Baner

Liga Juniorów C1 - grupa Słupsk - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Salos Słupsk 9 27 9 0 0 52 - 4
2. Pogoń Lębork 9 22 7 1 1 66 - 7
3. Bytovia Bytów 9 18 6 0 3 51 - 18
4. Jantar Ustka 9 16 5 1 3 67 - 23 1 3 1 0 0 4 - 0
5. Dolina Gałąźnia Wielka 9 16 5 1 3 23 - 19 1 0 0 0 1 0 - 4
6. Czarni Czarne 9 12 4 0 5 15 - 43
7. Gryf Słupsk KS 9 9 3 0 6 16 - 34
8. Leśnik Cewice 9 7 2 1 6 19 - 29
9. Echo Biesowice 9 6 2 0 7 9 - 74
10. KS Bruskowo Wielkie 9 0 0 0 9 10 - 77

 Baner


Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Czarne 1 - 6 Bytovia Bytów 24 sierpnia 2019 - 11:00
Salos Słupsk 6 - 0 Jantar Ustka 25 sierpnia 2019 - 15:30
Echo Biesowice 0 - 4 Dolina Gałąźnia Wielka 25 sierpnia 2019 - 14:00
Gryf Słupsk KS 6 - 1 KS Bruskowo Wielkie 27 sierpnia 2019 - 17:00
Pogoń Lębork 2 - 0 Leśnik Cewice 24 sierpnia 2019 - 11:00
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów 6 - 1 Leśnik Cewice 1 września 2019 - 14:00
KS Bruskowo Wielkie 0 - 12 Pogoń Lębork 31 sierpnia 2019 - 11:00
Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 2 Gryf Słupsk KS 31 sierpnia 2019 - 11:00
Jantar Ustka 20 - 1 Echo Biesowice 1 września 2019 - 11:00
Czarni Czarne 2 - 11 Salos Słupsk 1 września 2019 - 11:00
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Salos Słupsk 3 - 0 Bytovia Bytów 8 września 2019 - 15:30
Echo Biesowice 0 - 3 Czarni Czarne 8 września 2019 - 14:00
Gryf Słupsk KS 1 - 0 Jantar Ustka 7 września 2019 - 10:00
Pogoń Lębork 6 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 7 września 2019 - 11:00
Leśnik Cewice 5 - 1 KS Bruskowo Wielkie 8 września 2019 - 11:00
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów 17 - 1 KS Bruskowo Wielkie 15 września 2019 - 15:30
Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 1 Leśnik Cewice 14 września 2019 - 11:00
Jantar Ustka 1 - 1 Pogoń Lębork 15 września 2019 - 11:00
Czarni Czarne 2 - 1 Gryf Słupsk KS 14 września 2019 - 11:00
Salos Słupsk 15 - 0 Echo Biesowice 15 września 2019 - 17:00
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Echo Biesowice 1 - 6 Bytovia Bytów 22 września 2019 - 14:00
Gryf Słupsk KS 0 - 5 Salos Słupsk 17 września 2019 - 16:00
Pogoń Lębork 9 - 0 Czarni Czarne 21 września 2019 - 11:00
Leśnik Cewice 2 - 7 Jantar Ustka 22 września 2019 - 11:00
KS Bruskowo Wielkie 2 - 8 Dolina Gałąźnia Wielka 21 września 2019 - 16:00
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów 1 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 29 września 2019 - 15:30
Jantar Ustka 19 - 1 KS Bruskowo Wielkie 9 października 2019 - 16:00
Czarni Czarne 3 - 0 Leśnik Cewice 28 września 2019 - 11:00
vo
Salos Słupsk 3 - 0 Pogoń Lębork 29 września 2019 - 15:30
Echo Biesowice 3 - 0 Gryf Słupsk KS 29 września 2019 - 14:00
vo
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 0 - 4 Bytovia Bytów 6 października 2019 - 13:30
Pogoń Lębork 18 - 0 Echo Biesowice 5 października 2019 - 14:00
Leśnik Cewice 1 - 3 Salos Słupsk 6 października 2019 - 11:00
KS Bruskowo Wielkie 2 - 3 Czarni Czarne 5 października 2019 - 11:00
Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 4 Jantar Ustka 5 października 2019 - 14:00
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów 10 - 3 Jantar Ustka 12 października 2019 - 11:00
Czarni Czarne 0 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 10 października 2019 - 16:00
Salos Słupsk 3 - 0 KS Bruskowo Wielkie 26 października 2019 - 14:00
vo
Echo Biesowice 0 - 6 Leśnik Cewice 13 października 2019 - 14:00
Gryf Słupsk KS 0 - 12 Pogoń Lębork 13 października 2019 - 11:00
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Lębork 6 - 1 Bytovia Bytów 20 października 2019 - 11:00
Leśnik Cewice 3 - 6 Gryf Słupsk KS 20 października 2019 - 11:00
KS Bruskowo Wielkie 2 - 4 Echo Biesowice 19 października 2019 - 11:00
Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 3 Salos Słupsk 19 października 2019 - 12:00
Jantar Ustka 13 - 1 Czarni Czarne 16 października 2019 - 15:00
Kolejka 10 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów - Czarni Czarne 28 marca 2020 - 11:00
Jantar Ustka - Salos Słupsk
Dolina Gałąźnia Wielka - Echo Biesowice 28 marca 2020 - 11:00
KS Bruskowo Wielkie - Gryf Słupsk KS
Leśnik Cewice - Pogoń Lębork
Kolejka 11 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Leśnik Cewice - Bytovia Bytów
Pogoń Lębork - KS Bruskowo Wielkie 4 kwietnia 2020 - 11:00
Gryf Słupsk KS - Dolina Gałąźnia Wielka 5 kwietnia 2020 - 11:00
Echo Biesowice - Jantar Ustka 5 kwietnia 2020 - 16:00
Salos Słupsk - Czarni Czarne 5 kwietnia 2020 - 16:00
Kolejka 12 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów - Salos Słupsk 8 kwietnia 2020 - 18:30
Czarni Czarne - Echo Biesowice 9 kwietnia 2020 - 17:00
Jantar Ustka - Gryf Słupsk KS
Dolina Gałąźnia Wielka - Pogoń Lębork 8 kwietnia 2020 - 18:00
KS Bruskowo Wielkie - Leśnik Cewice
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Bruskowo Wielkie - Bytovia Bytów
Leśnik Cewice - Dolina Gałąźnia Wielka
Pogoń Lębork - Jantar Ustka 18 kwietnia 2020 - 11:00
Gryf Słupsk KS - Czarni Czarne 19 kwietnia 2020 - 13:00
Echo Biesowice - Salos Słupsk 19 kwietnia 2020 - 16:00
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów - Echo Biesowice 26 kwietnia 2020 - 13:30
Salos Słupsk - Gryf Słupsk KS 26 kwietnia 2020 - 17:30
Czarni Czarne - Pogoń Lębork 25 kwietnia 2020 - 11:00
Jantar Ustka - Leśnik Cewice
Dolina Gałąźnia Wielka - KS Bruskowo Wielkie
Kolejka 15 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dolina Gałąźnia Wielka - Bytovia Bytów 2 maja 2020 - 14:00
KS Bruskowo Wielkie - Jantar Ustka
Leśnik Cewice - Czarni Czarne
Pogoń Lębork - Salos Słupsk 2 maja 2020 - 13:30
Gryf Słupsk KS - Echo Biesowice 3 maja 2020 - 11:00
Kolejka 16 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów - Gryf Słupsk KS 10 maja 2020 - 15:30
Echo Biesowice - Pogoń Lębork 9 maja 2020 - 15:00
Salos Słupsk - Leśnik Cewice
Czarni Czarne - KS Bruskowo Wielkie 9 maja 2020 - 11:00
Jantar Ustka - Dolina Gałąźnia Wielka 9 maja 2020 - 11:00
Kolejka 17 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka - Bytovia Bytów 16 maja 2020 - 13:00
Dolina Gałąźnia Wielka - Czarni Czarne 16 maja 2020 - 11:00
KS Bruskowo Wielkie - Salos Słupsk
Leśnik Cewice - Echo Biesowice
Pogoń Lębork - Gryf Słupsk KS 16 maja 2020 - 13:30
Kolejka 18 - 23. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów - Pogoń Lębork 23 maja 2020 - 11:00
Gryf Słupsk KS - Leśnik Cewice 23 maja 2020 - 11:00
Echo Biesowice - KS Bruskowo Wielkie 23 maja 2020 - 11:00
Salos Słupsk - Dolina Gałąźnia Wielka 23 maja 2020 - 11:00
Czarni Czarne - Jantar Ustka 23 maja 2020 - 11:00