MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D1 - grupa Słupsk II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Junior Football Academy Przechlewo 4 12 4 0 0 27 - 1
2. Bytovia Bytów 3 9 3 0 0 18 - 1
3. Czarni Czarne 3 9 3 0 0 12 - 3
4. Chojniczanka Chojnice 2 6 2 0 0 11 - 5
5. Lider Rychnowy 4 6 2 0 2 16 - 11
6. Piast Człuchów 2 3 1 0 1 8 - 11
7. GTS Czarna Dąbrówka 4 3 1 0 3 6 - 18
8. Magic Niezabyszewo 4 3 1 0 3 6 - 22
9. Sparta Konarzyny 3 1 0 1 2 3 - 18 1 1 0 1 0 3 - 3
10. Zawisza Borzytuchom 3 1 0 1 2 8 - 13 1 1 0 1 0 3 - 3
11. Szarża Krojanty 4 0 0 0 4 7 - 19




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Szarża Krojanty 4 - 6 Chojniczanka Chojnice 24 sierpnia 2019 - 11:00
2. Piast Człuchów - Czarni Czarne 25 września 2019 - 16:30
3. Lider Rychnowy 1 - 4 Junior Football Academy Przechlewo 4 września 2019 - 18:00
4. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 Bytovia Bytów 28 sierpnia 2019 - 17:00
5. Magic Niezabyszewo 5 - 4 Zawisza Borzytuchom 24 sierpnia 2019 - 15:00
Pauza: Sparta Konarzyny,
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Zawisza Borzytuchom 3 - 3 Sparta Konarzyny 1 września 2019 - 11:00
9. Bytovia Bytów 9 - 0 Magic Niezabyszewo 1 września 2019 - 11:00
10. Junior Football Academy Przechlewo 11 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 1 września 2019 - 12:00
11. Czarni Czarne 3 - 0 Lider Rychnowy 11 września 2019 - 18:00
12. Szarża Krojanty 2 - 4 Piast Człuchów 18 września 2019 - 17:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Piast Człuchów - Chojniczanka Chojnice 9 października 2019 - 16:30
14. Lider Rychnowy 6 - 0 Szarża Krojanty 7 września 2019 - 13:00
15. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 3 Czarni Czarne 7 września 2019 - 14:00
16. Magic Niezabyszewo 0 - 3 Junior Football Academy Przechlewo 7 września 2019 - 15:00
17. Sparta Konarzyny 0 - 6 Bytovia Bytów 8 września 2019 - 15:45
Pauza: Zawisza Borzytuchom,
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Chojniczanka Chojnice 5 - 1 Zawisza Borzytuchom 14 września 2019 - 11:00
21. Junior Football Academy Przechlewo 9 - 0 Sparta Konarzyny 15 września 2019 - 12:00
22. Czarni Czarne 6 - 1 Magic Niezabyszewo 15 września 2019 - 11:00
23. Szarża Krojanty 1 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 15 września 2019 - 12:00
24. Piast Człuchów 4 - 9 Lider Rychnowy 14 września 2019 - 10:00
Pauza: Bytovia Bytów,
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Lider Rychnowy - Chojniczanka Chojnice 21 września 2019 - 13:00
26. GTS Czarna Dąbrówka - Piast Człuchów 3 października 2019 - 16:30
27. Magic Niezabyszewo - Szarża Krojanty 22 września 2019 - 14:00
28. Sparta Konarzyny - Czarni Czarne 22 września 2019 - 18:00
30. Zawisza Borzytuchom - Bytovia Bytów 21 września 2019 - 15:00
Pauza: Junior Football Academy Przechlewo,
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 28 września 2019 - 11:00
32. Junior Football Academy Przechlewo - Zawisza Borzytuchom 29 września 2019 - 12:00
34. Szarża Krojanty - Sparta Konarzyny 29 września 2019 - 12:00
35. Piast Człuchów - Magic Niezabyszewo 29 września 2019 - 11:00
36. Lider Rychnowy - GTS Czarna Dąbrówka 28 września 2019 - 13:00
Pauza: Czarni Czarne,
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. GTS Czarna Dąbrówka - Chojniczanka Chojnice 5 października 2019 - 12:00
38. Magic Niezabyszewo - Lider Rychnowy 6 października 2019 - 14:00
39. Sparta Konarzyny - Piast Człuchów 5 października 2019 - 11:00
41. Zawisza Borzytuchom - Czarni Czarne 6 października 2019 - 11:00
42. Bytovia Bytów - Junior Football Academy Przechlewo 6 października 2019 - 13:30
Pauza: Szarża Krojanty,
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Chojniczanka Chojnice - Junior Football Academy Przechlewo 13 października 2019 - 11:00
44. Czarni Czarne - Bytovia Bytów 12 października 2019 - 11:00
45. Szarża Krojanty - Zawisza Borzytuchom 13 października 2019 - 12:00
47. Lider Rychnowy - Sparta Konarzyny 12 października 2019 - 13:00
48. GTS Czarna Dąbrówka - Magic Niezabyszewo 12 października 2019 - 12:00
Pauza: Piast Człuchów,
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Magic Niezabyszewo - Chojniczanka Chojnice 20 października 2019 - 14:00
50. Sparta Konarzyny - GTS Czarna Dąbrówka 19 października 2019 - 13:00
52. Zawisza Borzytuchom - Piast Człuchów 20 października 2019 - 11:00
53. Bytovia Bytów - Szarża Krojanty 20 października 2019 - 13:30
54. Junior Football Academy Przechlewo - Czarni Czarne 20 października 2019 - 12:00
Pauza: Lider Rychnowy,
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Chojniczanka Chojnice - Czarni Czarne 26 października 2019 - 11:00
56. Szarża Krojanty - Junior Football Academy Przechlewo 26 października 2019 - 11:00
57. Piast Człuchów - Bytovia Bytów 27 października 2019 - 11:00
58. Lider Rychnowy - Zawisza Borzytuchom 26 października 2019 - 13:00
60. Magic Niezabyszewo - Sparta Konarzyny 27 października 2019 - 16:00
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka,
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Sparta Konarzyny - Chojniczanka Chojnice 2 listopada 2019 - 11:00
63. Zawisza Borzytuchom - GTS Czarna Dąbrówka 2 listopada 2019 - 12:00
64. Bytovia Bytów - Lider Rychnowy 3 listopada 2019 - 15:00
65. Junior Football Academy Przechlewo - Piast Człuchów 2 listopada 2019 - 12:00
66. Czarni Czarne - Szarża Krojanty 2 listopada 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE