Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Czarne |
1 - 6 |
Bytovia Bytów |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Salos Słupsk |
6 - 0 |
Jantar Ustka |
25 sierpnia 2019
25.08 - 15:30 |
Echo Biesowice |
0 - 4 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
25 sierpnia 2019
25.08 - 14:00 |
Gryf Słupsk KS |
6 - 1 |
KS Bruskowo Wielkie |
27 sierpnia 2019
27.08 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
2 - 0 |
Leśnik Cewice |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
6 - 1 |
Leśnik Cewice |
1 września 2019
1.09 - 14:00 |
KS Bruskowo Wielkie |
0 - 12 |
Pogoń Lębork |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
4 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Jantar Ustka |
20 - 1 |
Echo Biesowice |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Czarni Czarne |
2 - 11 |
Salos Słupsk |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Salos Słupsk |
3 - 0 |
Bytovia Bytów |
8 września 2019
8.09 - 15:30 |
Echo Biesowice |
0 - 3 |
Czarni Czarne |
8 września 2019
8.09 - 14:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 0 |
Jantar Ustka |
7 września 2019
7.09 - 10:00 |
Pogoń Lębork |
6 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Leśnik Cewice |
5 - 1 |
KS Bruskowo Wielkie |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
17 - 1 |
KS Bruskowo Wielkie |
15 września 2019
15.09 - 15:30 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 1 |
Leśnik Cewice |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Jantar Ustka |
1 - 1 |
Pogoń Lębork |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Czarni Czarne |
2 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Salos Słupsk |
15 - 0 |
Echo Biesowice |
15 września 2019
15.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Echo Biesowice |
1 - 6 |
Bytovia Bytów |
22 września 2019
22.09 - 14:00 |
Gryf Słupsk KS |
0 - 5 |
Salos Słupsk |
17 września 2019
17.09 - 16:00 |
Pogoń Lębork |
9 - 0 |
Czarni Czarne |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 7 |
Jantar Ustka |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
KS Bruskowo Wielkie |
2 - 8 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
1 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
29 września 2019
29.09 - 15:30 |
Jantar Ustka |
19 - 1 |
KS Bruskowo Wielkie |
9 października 2019
9.10 - 16:00 |
Czarni Czarne |
3 - 0 |
Leśnik Cewice |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
vo |
Salos Słupsk |
3 - 0 |
Pogoń Lębork |
29 września 2019
29.09 - 15:30 |
Echo Biesowice |
3 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
29 września 2019
29.09 - 14:00 |
vo |
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
0 - 4 |
Bytovia Bytów |
6 października 2019
6.10 - 13:30 |
Pogoń Lębork |
18 - 0 |
Echo Biesowice |
5 października 2019
5.10 - 14:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 3 |
Salos Słupsk |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
KS Bruskowo Wielkie |
2 - 3 |
Czarni Czarne |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
0 - 4 |
Jantar Ustka |
5 października 2019
5.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
10 - 3 |
Jantar Ustka |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Czarni Czarne |
0 - 1 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
10 października 2019
10.10 - 16:00 |
Salos Słupsk |
3 - 0 |
KS Bruskowo Wielkie |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
vo |
Echo Biesowice |
0 - 6 |
Leśnik Cewice |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Gryf Słupsk KS |
0 - 12 |
Pogoń Lębork |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Lębork |
6 - 1 |
Bytovia Bytów |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Leśnik Cewice |
3 - 6 |
Gryf Słupsk KS |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
KS Bruskowo Wielkie |
2 - 4 |
Echo Biesowice |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 3 |
Salos Słupsk |
19 października 2019
19.10 - 12:00 |
Jantar Ustka |
13 - 1 |
Czarni Czarne |
16 października 2019
16.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
- |
Czarni Czarne |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
Jantar Ustka |
- |
Salos Słupsk |
|
Dolina Gałąźnia Wielka |
- |
Echo Biesowice |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
KS Bruskowo Wielkie |
- |
Gryf Słupsk KS |
|
Leśnik Cewice |
- |
Pogoń Lębork |
|
Kolejka 11 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Leśnik Cewice |
- |
Bytovia Bytów |
|
Pogoń Lębork |
- |
KS Bruskowo Wielkie |
4 kwietnia 2020
4.04 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
- |
Dolina Gałąźnia Wielka |
5 kwietnia 2020
5.04 - 11:00 |
Echo Biesowice |
- |
Jantar Ustka |
5 kwietnia 2020
5.04 - 16:00 |
Salos Słupsk |
- |
Czarni Czarne |
5 kwietnia 2020
5.04 - 16:00 |
Kolejka 12 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
- |
Salos Słupsk |
8 kwietnia 2020
8.04 - 18:30 |
Czarni Czarne |
- |
Echo Biesowice |
9 kwietnia 2020
9.04 - 17:00 |
Jantar Ustka |
- |
Gryf Słupsk KS |
|
Dolina Gałąźnia Wielka |
- |
Pogoń Lębork |
8 kwietnia 2020
8.04 - 18:00 |
KS Bruskowo Wielkie |
- |
Leśnik Cewice |
|
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Bruskowo Wielkie |
- |
Bytovia Bytów |
|
Leśnik Cewice |
- |
Dolina Gałąźnia Wielka |
|
Pogoń Lębork |
- |
Jantar Ustka |
18 kwietnia 2020
18.04 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
- |
Czarni Czarne |
19 kwietnia 2020
19.04 - 13:00 |
Echo Biesowice |
- |
Salos Słupsk |
19 kwietnia 2020
19.04 - 16:00 |
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
- |
Echo Biesowice |
26 kwietnia 2020
26.04 - 13:30 |
Salos Słupsk |
- |
Gryf Słupsk KS |
26 kwietnia 2020
26.04 - 17:30 |
Czarni Czarne |
- |
Pogoń Lębork |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
Jantar Ustka |
- |
Leśnik Cewice |
|
Dolina Gałąźnia Wielka |
- |
KS Bruskowo Wielkie |
|
Kolejka 15 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dolina Gałąźnia Wielka |
- |
Bytovia Bytów |
2 maja 2020
2.05 - 14:00 |
KS Bruskowo Wielkie |
- |
Jantar Ustka |
|
Leśnik Cewice |
- |
Czarni Czarne |
|
Pogoń Lębork |
- |
Salos Słupsk |
2 maja 2020
2.05 - 13:30 |
Gryf Słupsk KS |
- |
Echo Biesowice |
3 maja 2020
3.05 - 11:00 |
Kolejka 16 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
- |
Gryf Słupsk KS |
10 maja 2020
10.05 - 15:30 |
Echo Biesowice |
- |
Pogoń Lębork |
9 maja 2020
9.05 - 15:00 |
Salos Słupsk |
- |
Leśnik Cewice |
|
Czarni Czarne |
- |
KS Bruskowo Wielkie |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
Jantar Ustka |
- |
Dolina Gałąźnia Wielka |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
Kolejka 17 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
- |
Bytovia Bytów |
16 maja 2020
16.05 - 13:00 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
- |
Czarni Czarne |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
KS Bruskowo Wielkie |
- |
Salos Słupsk |
|
Leśnik Cewice |
- |
Echo Biesowice |
|
Pogoń Lębork |
- |
Gryf Słupsk KS |
16 maja 2020
16.05 - 13:30 |
Kolejka 18 - 23. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
- |
Pogoń Lębork |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
- |
Leśnik Cewice |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Echo Biesowice |
- |
KS Bruskowo Wielkie |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Salos Słupsk |
- |
Dolina Gałąźnia Wielka |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Czarni Czarne |
- |
Jantar Ustka |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
|