Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Korona Cedry Małe |
10 - 2 |
Morena Gdańsk |
14 sierpnia 2020
14.08 - 18:00 |
UKS Klukowo |
4 - 0 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
16 sierpnia 2020
16.08 - 18:00 |
vo, na boisku 4:4, udział 2 zawodników spoza UE |
GKS Trąbki Wielkie |
3 - 0 |
Pomerania Gdańsk |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
4 - 1 |
GKS Żukowo |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
GTS Rokitnica |
0 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
15 sierpnia 2020
15.08 - 12:00 |
Pauza: Wisła Steblewo, EPT Grabiny Zameczek, |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Morena Gdańsk |
6 - 2 |
GTS Pruszcz Gdański |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
GKS Żukowo |
3 - 5 |
Wisła Steblewo |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Pomerania Gdańsk |
0 - 3 |
GTS Juszkowo |
23 sierpnia 2020
23.08 - 18:00 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
8 - 3 |
EPT Grabiny Zameczek |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Korona Cedry Małe |
13 - 0 |
UKS Klukowo |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Pauza: GKS Trąbki Wielkie, GTS Rokitnica, |
Kolejka 3 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (8) |
UKS Klukowo |
1 - 5 |
Morena Gdańsk |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:30 |
EPT Grabiny Zameczek |
3 - 2 |
Korona Cedry Małe |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:30 |
GKS Trąbki Wielkie |
3 - 5 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
2 września 2020
2.09 - 17:30 |
Wisła Steblewo |
5 - 3 |
Pomerania Gdańsk |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:30 |
GTS Rokitnica |
1 - 8 |
GKS Żukowo |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, GTS Juszkowo, |
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (6) |
GKS Żukowo |
4 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Pomerania Gdańsk |
1 - 1 |
GTS Rokitnica |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
GTS Juszkowo |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Korona Cedry Małe |
10 - 2 |
GKS Trąbki Wielkie |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
UKS Klukowo |
2 - 1 |
EPT Grabiny Zameczek |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:30 |
Pauza: Wisła Steblewo, Morena Gdańsk, |
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (3) |
EPT Grabiny Zameczek |
0 - 1 |
Morena Gdańsk |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
3 - 2 |
UKS Klukowo |
6 września 2020
6.09 - 12:00 |
GTS Juszkowo |
0 - 5 |
Korona Cedry Małe |
6 września 2020
6.09 - 12:00 |
Wisła Steblewo |
3 - 0 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
vo, zdekompletowanie gości, było 1-0 |
GTS Pruszcz Gdański |
5 - 2 |
Pomerania Gdańsk |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Pauza: GKS Żukowo, GTS Rokitnica, |
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Morena Gdańsk |
4 - 4 |
GKS Żukowo |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
10 - 2 |
GTS Rokitnica |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
Korona Cedry Małe |
8 - 3 |
Wisła Steblewo |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
UKS Klukowo |
1 - 7 |
GTS Juszkowo |
13 września 2020
13.09 - 17:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
2 - 2 |
GKS Trąbki Wielkie |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Pomerania Gdańsk, |
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (4) |
GKS Trąbki Wielkie |
1 - 2 |
Morena Gdańsk |
20 września 2020
20.09 - 12:00 |
GTS Juszkowo |
2 - 5 |
EPT Grabiny Zameczek |
20 września 2020
20.09 - 13:30 |
Wisła Steblewo |
2 - 2 |
UKS Klukowo |
19 września 2020
19.09 - 16:30 |
GTS Rokitnica |
2 - 15 |
Korona Cedry Małe |
20 września 2020
20.09 - 12:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
3 - 3 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
19 września 2020
19.09 - 17:00 |
GKS Żukowo |
4 - 0 |
Pomerania Gdańsk |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
3 - 2 |
Pomerania Gdańsk |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Korona Cedry Małe |
3 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
UKS Klukowo |
4 - 4 |
GTS Rokitnica |
27 września 2020
27.09 - 12:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
7 - 0 |
Wisła Steblewo |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
2 - 3 |
GTS Juszkowo |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Pauza: Czarni II Pruszcz Gdański, GKS Żukowo, |
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (5) |
GTS Juszkowo |
1 - 3 |
Morena Gdańsk |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Wisła Steblewo |
5 - 2 |
GKS Trąbki Wielkie |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
GTS Rokitnica |
7 - 4 |
EPT Grabiny Zameczek |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 - 3 |
UKS Klukowo |
3 października 2020
3.10 - 17:00 |
GKS Żukowo |
1 - 3 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Pauza: Pomerania Gdańsk, Korona Cedry Małe, |
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
10 - 1 |
Pomerania Gdańsk |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Korona Cedry Małe |
8 - 2 |
GKS Żukowo |
10 października 2020
10.10 - 14:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
4 - 4 |
GTS Pruszcz Gdański |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
2 - 1 |
GTS Rokitnica |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
2 - 0 |
Wisła Steblewo |
11 października 2020
11.10 - 12:00 |
Pauza: UKS Klukowo, Morena Gdańsk, |
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Wisła Steblewo |
2 - 7 |
Morena Gdańsk |
17 października 2020
17.10 - 15:30 |
GTS Rokitnica |
0 - 12 |
GTS Juszkowo |
17 października 2020
17.10 - 16:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 5 |
GKS Trąbki Wielkie |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
GKS Żukowo |
10 - 1 |
UKS Klukowo |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Pomerania Gdańsk |
0 - 5 |
Korona Cedry Małe |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Pauza: Czarni II Pruszcz Gdański, EPT Grabiny Zameczek, |
Kolejka 12 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
4 - 2 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
UKS Klukowo |
2 - 5 |
Pomerania Gdańsk |
25 października 2020
25.10 - 12:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
1 - 4 |
GKS Żukowo |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
GTS Juszkowo |
4 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
25 października 2020
25.10 - 12:00 |
Wisła Steblewo |
4 - 3 |
GTS Rokitnica |
24 października 2020
24.10 - 15:30 |
Pauza: GKS Trąbki Wielkie, Korona Cedry Małe, |
Kolejka 13 - 31. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Rokitnica |
1 - 10 |
Morena Gdańsk |
31 października 2020
31.10 - 15:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
4 - 3 |
Wisła Steblewo |
31 października 2020
31.10 - 17:00 |
GKS Żukowo |
5 - 1 |
GKS Trąbki Wielkie |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Pomerania Gdańsk |
4 - 3 |
EPT Grabiny Zameczek |
31 października 2020
31.10 - 12:10 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Korona Cedry Małe |
31 października 2020
31.10 - 20:00 |
Pauza: UKS Klukowo, GTS Juszkowo, |
Kolejka 19 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (1) |
GKS Żukowo |
0 - 2 |
Morena Gdańsk |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
GTS Rokitnica |
0 - 2 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Wisła Steblewo |
2 - 2 |
Korona Cedry Małe |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
11 - 0 |
UKS Klukowo |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
1 - 4 |
EPT Grabiny Zameczek |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Pomerania Gdańsk, |
Kolejka 20 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
9 - 3 |
GKS Trąbki Wielkie |
2 maja 2021
2.05 - 17:30 |
EPT Grabiny Zameczek |
1 - 2 |
GTS Juszkowo |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
UKS Klukowo |
0 - 3 |
Wisła Steblewo |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Korona Cedry Małe |
16 - 1 |
GTS Rokitnica |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
5 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
29 kwietnia 2021
29.04 - 18:00 |
Pomerania Gdańsk |
3 - 4 |
GKS Żukowo |
2 maja 2021
2.05 - 13:15 |
Kolejka 21 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomerania Gdańsk |
2 - 4 |
Morena Gdańsk |
8 maja 2021
8.05 - 19:10 |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 4 |
Korona Cedry Małe |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
GTS Rokitnica |
5 - 1 |
UKS Klukowo |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Wisła Steblewo |
2 - 7 |
EPT Grabiny Zameczek |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
GTS Juszkowo |
3 - 0 |
GKS Trąbki Wielkie |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 |
Pauza: Czarni II Pruszcz Gdański, GKS Żukowo, |
Kolejka 22 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
2 - 1 |
GTS Juszkowo |
16 maja 2021
16.05 - 18:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
4 - 4 |
Wisła Steblewo |
15 maja 2021
15.05 - 16:30 |
EPT Grabiny Zameczek |
3 - 0 |
GTS Rokitnica |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
UKS Klukowo |
3 - 5 |
GTS Pruszcz Gdański |
16 maja 2021
16.05 - 18:00 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
GKS Żukowo |
16 maja 2021
16.05 - 13:30 |
Pauza: Pomerania Gdańsk, Korona Cedry Małe, |
Kolejka 23 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Pomerania Gdańsk |
0 - 4 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
22 maja 2021
22.05 - 20:00 |
vo, na boisku 5-4 |
GKS Żukowo |
2 - 3 |
Korona Cedry Małe |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
EPT Grabiny Zameczek |
21 maja 2021
21.05 - 19:00 |
GTS Rokitnica |
3 - 1 |
GKS Trąbki Wielkie |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Wisła Steblewo |
0 - 9 |
GTS Juszkowo |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Pauza: UKS Klukowo, Morena Gdańsk, |
Kolejka 24 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Morena Gdańsk |
3 - 2 |
Wisła Steblewo |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
GTS Juszkowo |
0 - 2 |
GTS Rokitnica |
30 maja 2021
30.05 - 12:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
1 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
29 maja 2021
29.05 - 15:30 |
UKS Klukowo |
2 - 6 |
GKS Żukowo |
30 maja 2021
30.05 - 18:00 |
Korona Cedry Małe |
7 - 1 |
Pomerania Gdańsk |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Pauza: Czarni II Pruszcz Gdański, EPT Grabiny Zameczek, |
Kolejka 14 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
0 - 3 |
Korona Cedry Małe |
3 czerwca 2021
3.06 - 18:00 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
5 - 3 |
UKS Klukowo |
3 czerwca 2021
3.06 - 13:30 |
Pomerania Gdańsk |
3 - 1 |
GKS Trąbki Wielkie |
1 czerwca 2021
1.06 - 20:30 |
GKS Żukowo |
1 - 3 |
GTS Juszkowo |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
GTS Rokitnica |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Pauza: Wisła Steblewo, EPT Grabiny Zameczek, |
Kolejka 25 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Czarni II Pruszcz Gdański |
5 - 2 |
Morena Gdańsk |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Pomerania Gdańsk |
3 - 2 |
UKS Klukowo |
5 czerwca 2021
5.06 - 19:10 |
GKS Żukowo |
3 - 1 |
EPT Grabiny Zameczek |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
GTS Juszkowo |
9 czerwca 2021
9.06 - 19:00 |
GTS Rokitnica |
3 - 5 |
Wisła Steblewo |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Pauza: GKS Trąbki Wielkie, Korona Cedry Małe, |
Kolejka 26 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
5 - 1 |
GTS Rokitnica |
13 czerwca 2021
13.06 - 12:00 |
Wisła Steblewo |
1 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
2 - 2 |
GKS Żukowo |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
1 - 3 |
Pomerania Gdańsk |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Korona Cedry Małe |
3 - 0 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Pauza: UKS Klukowo, GTS Juszkowo, |
Kolejka 17 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (6) |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 2 |
GKS Żukowo |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
GTS Rokitnica |
7 - 2 |
Pomerania Gdańsk |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
GTS Juszkowo |
3 - 2 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
16 czerwca 2021
16.06 - 19:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
0 - 5 |
Korona Cedry Małe |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
5 - 3 |
UKS Klukowo |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:30 |
Pauza: Wisła Steblewo, Morena Gdańsk, |
Kolejka 15 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 2 |
Morena Gdańsk |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Wisła Steblewo |
0 - 7 |
GKS Żukowo |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
vo, na boisku 2-7 |
GTS Juszkowo |
2 - 2 |
Pomerania Gdańsk |
20 czerwca 2021
20.06 - 12:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
3 - 0 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
19 czerwca 2021
19.06 - 15:00 |
UKS Klukowo |
1 - 7 |
Korona Cedry Małe |
20 czerwca 2021
20.06 - 19:00 |
Pauza: GKS Trąbki Wielkie, GTS Rokitnica, |
Kolejka 18 - 23. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
0 - 1 |
EPT Grabiny Zameczek |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:30 |
UKS Klukowo |
2 - 2 |
GKS Trąbki Wielkie |
24 czerwca 2021
24.06 - 19:00 |
Korona Cedry Małe |
3 - 0 |
GTS Juszkowo |
23 czerwca 2021
23.06 - 18:00 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
2 - 3 |
Wisła Steblewo |
23 czerwca 2021
23.06 - 15:00 |
Pomerania Gdańsk |
3 - 6 |
GTS Pruszcz Gdański |
22 czerwca 2021
22.06 - 20:30 |
Pauza: GKS Żukowo, GTS Rokitnica, |
Kolejka 16 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
7 - 0 |
UKS Klukowo |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Korona Cedry Małe |
3 - 0 |
EPT Grabiny Zameczek |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
4 - 1 |
GKS Trąbki Wielkie |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Pomerania Gdańsk |
6 - 1 |
Wisła Steblewo |
26 czerwca 2021
26.06 - 19:15 |
GKS Żukowo |
7 - 1 |
GTS Rokitnica |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, GTS Juszkowo, . |
|