MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk III - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Potok Pszczółki 2 6 2 0 0 18 - 1
2. Meteor Pinczyn 2 3 1 0 1 12 - 7 2 3 1 0 1 12 - 7
3. KS Kamienica Królewska 2 3 1 0 1 8 - 6 2 3 1 0 1 8 - 6
4. Amigo Przyjaźń 1 3 1 0 0 3 - 2 1 3 1 0 0 3 - 2
5. Amator Kiełpino 2 3 1 0 1 4 - 4 2 3 1 0 1 4 - 4
6. KS Sulmin 2 3 1 0 1 9 - 13 2 3 1 0 1 9 - 13
7. Brda Rytel 3 3 1 0 2 6 - 16 1 0 0 0 1 2 - 6
8. GKS Żukowo 2 0 0 0 2 2 - 13




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Amigo Przyjaźń - KS Sulmin 25 września 2019 - 17:30
4. KS Kamienica Królewska 6 - 2 Brda Rytel 1 września 2019 - 11:00
5. Potok Pszczółki 10 - 0 GKS Żukowo 1 września 2019 - 11:00
Pauza: Meteor Pinczyn, Amator Kiełpino,
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Brda Rytel 1 - 8 Potok Pszczółki 5 września 2019 - 17:45
9. KS Sulmin 5 - 11 Meteor Pinczyn 7 września 2019 - 11:00
10. Amator Kiełpino 2 - 3 Amigo Przyjaźń 7 września 2019 - 15:30
Pauza: KS Kamienica Królewska, GKS Żukowo,
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
12. Meteor Pinczyn 1 - 2 Amator Kiełpino 15 września 2019 - 15:00
13. KS Kamienica Królewska 2 - 4 KS Sulmin 14 września 2019 - 11:00
15. GKS Żukowo 2 - 3 Brda Rytel 14 września 2019 - 14:00
Pauza: Potok Pszczółki, Amigo Przyjaźń,
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
18. KS Sulmin - Potok Pszczółki 21 września 2019 - 11:00
19. Amator Kiełpino - KS Kamienica Królewska 21 września 2019 - 14:30
20. Amigo Przyjaźń - Meteor Pinczyn 21 września 2019 - 11:30
Pauza: GKS Żukowo, Brda Rytel,
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. KS Kamienica Królewska - Amigo Przyjaźń 28 września 2019 - 11:00
23. Potok Pszczółki - Amator Kiełpino 26 września 2019 - 16:45
24. GKS Żukowo - KS Sulmin 28 września 2019 - 11:00
Pauza: Brda Rytel, Meteor Pinczyn,
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
27. KS Sulmin - Brda Rytel 5 października 2019 - 11:00
28. Amator Kiełpino - GKS Żukowo 5 października 2019 - 14:00
29. Amigo Przyjaźń - Potok Pszczółki 6 października 2019 - 13:00
30. Meteor Pinczyn - KS Kamienica Królewska 6 października 2019 - 13:00
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Potok Pszczółki - Meteor Pinczyn 13 października 2019 - 16:30
33. GKS Żukowo - Amigo Przyjaźń 12 października 2019 - 11:00
34. Brda Rytel - Amator Kiełpino 12 października 2019
Pauza: KS Sulmin, KS Kamienica Królewska,
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. Amigo Przyjaźń - Brda Rytel 20 października 2019 - 13:00
39. Meteor Pinczyn - GKS Żukowo 20 października 2019 - 13:00
40. KS Kamienica Królewska - Potok Pszczółki 19 października 2019 - 11:00
Pauza: Amator Kiełpino, KS Sulmin,
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
42. GKS Żukowo - KS Kamienica Królewska 26 października 2019 - 11:00
43. Brda Rytel - Meteor Pinczyn 26 października 2019 - 12:00
45. KS Sulmin - Amator Kiełpino 26 października 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE