Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk I - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gedania Gdańsk 11 29 9 2 0 81 - 19
2. Dragon Bojano 11 25 8 1 2 41 - 16
3. Zatoka Puck 11 24 8 0 3 56 - 16
4. Latarnik Choczewo 11 22 7 1 3 37 - 14
5. Sztorm Kosakowo 11 19 5 4 2 31 - 25
6. Lew Lębork 11 18 5 3 3 30 - 26
7. Orkan Rumia MKS 11 17 5 2 4 36 - 32
8. Gryf II Wejherowo 11 13 4 1 6 41 - 34
9. Arka II Gdynia SI 11 12 4 0 7 29 - 34
10. Kaszubia Starzyno 11 4 1 1 9 19 - 66 1 3 1 0 0 6 - 3
11. Stolem Gniewino 11 4 1 1 9 20 - 86 1 0 0 0 1 3 - 6
12. GOSRiT II Luzino 11 3 1 0 10 17 - 70
13. GKS Linia (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
* GKS Linia wycofała się po 7 kolejce


 Baner


Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 3 - 3 Orkan Rumia MKS 16 października 2019 - 17:00
Gryf II Wejherowo 2 - 6 Zatoka Puck 28 sierpnia 2019 - 16:30
Arka II Gdynia SI 6 - 0 Stolem Gniewino 28 sierpnia 2019 - 15:00
Dragon Bojano 5 - 1 Kaszubia Starzyno 21 sierpnia 2019 - 17:00
GKS Linia - Sztorm Kosakowo 4 września 2019 - 18:00
anulowany, było 1-6
Lew Lębork 1 - 0 Latarnik Choczewo 18 sierpnia 2019 - 13:00
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia MKS 1 - 2 Latarnik Choczewo 5 września 2019 - 17:00
Sztorm Kosakowo 2 - 2 Lew Lębork 12 września 2019 - 18:00
Kaszubia Starzyno - GKS Linia 24 sierpnia 2019 - 11:00
anulowany, było 7-3
Stolem Gniewino 2 - 7 Dragon Bojano 24 sierpnia 2019 - 17:00
Zatoka Puck 2 - 1 Arka II Gdynia SI 24 sierpnia 2019 - 11:00
Gedania Gdańsk 11 - 0 GOSRiT II Luzino 24 sierpnia 2019 - 16:30
Pauza: Gryf II Wejherowo,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT II Luzino 3 - 5 Orkan Rumia MKS 31 sierpnia 2019 - 11:00
Gryf II Wejherowo 3 - 3 Gedania Gdańsk 31 sierpnia 2019 - 14:00
Dragon Bojano 1 - 2 Zatoka Puck 4 września 2019 - 17:00
GKS Linia - Stolem Gniewino
anulowany
Lew Lębork 1 - 1 Kaszubia Starzyno 26 września 2019 - 18:00
Latarnik Choczewo 2 - 2 Sztorm Kosakowo 1 września 2019 - 18:00
Pauza: Arka II Gdynia SI,
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia MKS 4 - 4 Sztorm Kosakowo 7 września 2019 - 11:00
Kaszubia Starzyno 1 - 5 Latarnik Choczewo 7 września 2019 - 11:00
Stolem Gniewino 6 - 6 Lew Lębork 7 września 2019 - 15:00
Zatoka Puck - GKS Linia 9 września 2019 - 18:15
anulowany, było 16-0
Gedania Gdańsk 8 - 3 Arka II Gdynia SI 8 września 2019 - 14:30
GOSRiT II Luzino 2 - 11 Gryf II Wejherowo 7 września 2019 - 11:00
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Wejherowo 0 - 5 Orkan Rumia MKS 14 września 2019 - 16:00
Arka II Gdynia SI 5 - 2 GOSRiT II Luzino 14 września 2019 - 13:30
Dragon Bojano 2 - 3 Gedania Gdańsk 14 września 2019 - 11:00
Lew Lębork 4 - 1 Zatoka Puck 15 września 2019 - 13:00
Latarnik Choczewo 11 - 1 Stolem Gniewino 14 września 2019 - 11:00
Sztorm Kosakowo 5 - 2 Kaszubia Starzyno 14 września 2019 - 15:00
Pauza: GKS Linia,
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia MKS 4 - 2 Kaszubia Starzyno 21 września 2019 - 12:30
Stolem Gniewino 1 - 5 Sztorm Kosakowo 21 września 2019 - 15:00
Zatoka Puck 1 - 2 Latarnik Choczewo 21 września 2019 - 14:00
Gedania Gdańsk - GKS Linia 22 września 2019 - 13:00
anulowany, było 16-0
GOSRiT II Luzino 1 - 6 Dragon Bojano 21 września 2019 - 11:00
Gryf II Wejherowo 5 - 1 Arka II Gdynia SI 21 września 2019 - 16:30
Pauza: Lew Lębork,
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka II Gdynia SI 0 - 5 Orkan Rumia MKS 28 września 2019 - 11:00
Dragon Bojano 4 - 1 Gryf II Wejherowo 29 września 2019 - 14:30
GKS Linia - GOSRiT II Luzino 28 września 2019 - 11:00
anulowany, było 6-3
Lew Lębork 1 - 5 Gedania Gdańsk 29 września 2019 - 11:00
Sztorm Kosakowo 0 - 6 Zatoka Puck 29 września 2019 - 18:00
Kaszubia Starzyno 6 - 3 Stolem Gniewino 28 września 2019 - 11:00
Pauza: Latarnik Choczewo,
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia MKS 7 - 0 Stolem Gniewino 5 października 2019 - 13:00
Kaszubia Starzyno 0 - 8 Zatoka Puck 8 października 2019 - 16:45
Gedania Gdańsk 4 - 2 Latarnik Choczewo 6 października 2019 - 14:00
GOSRiT II Luzino 1 - 5 Lew Lębork 5 października 2019 - 13:00
Arka II Gdynia SI 2 - 3 Dragon Bojano 5 października 2019 - 18:30
Pauza: Gryf II Wejherowo, Sztorm Kosakowo,
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia MKS 2 - 6 Dragon Bojano 6 listopada 2019 - 17:30
Lew Lębork 3 - 2 Gryf II Wejherowo 17 października 2019 - 18:00
Latarnik Choczewo 7 - 0 GOSRiT II Luzino 12 października 2019 - 11:00
Sztorm Kosakowo 2 - 4 Gedania Gdańsk 12 października 2019 - 12:00
Stolem Gniewino 0 - 11 Zatoka Puck 12 października 2019 - 11:00
Pauza: Kaszubia Starzyno, Arka II Gdynia SI,
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia MKS 0 - 8 Zatoka Puck 19 października 2019 - 13:00
Gedania Gdańsk 20 - 1 Kaszubia Starzyno 20 października 2019 - 15:30
GOSRiT II Luzino 1 - 4 Sztorm Kosakowo 19 października 2019 - 11:00
Gryf II Wejherowo 1 - 4 Latarnik Choczewo 20 października 2019 - 11:30
Arka II Gdynia SI 4 - 3 Lew Lębork 19 października 2019 - 18:30
Pauza: Dragon Bojano, Stolem Gniewino,
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lew Lębork 0 - 4 Dragon Bojano 27 października 2019 - 13:00
Latarnik Choczewo 1 - 0 Arka II Gdynia SI 27 października 2019 - 13:30
Sztorm Kosakowo 3 - 1 Gryf II Wejherowo 5 października 2019 - 09:00
Kaszubia Starzyno 3 - 4 GOSRiT II Luzino 26 października 2019 - 11:00
Stolem Gniewino 0 - 14 Gedania Gdańsk 26 października 2019 - 11:00
Pauza: Zatoka Puck, Orkan Rumia MKS,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 6 - 2 Zatoka Puck 3 listopada 2019 - 11:00
GOSRiT II Luzino 3 - 4 Stolem Gniewino 2 listopada 2019 - 11:00
Gryf II Wejherowo 5 - 0 Kaszubia Starzyno 2 listopada 2019 - 10:30
Arka II Gdynia SI 1 - 3 Sztorm Kosakowo 2 listopada 2019 - 11:00
Dragon Bojano 2 - 1 Latarnik Choczewo 3 listopada 2019 - 11:00
Pauza: Lew Lębork, Orkan Rumia MKS,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lew Lębork 4 - 0 Orkan Rumia MKS 10 listopada 2019 - 11:00
Sztorm Kosakowo 1 - 1 Dragon Bojano 10 listopada 2019 - 11:00
Kaszubia Starzyno 2 - 6 Arka II Gdynia SI 9 listopada 2019 - 11:00
Stolem Gniewino 3 - 10 Gryf II Wejherowo 8 listopada 2019 - 18:30
Zatoka Puck 9 - 0 GOSRiT II Luzino 9 listopada 2019 - 11:00
Pauza: Gedania Gdańsk, Latarnik Choczewo,
Kolejka 14 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia MKS - Gedania Gdańsk 14 marca 2020 - 11:00
Zatoka Puck - Gryf II Wejherowo 15 marca 2020 - 11:00
Stolem Gniewino - Arka II Gdynia SI 14 marca 2020 - 11:00
Kaszubia Starzyno - Dragon Bojano 14 marca 2020 - 11:00
Latarnik Choczewo - Lew Lębork 14 marca 2020 - 11:00
Pauza: Sztorm Kosakowo, GOSRiT II Luzino,
Kolejka 15 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Latarnik Choczewo - Orkan Rumia MKS 21 marca 2020 - 11:00
Lew Lębork - Sztorm Kosakowo 22 marca 2020 - 13:00
Dragon Bojano - Stolem Gniewino 21 marca 2020 - 14:00
Arka II Gdynia SI - Zatoka Puck 21 marca 2020 - 16:00
GOSRiT II Luzino - Gedania Gdańsk 22 marca 2020 - 15:00
Pauza: Gryf II Wejherowo, Kaszubia Starzyno,
Kolejka 16 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia MKS - GOSRiT II Luzino 28 marca 2020 - 11:00
Gedania Gdańsk - Gryf II Wejherowo 29 marca 2020 - 13:00
Zatoka Puck - Dragon Bojano 28 marca 2020 - 11:00
Kaszubia Starzyno - Lew Lębork 28 marca 2020 - 11:00
Sztorm Kosakowo - Latarnik Choczewo 29 marca 2020 - 11:00
Pauza: Stolem Gniewino, Arka II Gdynia SI,
Kolejka 17 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Kosakowo - Orkan Rumia MKS 5 kwietnia 2020 - 11:00
Latarnik Choczewo - Kaszubia Starzyno 4 kwietnia 2020 - 11:00
Lew Lębork - Stolem Gniewino 5 kwietnia 2020 - 11:00
Arka II Gdynia SI - Gedania Gdańsk 5 kwietnia 2020 - 12:00
Gryf II Wejherowo - GOSRiT II Luzino
Pauza: Dragon Bojano, Zatoka Puck,
Kolejka 18 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia MKS - Gryf II Wejherowo 8 kwietnia 2020 - 17:00
GOSRiT II Luzino - Arka II Gdynia SI 7 kwietnia 2020 - 16:30
Gedania Gdańsk - Dragon Bojano 11 kwietnia 2020 - 11:00
Zatoka Puck - Lew Lębork
Stolem Gniewino - Latarnik Choczewo 11 kwietnia 2020 - 11:00
Kaszubia Starzyno - Sztorm Kosakowo 8 kwietnia 2020 - 17:00
Kolejka 19 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Starzyno - Orkan Rumia MKS 18 kwietnia 2020 - 11:00
Sztorm Kosakowo - Stolem Gniewino 19 kwietnia 2020 - 11:00
Latarnik Choczewo - Zatoka Puck 19 kwietnia 2020 - 12:00
Dragon Bojano - GOSRiT II Luzino 19 kwietnia 2020 - 12:00
Arka II Gdynia SI - Gryf II Wejherowo 19 kwietnia 2020 - 12:00
Pauza: Gedania Gdańsk, Lew Lębork,
Kolejka 20 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia MKS - Arka II Gdynia SI 25 kwietnia 2020 - 13:00
Gryf II Wejherowo - Dragon Bojano
Gedania Gdańsk - Lew Lębork 26 kwietnia 2020 - 15:00
Zatoka Puck - Sztorm Kosakowo
Stolem Gniewino - Kaszubia Starzyno 25 kwietnia 2020 - 14:00
Pauza: Latarnik Choczewo, GOSRiT II Luzino,
Kolejka 21 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stolem Gniewino - Orkan Rumia MKS 2 maja 2020 - 11:00
Zatoka Puck - Kaszubia Starzyno
Latarnik Choczewo - Gedania Gdańsk 3 maja 2020 - 16:00
Lew Lębork - GOSRiT II Luzino 3 maja 2020 - 13:00
Dragon Bojano - Arka II Gdynia SI 3 maja 2020 - 11:00
Pauza: Gryf II Wejherowo, Sztorm Kosakowo,
Kolejka 22 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Bojano - Orkan Rumia MKS 9 maja 2020 - 12:00
Gryf II Wejherowo - Lew Lębork
GOSRiT II Luzino - Latarnik Choczewo 9 maja 2020 - 11:00
Gedania Gdańsk - Sztorm Kosakowo 10 maja 2020 - 11:00
Zatoka Puck - Stolem Gniewino
Pauza: Kaszubia Starzyno, Arka II Gdynia SI,
Kolejka 23 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zatoka Puck - Orkan Rumia MKS
Kaszubia Starzyno - Gedania Gdańsk 16 maja 2020 - 11:00
Sztorm Kosakowo - GOSRiT II Luzino 17 maja 2020 - 11:00
Latarnik Choczewo - Gryf II Wejherowo 16 maja 2020 - 11:00
Lew Lębork - Arka II Gdynia SI 17 maja 2020 - 11:00
Pauza: Dragon Bojano, Stolem Gniewino,
Kolejka 24 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Bojano - Lew Lębork 23 maja 2020 - 11:00
Arka II Gdynia SI - Latarnik Choczewo 23 maja 2020 - 14:30
Gryf II Wejherowo - Sztorm Kosakowo
GOSRiT II Luzino - Kaszubia Starzyno 23 maja 2020 - 11:00
Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino 24 maja 2020 - 11:00
Pauza: Zatoka Puck, Orkan Rumia MKS,
Kolejka 25 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zatoka Puck - Gedania Gdańsk
Stolem Gniewino - GOSRiT II Luzino 31 maja 2020 - 11:00
Kaszubia Starzyno - Gryf II Wejherowo 30 maja 2020 - 11:00
Sztorm Kosakowo - Arka II Gdynia SI 31 maja 2020 - 11:00
Latarnik Choczewo - Dragon Bojano 30 maja 2020 - 11:00
Pauza: Lew Lębork, Orkan Rumia MKS,
Kolejka 26 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia MKS - Lew Lębork 6 czerwca 2020 - 11:00
Dragon Bojano - Sztorm Kosakowo 7 czerwca 2020 - 11:00
Arka II Gdynia SI - Kaszubia Starzyno 6 czerwca 2020 - 12:00
Gryf II Wejherowo - Stolem Gniewino
GOSRiT II Luzino - Zatoka Puck 6 czerwca 2020 - 11:00
Pauza: Gedania Gdańsk, Latarnik Choczewo, .