Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk I - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. AP Gdynia Dąbrowa 8 22 7 1 0 71 - 15
2. GOSRiT II Luzino 8 20 6 2 0 62 - 4
3. Sopocka Akademia Piłkarska 8 13 4 1 3 33 - 33
4. Orkan Rumia MKS 8 12 4 0 4 30 - 35
5. Bałtyk Gdynia AP 8 11 3 2 3 27 - 28
6. Jedynka Reda 8 10 3 1 4 24 - 22
7. Korona Żelistrzewo 8 7 2 1 5 38 - 50
8. MKS Władysławowo 8 6 2 0 6 21 - 74
9. Olimpia Osowa 8 3 1 0 7 22 - 67


 Baner


Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Bałtyk Gdynia AP 1 - 3 GOSRiT II Luzino 25 sierpnia 2019 - 11:00
2. Orkan Rumia MKS 5 - 9 Sopocka Akademia Piłkarska 1 września 2019 - 15:00
3. Olimpia Osowa 3 - 9 AP Gdynia Dąbrowa 31 sierpnia 2019 - 09:00
5. Jedynka Reda 4 - 2 Korona Żelistrzewo 31 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. GOSRiT II Luzino 14 - 0 Korona Żelistrzewo 8 września 2019 - 11:00
8. AP Gdynia Dąbrowa 25 - 0 MKS Władysławowo 8 września 2019 - 16:00
9. Sopocka Akademia Piłkarska 9 - 2 Olimpia Osowa 7 września 2019 - 11:00
10. Bałtyk Gdynia AP 5 - 2 Orkan Rumia MKS 7 września 2019 - 13:00
Pauza: Jedynka Reda,
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Orkan Rumia MKS 0 - 10 GOSRiT II Luzino 14 września 2019 - 11:00
12. Olimpia Osowa 4 - 8 Bałtyk Gdynia AP 14 września 2019 - 09:00
13. MKS Władysławowo 2 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 14 września 2019 - 11:00
14. Jedynka Reda 1 - 5 AP Gdynia Dąbrowa 14 września 2019 - 11:00
Pauza: Korona Żelistrzewo,
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. AP Gdynia Dąbrowa 8 - 2 Korona Żelistrzewo 22 września 2019 - 18:30
18. Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 0 Jedynka Reda 21 września 2019 - 11:00
vo
19. Bałtyk Gdynia AP 3 - 0 MKS Władysławowo 22 września 2019 - 13:00
vo
20. Orkan Rumia MKS 7 - 1 Olimpia Osowa 21 września 2019 - 13:00
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Olimpia Osowa 0 - 9 GOSRiT II Luzino 29 września 2019 - 19:00
22. MKS Władysławowo 3 - 7 Orkan Rumia MKS 29 września 2019 - 14:30
23. Jedynka Reda 6 - 2 Bałtyk Gdynia AP 28 września 2019 - 11:00
24. Korona Żelistrzewo 8 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska 28 września 2019 - 14:00
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa,
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. GOSRiT II Luzino 2 - 2 AP Gdynia Dąbrowa 5 października 2019 - 15:30
28. Bałtyk Gdynia AP 6 - 6 Korona Żelistrzewo 6 października 2019 - 13:00
29. Orkan Rumia MKS 4 - 2 Jedynka Reda 5 października 2019 - 11:00
30. Olimpia Osowa 7 - 3 MKS Władysławowo 6 października 2019 - 19:00
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska,
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. MKS Władysławowo 0 - 21 GOSRiT II Luzino 13 października 2019 - 11:00
32. Jedynka Reda 9 - 0 Olimpia Osowa 12 października 2019 - 13:30
33. Korona Żelistrzewo 1 - 2 Orkan Rumia MKS 13 października 2019 - 11:00
35. AP Gdynia Dąbrowa 12 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 12 października 2019 - 13:30
Pauza: Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. GOSRiT II Luzino 3 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska 20 października 2019 - 11:00
37. Bałtyk Gdynia AP 1 - 6 AP Gdynia Dąbrowa 19 października 2019 - 13:00
39. Olimpia Osowa 5 - 13 Korona Żelistrzewo 19 października 2019 - 19:00
40. MKS Władysławowo 6 - 2 Jedynka Reda 19 października 2019 - 11:00
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Jedynka Reda 0 - 0 GOSRiT II Luzino 26 października 2019 - 11:00
42. Korona Żelistrzewo 6 - 7 MKS Władysławowo 26 października 2019 - 14:00
44. AP Gdynia Dąbrowa 4 - 3 Orkan Rumia MKS 26 października 2019 - 13:30
45. Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 1 Bałtyk Gdynia AP 27 października 2019 - 11:00
Pauza: Olimpia Osowa,
Kolejka 10 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. GOSRiT II Luzino - Bałtyk Gdynia AP 28 marca 2020 - 13:00
47. Sopocka Akademia Piłkarska - Orkan Rumia MKS 28 marca 2020 - 11:00
48. AP Gdynia Dąbrowa - Olimpia Osowa
50. Korona Żelistrzewo - Jedynka Reda
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 11 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Korona Żelistrzewo - GOSRiT II Luzino 4 kwietnia 2020 - 14:00
53. MKS Władysławowo - AP Gdynia Dąbrowa
54. Olimpia Osowa - Sopocka Akademia Piłkarska
55. Orkan Rumia MKS - Bałtyk Gdynia AP 4 kwietnia 2020 - 11:00
Pauza: Jedynka Reda,
Kolejka 12 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. GOSRiT II Luzino - Orkan Rumia MKS 7 kwietnia 2020 - 15:00
57. Bałtyk Gdynia AP - Olimpia Osowa
58. Sopocka Akademia Piłkarska - MKS Władysławowo
59. AP Gdynia Dąbrowa - Jedynka Reda
Pauza: Korona Żelistrzewo,
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
62. Korona Żelistrzewo - AP Gdynia Dąbrowa 18 kwietnia 2020 - 14:00
63. Jedynka Reda - Sopocka Akademia Piłkarska
64. MKS Władysławowo - Bałtyk Gdynia AP
65. Olimpia Osowa - Orkan Rumia MKS
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. GOSRiT II Luzino - Olimpia Osowa
67. Orkan Rumia MKS - MKS Władysławowo
68. Bałtyk Gdynia AP - Jedynka Reda
69. Sopocka Akademia Piłkarska - Korona Żelistrzewo 25 kwietnia 2020 - 11:00
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa,
Kolejka 15 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. AP Gdynia Dąbrowa - GOSRiT II Luzino 2 maja 2020 - 14:30
73. Korona Żelistrzewo - Bałtyk Gdynia AP 2 maja 2020 - 14:00
74. Jedynka Reda - Orkan Rumia MKS
75. MKS Władysławowo - Olimpia Osowa
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska,
Kolejka 16 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. GOSRiT II Luzino - MKS Władysławowo 9 maja 2020 - 13:00
77. Olimpia Osowa - Jedynka Reda
78. Orkan Rumia MKS - Korona Żelistrzewo 9 maja 2020 - 11:00
80. Sopocka Akademia Piłkarska - AP Gdynia Dąbrowa 10 maja 2020 - 11:00
Pauza: Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 17 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Sopocka Akademia Piłkarska - GOSRiT II Luzino 16 maja 2020 - 11:00
82. AP Gdynia Dąbrowa - Bałtyk Gdynia AP 16 maja 2020 - 14:30
84. Korona Żelistrzewo - Olimpia Osowa
85. Jedynka Reda - MKS Władysławowo
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 18 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. GOSRiT II Luzino - Jedynka Reda 23 maja 2020 - 13:00
87. MKS Władysławowo - Korona Żelistrzewo
89. Orkan Rumia MKS - AP Gdynia Dąbrowa 23 maja 2020 - 11:00
90. Bałtyk Gdynia AP - Sopocka Akademia Piłkarska 24 maja 2020 - 11:00
Pauza: Olimpia Osowa,
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE