ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (LUTY - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)

Liga Juniorów D1 - grupa Słupsk II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Junior Football Academy Przechlewo 10 30 10 0 0 75 - 4
2. Bytovia Bytów 10 27 9 0 1 56 - 5
3. Czarni Czarne 10 24 8 0 2 69 - 10
4. Lider Rychnowy 10 21 7 0 3 55 - 19
5. Piast Człuchów 10 18 6 0 4 31 - 43
6. GTS Czarna D±brówka 10 15 5 0 5 26 - 34
7. Magic Niezabyszewo 10 10 3 1 6 21 - 36
8. Chojniczanka Chojnice 10 9 3 0 7 19 - 49
9. Szarża Krojanty 10 7 2 1 7 21 - 55
10. Sparta Konarzyny 10 1 0 1 9 11 - 73 1 1 0 1 0 3 - 3
11. Zawisza Borzytuchom 10 1 0 1 9 14 - 70 1 1 0 1 0 3 - 3

 Baner


Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Chojniczanka Chojnice - Szarża Krojanty
2. Czarni Czarne - Piast Człuchów
3. Junior Football Academy Przechlewo - Lider Rychnowy
4. Bytovia Bytów - GTS Czarna D±brówka 28 marca 2020 - 13:30
5. Zawisza Borzytuchom - Magic Niezabyszewo
Pauza: Sparta Konarzyny,
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Sparta Konarzyny - Zawisza Borzytuchom
9. Magic Niezabyszewo - Bytovia Bytów
10. GTS Czarna D±brówka - Junior Football Academy Przechlewo
11. Lider Rychnowy - Czarni Czarne
12. Piast Człuchów - Szarża Krojanty
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 14 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Chojniczanka Chojnice - Piast Człuchów
14. Szarża Krojanty - Lider Rychnowy
15. Czarni Czarne - GTS Czarna D±brówka 11 kwietnia 2020 - 11:00
16. Junior Football Academy Przechlewo - Magic Niezabyszewo
17. Bytovia Bytów - Sparta Konarzyny 8 kwietnia 2020 - 17:00
Pauza: Zawisza Borzytuchom,
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Zawisza Borzytuchom - Chojniczanka Chojnice
21. Sparta Konarzyny - Junior Football Academy Przechlewo
22. Magic Niezabyszewo - Czarni Czarne
23. GTS Czarna D±brówka - Szarża Krojanty
24. Lider Rychnowy - Piast Człuchów
Pauza: Bytovia Bytów,
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Chojniczanka Chojnice - Lider Rychnowy
26. Piast Człuchów - GTS Czarna D±brówka
27. Szarża Krojanty - Magic Niezabyszewo
28. Czarni Czarne - Sparta Konarzyny 26 kwietnia 2020 - 11:00
30. Bytovia Bytów - Zawisza Borzytuchom 25 kwietnia 2020 - 11:00
Pauza: Junior Football Academy Przechlewo,
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 2 maja 2020 - 11:00
32. Zawisza Borzytuchom - Junior Football Academy Przechlewo
34. Sparta Konarzyny - Szarża Krojanty
35. Magic Niezabyszewo - Piast Człuchów
36. GTS Czarna D±brówka - Lider Rychnowy
Pauza: Czarni Czarne,
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Chojniczanka Chojnice - GTS Czarna D±brówka
38. Lider Rychnowy - Magic Niezabyszewo
39. Piast Człuchów - Sparta Konarzyny
41. Czarni Czarne - Zawisza Borzytuchom 10 maja 2020 - 11:00
42. Junior Football Academy Przechlewo - Bytovia Bytów
Pauza: Szarża Krojanty,
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Junior Football Academy Przechlewo - Chojniczanka Chojnice
44. Bytovia Bytów - Czarni Czarne 16 maja 2020 - 11:00
45. Zawisza Borzytuchom - Szarża Krojanty
47. Sparta Konarzyny - Lider Rychnowy
48. Magic Niezabyszewo - GTS Czarna D±brówka
Pauza: Piast Człuchów,
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Chojniczanka Chojnice - Magic Niezabyszewo
50. GTS Czarna D±brówka - Sparta Konarzyny
52. Piast Człuchów - Zawisza Borzytuchom
53. Szarża Krojanty - Bytovia Bytów
54. Czarni Czarne - Junior Football Academy Przechlewo 24 maja 2020 - 11:00
Pauza: Lider Rychnowy,
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Czarni Czarne - Chojniczanka Chojnice 30 maja 2020 - 11:00
56. Junior Football Academy Przechlewo - Szarża Krojanty
57. Bytovia Bytów - Piast Człuchów 30 maja 2020 - 11:00
58. Zawisza Borzytuchom - Lider Rychnowy
60. Sparta Konarzyny - Magic Niezabyszewo
Pauza: GTS Czarna D±brówka,
Kolejka 22 - 6. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Chojniczanka Chojnice - Sparta Konarzyny 6 czerwca 2020 - 13:00
63. GTS Czarna D±brówka - Zawisza Borzytuchom 6 czerwca 2020 - 13:00
64. Lider Rychnowy - Bytovia Bytów 6 czerwca 2020 - 13:00
65. Piast Człuchów - Junior Football Academy Przechlewo 6 czerwca 2020 - 13:00
66. Szarża Krojanty - Czarni Czarne 6 czerwca 2020 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE