - 2 |
Cisowa Gdynia |
13 kwietnia 2006
13.04 |
Klif Chłapowo |
6 - 5 |
Bałtyk Gdynia |
13 kwietnia 2006
13.04 - 17:30 |
Pauza: Zenit Łęczyce, Olimpia Osowa, |
Kolejka 12 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (68) |
Zenit Łęczyce |
2 - 2 |
Olimpia Osowa |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 4 |
Champion Gdańsk |
|
Cisowa Gdynia |
1 - 3 |
Celtic Reda |
|
Pauza: Klif Chłapowo, Iskra Gdynia, |
Kolejka 13 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Cisowa Gdynia |
0 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
Celtic Reda |
6 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Klif Chłapowo |
3 - 0 |
Zenit Łęczyce |
|
v.o. |
Pauza: Olimpia Osowa, Champion Gdańsk, |
Kolejka 14 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Iskra Gdynia |
4 - 0 |
Olimpia Osowa |
|
Zenit Łęczyce |
3 - 0 |
Champion Gdańsk |
|
vo |
Bałtyk Gdynia |
1 - 6 |
Cisowa Gdynia |
|
Pauza: Celtic Reda, Klif Chłapowo, |
Kolejka 15 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 3 |
Iskra Gdynia |
|
Celtic Reda |
7 - 2 |
Zenit Łęczyce |
|
Klif Chłapowo |
1 - 0 |
Olimpia Osowa |
13 maja 2006
13.05 |
Pauza: Champion Gdańsk, Cisowa Gdynia, |
Kolejka 16 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Iskra Gdynia |
1 - 1 |
Klif Chłapowo |
|
Olimpia Osowa |
1 - 1 |
Champion Gdańsk |
|
Zenit Łęczyce |
- - - |
Cisowa Gdynia |
|
obustronny vo (na boisku 4-2) |
Pauza: Bałtyk Gdynia, Celtic Reda, |
Kolejka 17 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] | Komentarze (57) |
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Zenit Łęczyce |
|
Celtic Reda |
3 - 1 |
Olimpia Osowa |
|
Champion Gdańsk |
7 - 1 |
Klif Chłapowo |
|
Pauza: Cisowa Gdynia, Iskra Gdynia, |
Kolejka 18 - 3/4. czerwca 2006 [szczegóły] | Komentarze (190) |
Iskra Gdynia |
5 - 0 |
Champion Gdańsk |
|
Klif Chłapowo |
1 - 3 |
Celtic Reda |
|
Olimpia Osowa |
2 - 2 |
Cisowa Gdynia |
|
Pauza: Zenit Łęczyce, Bałtyk Gdynia, . |
|