II liga - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Górnik Polkowice 13 31 10 1 2 29 - 10
2. GKS Katowice 13 29 9 2 2 31 - 13
3. Wigry Suwałki 13 28 9 1 3 21 - 11 1 3 1 0 0 2 - 1
4. Skra Częstochowa 15 28 9 1 5 25 - 14 1 0 0 0 1 1 - 2
5. Chojniczanka Chojnice 13 24 7 3 3 21 - 11
6. Stal Rzeszów 14 21 6 3 5 21 - 15 1 3 1 0 0 2 - 0
7. KKS Kalisz 13 21 7 0 6 22 - 17 1 0 0 0 1 0 - 2
8. Sokół Ostróda 14 20 6 2 6 18 - 19
9. Bytovia Bytów 13 19 5 4 4 22 - 18
10. Motor Lublin 13 17 4 5 4 15 - 14
11. Pogoń Siedlce 13 17 (-3) 6 2 5 22 - 23
12. Znicz Pruszków 14 16 4 4 6 13 - 25
13. Śląsk II Wrocław 13 15 4 3 6 17 - 19
14. Błękitni Stargard 15 14 4 2 9 16 - 33
15. Olimpia Elbląg 14 13 3 4 7 20 - 25
16. Olimpia Grudziądz 13 12 3 3 7 12 - 26 1 3 1 0 0 2 - 1
17. Lech II Poznań 13 12 4 0 9 21 - 28 1 0 0 0 1 1 - 2
18. Garbarnia Kraków 13 11 2 5 6 15 - 23
19. Hutnik Kraków 14 10 3 1 10 17 - 34
* Pogoń Siedlce została ukarana odjęciem trzech punktów za niedozwolone wspomaganie farmakologiczne zawodników w sezonie 2019/20.


 Baner


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Śląsk II Wrocław 0 - 1 Skra Częstochowa 30 sierpnia 2020 - 12:00
KKS Kalisz 2 - 0 Błękitni Stargard 29 sierpnia 2020 - 17:00
Wigry Suwałki 2 - 1 Olimpia Elbląg 28 sierpnia 2020 - 18:00
Motor Lublin 1 - 2 Znicz Pruszków 29 sierpnia 2020 - 19:50
Bytovia Bytów 2 - 0 Olimpia Grudziądz 29 sierpnia 2020 - 19:46
Chojniczanka Chojnice 4 - 2 Pogoń Siedlce 28 sierpnia 2020 - 19:30
Stal Rzeszów 2 - 1 Górnik Polkowice 29 sierpnia 2020 - 15:00
Sokół Ostróda 2 - 0 Lech II Poznań 28 sierpnia 2020 - 16:00
Hutnik Kraków 3 - 2 GKS Katowice 30 sierpnia 2020 - 13:30
Pauza: Garbarnia Kraków,
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech II Poznań 6 - 3 Hutnik Kraków 5 września 2020 - 12:00
Górnik Polkowice 3 - 0 Sokół Ostróda 5 września 2020 - 18:00
Pogoń Siedlce 0 - 2 Stal Rzeszów 5 września 2020 - 15:00
Olimpia Grudziądz 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 5 września 2020 - 16:30
Znicz Pruszków 1 - 1 Bytovia Bytów 4 września 2020 - 18:00
Olimpia Elbląg 1 - 3 Motor Lublin 5 września 2020 - 17:00
Błękitni Stargard 1 - 0 Wigry Suwałki 5 września 2020 - 13:00
Skra Częstochowa 1 - 0 KKS Kalisz 5 września 2020 - 17:00
Garbarnia Kraków 1 - 3 Śląsk II Wrocław 5 września 2020 - 17:00
Pauza: GKS Katowice,
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KKS Kalisz 1 - 2 Garbarnia Kraków 12 września 2020 - 18:00
Wigry Suwałki 2 - 1 Skra Częstochowa 11 września 2020 - 17:00
Motor Lublin 2 - 2 Błękitni Stargard 12 września 2020 - 18:00
Bytovia Bytów 1 - 0 Olimpia Elbląg 12 września 2020 - 18:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Znicz Pruszków 12 września 2020 - 17:00
Stal Rzeszów 0 - 1 Olimpia Grudziądz 12 września 2020 - 15:00
Sokół Ostróda 0 - 1 Pogoń Siedlce 12 września 2020 - 18:00
Górnik Polkowice 3 - 0 Hutnik Kraków 13 września 2020 - 13:00
GKS Katowice 3 - 1 Lech II Poznań 13 września 2020 - 19:00
Pauza: Śląsk II Wrocław,
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Górnik Polkowice 0 - 2 GKS Katowice 19 września 2020 - 18:15
Pogoń Siedlce 2 - 1 Hutnik Kraków 19 września 2020 - 19:00
Olimpia Grudziądz 0 - 4 Sokół Ostróda 19 września 2020 - 18:00
Znicz Pruszków 0 - 2 Stal Rzeszów 19 września 2020 - 15:30
Olimpia Elbląg 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 19 września 2020 - 17:00
Błękitni Stargard 1 - 4 Bytovia Bytów 19 września 2020 - 15:00
Skra Częstochowa 1 - 1 Motor Lublin 19 września 2020 - 16:00
Garbarnia Kraków 1 - 3 Wigry Suwałki 19 września 2020 - 16:00
Śląsk II Wrocław 0 - 3 KKS Kalisz 20 września 2020 - 12:00
Pauza: Lech II Poznań,
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wigry Suwałki 2 - 0 Śląsk II Wrocław 25 września 2020 - 17:15
Motor Lublin 1 - 1 Garbarnia Kraków 25 września 2020 - 19:30
Bytovia Bytów 0 - 1 Skra Częstochowa 26 września 2020 - 18:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Błękitni Stargard 26 września 2020 - 17:00
Stal Rzeszów 0 - 0 Olimpia Elbląg 25 września 2020 - 16:00
Sokół Ostróda 2 - 0 Znicz Pruszków 26 września 2020 - 18:00
Hutnik Kraków 2 - 2 Olimpia Grudziądz 25 września 2020 - 15:30
GKS Katowice 2 - 2 Pogoń Siedlce 26 września 2020 - 18:00
Lech II Poznań 1 - 3 Górnik Polkowice 26 września 2020 - 13:00
Pauza: KKS Kalisz,
Kolejka 6 - 30. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Siedlce 4 - 2 Lech II Poznań 30 września 2020 - 18:00
Olimpia Grudziądz 1 - 3 GKS Katowice 30 września 2020 - 18:00
Znicz Pruszków 1 - 0 Hutnik Kraków 29 września 2020 - 19:00
Olimpia Elbląg 3 - 3 Sokół Ostróda 29 września 2020 - 20:30
Błękitni Stargard 0 - 5 Stal Rzeszów 30 września 2020 - 16:00
Skra Częstochowa 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 30 września 2020 - 15:30
Garbarnia Kraków 2 - 2 Bytovia Bytów 30 września 2020 - 15:00
Śląsk II Wrocław 1 - 1 Motor Lublin 30 września 2020 - 12:00
KKS Kalisz 0 - 3 Wigry Suwałki 30 września 2020 - 18:00
Pauza: Górnik Polkowice,
Kolejka 7 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Motor Lublin 0 - 3 KKS Kalisz 4 października 2020 - 17:00
Bytovia Bytów 2 - 2 Śląsk II Wrocław 3 października 2020 - 18:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Garbarnia Kraków 3 października 2020 - 17:00
Stal Rzeszów 3 - 2 Skra Częstochowa 4 października 2020 - 15:00
Sokół Ostróda 0 - 2 Błękitni Stargard 3 października 2020 - 18:00
Olimpia Elbląg 0 - 1 Hutnik Kraków 3 października 2020 - 18:00
GKS Katowice 1 - 1 Znicz Pruszków 3 października 2020 - 19:00
Lech II Poznań 1 - 2 Olimpia Grudziądz 4 października 2020 - 12:00
Górnik Polkowice 4 - 2 Pogoń Siedlce 3 października 2020 - 16:00
Pauza: Wigry Suwałki,
Kolejka 8 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Grudziądz 0 - 1 Górnik Polkowice 10 października 2020 - 18:00
Znicz Pruszków 2 - 1 Lech II Poznań 9 października 2020 - 19:00
Olimpia Elbląg 1 - 2 GKS Katowice 10 października 2020 - 17:00
Błękitni Stargard 1 - 0 Hutnik Kraków 10 października 2020 - 15:00
Skra Częstochowa 3 - 0 Sokół Ostróda 10 października 2020 - 15:00
Garbarnia Kraków 0 - 0 Stal Rzeszów 10 października 2020 - 14:00
Śląsk II Wrocław 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 10 października 2020 - 12:00
KKS Kalisz 2 - 1 Bytovia Bytów 10 października 2020 - 18:15
Wigry Suwałki 1 - 0 Motor Lublin 10 października 2020 - 18:00
Pauza: Pogoń Siedlce,
Kolejka 9 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów 1 - 2 Wigry Suwałki 18 października 2020 - 15:30
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 KKS Kalisz 16 października 2020 - 19:30
Stal Rzeszów 0 - 3 Śląsk II Wrocław 17 października 2020 - 15:00
Sokół Ostróda 1 - 1 Garbarnia Kraków 18 listopada 2020 - 16:00
Hutnik Kraków 3 - 1 Skra Częstochowa 17 października 2020 - 15:00
GKS Katowice 5 - 0 Błękitni Stargard 30 października 2020 - 17:00
Lech II Poznań 2 - 3 Olimpia Elbląg 29 października 2020 - 13:00
Górnik Polkowice 4 - 0 Znicz Pruszków 17 października 2020 - 16:00
Pogoń Siedlce 0 - 1 Olimpia Grudziądz 17 października 2020 - 17:00
Pauza: Motor Lublin,
Kolejka 10 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Znicz Pruszków 1 - 2 Pogoń Siedlce 24 października 2020 - 18:00
Olimpia Elbląg 0 - 3 Górnik Polkowice 24 października 2020 - 13:00
Błękitni Stargard 1 - 0 Lech II Poznań 18 listopada 2020 - 13:00
Skra Częstochowa 1 - 0 GKS Katowice 24 października 2020 - 14:15
Garbarnia Kraków 2 - 1 Hutnik Kraków 24 października 2020 - 13:00
Śląsk II Wrocław 0 - 2 Sokół Ostróda 25 października 2020 - 12:00
KKS Kalisz 0 - 2 Stal Rzeszów 24 października 2020 - 18:00
Wigry Suwałki 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 25 października 2020 - 19:30
Motor Lublin 2 - 1 Bytovia Bytów 18 listopada 2020 - 18:00
Pauza: Olimpia Grudziądz,
Kolejka 11 - 4. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Motor Lublin 4 listopada 2020 - 19:30
Stal Rzeszów 1 - 2 Wigry Suwałki 4 listopada 2020 - 13:00
Sokół Ostróda 1 - 4 KKS Kalisz 4 listopada 2020 - 18:00
Hutnik Kraków 2 - 5 Śląsk II Wrocław 11 listopada 2020 - 13:00
GKS Katowice 2 - 1 Garbarnia Kraków 4 listopada 2020 - 18:00
Lech II Poznań 1 - 0 Skra Częstochowa 4 listopada 2020 - 13:00
Górnik Polkowice 2 - 1 Błękitni Stargard 4 listopada 2020 - 16:00
Pogoń Siedlce 4 - 3 Olimpia Elbląg 4 listopada 2020 - 13:00
Olimpia Grudziądz 1 - 1 Znicz Pruszków 10 listopada 2020 - 18:00
Pauza: Bytovia Bytów,
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 3 - 1 Olimpia Grudziądz 7 listopada 2020 - 13:00
Błękitni Stargard 1 - 2 Pogoń Siedlce 8 listopada 2020 - 13:00
Skra Częstochowa 1 - 3 Górnik Polkowice 7 listopada 2020 - 14:00
Garbarnia Kraków 2 - 4 Lech II Poznań 7 listopada 2020 - 13:00
Śląsk II Wrocław 0 - 3 GKS Katowice 18 listopada 2020 - 12:00
KKS Kalisz 4 - 0 Hutnik Kraków 7 listopada 2020 - 18:15
Wigry Suwałki 1 - 2 Sokół Ostróda 8 listopada 2020 - 15:00
Motor Lublin 1 - 0 Stal Rzeszów 7 listopada 2020 - 16:45
Bytovia Bytów 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 8 listopada 2020 - 15:00
Pauza: Znicz Pruszków,
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Rzeszów 3 - 3 Bytovia Bytów 14 listopada 2020 - 13:00
Sokół Ostróda 1 - 0 Motor Lublin 14 listopada 2020 - 18:00
Hutnik Kraków 1 - 2 Wigry Suwałki 15 listopada 2020 - 13:00
GKS Katowice 4 - 1 KKS Kalisz 14 listopada 2020 - 13:00
Lech II Poznań 2 - 1 Śląsk II Wrocław 14 listopada 2020 - 13:00
Górnik Polkowice 2 - 1 Garbarnia Kraków 14 listopada 2020 - 16:00
Pogoń Siedlce 1 - 2 Skra Częstochowa 14 listopada 2020 - 13:00
Olimpia Grudziądz 2 - 2 Błękitni Stargard 14 listopada 2020 - 18:00
Znicz Pruszków 1 - 1 Olimpia Elbląg 15 listopada 2020 - 12:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 14 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard 2 - 3 Znicz Pruszków 22 listopada 2020 - 13:00
Skra Częstochowa 4 - 0 Olimpia Grudziądz 22 listopada 2020 - 13:00
Garbarnia Kraków 0 - 0 Pogoń Siedlce 22 listopada 2020 - 12:00
Śląsk II Wrocław 0 - 0 Górnik Polkowice 22 listopada 2020 - 12:00
KKS Kalisz 2 - 0 Lech II Poznań 21 listopada 2020 - 18:00
Wigry Suwałki 1 - 2 GKS Katowice 22 listopada 2020 - 15:00
Motor Lublin 3 - 0 Hutnik Kraków 22 listopada 2020 - 19:00
Bytovia Bytów 1 - 0 Sokół Ostróda 22 listopada 2020 - 14:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Stal Rzeszów 21 listopada 2020 - 16:00
Pauza: Olimpia Elbląg,
Kolejka 15 - 28/29. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ostróda - Chojniczanka Chojnice 28 listopada 2020 - 18:00
Hutnik Kraków - Bytovia Bytów 28 listopada 2020 - 13:00
GKS Katowice - Motor Lublin 29 listopada 2020 - 12:45
Lech II Poznań - Wigry Suwałki 28 listopada 2020 - 13:00
Górnik Polkowice - KKS Kalisz 28 listopada 2020 - 14:15
Pogoń Siedlce - Śląsk II Wrocław 28 listopada 2020 - 13:00
Olimpia Grudziądz - Garbarnia Kraków 28 listopada 2020 - 16:00
Znicz Pruszków 0 - 5 Skra Częstochowa 27 listopada 2020 - 17:00
Olimpia Elbląg 4 - 2 Błękitni Stargard 28 listopada 2020 - 12:00
Pauza: Stal Rzeszów,
Kolejka 16 - 2. grudnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg 2 grudnia 2020 - 12:00
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków 2 grudnia 2020 - 12:00
Śląsk II Wrocław - Olimpia Grudziądz 2 grudnia 2020 - 12:00
KKS Kalisz - Pogoń Siedlce 2 grudnia 2020 - 18:00
Wigry Suwałki - Górnik Polkowice 2 grudnia 2020 - 18:00
Motor Lublin - Lech II Poznań 2 grudnia 2020 - 17:30
Bytovia Bytów - GKS Katowice 2 grudnia 2020 - 17:00
Chojniczanka Chojnice - Hutnik Kraków 2 grudnia 2020 - 17:00
Sokół Ostróda - Stal Rzeszów 2 grudnia 2020 - 18:00
Pauza: Błękitni Stargard,
Kolejka 17 - 5/6. grudnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Hutnik Kraków - Stal Rzeszów 6 grudnia 2020 - 13:00
GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice 6 grudnia 2020 - 18:45
Lech II Poznań - Bytovia Bytów 6 grudnia 2020 - 13:00
Górnik Polkowice - Motor Lublin 5 grudnia 2020 - 14:00
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki 5 grudnia 2020 - 13:00
Olimpia Grudziądz - KKS Kalisz 6 grudnia 2020 - 18:00
Znicz Pruszków - Śląsk II Wrocław 5 grudnia 2020 - 17:00
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 5 grudnia 2020 - 12:00
Błękitni Stargard - Skra Częstochowa 5 grudnia 2020 - 13:00
Pauza: Sokół Ostróda,
Kolejka 18 - 12/13. grudnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard 12 grudnia 2020 - 12:00
Śląsk II Wrocław - Olimpia Elbląg 12 grudnia 2020 - 17:00
KKS Kalisz - Znicz Pruszków 12 grudnia 2020 - 16:00
Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz 12 grudnia 2020 - 15:00
Motor Lublin - Pogoń Siedlce 12 grudnia 2020 - 14:00
Bytovia Bytów - Górnik Polkowice 12 grudnia 2020 - 17:00
Chojniczanka Chojnice - Lech II Poznań 12 grudnia 2020 - 16:00
Stal Rzeszów - GKS Katowice 13 grudnia 2020 - 12:15
Sokół Ostróda - Hutnik Kraków 12 grudnia 2020 - 18:00
Pauza: Skra Częstochowa,
Kolejka 19 - 27/28. lutego 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Katowice - Sokół Ostróda
Lech II Poznań - Stal Rzeszów
Górnik Polkowice - Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów
Olimpia Grudziądz - Motor Lublin
Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg - KKS Kalisz
Błękitni Stargard - Śląsk II Wrocław
Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków
Pauza: Hutnik Kraków,
Kolejka 20 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Skra Częstochowa - Śląsk II Wrocław
Błękitni Stargard - KKS Kalisz
Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki
Znicz Pruszków - Motor Lublin
Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
Górnik Polkowice - Stal Rzeszów
Lech II Poznań - Sokół Ostróda
GKS Katowice - Hutnik Kraków
Pauza: Garbarnia Kraków,
Kolejka 21 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Hutnik Kraków - Lech II Poznań
Sokół Ostróda - Górnik Polkowice
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów - Znicz Pruszków
Motor Lublin - Olimpia Elbląg
Wigry Suwałki - Błękitni Stargard
KKS Kalisz - Skra Częstochowa
Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków
Pauza: GKS Katowice,
Kolejka 22 - 17. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kraków - KKS Kalisz
Skra Częstochowa - Wigry Suwałki
Błękitni Stargard - Motor Lublin
Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów
Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz - Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce - Sokół Ostróda
Górnik Polkowice - Hutnik Kraków
Lech II Poznań - GKS Katowice
Pauza: Śląsk II Wrocław,
Kolejka 23 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Katowice - Górnik Polkowice
Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce
Sokół Ostróda - Olimpia Grudziądz
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg
Bytovia Bytów - Błękitni Stargard
Motor Lublin - Skra Częstochowa
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków
KKS Kalisz - Śląsk II Wrocław
Pauza: Lech II Poznań,
Kolejka 24 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Śląsk II Wrocław - Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków - Motor Lublin
Skra Częstochowa - Bytovia Bytów
Błękitni Stargard - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów
Znicz Pruszków - Sokół Ostróda
Olimpia Grudziądz - Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce - GKS Katowice
Górnik Polkowice - Lech II Poznań
Pauza: KKS Kalisz,
Kolejka 25 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech II Poznań - Pogoń Siedlce
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz
Hutnik Kraków - Znicz Pruszków
Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów - Błękitni Stargard
Chojniczanka Chojnice - Skra Częstochowa
Bytovia Bytów - Garbarnia Kraków
Motor Lublin - Śląsk II Wrocław
Wigry Suwałki - KKS Kalisz
Pauza: Górnik Polkowice,
Kolejka 26 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KKS Kalisz - Motor Lublin
Śląsk II Wrocław - Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice
Skra Częstochowa - Stal Rzeszów
Błękitni Stargard - Sokół Ostróda
Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków
Znicz Pruszków - GKS Katowice
Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań
Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice
Pauza: Wigry Suwałki,
Kolejka 27 - 14. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Górnik Polkowice - Olimpia Grudziądz
Lech II Poznań - Znicz Pruszków
GKS Katowice - Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków - Błękitni Stargard
Sokół Ostróda - Skra Częstochowa
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków
Chojniczanka Chojnice - Śląsk II Wrocław
Bytovia Bytów - KKS Kalisz
Motor Lublin - Wigry Suwałki
Pauza: Pogoń Siedlce,
Kolejka 28 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wigry Suwałki - Bytovia Bytów
KKS Kalisz - Chojniczanka Chojnice
Śląsk II Wrocław - Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków - Sokół Ostróda
Skra Częstochowa - Hutnik Kraków
Błękitni Stargard - GKS Katowice
Olimpia Elbląg - Lech II Poznań
Znicz Pruszków - Górnik Polkowice
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce
Pauza: Motor Lublin,
Kolejka 29 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg
Lech II Poznań - Błękitni Stargard
GKS Katowice - Skra Częstochowa
Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków
Sokół Ostróda - Śląsk II Wrocław
Stal Rzeszów - KKS Kalisz
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki
Bytovia Bytów - Motor Lublin
Pauza: Olimpia Grudziądz,
Kolejka 30 - 28. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Motor Lublin - Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki - Stal Rzeszów
KKS Kalisz - Sokół Ostróda
Śląsk II Wrocław - Hutnik Kraków
Garbarnia Kraków - GKS Katowice
Skra Częstochowa - Lech II Poznań
Błękitni Stargard - Górnik Polkowice
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz
Pauza: Bytovia Bytów,
Kolejka 31 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard
Górnik Polkowice - Skra Częstochowa
Lech II Poznań - Garbarnia Kraków
GKS Katowice - Śląsk II Wrocław
Hutnik Kraków - KKS Kalisz
Sokół Ostróda - Wigry Suwałki
Stal Rzeszów - Motor Lublin
Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów
Pauza: Znicz Pruszków,
Kolejka 32 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów - Stal Rzeszów
Motor Lublin - Sokół Ostróda
Wigry Suwałki - Hutnik Kraków
KKS Kalisz - GKS Katowice
Śląsk II Wrocław - Lech II Poznań
Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice
Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 33 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard
Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice - Śląsk II Wrocław
Lech II Poznań - KKS Kalisz
GKS Katowice - Wigry Suwałki
Hutnik Kraków - Motor Lublin
Sokół Ostróda - Bytovia Bytów
Stal Rzeszów - Chojniczanka Chojnice
Pauza: Olimpia Elbląg,
Kolejka 34 - 19. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice - Sokół Ostróda
Bytovia Bytów - Hutnik Kraków
Motor Lublin - GKS Katowice
Wigry Suwałki - Lech II Poznań
KKS Kalisz - Górnik Polkowice
Śląsk II Wrocław - Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków - Olimpia Grudziądz
Skra Częstochowa - Znicz Pruszków
Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg
Pauza: Stal Rzeszów,
Kolejka 35 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
Olimpia Grudziądz - Śląsk II Wrocław
Pogoń Siedlce - KKS Kalisz
Górnik Polkowice - Wigry Suwałki
Lech II Poznań - Motor Lublin
GKS Katowice - Bytovia Bytów
Hutnik Kraków - Chojniczanka Chojnice
Sokół Ostróda - Stal Rzeszów
Pauza: Błękitni Stargard,
Kolejka 36 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Rzeszów - Hutnik Kraków
Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice
Bytovia Bytów - Lech II Poznań
Motor Lublin - Górnik Polkowice
Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
KKS Kalisz - Olimpia Grudziądz
Śląsk II Wrocław - Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa - Błękitni Stargard
Pauza: Sokół Ostróda,
Kolejka 37 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg - Śląsk II Wrocław
Znicz Pruszków - KKS Kalisz
Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce - Motor Lublin
Górnik Polkowice - Bytovia Bytów
Lech II Poznań - Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice - Stal Rzeszów
Hutnik Kraków - Sokół Ostróda
Pauza: Skra Częstochowa,
Kolejka 38 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ostróda - GKS Katowice
Stal Rzeszów - Lech II Poznań
Chojniczanka Chojnice - Górnik Polkowice
Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce
Motor Lublin - Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków
KKS Kalisz - Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław - Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa
Pauza: Hutnik Kraków, .


Pokaż ukryte kolejki od 19 do 38