Kolejka 1 - 9/10. sierpnia 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Objazda |
0 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Cartusia Kartuzy |
2 - 1 |
KP Sopot |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Orlęta Reda |
|
Sparta Sycewice |
0 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
3 - 0 |
Wisła Tczew |
|
Orkan Rumia |
2 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Kolejka 2 - 13. sierpnia 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 3 |
Olimpia Sztum |
|
w Ustce |
Kaszuby Połchowo |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Wisła Tczew |
0 - 0 |
Orkan Rumia |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Bałtyk Gdynia |
4 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Pomezania Malbork |
1 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Orlęta Reda |
3 - 2 |
Sparta Sycewice |
|
KP Sopot |
4 - 1 |
Lechia Gdańsk |
|
w Gdańsku |
Wybrzeże Objazda |
0 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
Kolejka 3 - 17. sierpnia 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cartusia Kartuzy |
3 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
Sparta Sycewice |
1 - 2 |
KP Sopot |
|
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 0 |
Orlęta Reda |
|
Pogoń Lębork |
2 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 6 |
Bałtyk Gdynia |
|
Orkan Rumia |
3 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Wisła Tczew |
|
Olimpia Sztum |
2 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
|
Kolejka 4 - 23/24. sierpnia 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
3 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
|
w Ustce |
Wisła Tczew |
1 - 3 |
Olimpia Sztum |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
stadion Kolejarza Chojnice |
Bałtyk Gdynia |
2 - 4 |
Orkan Rumia |
|
Pomezania Malbork |
1 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Orlęta Reda |
0 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
KP Sopot |
1 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Wybrzeże Objazda |
4 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Cartusia Kartuzy |
1 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Sparta Sycewice |
2 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
|
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
Pogoń Lębork |
1 - 2 |
KP Sopot |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 0 |
Orlęta Reda |
|
Orkan Rumia |
3 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Olimpia Sztum |
3 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kaszuby Połchowo |
0 - 1 |
Wisła Tczew |
|
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 1 |
Wisła Tczew |
|
w Ustce |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Pomezania Malbork |
0 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Orlęta Reda |
0 - 2 |
Orkan Rumia |
|
KP Sopot |
2 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Wybrzeże Objazda |
3 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Cartusia Kartuzy |
1 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
w Kartuzach |
Lechia Gdańsk |
8 - 2 |
Sparta Sycewice |
|
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Sycewice |
5 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 7 |
Lechia Gdańsk |
|
Pogoń Lębork |
0 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
4 - 4 |
Wybrzeże Objazda |
|
Orkan Rumia |
1 - 2 |
KP Sopot |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Orlęta Reda |
|
Olimpia Sztum |
2 - 2 |
Pomezania Malbork |
|
Kaszuby Połchowo |
3 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Wisła Tczew |
0 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Wisła Tczew |
|
Pomezania Malbork |
1 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
|
Orlęta Reda |
2 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
KP Sopot |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Wybrzeże Objazda |
1 - 1 |
Orkan Rumia |
|
Cartusia Kartuzy |
4 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Lechia Gdańsk |
4 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
Sparta Sycewice |
2 - 5 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Pogoń Lębork |
3 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
0 - 0 |
Lechia Gdańsk |
|
Orkan Rumia |
2 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Gedania Gdańsk |
4 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
|
Olimpia Sztum |
2 - 0 |
KP Sopot |
|
Kaszuby Połchowo |
2 - 0 |
Orlęta Reda |
|
Wisła Tczew |
3 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Pomezania Malbork |
3 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Orlęta Reda |
4 - 0 |
Wisła Tczew |
|
KP Sopot |
0 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
|
Wybrzeże Objazda |
1 - 3 |
Olimpia Sztum |
|
Cartusia Kartuzy |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
8 - 1 |
Orkan Rumia |
|
Sparta Sycewice |
2 - 5 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
(0:1) |
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Orkan Rumia |
4 - 0 |
Sparta Sycewice |
|
(3:0) |
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
(1:0); gospodarzem by?a Lechia |
Olimpia Sztum |
1 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
(0:0) |
Kaszuby Połchowo |
5 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
|
Wisła Tczew |
0 - 3 |
KP Sopot |
|
(0:0) |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 2 |
Orlęta Reda |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
(0:0) |
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Orlęta Reda |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
KP Sopot |
3 - 5 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Wybrzeże Objazda |
1 - 2 |
Wisła Tczew |
|
Cartusia Kartuzy |
1 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Sparta Sycewice |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 0 |
Orkan Rumia |
|
Pogoń Lębork |
6 - 2 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Starogard Gdański |
2 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Orkan Rumia |
3 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
(2:1) |
Gedania Gdańsk |
3 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
(0:0) |
Olimpia Sztum |
3 - 0 |
Sparta Sycewice |
|
Kaszuby Połchowo |
1 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
(0:0) |
Wisła Tczew |
3 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
|
(0:2) |
Chojniczanka Chojnice |
7 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 1 |
KP Sopot |
|
(0:1) |
Pomezania Malbork |
1 - 1 |
Orlęta Reda |
|
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
4 - 1 |
Orlęta Reda |
|
KP Sopot |
0 - 5 |
Pomezania Malbork |
|
Wybrzeże Objazda |
2 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Wisła Tczew |
|
Sparta Sycewice |
4 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
|
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 3 |
Olimpia Sztum |
|
Pogoń Lębork |
1 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
0 - 3 |
Orkan Rumia |
|
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia |
3 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Gedania Gdańsk |
6 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
(2:0) |
Olimpia Sztum |
5 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Kaszuby Połchowo |
0 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Wisła Tczew |
1 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
|
Pomezania Malbork |
4 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
Orlęta Reda |
0 - 1 |
KP Sopot |
|
Kolejka 16 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 0 |
KP Sopot |
|
Wybrzeże Objazda |
1 - 2 |
Orlęta Reda |
|
Cartusia Kartuzy |
1 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Sparta Sycewice |
6 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 1 |
Wisła Tczew |
|
Pogoń Lębork |
2 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 6 |
Olimpia Sztum |
|
Orkan Rumia |
2 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
4 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Olimpia Sztum |
1 - 0 |
Orkan Rumia |
|
Kaszuby Połchowo |
0 - 3 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Wisła Tczew |
1 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Bałtyk Gdynia |
3 - 2 |
Sparta Sycewice |
|
Pomezania Malbork |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
Orlęta Reda |
2 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
KP Sopot |
1 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
3 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
KP Sopot |
0 - 4 |
Cartusia Kartuzy |
|
Orlęta Reda |
0 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
(0:1) |
Pomezania Malbork |
2 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
(2:0) |
Wisła Tczew |
3 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Kaszuby Połchowo |
2 - 4 |
Orkan Rumia |
|
Olimpia Sztum |
3 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
(2:0) |
Kolejka 19 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Sztum |
3 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
ul. Załogowa |
Orkan Rumia |
0 - 1 |
Wisła Tczew |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
6 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Pogoń Lębork |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Sparta Sycewice |
1 - 7 |
Orlęta Reda |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
KP Sopot |
|
stadion Ogniwa Sopot |
Cartusia Kartuzy |
6 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
|
Kolejka 20 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
Wybrzeże Objazda |
1 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
KP Sopot |
5 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Orlęta Reda |
4 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Pomezania Malbork |
1 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 3 |
Orkan Rumia |
|
bez kibiców |
Wisła Tczew |
0 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Kaszuby Połchowo |
0 - 2 |
Olimpia Sztum |
|
Kolejka 21 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszuby Połchowo |
2 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Olimpia Sztum |
2 - 0 |
Wisła Tczew |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
ul. Załogowa |
Orkan Rumia |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Pogoń Lębork |
1 - 2 |
Orlęta Reda |
|
bez kibiców |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 1 |
KP Sopot |
|
Sparta Sycewice |
3 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Kolejka 22 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
Cartusia Kartuzy |
2 - 2 |
Sparta Sycewice |
|
Wybrzeże Objazda |
0 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
KP Sopot |
2 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
Orlęta Reda |
3 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Pomezania Malbork |
0 - 2 |
Orkan Rumia |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 2 |
Olimpia Sztum |
|
bez kibiców |
Wisła Tczew |
0 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
|
Kolejka 23 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Tczew |
0 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Kaszuby Połchowo |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Olimpia Sztum |
2 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Gedania Gdańsk |
7 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
ul. Załogowa |
Orkan Rumia |
0 - 2 |
Orlęta Reda |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
3 - 1 |
KP Sopot |
|
Pogoń Lębork |
6 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
mecz w Dzierzgoniu |
Sparta Sycewice |
0 - 5 |
Lechia Gdańsk |
|
Kolejka 24 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Lechia Gdańsk |
3 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Cartusia Kartuzy |
1 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Wybrzeże Objazda |
2 - 1 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
KP Sopot |
1 - 1 |
Orkan Rumia |
|
Orlęta Reda |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Pomezania Malbork |
1 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Bałtyk Gdynia |
3 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
Wisła Tczew |
|
Kolejka 25 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Wisła Tczew |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Kaszuby Połchowo |
5 - 2 |
Pomezania Malbork |
|
Olimpia Sztum |
0 - 2 |
Orlęta Reda |
|
Gedania Gdańsk |
4 - 1 |
KP Sopot |
|
Orkan Rumia |
7 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
0 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Pogoń Lębork |
0 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
vo (na boisku 0:2) |
Powiśle Dzierzgoń |
4 - 3 |
Sparta Sycewice |
|
Kolejka 26 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
1 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Sparta Sycewice |
1 - 5 |
Pogoń Lębork |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Cartusia Kartuzy |
3 - 1 |
Orkan Rumia |
|
Wybrzeże Objazda |
0 - 11 |
Gedania Gdańsk |
|
KP Sopot |
3 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Orlęta Reda |
0 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
Pomezania Malbork |
1 - 1 |
Wisła Tczew |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kolejka 27 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Wisła Tczew |
0 - 2 |
Orlęta Reda |
|
Kaszuby Połchowo |
1 - 2 |
KP Sopot |
|
Olimpia Sztum |
3 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
vo (goście nie przyjechali) |
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Orkan Rumia |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
przełożony |
Wierzyca Starogard Gdański |
3 - 0 |
Sparta Sycewice |
|
vo (goście nie przyjechali) |
Pogoń Lębork |
0 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Kolejka 28 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 2 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Sparta Sycewice |
- |
Orkan Rumia |
|
obustronny walkower 3:0 i 0:3; na boisku 0:3 |
Lechia Gdańsk |
3 - 4 |
Gedania Gdańsk |
|
gospodarzem by?a Gedania |
Cartusia Kartuzy |
0 - 0 |
Olimpia Sztum |
|
Wybrzeże Objazda |
0 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
|
KP Sopot |
0 - 1 |
Wisła Tczew |
|
Orlęta Reda |
3 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Pomezania Malbork |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Kolejka 29 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
4 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 1 |
Orlęta Reda |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
KP Sopot |
|
Wisła Tczew |
4 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
Kaszuby Połchowo |
3 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Olimpia Sztum |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
7 - 0 |
Sparta Sycewice |
|
Orkan Rumia |
2 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
0 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Kolejka 30 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 3 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Orkan Rumia |
|
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 5 |
Gedania Gdańsk |
|
Sparta Sycewice |
0 - 2 |
Olimpia Sztum |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
|
Cartusia Kartuzy |
2 - 1 |
Wisła Tczew |
|
Wybrzeże Objazda |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
KP Sopot |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
v.o.; na boisku 0:1 |
Orlęta Reda |
5 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
awansem |
Kolejka 31 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orlęta Reda |
2 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
KP Sopot |
|
v.o.; na boisku 2:4 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
v.o.; na boisku 3:0 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Wisła Tczew |
0 - 4 |
Lechia Gdańsk |
|
Kaszuby Połchowo |
5 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Olimpia Sztum |
1 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 0 |
Orkan Rumia |
|
mecz w Rumi |
Kolejka 32 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 1 |
Orkan Rumia |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
1 - 6 |
Gedania Gdańsk |
|
Pogoń Lębork |
2 - 3 |
Olimpia Sztum |
|
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
|
Sparta Sycewice |
0 - 3 |
Wisła Tczew |
|
v.o.; na boisku 2:4 |
Lechia Gdańsk |
5 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Wybrzeże Objazda |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
|
KP Sopot |
0 - 3 |
Orlęta Reda |
|
v.o.; na boisku 6:2 |
Kolejka 33 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Sopot |
2 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Orlęta Reda |
6 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
|
Pomezania Malbork |
0 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
v.o.; mecz odwołany |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Wisła Tczew |
3 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Kaszuby Połchowo |
3 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Olimpia Sztum |
0 - 0 |
Wierzyca Starogard Gdański |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Orkan Rumia |
|
Kolejka 34 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Orkan Rumia |
0 - 1 |
Olimpia Sztum |
|
Wierzyca Starogard Gdański |
3 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
|
Pogoń Lębork |
1 - 2 |
Wisła Tczew |
|
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Sparta Sycewice |
0 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
|
Lechia Gdańsk |
6 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Cartusia Kartuzy |
3 - 5 |
Orlęta Reda |
|
Wybrzeże Objazda |
1 - 4 |
KP Sopot |
|
|