Liga Juniorów C2 - grupa Słupsk - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Salos Słupsk 8 24 8 0 0 46 - 5
2. Gryf Słupsk KS 8 21 7 0 1 61 - 14
3. Piast Człuchów 8 15 5 0 3 42 - 26
4. Myśliwiec Tuchomie 8 13 4 1 3 16 - 17
5. Gryf Słupsk 8 10 3 1 4 17 - 32 1 3 1 0 0 6 - 4
6. Lider Rychnowy 8 10 3 1 4 43 - 31 1 0 0 0 1 4 - 6
7. Wybrzeże Objazda 8 6 2 0 6 19 - 64
8. Kaszubia Studzienice 8 4 1 1 6 14 - 37
9. Chojniczanka Chojnice 8 3 1 0 7 13 - 45


 Baner


Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Wybrzeże Objazda 1 - 10 Salos Słupsk 25 sierpnia 2019 - 11:00
3. Lider Rychnowy 3 - 3 Kaszubia Studzienice 25 sierpnia 2019 - 11:00
6. Gryf Słupsk 0 - 0 Myśliwiec Tuchomie 3 września 2019 - 18:30
Pauza: Piast Człuchów, Gryf Słupsk KS, Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Piast Człuchów 4 - 1 Gryf Słupsk 31 sierpnia 2019 - 11:00
11. Salos Słupsk 3 - 0 Lider Rychnowy 1 września 2019 - 11:00
vo
12. Chojniczanka Chojnice 1 - 5 Wybrzeże Objazda 31 sierpnia 2019 - 16:30
Pauza: Kaszubia Studzienice, Gryf Słupsk KS, Myśliwiec Tuchomie,
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
14. Lider Rychnowy 8 - 3 Chojniczanka Chojnice 7 września 2019 - 11:00
17. Gryf Słupsk 0 - 6 Gryf Słupsk KS 8 września 2019 - 14:00
18. Myśliwiec Tuchomie 1 - 3 Piast Człuchów 25 września 2019 - 16:00
Pauza: Kaszubia Studzienice, Salos Słupsk, Wybrzeże Objazda,
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. Gryf Słupsk KS 5 - 0 Myśliwiec Tuchomie 15 września 2019 - 15:00
21. Kaszubia Studzienice 1 - 5 Gryf Słupsk 15 września 2019 - 11:00
24. Wybrzeże Objazda 0 - 17 Lider Rychnowy 14 września 2019 - 16:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Salos Słupsk, Piast Człuchów,
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Gryf Słupsk 0 - 11 Salos Słupsk 24 września 2019 - 18:30
29. Myśliwiec Tuchomie 3 - 0 Kaszubia Studzienice 21 września 2019 - 11:00
vo
30. Piast Człuchów 2 - 8 Gryf Słupsk KS 21 września 2019 - 15:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Wybrzeże Objazda, Lider Rychnowy,
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Kaszubia Studzienice 1 - 4 Piast Człuchów 28 września 2019 - 11:00
33. Salos Słupsk 2 - 0 Myśliwiec Tuchomie 28 września 2019 - 15:00
34. Chojniczanka Chojnice 2 - 4 Gryf Słupsk 28 września 2019 - 16:30
Pauza: Lider Rychnowy, Wybrzeże Objazda, Gryf Słupsk KS,
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
39. Gryf Słupsk 1 - 4 Wybrzeże Objazda 6 października 2019 - 14:00
40. Myśliwiec Tuchomie 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 5 października 2019 - 11:00
41. Piast Człuchów 0 - 6 Salos Słupsk 6 października 2019 - 11:00
42. Gryf Słupsk KS 9 - 3 Kaszubia Studzienice 6 października 2019 - 11:00
Pauza: Lider Rychnowy,
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Salos Słupsk 5 - 2 Gryf Słupsk KS 12 października 2019 - 16:00
45. Chojniczanka Chojnice 1 - 10 Piast Człuchów 9 października 2019 - 16:30
46. Wybrzeże Objazda 4 - 5 Myśliwiec Tuchomie 13 października 2019 - 11:00
47. Lider Rychnowy 4 - 6 Gryf Słupsk 22 października 2019 - 16:00
Pauza: Kaszubia Studzienice,
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Myśliwiec Tuchomie 3 - 2 Lider Rychnowy 19 października 2019 - 15:00
52. Piast Człuchów 15 - 1 Wybrzeże Objazda 19 października 2019 - 11:00
53. Gryf Słupsk KS 10 - 0 Chojniczanka Chojnice 19 października 2019 - 11:00
54. Kaszubia Studzienice 2 - 6 Salos Słupsk 19 października 2019 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Chojniczanka Chojnice 5 - 1 Kaszubia Studzienice 26 października 2019 - 16:30
57. Wybrzeże Objazda 2 - 12 Gryf Słupsk KS 27 października 2019 - 11:00
58. Lider Rychnowy 7 - 4 Piast Człuchów 26 października 2019 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk, Myśliwiec Tuchomie, Salos Słupsk,
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Gryf Słupsk KS 9 - 2 Lider Rychnowy 16 listopada 2019 - 16:30
65. Kaszubia Studzienice 3 - 2 Wybrzeże Objazda 2 listopada 2019 - 11:00
66. Salos Słupsk 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 3 listopada 2019 - 15:00
vo
Pauza: Piast Człuchów, Myśliwiec Tuchomie, Gryf Słupsk,
Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
68. Salos Słupsk - Wybrzeże Objazda 29 marca 2020 - 11:00
69. Kaszubia Studzienice - Lider Rychnowy 28 marca 2020 - 11:00
72. Myśliwiec Tuchomie - Gryf Słupsk
Pauza: Piast Człuchów, Gryf Słupsk KS, Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
74. Gryf Słupsk - Piast Człuchów
77. Lider Rychnowy - Salos Słupsk
78. Wybrzeże Objazda - Chojniczanka Chojnice
Pauza: Kaszubia Studzienice, Gryf Słupsk KS, Myśliwiec Tuchomie,
Kolejka 14 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
80. Chojniczanka Chojnice - Lider Rychnowy
83. Gryf Słupsk KS - Gryf Słupsk 11 kwietnia 2020 - 11:00
84. Piast Człuchów - Myśliwiec Tuchomie 8 kwietnia 2020 - 16:00
Pauza: Kaszubia Studzienice, Salos Słupsk, Wybrzeże Objazda,
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Myśliwiec Tuchomie - Gryf Słupsk KS
87. Gryf Słupsk - Kaszubia Studzienice
90. Lider Rychnowy - Wybrzeże Objazda
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Salos Słupsk, Piast Człuchów,
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
94. Salos Słupsk - Gryf Słupsk 26 kwietnia 2020 - 16:00
95. Kaszubia Studzienice - Myśliwiec Tuchomie 25 kwietnia 2020 - 11:00
96. Gryf Słupsk KS - Piast Człuchów 25 kwietnia 2020 - 17:30
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Wybrzeże Objazda, Lider Rychnowy,
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. Piast Człuchów - Kaszubia Studzienice 2 maja 2020 - 11:00
99. Myśliwiec Tuchomie - Salos Słupsk
100. Gryf Słupsk - Chojniczanka Chojnice
Pauza: Lider Rychnowy, Wybrzeże Objazda, Gryf Słupsk KS,
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Wybrzeże Objazda - Gryf Słupsk
106. Chojniczanka Chojnice - Myśliwiec Tuchomie
107. Salos Słupsk - Piast Człuchów 9 maja 2020 - 15:30
108. Kaszubia Studzienice - Gryf Słupsk KS
Pauza: Lider Rychnowy,
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
110. Gryf Słupsk KS - Salos Słupsk 17 maja 2020 - 11:00
111. Piast Człuchów - Chojniczanka Chojnice
112. Myśliwiec Tuchomie - Wybrzeże Objazda
113. Gryf Słupsk - Lider Rychnowy
Pauza: Kaszubia Studzienice,
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
117. Lider Rychnowy - Myśliwiec Tuchomie
118. Wybrzeże Objazda - Piast Człuchów
119. Chojniczanka Chojnice - Gryf Słupsk KS
120. Salos Słupsk - Kaszubia Studzienice 24 maja 2020 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
122. Kaszubia Studzienice - Chojniczanka Chojnice
123. Gryf Słupsk KS - Wybrzeże Objazda 31 maja 2020 - 11:00
124. Piast Człuchów - Lider Rychnowy 30 maja 2020 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk, Myśliwiec Tuchomie, Salos Słupsk,
Kolejka 22 - 7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
130. Lider Rychnowy - Gryf Słupsk KS 7 czerwca 2020 - 11:00
131. Wybrzeże Objazda - Kaszubia Studzienice 7 czerwca 2020 - 11:00
132. Chojniczanka Chojnice - Salos Słupsk
Pauza: Piast Człuchów, Myśliwiec Tuchomie, Gryf Słupsk,
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE