ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (LUTY - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)

Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sopocka Akademia Piłkarska 13 39 13 0 0 114 - 10
2. Bałtyk Gdynia AP 13 33 11 0 2 74 - 19
3. Błękitni Wejherowo 13 31 10 1 2 69 - 15
4. Arka II Gdynia SI 13 26 8 2 3 61 - 26
5. Ejsmond Club 13 23 7 2 4 52 - 34
6. Jaguar III Gdańsk 13 22 7 1 5 56 - 21
7. Gedania II Gdańsk 13 20 6 2 5 33 - 45
8. Jedynka II Reda 13 16 5 1 7 44 - 32
9. Akademia Sportowa Pomorze II 12 15 4 3 5 46 - 26
10. AP Gdynia D±browa 13 13 4 1 8 29 - 45
11. Pomorzanin Gdynia 13 10 3 1 9 20 - 58
12. Kamionka Sopot 13 6 2 0 11 10 - 92
13. Dragon II Bojano 12 4 1 1 10 13 - 64 1 3 1 0 0 4 - 1
14. Lider Dębogórze 13 4 1 1 11 13 - 147 1 0 0 0 1 1 - 4
Ostatni komentarz dodał polcheck 02.09.2019, 08:53:40

 Baner


Kolejka 14 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Bałtyk Gdynia AP - Arka II Gdynia SI
2. Sopocka Akademia Piłkarska - Kamionka Sopot
3. Jedynka II Reda - Lider Dębogórze
4. Błękitni Wejherowo - Akademia Sportowa Pomorze II
5. Ejsmond Club - Pomorzanin Gdynia
6. AP Gdynia D±browa - Dragon II Bojano
7. Gedania II Gdańsk - Jaguar III Gdańsk
Kolejka 15 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Gedania II Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP
9. Jaguar III Gdańsk - AP Gdynia D±browa 21 marca 2020 - 14:00
10. Dragon II Bojano - Ejsmond Club
11. Pomorzanin Gdynia - Błękitni Wejherowo
12. Akademia Sportowa Pomorze II - Jedynka II Reda 22 marca 2020 - 16:00
13. Lider Dębogórze - Sopocka Akademia Piłkarska
14. Kamionka Sopot - Arka II Gdynia SI
Kolejka 16 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Bałtyk Gdynia AP - Kamionka Sopot
16. Arka II Gdynia SI - Lider Dębogórze
17. Sopocka Akademia Piłkarska - Akademia Sportowa Pomorze II
18. Jedynka II Reda - Pomorzanin Gdynia
19. Błękitni Wejherowo - Dragon II Bojano
20. Ejsmond Club - Jaguar III Gdańsk
21. AP Gdynia D±browa - Gedania II Gdańsk
Kolejka 17 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. AP Gdynia D±browa - Bałtyk Gdynia AP
23. Gedania II Gdańsk - Ejsmond Club
24. Jaguar III Gdańsk - Błękitni Wejherowo 4 kwietnia 2020 - 11:00
25. Dragon II Bojano - Jedynka II Reda
26. Pomorzanin Gdynia - Sopocka Akademia Piłkarska
27. Akademia Sportowa Pomorze II - Arka II Gdynia SI 5 kwietnia 2020 - 16:00
28. Lider Dębogórze - Kamionka Sopot
Kolejka 18 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Bałtyk Gdynia AP - Lider Dębogórze
30. Kamionka Sopot - Akademia Sportowa Pomorze II
31. Arka II Gdynia SI - Pomorzanin Gdynia
32. Sopocka Akademia Piłkarska - Dragon II Bojano
33. Jedynka II Reda - Jaguar III Gdańsk
34. Błękitni Wejherowo - Gedania II Gdańsk
35. Ejsmond Club - AP Gdynia D±browa
Kolejka 19 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Ejsmond Club - Bałtyk Gdynia AP
37. AP Gdynia D±browa - Błękitni Wejherowo
38. Gedania II Gdańsk - Jedynka II Reda
39. Jaguar III Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska 18 kwietnia 2020 - 10:00
40. Dragon II Bojano - Arka II Gdynia SI
41. Pomorzanin Gdynia - Kamionka Sopot
42. Akademia Sportowa Pomorze II - Lider Dębogórze 18 kwietnia 2020 - 18:00
Kolejka 20 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Bałtyk Gdynia AP - Akademia Sportowa Pomorze II
44. Lider Dębogórze - Pomorzanin Gdynia
45. Kamionka Sopot - Dragon II Bojano
46. Arka II Gdynia SI - Jaguar III Gdańsk
47. Sopocka Akademia Piłkarska - Gedania II Gdańsk
48. Jedynka II Reda - AP Gdynia D±browa
49. Błękitni Wejherowo - Ejsmond Club
Kolejka 21 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Błękitni Wejherowo - Bałtyk Gdynia AP
51. Ejsmond Club - Jedynka II Reda
52. AP Gdynia D±browa - Sopocka Akademia Piłkarska
53. Gedania II Gdańsk - Arka II Gdynia SI
54. Jaguar III Gdańsk - Kamionka Sopot
55. Dragon II Bojano - Lider Dębogórze
56. Pomorzanin Gdynia - Akademia Sportowa Pomorze II
Kolejka 22 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Bałtyk Gdynia AP - Pomorzanin Gdynia
58. Dragon II Bojano - Akademia Sportowa Pomorze II
59. Lider Dębogórze - Jaguar III Gdańsk
60. Kamionka Sopot - Gedania II Gdańsk
61. Arka II Gdynia SI - AP Gdynia D±browa
62. Sopocka Akademia Piłkarska - Ejsmond Club
63. Jedynka II Reda - Błękitni Wejherowo
Kolejka 23 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Jedynka II Reda - Bałtyk Gdynia AP
65. Błękitni Wejherowo - Sopocka Akademia Piłkarska
66. Ejsmond Club - Arka II Gdynia SI
67. AP Gdynia D±browa - Kamionka Sopot
68. Gedania II Gdańsk - Lider Dębogórze
69. Jaguar III Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze II 16 maja 2020 - 11:00
70. Dragon II Bojano - Pomorzanin Gdynia
Kolejka 24 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Bałtyk Gdynia AP - Dragon II Bojano
72. Pomorzanin Gdynia - Jaguar III Gdańsk
73. Akademia Sportowa Pomorze II - Gedania II Gdańsk 23 maja 2020 - 18:00
74. Lider Dębogórze - AP Gdynia D±browa
75. Kamionka Sopot - Ejsmond Club
76. Arka II Gdynia SI - Błękitni Wejherowo
77. Sopocka Akademia Piłkarska - Jedynka II Reda
Kolejka 25 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Sopocka Akademia Piłkarska - Bałtyk Gdynia AP
79. Jedynka II Reda - Arka II Gdynia SI
80. Błękitni Wejherowo - Kamionka Sopot
81. Ejsmond Club - Lider Dębogórze
82. AP Gdynia D±browa - Akademia Sportowa Pomorze II
83. Gedania II Gdańsk - Pomorzanin Gdynia
84. Jaguar III Gdańsk - Dragon II Bojano
Kolejka 26 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Bałtyk Gdynia AP - Jaguar III Gdańsk
86. Dragon II Bojano - Gedania II Gdańsk
87. Pomorzanin Gdynia - AP Gdynia D±browa
88. Akademia Sportowa Pomorze II - Ejsmond Club 7 czerwca 2020 - 16:00
89. Lider Dębogórze - Błękitni Wejherowo
90. Kamionka Sopot - Jedynka II Reda
91. Arka II Gdynia SI - Sopocka Akademia Piłkarska


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE